PDA

View Full Version : ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ



eliza1981
04-02-2005, 10:25 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΕΛΛΟΝ Η ΟΧΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΣΤΡΙΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΝ ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ :crying: ..ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ 11/10/81 ΚΑΙ ΩΡΑ 00:10 ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ 31/7/72 ΚΑΙ ΩΡΑ 05:15 ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ?ΧΑΜΕΝΗ ΥΠΟΘΕΣΗ Η ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΤΙ? :helpsmili

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ :smile:

Λίλιαν Σίμου
05-02-2005, 02:03 AM
Αγαπητή eliza1981

Για να έχουμε μία σαφέστερη εικόνα, θα θέλαμε τον τόπο γέννησης για τα δύο ωροσκόπια. Παρακαλώ ενημερώστε μας. Μπορεί ο Ωροσκόπος να διαφέρει από τόπο σε τόπο, αρκετά.

φιλικά
Λίλιαν Σίμου

eliza1981
05-02-2005, 10:52 AM
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ

Λίλιαν Σίμου
06-02-2005, 02:01 AM
Αγαπητή eliza1981

Έχετε αρκετές διαφορές στον χαρακτήρα και σ' αυτά που ζητάτε με τον νεαρό που σας ενδιαφέρει. Ωστόσο, η σύνδεσή σας είναι κυρίως καρμική και όντως επικρατεί το στοιχείο του μαγνητισμού και της έλξης. Εσείς είστε αρκετά πιο ευαίσθητη, ευσυγκίνητη, ενώ εκείνος είναι αρκετά πιο πρακτικός και ρεαλιστής. Εσείς είστε σε μία περίοδο που πρέπει να δείτε πιο καθαρά το μέλλον και τους στόχους σας, ενώ εκείνος να δει τα προσωπικά του λάθη και να απαλλαγεί από την επιρροή τους. Εσείς αναμορφώνετε τις ιδέες σας και τα ιδανικά σας. Εκείνος προσπαθεί να κάνει ανατροπές ή αλλαγές στην καθημερινότητά του.
Μπορείτε να δουλέψετε μαζί αυτή τη σχέση, αν μάθετε τις βαθύτερες πτυχές του χαρακτήρα σας και πώς να γεφυρώσετε τις διαφορές σας. Αν θέλετε, επισκεφθείτε ένα αστρολόγο της επιλογής σας, για να δει με λεπτομέρειες τους χάρτες σας και τις μελλοντικές δυνατότητες εξέλιξης, ή ζητήστε τη βοήθεια των αστρολόγων (http://horoscope.gr/index.php?page=astrologers) μας, ή επιλέξτε μία από τις αναλύσεις (http://horoscope.gr/showthread.php?t=46) που προσφέρονται στο φόρουμ

φιλικά
Λίλιαν Σίμου

eliza1981
07-02-2005, 02:21 AM
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΟΤΙ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΚΑΡΜΙΚΗ; :helpsmili ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΜΙΚΗ ΣΥΝΔΕΣΗ;ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ;
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ :flowers1:

Λίλιαν Σίμου
07-02-2005, 10:51 PM
Αγαπητή eliza1981

Όταν λέμε πως μία σύνδεση, επαφή, σχέση είναι καρμική, εννοούμε συνήθως ότι συνδέονται οι Δεσμοί της Σελήνης με κάποιους από τους πλανήτες του συντρόφου μας, ή ο Κρόνος ή οι ανάδρομοι πλανήτες μας. Αυτό είναι εμφανές με μία ματιά. Βέβαια, στην καρμική αστρολογία, υπάρχει πληθώρα άλλων στοιχείων, που επίσης πληροφορούν για καρμικά μαθήματα που έχει να δώσει και να πάρει κάποιος σε μία γνωριμία (ερωτική, φιλική ή οτιδήποτε άλλο). Για τους οπαδούς της μετενσάρκωσης, σημαίνει πως προϋπήρχαμε σε κάποια άλλη ενσάρκωση με το άτομο αυτό, υπάρχει ένα χρέος (θετικό ή αρνητίκό) και βρισκόμαστε πάλι για να το ολοκληρώσουμε. Για όσους δεν δέχονται αυτή την άποψη, μπορούμε να πούμε ότι οι δύο αυτοί άνθρωποι έχουν να δώσουν και να πάρουν πολλά, καθώς η μεταξύ τους σχέση θα αφήσει ανεξίτηλα ίχνη, έστω κι αν δεν κρατήσει για πάντα. Είναι μαθήματα ζωής, ωρίμανσης κι εσωτερικής εξέλιξης.

φιλικά
Λίλιαν Σίμου