PDA

View Full Version : Ας μιλησουμε για Υδροχοους..



ΕΚΑΤΗ
30-09-2007, 04:13 PM
Γεια σας κοριτσια και αγορια.Ειμαι Υδροχοος με ωροσκοπο Υδροχοο.Οι κολλητοι μου λενε πως ατομα του "ειδους" μου πρεπει να τα κλεινουν σε καποιο ιδρυμα...
Θα ηθελα τη γνωμη σας και ειδικα αυτων που ξερουν απο αστρολογια.Ειμαστε τοσο χαλια τυποι εμεις οι Υδροχοοι η μας κατηγορουν απο τη ζηλια τους γιατι τρεχουν να μας φτασουν και δε μπορουν ??:cheesy:

*Astropeleki*
30-09-2007, 04:20 PM
Διπλή Υδροχοϊνα;;;; Σε πάω με χίλια :toung:

Μια χαρά παιδιά είμαστε οι Υδροχόοι.... όχι να το παινευτούμε δηλαδής, αλλά ΕΙΜΑΣΤΕ! Πως να το κάνουμε :nuts:
Ζηλεύουν γιατι πολύ απλά είμαστε πολύ πιο μπροστά από όλους τους άλλους, είμαστε επαναστάτες, είμαστε πρωτοπόροι, είμαστε διαφορετικοί και είμαστε οπαδοί του ρητού "Εμπρός, εμπρός" και όχι του "Εμπρός, πίσω" (κατά Πόποτα :toung:)

Ιφιγένεια
30-09-2007, 04:37 PM
Και γαμώ τα παιδιά είναι οι Υδροχόοι, αρκεί να είσαι ικανός να καταλάβεις την τρέλα τους και να τους δεχτείς όπως είναι.
Αν και παρθένος ούσα(παραδοσιακά δεν ταιριάζω τόσο με υδροχόους) έχω ωροσκόπο υδροχόο βέβαια και ίσως να επηρεάζομαι από αυτό... Το αγόρι μου είναι Υδροχόος και μαλιστα με πολλους πλανήτες εκει(ηλιο-ερμη-αφροδίτη-δια...) καιδεν αντιμετωπίζω κανένα απολύτως πρόβλημα... Μ:bigsmile:πορείς να βασίζεσαι πάνω τους όταν τους έχεις ανάγκη, θα κάνουν το παν για να σε βοηθήσουν...Και είναι ενδιαφέροντες από την άποψη οτι έχουν περίεργες ασχολίες και γνώσεις.. Τα πηγαινουν καλά με την τεχνολογία...Και είναι πιστοί αν βρούν αυτό που ψάχνουν σε μια σχέση. :bigsmile:

*Astropeleki*
30-09-2007, 04:56 PM
Και γαμώ τα παιδιά είναι οι Υδροχόοι,
Ουπς, λίγο προσοχή με τις εκφράσεις παιδιά! :embarrest


αρκεί να είσαι ικανός να καταλάβεις την τρέλα τους και να τους δεχτείς όπως είναι.
Ακριβώς, διότι δεν αλλάζουμε εύκολα και ειδίκά όταν προσπαθεί κάποιος να μας επιβάλλει κάτι, γινόμαστε περισσότερο πεισματάρηδες και από τα γαιδουράκια! :embarrest


Μπορείς να βασίζεσαι πάνω τους όταν τους έχεις ανάγκη, θα κάνουν το παν για να σε βοηθήσουν...
Γινόμαστε χίλια κομμάτια για να βοηθήσουμε τον οποιονδήποτε, χωρίς απαραίτητα να έχουμε να κερδίσουμε κάτι από αυτό. Βοήθεια σε όλους τους τομείς, από το πιο απλό πραγματάκι μέχρι το πιο πολύπλοκο, το οποίο μπορεί να μην έχουμε καταφέρει, αλλα βρίσκουμε την ευκαιρία να δοκιμάσουμε τις δυνάμεις μας έχοντας στο νου μας ότι κάποιος θα βοηθηθεί πολύ απο εμάς. Και αυτό μας δίνει μεγάλη ευχαριστηση :love: Κατεξοχήν κοινωνικό ζώδιο, ανθρωπιστές!


Και είναι ενδιαφέροντες από την άποψη οτι έχουν περίεργες ασχολίες και γνώσεις.. Τα πηγαινουν καλά με την τεχνολογία...
Ε αυτό το επιβεβαιώνω.... τουλάχιστον εγώ τρελή και παλαβή με τέτοιες ασχολίες.... Όπως και ασχολίες και ενδιαφέροντα που απαιτούν ανοιχτό μυαλό.


Και είναι πιστοί αν βρούν αυτό που ψάχνουν σε μια σχέση.
Εδώ ναι είμαστε πιστοί, σε σημείο που εμεις οι ανοιχτόμυαλοι να φοράμε "παρωπίδες" οταν έχουμε βρει αυτό που ζητάμε!

ioni
30-09-2007, 05:30 PM
τοξότης με υδροχόο ωροσκόπο η τρέλα με την τρέλα μαζί ,η ανοιχτες ιδέες μου σπάνε νεύρα ,η τεχνολογία εχω υπολογιστή όταν μερικόι δεν ήξεραν τη είναι ,η καλοσύνη μου με κάνει κορόιδο με λένε και ευκολόπιστη ,μου αρέσει να μαθαινω να επεκτήνομε,αυτό δεν ξέρω αν το οφίλω στον τοξότη ή τον υδροχόο

μια χαρά παιδια για όσους έχουν ανοιχτό μυαλό και πολύ καλή φίλη τον υδροχόο τον καερδίζεις πρώτα σαν φίλο και μετά όλα τ'άλλα

*Astropeleki*
30-09-2007, 06:19 PM
μου αρέσει να μαθαινω να επεκτήνομε,αυτό δεν ξέρω αν το οφίλω στον τοξότη ή τον υδροχόο
Το οφείλεις στον Τοξότη και τον κυβερνήτη του, ευεργέτη Δία, πλανήτη της επέκτασης.
:bigsmile:

Μητσάκος
30-09-2007, 08:39 PM
Διπλή Υδροχοϊνα;;;; Σε πάω με χίλια :toung:

Μια χαρά παιδιά είμαστε οι Υδροχόοι.... όχι να το παινευτούμε δηλαδής, αλλά ΕΙΜΑΣΤΕ! Πως να το κάνουμε :nuts:
Ζηλεύουν γιατι πολύ απλά είμαστε πολύ πιο μπροστά από όλους τους άλλους, είμαστε επαναστάτες, είμαστε πρωτοπόροι, είμαστε διαφορετικοί και είμαστε οπαδοί του ρητού "Εμπρός, εμπρός" και όχι του "Εμπρός, πίσω" (κατά Πόποτα :toung:)
Καλά, κράτα και καμιά πισινή, μην τρελαίνεσαι :cheesy:
και εγώ γουστάρω τους Υδροχόους, αλλά κάποιες φορές γίνονται πολύχειρότεροι από εμένα και με τρελαίνουν. Αμα τους πιάσει και η παγωμάρα που μπορεί να βγάλουν....:cry: κλάφτα Χαράλαμπε.

