PDA

View Full Version : Ερώτηση



Marilam
15-02-2005, 01:01 PM
Θα ήθελα να ρωτήσω ποιες όψεις είναι ενδεικτικές για αγορές ακινήτων ή μετακομίσεις-μετακινήσεις...
Ευχαριστώ πολύ...

Βασιλική Κόντη
15-02-2005, 02:41 PM
Είναι πολύ γενική η ερώτησή σου, θέλεις να επιλέξεις χρονική στιγμή και ψάχνεις κατάλληλες ώρες, μέρες, χρονιά για να το κάνεις ή θέλεις να δεις ποιές γεννέθλιες όψεις ενεργοποιούν το ωροσκόπιο για να επέλθει ένα τέτοιο γεγονός;
Αν ψάχνεις να κάνεις επιλεκτικά το πότε να προβείς σε μια αγορά ακινήτου ας πούμε φροντίζεις να έχεις δυνατό τέταρτο οίκο, χωρίς προσβολές ο κυβερνήτης του και η Σελήνη στον Καρκίνο ή στον Ταύρο πάλι χωρίς προσβολές εννοείται, να μην είναι ανάδρομος ο Ερμής και η Αφροδίτη για αισθητικούς λόγους κ.λπ.
Η αστρολογία επιλογής είναι ένα δύσκολο αλλά καταπληκτικό κομμάτι της πρόβλεψης το οποίο έχει πάντα εξασφαλισμένο το θετικό αποτέλεσμα.

:smile: φιλικά

Βασιλική Κόντη

Ένα πάρα πολύ καλό βιβλίο-οδηγός για την Επιλεκτική αστρολογία έχει γράψει η κα Λίλιαν Σίμου συνάδελφος και συνεργάτης του horoscope! Αν έχεις τις βασικές νώσεις αστρολογίας μπορείς πολύ εύκολα να το έχεις δίπλα και να το συμβουλευέσαι για οτιδήποτε κίνηση θέλεις να κάνεις.

Marilam
16-02-2005, 01:05 PM
Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση...εγώ προσωπικά δεν έχω πάντως ούτε γενέθλιους ούτε διελαύνοντες πλανήτες στον 4ο οίκο αυτή τη στιγμή....Με απασχολεί πολύ η αγορά ακινήτου μέσα στο 2005
Τα στοιχεία μου είναι 28 Ιουλίου 1978, 17:45 στην Αθήνα
Και πάλι ευχαριστώ

Βασιλική Κόντη
17-02-2005, 12:47 PM
Καλημέρα και πάλι

Μέχρι τα γενέθλιά σου δεν βλέπω κάτι. Aπό τα γενέθλια και μετά φαίνεται να ξεκινούν οι διαδικασίες ενός σπουδαίου αποκτήματος όπως π.χ. ένα ακίνητο. Έχεις όψεις για να το αποκτήσεις όπως και βοήθεια οικονομική αν χρειαστεί -μέσω δανείου π.χ. ή από γονείς-

Καλή επιτυχία
Βασιλική Κόντη :thumbsup: