PDA

View Full Version : Ενδείξεις για διπλή κύηση: διπλά ζώδια, πλανήτες και οικοθεσία



Αφροδίτη
01-04-2008, 02:45 PM
Γειά σας παιδιά
Κατα πρώτων συγχωρέστε με αν η ερώτηση μου είναι λίγο χαζή και βγαίνω εκτός θέματος αλλά διαβάζοντας το post περί διπλών γάμων θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: ενδειξη για διπλή κύηση μπορεί να είναι πχ ενας 5ος οικος σε διπλό ζωδιο? :unsure:

black moon
01-04-2008, 04:25 PM
Γειά σας παιδιά
Κατα πρώτων συγχωρέστε με αν η ερώτηση μου είναι λίγο χαζή και βγαίνω εκτός θέματος αλλά διαβάζοντας το post περί διπλών γάμων θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: ενδειξη για διπλή κύηση μπορεί να είναι πχ ενας 5ος οικος σε διπλό ζωδιο? :unsure:

Προσωπικά,δεν νομιζω τετοιο πραγμα.Αυτό θα σήμαινε οτι όσες φορές γεννήσεις,θα κάνεις δίδυμα(μιας και ο οίκος μένει πάντα στο ίδιο σημείο ).Φανταζεσαι να μεινεις εγκυος 4-5 φορές;;;;;Επι δύο;Απαπαπαπαπα!!!!

cancerian
01-04-2008, 04:39 PM
4 x 2 = 8 !!!! μια χαρα ... παιρνεις και επιδομα πολυτεκνων

Αφροδίτη
01-04-2008, 06:45 PM
Χα χα φαντάζεστε??? :bigsmile::bigsmile:Πιστεύω πάντως ότι κάπου θα φαίνεται αυτό σε γεν. χάρτη.

zeta1987
01-04-2008, 08:02 PM
Χα χα φαντάζεστε??? :bigsmile::bigsmile:Πιστεύω πάντως ότι κάπου θα φαίνεται αυτό σε γεν. χάρτη.


Ίσως να φαίνεται,δεν ξέρω ακριβώς αλλά σίγουρα δεν θα φαίνεται ΜΟΝΟ,από την ακμή ζωδίου ενός οίκου!:rolleyes:

angelaki
01-04-2008, 09:14 PM
Ίσως να φαίνεται,δεν ξέρω ακριβώς αλλά σίγουρα δεν θα φαίνεται ΜΟΝΟ,από την ακμή ζωδίου ενός οίκου!:rolleyes:

Εχεις απόλυτο δίκιο ένας χάρτης στο σύνολο του θα μας δείξει για πιθανότητα διπλής κυήσεως :bigsmile:

aries engineer
02-04-2008, 03:07 PM
Εχεις απόλυτο δίκιο ένας χάρτης στο σύνολο του θα μας δείξει για πιθανότητα διπλής κυήσεως :bigsmile:
Θα μπορουσε να εμπλεκεται και η Σεληνη κατα καποιο τροπο..:unsure:

Αφροδίτη
02-04-2008, 03:27 PM
Θα μπορουσε να εμπλεκεται και η Σεληνη κατα καποιο τροπο..:unsure:

Η σελήνη σαν δείκτης γονιμότητας.... εννοείς σε διπλό ζώδιο?? :unsure:

aries engineer
02-04-2008, 03:30 PM
Η σελήνη σαν δείκτης γονιμότητας.... εννοείς σε διπλό ζώδιο?? :unsure:

Δεν μπορω να σου το πω αυτο..:unsure:Απλα μου φαινεται λογικο να βαζει καπου το χερακι της η Σεληνη....:unsure::unsure:

zeta1987
02-04-2008, 07:08 PM
Δεν μπορω να σου το πω αυτο..:unsure:Απλα μου φαινεται λογικο να βαζει καπου το χερακι της η Σεληνη....:unsure::unsure:

Σίγουρα έχουμε κάποιες τάσεις αλλά πιστεύω ότι παίζουν ρόλο και οι διελεύσεις.