*Astropeleki*
30-09-2007, 08:59 PM
Την παγωμάρα μας την κρατάμε για ειδικές περιπτώσεις....:toung:
Και άλλωστε τι άλλο να βγάλουμε; Πέραν του ότι είμαστε φιλικοί, προσιτοί, κοινωνικοί, φιλάνθρωποι κου λου που κου λου που. είμαστε και ζώδιο της καρδιάς του χειμώνα... ¶ρα τι θες να βγάλουμε; Ζεστασιά; :toung:

Aqua_G
30-09-2007, 09:07 PM
Ναι αυτό με τη παγωμάρα μου το λένε και μενα :worried: αλλά δεν είναι έτσι. Το ότι δεν δείχνουμε συναισθήματα δεν σημαίνει ότι δεν νιώθουμε κιόλας :embarrest Όσο για το πείσμα μας αφήστε μπορεί να σπάσει εντελώς τα νεύρα των άλλων :cheesy:

*Astropeleki*
30-09-2007, 09:19 PM
Αύτά που νιώθουμε οι Υδροχόοι δυστυχώς δεν τα δείχνουμε πάντα. Είτε καλά είναι είτε κακά.
Το άσχημο της υπόθεσης είναι πως νομίζουν πως είμαστε από πέτρα φτιαγμένοι αλλά κύριοι και κυρίες δεν ξέρετε τι πραγματικά συμβαίνει όταν τα φώτα σβήνουν... όταν η αυλαία πέφτει... :toung:

skorpion
30-09-2007, 10:05 PM
Ναι αλλα τι να το κανεις αν ο αλλος ειναι πλουσιος και κυκλοφορει ξυπολυτος?:toung::toung::laugh:

*Astropeleki*
30-09-2007, 10:08 PM
Δηλαδή; Τι εννοείς;


Πάντως εγώ που δεν είμαι πλούσια, κυκλοφορώ ξυπόλιτη.... μόνο μέσα στο σπίτι, άντε και αν με πονούν τα πόδια μου από τα τακούνια :toung:

skorpion
30-09-2007, 10:15 PM
Θελω να πω οτι ακομα κι αν λες οτι συναισθηματικος αν στους αλλους δεν το δειχνεις δεν εχει πολυ νοημα.. Ειναι σαν να εισαι πλουσιος και να κυκλοφορεις παντα χωρις μια στην τσεπη

Κασσιόπη
30-09-2007, 10:20 PM
Δεδομένου ότι όλοι οι άνθρωποι έχουν συναισθήματα, κάτι θα κάνουν και στον τομέα αυτό και οι Υδροχόοι, όπως και να έχει.

Ωστόσο, είναι οι τελευταίοι και καταϊδρωμένοι του ζωδιακού. Ως γνωστόν, πρώτα σκέφτονται και μετά αισθάνονται.

*Astropeleki*
30-09-2007, 10:24 PM
Ααααα ... ναι είχα ξεχάσει τι είχα γράψει και απόρησα πως το συνέδεσες :embarrest

Ε εντάξει έχουμε μια δυσκολία στο να εκφράσουμε τα συναισθήματά μας, αυτό όμως δε σημαίνει ότι είμαι κακά παιδιά ή ότι πρέπει να μας κάνετε πέρα :cry: (ορίστε είδες που εξέφρασα το συναίσθημα της στιγμής;;;; :cheesy:)

skorpion
30-09-2007, 10:25 PM
Δεδομένου ότι όλοι οι άνθρωποι έχουν συναισθήματα, κάτι θα κάνουν και στον τομέα αυτό και οι Υδροχόοι, όπως και να έχει.

Ωστόσο, είναι οι τελευταίοι και καταϊδρωμένοι του ζωδιακού. Ως γνωστόν, πρώτα σκέφτονται και μετά αισθάνονται.


Σωστη η εκφραση σου:cheesy:

*Astropeleki*
30-09-2007, 10:26 PM
Ως γνωστόν, πρώτα σκέφτονται και μετά αισθάνονται.
Ναι, αυτό μας έχει φάει εμάς τους Υδροχόους.... :cry:

friary
30-09-2007, 10:27 PM
Μη μου συγχύζετε την Υδροχόα και .. εξατμιστεί απο το πολύ συναίσθημα

:laugh:

skorpion
30-09-2007, 10:27 PM
Ααααα ... ναι είχα ξεχάσει τι είχα γράψει και απόρησα πως το συνέδεσες :embarrest

Ε εντάξει έχουμε μια δυσκολία στο να εκφράσουμε τα συναισθήματά μας, αυτό όμως δε σημαίνει ότι είμαι κακά παιδιά ή ότι πρέπει να μας κάνετε πέρα :cry: (ορίστε είδες που εξέφρασα το συναίσθημα της στιγμής;;;; :cheesy:)

Καλε ποιος ειπε οτι ειστε κακα παιδια? και για παρεα μια χαρα ειστε, προοδος!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

*Astropeleki*
30-09-2007, 10:31 PM
Μη μου συγχύζετε την Υδροχόα και .. εξατμιστεί απο το πολύ συναίσθημα

:laugh:
Όχι τίποτις άλλο, αλλά αφού δεν εκφραζόμαστε που δεν εκφραζόμαστε, την μια μέρα θα μας δείτε και την επομένη δεν θα υπάρχουμε και θα απορείτε τι έγιναν ξαφνικά αυτές οι ψυχούλες :laugh:


Καλε ποιος ειπε οτι ειστε κακα παιδια? και για παρεα μια χαρα ειστε, προοδος!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
Εμείς οι Υδροχόοι σε όλα είμαστε καλοί ... όχι μόνο στην παρέα :toung::nuts:

skorpion
30-09-2007, 10:34 PM
Όχι τίποτις άλλο, αλλά αφού δεν εκφραζόμαστε που δεν εκφραζόμαστε, την μια μέρα θα μας δείτε και την επομένη δεν θα υπάρχουμε και θα απορείτε τι έγιναν ξαφνικά αυτές οι ψυχούλες :laugh:


Εμείς οι Υδροχόοι σε όλα είμαστε καλοί ... όχι μόνο στην παρέα :toung::nuts:


Μπα θα μπει η λογικη στη μεση πρωτα!!!:bigsmile:

Για τα αλλα δε ξερω δεν ετυχε :laugh::laugh::laugh:

*Astropeleki*
30-09-2007, 10:40 PM
Οπότε να ξέρετε.... Ως οι πιο λογικοί του Ζωδιακού, εάν ποτέ θελήσετε να πάρετε μια γνώμη τρίτου σε κάποιο ζήτημα, να ξέρετε ότι μπορει να φανούμε λίγο ωμοί, αλλά θα σας πούμε αυτό που ισχύει και είναι πραγματικότητα :bigsmile:

panther
30-09-2007, 10:49 PM
Όχι τίποτις άλλο, αλλά αφού δεν εκφραζόμαστε που δεν εκφραζόμαστε, την μια μέρα θα μας δείτε και την επομένη δεν θα υπάρχουμε και θα απορείτε τι έγιναν ξαφνικά αυτές οι ψυχούλες :laugh:


Εμείς οι Υδροχόοι σε όλα είμαστε καλοί ... όχι μόνο στην παρέα :toung::nuts:

Είσαστε και αρκετά μετριοπαθείς .... βλέπω:cheesy:

*Astropeleki*
30-09-2007, 10:52 PM
Εμ τι; Μόνο για την παρέα μας κάνετε παρέα;;;; Δεν αξίζουμε για τίποτα άλλο;;;; :toung:

friary
30-09-2007, 11:03 PM
Φτανει λέμε τώρα....

emmalene
30-09-2007, 11:05 PM
Εγω βασικα Ταυρος ειμαι αλλαα.....εχω αρη και δια στον υδροχοο...Ειναι ομως τα καλυτερα παιδια.Δεν κολλανε και ειναι πολυ πολυ καλοι φιλοι.Ισως μαλιστα μετρανε και τους φιλους πανω απο οτι αλλο και αυτο ειναι προβλημα στα αισθηματικα τους.:bigsmile:

*Astropeleki*
30-09-2007, 11:10 PM
Δεν έχεις καθόλου άδικο σε αυτό που λες. Φιλία! Λέξη ιερή για τους Υδροχόους. Και νομίζω πως είμαστε-είναι το ζώδιο που κάνει τις πιο σταθερές και μακρόχρονες φιλίες.. κοινώς δίνουμε παααρά μα πάααρα πολύ μεγάλη σημασία στα άτομα με τα οποία συνδεόμαστε φιλικά και αν δημιουργηθεί θέμα σχετικό με αυτήν μας τη σχέση, μας ενοχλεί ίσως παραπάνω απ' ότι θα έπρεπε.

panther
30-09-2007, 11:12 PM
Δεν έχεις καθόλου άδικο σε αυτό που λες. Φιλία! Λέξη ιερή για τους Υδροχόους. Και νομίζω πως είμαστε-είναι το ζώδιο που κάνει τις πιο σταθερές και μακρόχρονες φιλίες.. κοινώς δίνουμε παααρά μα πάααρα πολύ μεγάλη σημασία στα άτομα με τα οποία συνδεόμαστε φιλικά και αν δημιουργηθεί θέμα σχετικό με αυτήν μας τη σχέση, μας ενοχλεί ίσως παραπάνω απ' ότι θα έπρεπε.


Δίνετε μεγάλη σημασία στους φίλους ... που στο τέλος την πατάτε!!!
Το έχω δει πολλές φορές το "έργο" αυτό:weird:

*Astropeleki*
30-09-2007, 11:25 PM
Και γω το έχω δει πολλές φορές αυτό το έργο, αλλά είναι η φύση μας τέτοια :embarrest
Τα δίνουμε όλα, γινομαστε χαλιά να μας πατήσουν ... Αλλά τα κάνουμε όλα γιατί μας αρέσει και το θέλουμε!

emmalene
30-09-2007, 11:31 PM
Δίνετε μεγάλη σημασία στους φίλους ... που στο τέλος την πατάτε!!!
Το έχω δει πολλές φορές το "έργο" αυτό:weird:

Δεν νομιζω οτι την πατανε οι Υδροχοοι.Απλα δεν ακουνε μερικες φορες και αδικουν τους φιλους τους.Στο τελςο πμως παντα βρισκουν ακρη..η κολλητη μου ειναι Υδροχοοινα....:bigsmile:

Λευκή
01-10-2007, 12:23 AM
Α γειά σου συν -υδροχόα ,κι εγώ ωροσκόπο υδροχόο επίσης!όντως ούτε εμένα με καταλαβαίνουν πολλές φορές και δε ξέρω τι φταίει.Όσο για τις φιλίες,είναι αλήθεια οότι προτιμάμε τις λίγες,καλές και όπως είπε η Κία,σταθερές.Η σταθερότητα μας δίνει ασφάλεια.Κατά τα άλλα αγανακτούμε τους άλλους με τη στενοκεφαλιά μας ώρες ώρες ομολογουμένως....:)

Κασσιόπη
01-10-2007, 12:35 AM
Α γειά σου συν -υδροχόα ,κι εγώ ωροσκόπο υδροχόο επίσης!όντως ούτε εμένα με καταλαβαίνουν πολλές φορές και δε ξέρω τι φταίει.Όσο για τις φιλίες,είναι αλήθεια οότι προτιμάμε τις λίγες,καλές και όπως είπε η Κία,σταθερές.Η σταθερότητα μας δίνει ασφάλεια.Κατά τα άλλα αγανακτούμε τους άλλους με τη στενοκεφαλιά μας ώρες ώρες ομολογουμένως....:)

Δεν σας καταλαβαίνουν ε;

Τι λε ρε παιδί μου, τς τς τς...

Εσείς τον εαυτό σας τον καταλαβαίνετε; Απορία το έχω, να πω την αμαρτία μου...:blink:

*Astropeleki*
01-10-2007, 12:59 AM
Ναι, έχουμε ανήσυχη φύση εμεις και δεν μας καταλαβαίνετε :toung:
Mη την ακούς την Κασσιόπη Λευκή μου.... μη την ακούς! Εμείς συννενοούμαστε ;)

Λευκή
01-10-2007, 01:21 AM
Ναι, έχουμε ανήσυχη φύση εμεις και δεν μας καταλαβαίνετε :toung:
Mη την ακούς την Κασσιόπη Λευκή μου.... μη την ακούς! Εμείς συννενοούμαστε ;)
Αχ κία μου την ακούω,κάάάάτι ξέρει η καψερή κι αυτή...:toung:
όσο για το ότι συνεννούμαστε,καμία αμφιβολία:love:
(πόση ανωμαλία να αντέξει μόνος του ένας άνθρωπος χωρίς συνοδοιπόρους;:nuts:)

Κασσιόπη
01-10-2007, 01:31 AM
Αχ κία μου την ακούω,κάάάάτι ξέρει η καψερή κι αυτή...:toung:
όσο για το ότι συνεννούμαστε,καμία αμφιβολία:love:
(πόση ανωμαλία να αντέξει μόνος του ένας άνθρωπος χωρίς συνοδοιπόρους;:nuts:)

Είστε και πολλοί οι συνοδοιπόροι, από ότι θυμάμαι. Νομίζω πως στον ελλαδικό χώρο είστε οι πολυπληθέστεροι...μαμά μου...:cry:

Fotini Christodoulou
01-10-2007, 09:20 AM
Όλα τα ζώδια έχουν τα θετικά και αρνητικά τους:cheesy:Νομίζω ένας πολύ δύσκολος συνδυασμός είναι Υδροχόος με έντονο Ποσειδώνα ή ψάρι στο χάρτη.Είναι συνήθως άνθρωποι με καλές προθέσεις και ιδεαλιστές, αλλά έχουν καποτε την τάση σε συναισθηματική ασταθεια ή η εμμονή σε ουτοπικές ιδέες .Η εναλλαγή φάσεων που περνάνε μεταξύ συναισθηματικής ψυχροτητας(λογική) και συναισθηματικών εξάρσεων είναι κάποτε ακραία και μπορεί αν μη τι άλλο να κουράσει.Βέβαια όλα αυτά ειναι γενικά:bigsmile:

Προσωπικά κάνω άνετα παρέα μαζί τους, αλλά η συναστρία μας κατα τ'αλλα είναι :blink::cry:

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 12:17 PM
Το μονο σιγουρο ειναι οτι ενας Υδροχοος θα κανει τα παντα οχι μονο για τους φιλους του αλλα γενικα για την ανθρωποτητα, το αισθημα του αλτρουισμου ειναι ανεπτυγμενο σε μας.Οσο για τα συναισθηματα, και εχουμε και τα δειχνουμε !!!
απλα δεν χαιδευουμε τον αλλον και δεν "χρυσωνουμε" το χαπι...
Μας αρεσει να ξεχωριζουμε απο το "κοπαδι" αλλα δεν καταλαβα, κακο ειναι αυτο?? ειτε σας αρεσει ειτε οχι ειμαστε τα πιο επαναστατικα, τα πιο γοητευτικα, τα πιο original ατομα !!!

skorpion
01-10-2007, 01:53 PM
Αερα στα πανια!!!

*Astropeleki*
01-10-2007, 02:40 PM
Πειράζει που είμαστε και μεγάλες φίρμες....Πειράζει;;;; :toung:

ΕΚΑΤΗ, power λέμε :bigsmile:

mariamilo
01-10-2007, 03:01 PM
Παιδιά τι να πώ..Εγώ δεν είχα γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου Υδροχόο κ μου ήρθε σε διπλή δόση..Υδροχόος με υδροχόο..Όσο ήμουν μαζί του ήταν ειλικρινά από τις πιό όμορφες στιγμές του τελευταίου μου εξαμήνου..Με την τελείως διαφορετική του συμπεριφορά (σε σχέση με τι δική μου), με βοήθησε κ έμαθα πολλά πράγματα, είτε το κατάλαβε είτε όχι..

Αλλά έχω μία απορία..Έχω την αίσθηση ότι ότι κ αν τους κάνεις δεν τσιμπάνε με τίποτα..Είτε τους φτύσεις, είτε τους κάνεις να ζηλέψουν τίποτα..Είναι τελείως απρόσμενοι άνθρωποι κ ποτέ δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει..

Μακάρι να τον είχα ακόμα όμως..Είναι φοβερά ενδιαφέρον τύποι κ τρελαίνομαι να συζητάω μαζί τους..

*Astropeleki*
01-10-2007, 03:07 PM
Αλλά έχω μία απορία..Έχω την αίσθηση ότι ότι κ αν τους κάνεις δεν τσιμπάνε με τίποτα..Είτε τους φτύσεις, είτε τους κάνεις να ζηλέψουν τίποτα....
Ναι, είναι επειδή δε το δείχνουν :embarrest Κατά βάθος όμως.... :embarrest

Κασσιόπη
01-10-2007, 03:11 PM
Παιδιά τι να πώ..Εγώ δεν είχα γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου Υδροχόο κ μου ήρθε σε διπλή δόση..Υδροχόος με υδροχόο..Όσο ήμουν μαζί του ήταν ειλικρινά από τις πιό όμορφες στιγμές του τελευταίου μου εξαμήνου..Με την τελείως διαφορετική του συμπεριφορά (σε σχέση με τι δική μου), με βοήθησε κ έμαθα πολλά πράγματα, είτε το κατάλαβε είτε όχι..

Αλλά έχω μία απορία..Έχω την αίσθηση ότι ότι κ αν τους κάνεις δεν τσιμπάνε με τίποτα..Είτε τους φτύσεις, είτε τους κάνεις να ζηλέψουν τίποτα..Είναι τελείως απρόσμενοι άνθρωποι κ ποτέ δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει..

Μακάρι να τον είχα ακόμα όμως..Είναι φοβερά ενδιαφέρον τύποι κ τρελαίνομαι να συζητάω μαζί τους..

Μάλλον είναι επειδή δεν πρόλαβες να τον μάθεις καλά... :laugh::laugh:

mariamilo
01-10-2007, 03:23 PM
Ναι, είναι επειδή δε το δείχνουν :embarrest Κατά βάθος όμως.... :embarrest

Το πιστεύω αυτό γιατί πολλές φορές καταλάβαινα ότι τελικά ήθελα να δώσει πάρα πολλά αλλά κάτι σαν να τον κρατούσε πίσω..

Εγώ ως καρκίνος φρίκαρα βέβαια κ καταλαβαίνετε τι έγινε μετα..

Το παράδοξο είναι ότι τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να του κρατήσω κακία με τίποτα..Ακόμα όταν τόν βλέπω χαίρομαι τόσο πολύ κ ακόμα περνάμε πολλές ώρες συζητώντας όταν βρισκόμαστε τυχαία πιά μόνο...

Αχ..τρελό υδροχοάκι..!!

panther
01-10-2007, 03:28 PM
Το πιστεύω αυτό γιατί πολλές φορές καταλάβαινα ότι τελικά ήθελα να δώσει πάρα πολλά αλλά κάτι σαν να τον κρατούσε πίσω..

Εγώ ως καρκίνος φρίκαρα βέβαια κ καταλαβαίνετε τι έγινε μετα..

Το παράδοξο είναι ότι τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να του κρατήσω κακία με τίποτα..Ακόμα όταν τόν βλέπω χαίρομαι τόσο πολύ κ ακόμα περνάμε πολλές ώρες συζητώντας όταν βρισκόμαστε τυχαία πιά μόνο...

Αχ..τρελό υδροχοάκι..!!

Και εσύ βρε κοπέλα που πας ξυπόλυτη στα αγκάθια?:bigsmile:
Καρκίνος με Υδροχόο, ταιριάζει? Εμ δεν ταιριάζει!!! Εκτός αν έχεις πλανήτες σε αέρα

mariamilo
01-10-2007, 03:31 PM
Και εσύ βρε κοπέλα που πας ξυπόλυτη στα αγκάθια?:bigsmile:
Καρκίνος με Υδροχόο, ταιριάζει? Εμ δεν ταιριάζει!!! Εκτός αν έχεις πλανήτες σε αέρα


Έλα μου ντε!! Δεν ήξερα δε ρώταγα..??

Η συναστρία μας είναι γενικά καλή πέρα από πλάκα, έγώ έχω 7 στον Υδροχόο κ αυτός στον Λέων που εμένα μου είναι ωροσκόπος, και διάφορα άλλα τέλος πάντων που δεν χρειάζετε να τα αναφέρω τώρα..Απλά με πέτυχε σε πολύ περίεργη φάση της ζωής μου..Δε πειράζει, τα καλύτερα έρχονται!!

panther
01-10-2007, 03:35 PM
Έλα μου ντε!! Δεν ήξερα δε ρώταγα..??

Η συναστρία μας είναι γενικά καλή πέρα από πλάκα, έγώ έχω 7 στον Υδροχόο κ αυτός στον Λέων που εμένα μου είναι ωροσκόπος, και διάφορα άλλα τέλος πάντων που δεν χρειάζετε να τα αναφέρω τώρα..Απλά με πέτυχε σε πολύ περίεργη φάση της ζωής μου..Δε πειράζει, τα καλύτερα έρχονται!!

Αυτό ξαναπές το!!!
Κάθε εμπόδιο για καλό λένε!!!Οι εμπειρίες είναι σημαντικές για να μπορέσουμε να είμαστε "ανοιχτοί" και δεκτικοί στον άνθρωπο που μας ταιριάζει!!:love:

mariamilo
01-10-2007, 03:42 PM
Αυτό ξαναπές το!!!
Κάθε εμπόδιο για καλό λένε!!!Οι εμπειρίες είναι σημαντικές για να μπορέσουμε να είμαστε "ανοιχτοί" και δεκτικοί στον άνθρωπο που μας ταιριάζει!!:love:


Τα καλύτερα έρχονται, το ξαναλέω..χεχεχεχεχε:bigsmile:

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 03:53 PM
Αγαπητη Mariamilo, εσυ Καρκινος πηγες κι εμπλεξες με Υδροχοο???
Καλυτερα να περπατουσες ξυπολητη σε αναμμενα καρβουνα...:laugh:
Το ιδιο λεω στον εαυτο μου κι εγω που εχω μπλεξει με καρκινο!:sad:
Αλλα τωρα που θα του την κανω με ελαφρα, θα με ψαχνει οπως κι εσυ τον Υδροχοο σου...:cry::cry:
Τι να κανουμε παιδι μου, δε ξεχνιομαστε με τιποτα...

Λευκή
01-10-2007, 03:53 PM
Κάθε άνθρωπος θα πρέπει να είναι περήφανος για την όποια σχέση του μ έναν Υδροχόο!:toung:Είτε γιατί θα τον κάνει να πάρει μάστερ στην ψυχολογία για να τον καταλάβει(και εν συνεχεία να το σκίσει:bigsmile: ),είτε γιατί θα τον βγάλει απ την απάθεια με την οποία αντιμετωπίζει τα κοινωνικά θέματα,είτε γιατί γενικώς θα τον παρασύρει σ ένα συνοθύλευμα ακαταλαβίστικης ψυχοσύνθεσης και ιδεολογικής αντιπαράθεσης.Δε μπορεί παρά να είναι συναρπαστική σχέση:toung:

mariamilo
01-10-2007, 03:58 PM
Αγαπητη Mariamilo, εσυ Καρκινος πηγες κι εμπλεξες με Υδροχοο???
Καλυτερα να περπατουσες ξυπολητη σε αναμμενα καρβουνα...:laugh:
Το ιδιο λεω στον εαυτο μου κι εγω που εχω μπλεξει με καρκινο!:sad:
Αλλα τωρα που θα του την κανω με ελαφρα, θα με ψαχνει οπως κι εσυ τον Υδροχοο σου...:cry::cry:
Τι να κανουμε παιδι μου, δε ξεχνιομαστε με τιποτα...

Ναί αλλά ξέρεις ποιό είναι το αστείο..Ότι ούτε εμάς μας ξεχνάτε εσεις οι Υδροχόοι..απλά ξέρουμε κ οι 2 ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο να κρατήσουμε μία σχέση και να είμαστε κ οι δύο πραγματικά ευτυχισμένοι όσο ωραία κ αν περνάμε..Πάντα θα υπάρχει ένα κενό κυρίως από τη μεριά του καρκίνου το οποίο κάποια στιγμή ξεσπάει..

Κασσιόπη
01-10-2007, 03:58 PM
Κάθε άνθρωπος θα πρέπει να είναι περήφανος για την όποια σχέση του μ έναν Υδροχόο!:toung:Είτε γιατί θα τον κάνει να πάρει μάστερ στην ψυχολογία για να τον καταλάβει(και εν συνεχεία να το σκίσει:bigsmile: ),είτε γιατί θα τον βγάλει απ την απάθεια με την οποία αντιμετωπίζει τα κοινωνικά θέματα,είτε γιατί γενικώς θα τον παρασύρει σ ένα συνοθύλευμα ακαταλαβίστικης ψυχοσύνθεσης και ιδεολογικής αντιπαράθεσης.Δε μπορεί παρά να είναι συναρπαστική σχέση:toung:

Σιγά, κόψε κάτι, δεν είστε και οι καρκίνοι. Με μόνη διαφορά ότι εν τέλει πιστεύω - επειδή αναφέρθηκε κάπου παραπάνω - πως και οι δύο κολλάτε στο λεγόμενο "φτύσιμο" (όπως και ο περισσότερος κόσμος είναι αλήθεια, ασχέτως ζωδίου).

mariamilo
01-10-2007, 04:02 PM
Σιγά, κόψε κάτι, δεν είστε και οι καρκίνοι. Με μόνη διαφορά ότι εν τέλει πιστεύω - επειδή αναφέρθηκε κάπου παραπάνω - πως και οι δύο κολλάτε στο λεγόμενο "φτύσιμο" (όπως και ο περισσότερος κόσμος είναι αλήθεια, ασχέτως ζωδίου).

Τι εννοείς δεν είναι κ καρκίνοι?? Τί άποψη έχεις δηλαδή για εμας??

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 04:03 PM
Ναί αλλά ξέρεις ποιό είναι το αστείο..Ότι ούτε εμάς μας ξεχνάτε εσεις οι Υδροχόοι..απλά ξέρουμε κ οι 2 ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο να κρατήσουμε μία σχέση και να είμαστε κ οι δύο πραγματικά ευτυχισμένοι όσο ωραία κ αν περνάμε..Πάντα θα υπάρχει ένα κενό κυρίως από τη μεριά του καρκίνου το οποίο κάποια στιγμή ξεσπάει..

"σιγα μην κλαψω" που λεει κι ο Αγγελακας..:bigsmile::bigsmile:
Οι Καρκινοι θελουν συνεχως να τους επιβεβαιωνεις:unsure::unsure:
Ε.. εχουμε και δουλειες:toung:

mariamilo
01-10-2007, 04:09 PM
"σιγα μην κλαψω" που λεει κι ο Αγγελακας..:bigsmile::bigsmile:
Οι Καρκινοι θελουν συνεχως να τους επιβεβαιωνεις:unsure::unsure:
Ε.. εχουμε και δουλειες:toung:


Ναι βέβαια..Να σώσετε την ανθρωπότητα!!:toung:

Κασσιόπη
01-10-2007, 04:13 PM
Τι εννοείς δεν είναι κ καρκίνοι?? Τί άποψη έχεις δηλαδή για εμας??


Χε, τώρα χτύπησες κέντρο. Που να αρχίσω και που να τελειώσω...

Ας πω επιγραμματικά ότι η ουσία είναι πως οι Καρκίνοι και οι Υδροχόοι δεν συγκρίνονται. Οι πρώτοι πρώτα αισθάνονται και μετά σκέφτονται, οι δεύτεροι το ακριβώς αντίθετο.

Γενικώς οι Καρκίνοι είναι απίστευτα περίπλοκοι. Οι Υδροχόοι το πολύ πολύ να καταλήξουν πολύπλοκοι. Καμία σχέση το ένα με το άλλο, η ποιοτική διαφορά είναι τεράστια.

Οι Καρκίνοι επίσης θέλουν να τους καταλαβαίνουν οι άλλοι, αλλά δυστυχώς πολλές φορές το μπερδεύουν με το να τους χειρίζονται και εκεί αρχίζουν διαφόρων ειδών προβλήματα, που το να αναφερθούν δεν είναι της παρούσης.

Αυτά. Συνοπτικότερη δεν μπορώ να γίνω. :bigsmile:

Λευκή
01-10-2007, 04:16 PM
Σιγά, κόψε κάτι, δεν είστε και οι καρκίνοι. Με μόνη διαφορά ότι εν τέλει πιστεύω - επειδή αναφέρθηκε κάπου παραπάνω - πως και οι δύο κολλάτε στο λεγόμενο "φτύσιμο" (όπως και ο περισσότερος κόσμος είναι αλήθεια, ασχέτως ζωδίου).
Σίγουρα οι καρκίνοι,λόγω της σελήνης που τους κυβερνά,έχουν συνεχώς συναισθηματικές εξάρσεις,με αποτέλεσμα να είναι δύσκολο να τους καταλάβεις.Ο υδροχόος λειτουργεί λίγο διαφορετικά,θα σε προκαλέσει με διάφορους τρόπους να μπερδευτείς μόνος σου και να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.Όσο για το πιο ακαταλαβίστικο ζώδιο εν τέλει,νομίζω πως είναι οι ιχθείς,που μάλλον ούτε οι ίδιοι ξέρουν καλά καλά τί τους γίνεται:bigsmile:

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 04:17 PM
Ναι βέβαια..Να σώσετε την ανθρωπότητα!!:toung:

Για να μιλησουμε σοβαρα τωρα , εμεις οι υδροχοοι θελουμε δραση κι ο,τι τρελλα μας κατεβει πρεπει να την ικανοποιησουμε ,ας ειναι να παμε και στην ακρη του κοσμου γι αυτο.Εσεις παλι σαν Καρκινοι δεν αφηνετε την ασφαλεια και τη θαλπωρη του σπιτιου σας(παντοφλες, κουβερτα διπλα στο τζακι) με καμμια δυναμη..
μου φαινεται θ'αρχισω να ψαχνω για Τοξοτη:love:

mariamilo
01-10-2007, 04:17 PM
Χε, τώρα χτύπησες κέντρο. Που να αρχίσω και που να τελειώσω...

Ας πω επιγραμματικά ότι η ουσία είναι πως οι Καρκίνοι και οι Υδροχόοι δεν συγκρίνονται. Οι πρώτοι πρώτα αισθάνονται και μετά σκέφτονται, οι δεύτεροι το ακριβώς αντίθετο.

Γενικώς οι Καρκίνοι είναι απίστευτα περίπλοκοι. Οι Υδροχόοι το πολύ πολύ να καταλήξουν πολύπλοκοι. Καμία σχέση το ένα με το άλλο, η ποιοτική διαφορά είναι τεράστια.

Οι Καρκίνοι επίσης θέλουν να τους καταλαβαίνουν οι άλλοι, αλλά δυστυχώς πολλές φορές το μπερδεύουν με το να τους χειρίζονται και εκεί αρχίζουν διαφόρων ειδών προβλήματα, που το να αναφερθούν δεν είναι της παρούσης.

Αυτά. Συνοπτικότερη δεν μπορώ να γίνω. :bigsmile:

Χμ..παρ'ολο που δεν είμαι σίγουρη νιώθω κολακευμένη σαν καρκίνος από αυτά που έγραψες..Κακώς??χιχιχιχι!:bigs mile:

mariamilo
01-10-2007, 04:22 PM
Για να μιλησουμε σοβαρα τωρα , εμεις οι υδροχοοι θελουμε δραση κι ο,τι τρελλα μας κατεβει πρεπει να την ικανοποιησουμε ,ας ειναι να παμε και στην ακρη του κοσμου γι αυτο.Εσεις παλι σαν Καρκινοι δεν αφηνετε την ασφαλεια και τη θαλπωρη του σπιτιου σας(παντοφλες, κουβερτα διπλα στο τζακι) με καμμια δυναμη..
μου φαινεται θ'αρχισω να ψαχνω για Τοξοτη:love:

Ξέρεις κάτι..νομίζω ότι παίζουν τόσα πολλά περισσότερα πράγματα ρόλο που δεν ξέρω από πού να αρχίσω κ μού να τελειώσω..Στη περίπτωση μου ας πούμε ήταν το άκρως αντίθετο. Εγώ ήθελα να κάνω διάφορα κ αυτός ήταν πιό πολύ του μέσα..Αλλά παίζουν ρόλο τόσα πράγματα που οτιδήποτε κ αν πώ μου φαίνετε αστείο.

Η μία κ μοναδική βασικότερη κ ουσιαστικότερη διαφορα μεταξύ των 2 ζωδίων είναι οτι ο καρκίνος δε φοβάται μήπως χάσει την ελευθερία του ενώ ο υδροχόος το τρέμει..Κ μόλις βρεθεί κάποιος που μπορεί να ερωτευτεί, γιατί το καταλαβαίνει όταν μπορεί να ερωτευτεί καποιον, από το φόβο του την κάνει με ελαφρά πηδηματάκια..

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 04:23 PM
Χμ..παρ'ολο που δεν είμαι σίγουρη νιώθω κολακευμένη σαν καρκίνος από αυτά που έγραψες..Κακώς??χιχιχιχι!:bigs mile:

Πολυ κακως θα΄'λεγα αγαπητη φιλη:laugh:

Κασσιόπη
01-10-2007, 04:25 PM
Χμ..παρ'ολο που δεν είμαι σίγουρη νιώθω κολακευμένη σαν καρκίνος από αυτά που έγραψες..Κακώς??χιχιχιχι!:bigs mile:

Καθόλου κακώς. Προσωπικά μου αρέσουν πάρα πολύ οι Καρκίνοι, έχω πολλούς φίλους και φίλες και γενικά είναι πολλά άτομα του περιβάλλοντός μου Καρκίνοι. Μόνο στις αισθηματικές σχέσεις δεν κολλάμε ( το "φτύσιμο" που λέγαμε ο Αιγόκερως δεν καταδέχεται να το πράξει, γιατί άπαξ και το καταδεχτεί παύει να έχει τον άλλον σε εκτίμηση).

Ωστόσο από αστρολογικής απόψεως παραδέχομαι πως αν συναντήσω ποτέ κάποιον Καρκίνο που θα με δεχτεί χωρίς να χρειαστεί να τον φτύσω, θα ήταν το ιδανικό για μένα!! Χεχε!!

Γενικώς, από ότι έχω παρατηρήσει, αρκετός κόσμος είτε ασχολείται με ζώδιο είτε όχι, έχει σχηματισμένη μια θετικότερη εντύπωση για κάποιο συγκεκριμένο ζώδιο σε σχέση με τα υπόλοιπα. Σε άλλον αρέσουν οι Κριοί, σε άλλον οι Ιχθείς και γενικά ακούει κανείς όλες τις προτιμήσεις.

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 04:25 PM
Ξέρεις κάτι..νομίζω ότι παίζουν τόσα πολλά περισσότερα πράγματα ρόλο που δεν ξέρω από πού να αρχίσω κ μού να τελειώσω..Στη περίπτωση μου ας πούμε ήταν το άκρως αντίθετο. Εγώ ήθελα να κάνω διάφορα κ αυτός ήταν πιό πολύ του μέσα..Αλλά παίζουν ρόλο τόσα πράγματα που οτιδήποτε κ αν πώ μου φαίνετε αστείο.

Η μία κ μοναδική βασικότερη κ ουσιαστικότερη διαφορα μεταξύ των 2 ζωδίων είναι οτι ο καρκίνος δε φοβάται μήπως χάσει την ελευθερία του ενώ ο υδροχόος το τρέμει..Κ μόλις βρεθεί κάποιος που μπορεί να ερωτευτεί, γιατί το καταλαβαίνει όταν μπορεί να ερωτευτεί καποιον, από το φόβο του την κάνει με ελαφρά πηδηματάκια..

Μεγα λαθος!! Ο Υδροχοος οταν ερωτευεται τα δινει ολα μα ολα!!!
Οταν ερωτευεται αληθινα ομως κι αυτο δε συμβαινει πολλες φορες στη ζωη του

Λευκή
01-10-2007, 04:34 PM
Οταν ερωτευεται αληθινα ομως κι αυτο δε συμβαινει πολλες φορες στη ζωη του

Ε εντάξει,αυτό συμβαίνει στους περισσότερους ανθρώπους...:bigsmile:

mariamilo
01-10-2007, 04:35 PM
Ωστόσο από αστρολογικής απόψεως παραδέχομαι πως αν συναντήσω ποτέ κάποιον Καρκίνο που θα με δεχτεί χωρίς να χρειαστεί να τον φτύσω, θα ήταν το ιδανικό για μένα!! Χεχε!!

Όχι εγώ συμφωνώ μαζί σου..Δε μπαίνω σχεδόν ποτέ σε τέτοιες διαδικασίες, να φτύσω δηλαδή κάποιον, και αν μου το κάνουν δεν κολλάω ίσα ίσα απομακρύνομαι γιατί δεν μπορώ πολύ απλά τα παιχνίδια..Είμαι περισσότερο της άποψης ζήσε αυτό που νιώθεις κ ας πονέσει!

Αλλά είπαμε..Εξάρτάται απο πολλά!

mariamilo
01-10-2007, 04:36 PM
Μεγα λαθος!! Ο Υδροχοος οταν ερωτευεται τα δινει ολα μα ολα!!!
Οταν ερωτευεται αληθινα ομως κι αυτο δε συμβαινει πολλες φορες στη ζωη του


Ναί αλλά όταν επιτρέψει στον εαυτό του να ερωτευτεί!Μέχρι τότε τι γίνετε!!!

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 04:42 PM
Ναί αλλά όταν επιτρέψει στον εαυτό του να ερωτευτεί!Μέχρι τότε τι γίνετε!!!

Μη τον αφηνεις ποτε να βαρεθει , πρεπει να του κινεις παντα το ενδιαφερον, να του αφηνεις χωρο και χρονο να κινηθει;)

Λευκή
01-10-2007, 04:47 PM
Μη τον αφηνεις ποτε να βαρεθει , πρεπει να του κινεις παντα το ενδιαφερον, να του αφηνεις χωρο και χρονο να κινηθει;)
Αυτή είναι η ιδανική συμβουλή αν κανείς ενδιαφέρεται για Κριούς και Τοξότες.Ο υδροχόος όμως είναι σταθερό ζώδιο και οι συνεχείς αλλαγές και τα τσιτώματα δεν ξέρω κατά πόσο του κάνουν καλό...:unsure:

Κασσιόπη
01-10-2007, 04:48 PM
Οι Υδροχόοοι επίσης έχουν σταθερότητα. Μπετό καραμπετό. Δεν ξεκουνιούνται με τίποτε από καταστάσεις στις οποίες έχουν επενδύσει μια "σταθερή αξία", ακόμη κι αν δεν τους ικανοποιεί πλήρως το αποτέλεσμα. Δίνουν πολλές φορές την εντύπωση του πακτωμένου.

Λευκούλι, συμφωνείιιιιις;;;;; :)

panther
01-10-2007, 04:49 PM
Μη τον αφηνεις ποτε να βαρεθει , πρεπει να του κινεις παντα το ενδιαφερον, να του αφηνεις χωρο και χρονο να κινηθει;)

Βαρέθηκα και που το άκουσα ... όχι να το κάνω κιόλας!:wacko:

¶μα είναι να προσπαθείς και να φτύνεις αίμα για να τον έχεις κοντά σου, δεν έχει καμία αξία. Ή θα μείνει γιατί το θέλει ή αλλιώς να φύγει ... για να έρθει κανένα άλλο ζώδιο:bigsmile:

Κασσιόπη
01-10-2007, 04:52 PM
Βαρέθηκα και που το άκουσα ... όχι να το κάνω κιόλας!:wacko:

¶μα είναι να προσπαθείς και να φτύνεις αίμα για να τον έχεις κοντά σου, δεν έχει καμία αξία. Ή θα μείνει γιατί το θέλει ή αλλιώς να φύγει ... για να έρθει κανένα άλλο ζώδιο:bigsmile:

VerneigungVerneigungVerneigung:respect:

Λευκή
01-10-2007, 04:52 PM
Οι Υδροχόοοι επίσης έχουν σταθερότητα. Μπετό καραμπετό. Δεν ξεκουνιούνται με τίποτε από καταστάσεις στις οποίες έχουν επενδύσει μια "σταθερή αξία", ακόμη κι αν δεν τους ικανοποιεί πλήρως το αποτέλεσμα. Δίνουν πολλές φορές την εντύπωση του πακτωμένου.

Λευκούλι, συμφωνείιιιιις;;;;; :)
Συμφωνώ:love::love::embarrest

mariamilo
01-10-2007, 04:53 PM
Βαρέθηκα και που το άκουσα ... όχι να το κάνω κιόλας!:wacko:

¶μα είναι να προσπαθείς και να φτύνεις αίμα για να τον έχεις κοντά σου, δεν έχει καμία αξία. Ή θα μείνει γιατί το θέλει ή αλλιώς να φύγει ... για να έρθει κανένα άλλο ζώδιο:bigsmile:


Πές τα βρε παιδί μου!! Να μείνει γιατί το θέλει ακριβώς! Εγώ παιχνιδάκια δε μπορώ να κάνω..Ουφ!

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 04:54 PM
Αυτή είναι η ιδανική συμβουλή αν κανείς ενδιαφέρεται για Κριούς και Τοξότες.Ο υδροχόος όμως είναι σταθερό ζώδιο και οι συνεχείς αλλαγές και τα τσιτώματα δεν ξέρω κατά πόσο του κάνουν καλό...:unsure:

Γι αυτο ταιριαζουμε πολυ με Κριους και Τοξοτες, απο προσωπικη εμπειρια μιλαω παντα.Εγω που ειμαι διπλη Υδροχοος Βαριεμαι πολυ ευκολα και πρεπει να κανω συνεχως καινουρια πραγματα χωρις ομως να αφηνω και τιποτα μισο..

panther
01-10-2007, 04:56 PM
Πές τα βρε παιδί μου!! Να μείνει γιατί το θέλει ακριβώς! Εγώ παιχνιδάκια δε μπορώ να κάνω..Ουφ!

