PDA

View Full Version : ΕΡΩΤΗΣΗ ΩΡΟΣΚΟΠΟΥ



marpan
07-01-2008, 09:43 AM
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά.Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και ευτυχία!!!

Είμαι νέο μέλος.

Ονομάζομαι Μαρία είμαι γεννημένη 13/03/79 ώρα 12:30 το μεσημέρι Αθήνα και έχω σχέση με το Λιονταράκι μου ονόματι Γιώργος 28/07/84 ώρα 01:45 το ξημέρωμα.


Θα ήθελα σας παρακαλώ να μου πείτε τους ωροσκόπους μας διότι αλλού το βρίσκω Ταύρο του Γιώργου και αλλού Δίδυμο (κ θα πάθω κάτι) κ το δικό μου αλλού Καρκίνο αλλού Δίδυμο (βοήθεια ).


Και επίσης λίγα λόγια βάσει των όψεων των χαρτών μας. Δηλαδή πόσο ταιριάζουμε ερωτικά και φυσικά εάν υπάρχουν κοινές όψεις στους χάρτες μας για κοινό μέλλον.Είμαστε μαζί ήδη 1 1/2 χρόνο. Ευχαριστώ!!!!!

Σας παρακαλώ εάν μπορείτε να μου απαντήσετε άμεσα διότι είχα ξανακάνει την ερώτηση αλλά δεν....:embarrest

starfish
07-01-2008, 11:01 AM
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά.Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και ευτυχία!!!

Είμαι νέο μέλος.

Ονομάζομαι Μαρία είμαι γεννημένη 13/03/79 ώρα 12:30 το μεσημέρι Αθήνα και έχω σχέση με το Λιονταράκι μου ονόματι Γιώργος 28/07/84 ώρα 01:45 το ξημέρωμα.


Θα ήθελα σας παρακαλώ να μου πείτε τους ωροσκόπους μας διότι αλλού το βρίσκω Ταύρο του Γιώργου και αλλού Δίδυμο (κ θα πάθω κάτι) κ το δικό μου αλλού Καρκίνο αλλού Δίδυμο (βοήθεια ).


Και επίσης λίγα λόγια βάσει των όψεων των χαρτών μας. Δηλαδή πόσο ταιριάζουμε ερωτικά και φυσικά εάν υπάρχουν κοινές όψεις στους χάρτες μας για κοινό μέλλον.Είμαστε μαζί ήδη 1 1/2 χρόνο. Ευχαριστώ!!!!!

Σας παρακαλώ εάν μπορείτε να μου απαντήσετε άμεσα διότι είχα ξανακάνει την ερώτηση αλλά δεν....:embarrest

Καλημερα και σε σενα και Χρονια Πολλα!!
Θα ζητησεις στο φορουμ Θεσεις Πλανητων και Ωροσκοπου τους χαρτες σας, δινοντας ακριβη στοιχεια γεννησης περιλαμβανομενης της ωρας και του τοπου. Μπορεις επισης να ζητησεις και χαρτη συναστριας.
Για ερμηνεια συναστριας δεν μπορω να σε βοηθησω εγω. Ωστοσο κανοντας αναζητηση στα φορουμς θα βρεις αρθρα που θα σε καθοδηγησουν στις βασικες αρχες της συναστριας!:bigsmile:

marpan
07-01-2008, 12:26 PM
Ευχαριστώ για την απάντηση. Μπορώ να ρωτήσω κάτι?Αστρο- ερωταπαντήσεις έχει σε αυτο το forum?Δηλαδή γιατ ην ερωτική συναστρία ή το ταίριασμα που μπορώ να το ρωτήσω???

Fotini Christodoulou
07-01-2008, 12:37 PM
Ευχαριστώ για την απάντηση. Μπορώ να ρωτήσω κάτι?Αστρο- ερωταπαντήσεις έχει σε αυτο το forum?Δηλαδή γιατ ην ερωτική συναστρία ή το ταίριασμα που μπορώ να το ρωτήσω???

Σε αυτή την ενότητα απαντούν όσα μέλη μπορούν στις απορίες.:bigsmile:Οποιος λοιπόν μπορεί, θα απαντήσει σχετικά με την συναστρία σας.

Πολλά και εξαιρετικά χρήσιμα άρθρα περί ερωτικών σχέσεων θα βρείτε εδώ (http://www.myhoroscope.gr/69-%E1%F3%F4%F1%EF%EB%EF%E3%DF%E1-%EA%E1%E9-%E5%F1%F9%F4%E9%EA%DD%F2-%F3%F7%DD%F3%E5%E9%F2).