PDA

View Full Version : συμβουλή για συνέντευξη!



mariamilo
16-02-2008, 08:37 PM
Καλησπέρα σε όλους σας!

Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι..
Την πέμπτη που μας έρχεται έχω μία πολύ σημαντική επαγελματική συνέντευξη.
Αν δώ τις όψεις που δημιουργούνται εκείνη τη μέρα κ ώρα μπορώ να δώ αν είναι κάτι που πρέπει να προσέξω η' πως θα μπορούσα να χειριστώ τη συνέντευξη καλύτερα?

Poulino
17-02-2008, 01:12 AM
Καλησπέρα σε όλους σας!

Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι..
Την πέμπτη που μας έρχεται έχω μία πολύ σημαντική επαγελματική συνέντευξη.
Αν δώ τις όψεις που δημιουργούνται εκείνη τη μέρα κ ώρα μπορώ να δώ αν είναι κάτι που πρέπει να προσέξω η' πως θα μπορούσα να χειριστώ τη συνέντευξη καλύτερα?
Καλησπέρα mariamilo!!!
Με το φτωχο μου αστρολογικό μυαλό, μπορω να σου πω πως λογικα και μπορεις να δεις τις οψεις των πλανητων και πως αυτοι θα σε επηρεαζουν τη συγκεκριμενη μερα, αλλα θα πρεπει να βαλεις ακριβη ημερομηνια γεννησης για να σε βοηθησει καποιος ειδικος :)
Φιλια

mariamilo
17-02-2008, 03:03 AM
χμ...το φαντάστηκα!!

Εντάξει λοιπόν..εγω θα πω ότι γεννήθηκα 13/7/79, 0830 πρωί στο ηράκλειο, κρήτης κ ότι η συνέντευξη είναι τη πέμπτη 22/2 στις 11 το πρωί κ όποιος θέλει ας μου δώσει τα φώτα του!

Ευχαριστω Poulino!

Poulino
17-02-2008, 03:12 AM
χμ...το φαντάστηκα!!

Εντάξει λοιπόν..εγω θα πω ότι γεννήθηκα 13/7/79, 0830 πρωί στο ηράκλειο, κρήτης κ ότι η συνέντευξη είναι τη πέμπτη 22/2 στις 11 το πρωί κ όποιος θέλει ας μου δώσει τα φώτα του!

Ευχαριστω Poulino!
Παρακαλω καλη μου :)
Περα απο τα ζωδια σου ευχομαι καλη επιτυχια, να σκισεις και να την παρεις τη θεση!!Πανω απ' ολα αυτοπεποιθηση (που θες μπολικη γιατι βλεπω οτι εισαι καρκινακι :toung:)
Οτι και να σου πουν, μη μασησεις!Εσυ να εχεις τον αερα οτι ξερεις και οτι αυτοι θα χασουν αμα δε σε παρουν!!!!Μην το βαλεις κατω!!Το κεφαλι ψηλα :)
Να σαι καλα, καλο σου βραδυ:love:

altamira
17-02-2008, 08:20 AM
Απ' οτι ξέρω, για τέτοιου είδους ερωτήσεις, μας είναι χρήσιμη η ωριαία αστρολογία... αλλά δεν ξέρω περισσότερα να σου πω...

Ότι και να σου πει ο καθένας, σημασία έχει εσύ να το παλέψεις και να δείξεις αυτό που μπορείς να προσφέρεις. Οπότε... άστο να κυλήσει...

mariamilo
17-02-2008, 01:09 PM
Σας ευχαριστώ πολύ κ τις 2!!

Μπορεί να είμαι καρκινάκι αλλά έχω ωροσκόπο λιοντάρι οπότε δε μασάωωω!!!
Απλά αυτή η συνέντευξη μπορεί να αλλάξει τελείως τη ζωή μου (αλλαγή τόπου κατοικίας), οπότε καταλαβαίνετε ότι η ανησυχία μου είναι λίγο πιό έντονη!!

Σας ευχαριστώ πολύ όμως κ τις 2!

Φιλιά πολλά!

Βασιλης Παπαδολιας
19-02-2008, 10:17 AM
Το θέμα είναι να δεις εσύ τι θες. Η αστρολογία αργότερα απλά θα στο επιβεβαιώσει.

mariamilo
19-02-2008, 01:41 PM
Το θέμα είναι να δεις εσύ τι θες. Η αστρολογία αργότερα απλά θα στο επιβεβαιώσει.

Εγώ ξέρω τί θέλω..Αλλά ξέρω ότι χρειάζονται κ κάποιες προυποθέσεις για αυτό, όπως πχ το οικονομικό. Δεν θέλω να προσπαθήσω να ανακαλύψω την "έκβαση" της συνέντευξης απλώς να δώ αν υπάρχουν συγκεκριμένα πράγματα που θα έπρεπε να προσέξω η΄να εκμεταλλευτώ!