Εμ τα λέω ... τι κάνω:laugh:

Κοίτα όσο και να προσπαθείς να κρατήσεις κάποιον άνθρωπο και ιδιαίτερα έναν Υδροχόο, άμα αυτός θέλει να φύγει ... τελείωσε ... θα φύγει. ;)
Ευτυχώς, ο Θεός με βοήθησε και μου έστειλε Σκορπιό και όχι Υδροχόο:cheesy:

mariamilo
01-10-2007, 04:59 PM
Εμ τα λέω ... τι κάνω:laugh:

Κοίτα όσο και να προσπαθείς να κρατήσεις κάποιον άνθρωπο και ιδιαίτερα έναν Υδροχόο, άμα αυτός θέλει να φύγει ... τελείωσε ... θα φύγει. ;)
Ευτυχώς, ο Θεός με βοήθησε και μου έστειλε Σκορπιό και όχι Υδροχόο:cheesy:

Καλά..είδαμε κ τον Ιχθύ που είχα πρίν..Η απόλυτη αρμονία σου λέει ο άλλος..Τέλος πάντων..

Ότι θε να 'ρθει θε να ρθει, αλλιώς θα προσπεράσει!

Λευκή
01-10-2007, 04:59 PM
Γι αυτο ταιριαζουμε πολυ με Κριους και Τοξοτες, απο προσωπικη εμπειρια μιλαω παντα.Εγω που ειμαι διπλη Υδροχοος Βαριεμαι πολυ ευκολα και πρεπει να κανω συνεχως καινουρια πραγματα χωρις ομως να αφηνω και τιποτα μισο..
Κι εγώ διπλή υδροχόος είμαι και μάλιστα με αφροδίτη κι άρη στον κριό.Παρόλα αυτά ενώ τους Τοξότες τους συμπαθώ πολύ(ενστικτωδώς μου προκαλείται αυτή η συμπάθεια)με τους κριούς αισθάνομαι μια αναστάτωση γιατί είναι συνεχώς σε μια κινητική διάθεση,μια εναλλαγή και είναι μάλλον αναίσθητοι.Θέλω τη ρουτίνα μου γενικώς:embarrest

panther
01-10-2007, 05:03 PM
Καλά..είδαμε κ τον Ιχθύ που είχα πρίν..Η απόλυτη αρμονία σου λέει ο άλλος..Τέλος πάντων..

Ότι θε να 'ρθει θε να ρθει, αλλιώς θα προσπεράσει!


Εγώ δεν τους αντέχω τους Ιχθείς. Είναι πιο κλαψιάρηδες και από τους καρκίνους:laugh:
:offtopic:
Προτιμώ ΓΗ. Δεν φταίω εγώ! Φταίει ο ωροσκόπος μου...Ταύρος

mariamilo
01-10-2007, 05:16 PM
Εγώ δεν τους αντέχω τους Ιχθείς. Είναι πιο κλαψιάρηδες και από τους καρκίνους:laugh:
:offtopic:
Προτιμώ ΓΗ. Δεν φταίω εγώ! Φταίει ο ωροσκόπος μου...Ταύρος

Εμένα πάλι με τραβάνε κάτι υδροχόοι, λέωντες, τοξότες..Έχω ωροσκόπο λέων κ 7 στον υδροχόο αυτό θα φταίει φαντάζομαι..Όσο για τους ιχθείς..Μακριά κ αγαπημένοι πλέον!!!

:offtopic: indeed! Sorry!

skorpion
01-10-2007, 05:18 PM
Εγω παντως δεν εχω ενθουσιαστει ποτε απο κανεναν υδροχοο μεχρι σημερα και ερωτικα δεν μου χει τυχει ποτε να με γοητευσει ενας υδροχοος για παρεα και για φιλοι καλοι ειναι αν εξαιρεσεις οτι καμμια φορα γινονται περιεργοι συνηθως εχουν καλη ψυχη, ειπαμε εγω εχω κολλημα με κριους και ταυρους σε σημειο που εχω αρχισει και αναρωτιεμαι, μπορει να ναι και τυχαιο βεβαια...Παντως στη παρεα μου παιζουν περισσοτερο ζωδια φωτιας και αερα και κανα δυο γηινα, νερο καθολου προς το παρον αλλα που θα παει θα προστεθει και κανενας με νερο δε μπορει γιατι η παρεα ειναι καλυτερη οταν μεγαλωνει χιχιιχι

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 05:27 PM
Εμένα πάλι με τραβάνε κάτι υδροχόοι, λέωντες, τοξότες..Έχω ωροσκόπο λέων κ 7 στον υδροχόο αυτό θα φταίει φαντάζομαι..Όσο για τους ιχθείς..Μακριά κ αγαπημένοι πλέον!!!

:offtopic: indeed! Sorry!

Αυτοι που με τρελλαινουν στην κυριολεξια ειναι οι Διδυμοι αν και λενε πως ταιριαζουν πολυ με τους Υδροχοους εμενα μου σπανε τα νευρα.Δεν τα πηγα καλα με κανεναν απο τους τρεις που γνωρισα:dizzy:

friary
01-10-2007, 06:45 PM
Ατνε, αν τελειωσαν όσα είχατε να πείτε για τους Υδροχόους να το σχολάσουμε το θέμα, γιατι βλέπω στερέψατε και αρχίσατε να τα βάζετε με τους ΑΤΕΛΕΙΩΤΟΥΣ ιχθύς :toung:

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 08:04 PM
Δεν ξερω αν ειστε ατελειωτοι εσεις οι Ιχθεις αλλα ειστε ποτε μηλα ποτε φυλλα...
Ειστε ομως καλα παιδια το παραδεχομαι:love:

emmalene
01-10-2007, 08:38 PM
και ομως...οι Καρκινοι γουσταρουν Υδροχοους...:bigsmile:

Κασσιόπη
01-10-2007, 08:58 PM
και ομως...οι Καρκινοι γουσταρουν Υδροχοους...:bigsmile:

Οι Καρκίνοι δεν κάνουν διακρίσεις. Έχουν μεγάλη καρδιά, τους χωράει όλους, όλα τα ζώδια. Όπως και οι Υδροχόοι βέβαια. :bigsmile:

Λευκή
01-10-2007, 08:59 PM
και ομως...οι Καρκινοι γουσταρουν Υδροχοους...:bigsmile:
Μήπως έχουν αφροδίτη στον Λέοντα;:cheesy:
Οι μαζοχιστικές τους τάσεις κατά τα άλλα είναι γνωστές...:cheesy:
ωχ,έγινα ενεργό μέλος;

emmalene
01-10-2007, 09:00 PM
Μήπως έχουν αφροδίτη στον Λέοντα;:cheesy:
Οι μαζοχιστικές τους τάσεις κατά τα άλλα είναι γνωστές...:cheesy:,

Κοιτα εχω την αποψη οπου πολυ τριγωνο γινομαστε φιλοι...αν δεν εχει μια αντιθεσουλα ενα τετραγωνο η συναστρια να βγει λιγη ενταση...:bigsmile:

Κασσιόπη
01-10-2007, 09:07 PM
Όπως και να έχει, οι συνδυασμοί είναι άπειροι, έτσι ώστε ο καθένας μπορεί να ταιριάσει πολύ καλά με εκπρόσωπο οποιουδήποτε ζωδίου.

