PDA

View Full Version : κατω από το φως των εκλείψεων.....



stabie
26-03-2008, 02:09 PM
Είμαι γεννημένη 13/6/85 1:00πμ και εκεινος 7/9/80 16:30 καταρχήν θα ήθελα να μου πείτε πως φαίνεται η συναστρία μας και εν συνεχεία να σας ρωτήσω αν επηρεάζει καθόλου τη σχέση μας το γεγονός ότι γνωριστήκαμε και τα φτιάξαμε σε εποχή εκλείψεων...και αν ναι τι μπορεί να φέρει κάτι τέτοιο?


ευχαριστώ πολύ όλους σας

cancerian
26-03-2008, 07:32 PM
Είμαι γεννημένη 13/6/85 1:00πμ και εκεινος 7/9/80 16:30 καταρχήν θα ήθελα να μου πείτε πως φαίνεται η συναστρία μας και εν συνεχεία να σας ρωτήσω αν επηρεάζει καθόλου τη σχέση μας το γεγονός ότι γνωριστήκαμε και τα φτιάξαμε σε εποχή εκλείψεων...και αν ναι τι μπορεί να φέρει κάτι τέτοιο?


ευχαριστώ πολύ όλους σας


Eλα το μαντειο των (α)Δελφων να απαντησει .... :toung:

Αν δεν κανω λαθος θα πρεπει να κοιταξεις την επιροη της εκλειψης ( ποσο δυνατη ειναι η δυναμη της (μοιρες) και που γινεται ), συνηθως οι σχεσεις αυτες εχουν ημερομΗνια ληξης αλλα δεν ειμαι και 100% σιγουρος
( Σημερα ΔΙΑΒΑΖΩ για τις εκλειψεις ) Αν βρω κατι διαφωτιστικο θα στειλω ... :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

aries engineer
26-03-2008, 09:24 PM
Απο οτι εχω ακουσει..σε μια συναστρια ρολο παιζει η υπαρξη του Κρονου και οι αρνητικες οψεις που σχηματιζονται με τη συμμετοχη του συγκεκριμενου πλανητη.Οπως επισης ο Πλουτωνας μπορει να δωσει μεν μεγαλο παθος αλλα τελειωνει γρηγορα..Με μια πρωτη ματια και γνωριζοντας ελαχιστα..θα ελεγα οτι υπαρχει μια αρκετα καλη σχεση ...και μαλιστα με ενα ευνοικοτατο τριγωνο Σεληνης με Σεληνη που θεωρειται ενα απο τα "δυνατα" κομματια μιας καλης συναστριας..:bigsmile::bigsmile::bigsmil e:Αυτα τα ολιγα...:love::love:

stabie
27-03-2008, 02:35 PM
α!!! ωραία καλό αυτό!
τώρα όσο αφορά τις εκλείψεις...ζωντας τη σχέση φοβάμαι πως οι τότε εκλείψεις είναι υπέυθυνες για τις εντάσεις που δημιουργούνται συχνα...
τι να πω? μιλάω τελείως θεωρητικά έτσι? το θέμα συναστρία δυστυχώς δυσκολέυομαι πάρα πολύ να το καταλάβω...:cry:

stabie
02-04-2008, 02:37 PM
θα ήθελα μιας και άνοιξα το συγκεκριμμένο θέμα να σας πως τελείωσε...

δεν γνωρίζω τίποτα από συναστρία αλλά τελικά μας νίκησαν οι εκλείψεις μάλλον...

σας ευχαριστώ...

aries engineer
02-04-2008, 02:40 PM
θα ήθελα μιας και άνοιξα το συγκεκριμμένο θέμα να σας πως τελείωσε...

δεν γνωρίζω τίποτα από συναστρία αλλά τελικά μας νίκησαν οι εκλείψεις μάλλον...

σας ευχαριστώ...

Κριμα..αλλα no worries..ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ.:bigsmile:

cancerian
02-04-2008, 02:54 PM
θα ήθελα μιας και άνοιξα το συγκεκριμμένο θέμα να σας πως τελείωσε...

δεν γνωρίζω τίποτα από συναστρία αλλά τελικά μας νίκησαν οι εκλείψεις μάλλον...

σας ευχαριστώ...

Ρεεεεε οντως κριμα ... :embarrest
Βλεπουμε οσο μπροστα μπορουμε να δουμε διχως να ξεχναμε να βλεπουμε τι συμβαινει γυρω απο τα ποδια μας ... :love::love:

stabie
02-04-2008, 02:59 PM
ποιος ξέρεις ίσως να έφταιγε και ο Κρόνος που διαβαζα και ξαναδιάβαζα πως τις καλές σχέσεις θα τις επιβραβεύσει ενώ τις "κακές" θα τις θάψει...
(αποφεύγω να πάρω ευθύνη απ'οτι βλέπετε...):wacko::blink::embarrest

και πραγματικά θα ήθελα να ξέρω αν θα ξαναγίνει κίνηση από εκείνον πια γιατί εγω το κυνήγησα πολυ(αν και εγωίστρια) αλλά τι μπορεί να πει ένα ωροσκόπιο πάνω σε αυτό?

colibri
02-04-2008, 03:08 PM
ποιος ξέρεις ίσως να έφταιγε και ο Κρόνος που διαβαζα και ξαναδιάβαζα πως τις καλές σχέσεις θα τις επιβραβεύσει ενώ τις "κακές" θα τις θάψει...
(αποφεύγω να πάρω ευθύνη απ'οτι βλέπετε...):wacko::blink::embarrest

και πραγματικά θα ήθελα να ξέρω αν θα ξαναγίνει κίνηση από εκείνον πια γιατί εγω το κυνήγησα πολυ(αν και εγωίστρια) αλλά τι μπορεί να πει ένα ωροσκόπιο πάνω σε αυτό?

Οτι μια γυναίκα δεν κυνηγάει έναν άντρα γιατί όταν ένας άντρας τη θέλει δε χρειάζεται να κάνει τίποτα εκείνη.
Το λέει η Σέβη, όχι το ωροσκόπιο

Μητσάκος
02-04-2008, 04:43 PM
Γενικές παρατηρήσεις :bigsmile:


δεν γνωρίζω τίποτα από συναστρία αλλά τελικά μας νίκησαν οι εκλείψεις μάλλον...
και

ποιος ξέρεις ίσως να έφταιγε και ο Κρόνος που διαβαζα και ξαναδιάβαζα πως τις καλές σχέσεις θα τις επιβραβεύσει ενώ τις "κακές" θα τις θάψει...

¶μα τα φορτώνουμε στον Κρόνο και στις εκλείψεις και δεν κοιτάμε να δούμε αν είχαμε ΕΜΕΙΣ την δυνατότητα να κάνουμε κάτι (ή να μην κάνουμε), να είσαι σίγουρη ότι είμαστε αναγκασμένοι να το ξαναζήσουμε, όσο άσχημο κι αν είναι.


Οτι μια γυναίκα δεν κυνηγάει έναν άντρα γιατί όταν ένας άντρας τη θέλει δε χρειάζεται να κάνει τίποτα εκείνη.
Το λέει η Σέβη, όχι το ωροσκόπιο
Υπερβολές, υπερβολές. Το λέει ο Μητσάκος :toung: