PDA

View Full Version : ερωτηση για τα αισθηματικα μου



HELEN
28-02-2005, 05:01 PM
ΕΛΕΝΗ 18/11/1970 -ΚΙΝΣΑΣΑ ΖΑΙΡ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18/2/1974-ΑΘΗΝΑ
ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΛΟΝ .ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΗ ΕΞΕΛΙΞΗ,ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΟΠΙΚΗ.
ΚΥΡΙΩΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΝ.

ζω στην ελλαδα μονιμα απο το 1973 καθως και εκεινος ,ο οποιος ,ομως βρισκεται σε καποιο νησι .
ευχαριστω πολυ για την αμεσωτατη ανταποκριση και για τις διευκρινισεις.

χωρις να σας ενοχλω,λογω της ιδιαιτεροτητας της περιπτωσης,θα ηθελα μια προβλεψη,για το ,αν και ποτε ,θα συναντηθουμε και ,αν εκεινος θα το προκαλεσει,διοτι ,δυστυχως ,ας ελπισουμε προς το παρον ,δεν εχουμε επικοινωνια.θα κανει εκεινος καποια κινηση και ποτε ,αν μπορει να προσδιορισθει χρονικα.
ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

καλημέρα σας,
επειδή δεν ξέρω,αν έχετε λάβει το τελευταίο μου μήνημα,στο οποίο ζητάω και κάτι παραπάνω,αν μπορείτε,να μου πείτε,το ξαναστέλνω

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Βασιλική Κόντη
28-02-2005, 05:50 PM
Αγαπητή φίλη
Πρέπει να μας αναφέρετε που ζείτε τώρα και που κάνατε γενέθλια... εδώ στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό.

Επίσης παράκληση να μας γράφετε με πεζούς και όχι κεφαλαίους χαρακτήρες.

Βασιλική Κόντη

Βασιλική Κόντη
02-03-2005, 07:20 PM
Aγαπητή φίλη,
Φαίνονται πολλές δυσκολίες να έχετε περάσει μέσα από αυτή τη σχέση... όμως τα πράγματα καλυτερεύουν και έρχεστε πιο κοντά από το καλοκαίρι και μετά. Απ' όσο παρατήρησα εξετάζοντας προσεκτικά τους χάρτες σας και οι δύο σας τρέφετε αισθήματα και ανταποκρίνεστε θετικά ο ένας προς τον άλλον παρόλη τη μεταξύ σας χιλιομετρική απόσταση.
Σας εύχομαι το καλύτερο!

Φιλικά
Βασιλική Κόντη

HELEN
03-03-2005, 12:15 PM
χαιρομαι για την αμεση ανταποκριση σας ,να ειστε καλα και ,ελπιζω ολα να πανε καλα,οπως λετε.

HELEN
04-03-2005, 04:19 PM
ε,συγχωρηστε μου το λαθος ,απαντησα σε λαθος σχολια και ζητω συγνωμη,ειδα μονον τον τιτλο ,χωρις να εξετασω το ονομα του μελους.χιλια συγνωμη και απο το μελος και απο εσας.