Λευκή
01-10-2007, 09:11 PM
,

Κοιτα εχω την αποψη οπου πολυ τριγωνο γινομαστε φιλοι...αν δεν εχει μια αντιθεσουλα ενα τετραγωνο η συναστρια να βγει λιγη ενταση...:bigsmile:

1)Δεν έπιασα ακριβώς που το πας για να είμαι ειλικρινής.Εννοείς πως ακριβώς η πολικότητα υδροχόου - λέοντα ή αιγόκερου-καρκίνου(αν αντίστοιχα ο υδροχόος έχει στοιχεία αιγόκερου)είναι που φέρνει...το πάθος;
2)Βγαίνουμε εκτός θέματος αλλά είναι και ανάλογα το τετράγωνο.Τετράγωνα ήλιου-Κρόνου,άρη - Κρόνου ,σελήνης- σελήνης πχ(ο Κρόνος με...κεφαλαίο:nuts:) δεν είναι και πολύ επιθυμητά ομολογουμένως.Καλύτερα να είναι τρίγωνα ή εξάγωνα.Τα υπόλοιπα τετράγωνα ίσως έχουν καλύτερα αποτελέσματα.:toung:

*Astropeleki*
01-10-2007, 09:14 PM
Μήπως έχουν αφροδίτη στον Λέοντα;:cheesy:
Οι Καρκίνοι; Έχουν έχουν :unsure:

Οι μαζοχιστικές τους τάσεις κατά τα άλλα είναι γνωστές...:cheesy:
Αλήθεια ε; :weird:

ωχ,έγινα ενεργό μέλος;
Ναι έγινες :bigsmile:

leila
01-10-2007, 09:29 PM
Λατρευω τους Υδροχόους!Ολα κ όλα!Ειναι θα έλεγα το αγαπημενο μου ζωδιο, ειμαι Τοξότης με σελήνη στον Υδροχοο, ο πατερας μου και η κολλητη μου ανηκουν σε αυτο το ζωδιο.Λατρευω Υδροχοους για την ευφυΐα τους, είναι πρωτοποριακοί, πνευματωδεις και .....ολιγον τι...απροβλεπτοι...αυτο το τελευταιο ειναι καλο και..κακο....Ολιγον τι σνομπ και ψυχροι αμα τους πιανει το δυστροπο (κανεις δεν ειναι τελειος :bigsmile:) αλλα κατα τα αλλα τοσο η εφευρετικοτητα τους συναμα με την ευφράδεια του λογου τους τους κανουν μο-να-δι-κους και αξιοθαυμαστους. Α!και εφοσον καταληξουν οτι αξιζεις της εμπιστοσύνης τους, ειτε σε φιλικο ειτε σε ερωτικο επιπεδο ειναι πιστοι

Λευκή
01-10-2007, 09:32 PM
leila ευχαριστούμε!κι εμείς αγαπάμε πολύ τα τοξοτάκια :bigsmile:

emmalene
01-10-2007, 10:13 PM
1)Δεν έπιασα ακριβώς που το πας για να είμαι ειλικρινής.Εννοείς πως ακριβώς η πολικότητα υδροχόου - λέοντα ή αιγόκερου-καρκίνου(αν αντίστοιχα ο υδροχόος έχει στοιχεία αιγόκερου)είναι που φέρνει...το πάθος;
2)Βγαίνουμε εκτός θέματος αλλά είναι και ανάλογα το τετράγωνο.Τετράγωνα ήλιου-Κρόνου,άρη - Κρόνου ,σελήνης- σελήνης πχ(ο Κρόνος με...κεφαλαίο:nuts:) δεν είναι και πολύ επιθυμητά ομολογουμένως.Καλύτερα να είναι τρίγωνα ή εξάγωνα.Τα υπόλοιπα τετράγωνα ίσως έχουν καλύτερα αποτελέσματα.:toung:

λευκη μου στον 8ο ηλιακο οικο ενας καρκινος ξερεις τι εχει?Υδροχοο...:bigsmile:

Κασσιόπη
01-10-2007, 10:15 PM
λευκη μου στον 8ο ηλιακο οικο ενας καρκινος ξερεις τι εχει?Υδροχοο...:bigsmile:

Και λοιπόν;

Λευκή
01-10-2007, 10:25 PM
λευκη μου στον 8ο ηλιακο οικο ενας καρκινος ξερεις τι εχει?Υδροχοο...:bigsmile:
Τότε μάλλον τη γωνία χιαστί εννοείς...Βγαίνουν αρκετοί συνδυασμοί έτσι,με πιο "διάσημο"μάλλον αυτόν του Κριού - Σκορπιού.Τι ν σου πω.Δεδομένου κιόλας ότι εκτός απ τον Καρκίνο μ αυτόν τον τρόπο συνδέομαι και με τον Παρθένο,δε μου κάνει καμία μα καμία αίσθηση.Αν το δούμε από άποψη ωροσκόπου και 8ου οίκου,τότε μπορεί ίσως να βρεθεί μια άκρη.

emmalene
01-10-2007, 10:32 PM
:bigsmile:Κοιτα θα βγουμε εκτος θεματος εδω..ισως σε καποιο αλλο θεμα να τα αναλυσουμε ολα αυτα γιατι εχει ενδιαφερον τελικα..:bigsmile:τι μας ελκυει ερωτικα σε κατι με το οποιο δεν μοιαζουμε(φαινομενικα)καθο λου?:bigsmile:

Κασσιόπη
01-10-2007, 10:38 PM
Πολλές όψεις. Αφροδίτη σε σύνοδο, τετράγωνο ή αντίθεση με ¶ρη, είναι από τις κυριότερες ως προς αυτό.

Λευκή
01-10-2007, 10:38 PM
Ε ναι το θέμα είμαστε οι υδροχόοι και μιλάμε για τους καρκίνους :blink:ΔΕ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ!:toung::toung:

panther
01-10-2007, 10:42 PM
Ε ναι το θέμα είμαστε οι υδροχόοι και μιλάμε για τους καρκίνους :blink:ΔΕ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ!:toung::toung:


Όλα γυρίζουν γύρω από μας τα καρκινάκια, τελικά:cheesy:

*Astropeleki*
01-10-2007, 10:44 PM
Όχι βρε παιδιά...οκ είμαστε, εφόσον προσπαθούμε να αποδείξουμε ότι υπάρχει και η πιθανότητα ένας Υδροχόος να ταιριάζει με έναν Καρκίνο :toung: είμαστε εντός θέματος. Πάντως αρκετά ενδιαφέρον αυτό που είπε η emmalene... δεν το χα σκεφτεί ποτέ μέχρι τώρα!
Βέβαια, δεδομένου των βιωμάτων μου, ούτε με Καρκίνους, ούτε με Παρθένους θα μπορούσα να συνυπάρξω :bigsmile: Τελικά πρέπει να αρχίζω να αναθεωρώ το ζώδιο μου και να δεκτώ ότι μπορεί να είμαι και περίεργη :laugh:

emmalene
01-10-2007, 10:47 PM
αααααα..εχουμε θεμα εδω ε?κασσιοπη μου εχεις δικιο.ειναι πολλες οι οψεις που δηλωνουν ερωτικη ελξη...:bigsmile:Απλα εγω ανεφερα τον 8ο οικο για να αρχισουμε συζητηση!:laugh:

Κασσιόπη
01-10-2007, 10:50 PM
Κία, μισό λεπτό, γιατί μπερδεύτηκα λίγο. Εσύ δεν ήσουν το μέλος - υδροχόος που είχε πολλούς αιγόκερους και τα πήγαινε καλά με τους Καρκίνους γι' αυτό το λόγο; Κάτι θυμάμαι από μια παλιότερη δημοσίευση.

Όσο αυτό για τον 8ο ηλιακό, η emmalene έχει δίκιο να το αναφέρει, είναι γνωστή άποψη, νομίζω πως την έχει αναφέρει κι ο Βασίλης σε άλλο θέμα.

Ωστόσο είναι μια άποψη που δεν ξέρω αν "πατάει" και πολύ... Με προβληματίζει αρκετά, ιδιαίτερα αν σκεφτώ τους αντίστοιχους συνδυασμούς μεταξύ άλλων ζωδίων.

emmalene
01-10-2007, 10:53 PM
Κία, μισό λεπτό, γιατί μπερδεύτηκα λίγο. Εσύ δεν ήσουν το μέλος - υδροχόος που είχε πολλούς αιγόκερους και τα πήγαινε καλά με τους Καρκίνους γι' αυτό το λόγο; Κάτι θυμάμαι από μια παλιότερη δημοσίευση.

Όσο αυτό για τον 8ο ηλιακό, η emmalene έχει δίκιο να το αναφέρει, είναι γνωστή άποψη, νομίζω πως την έχει αναφέρει κι ο Βασίλης σε άλλο θέμα.

Ωστόσο είναι μια άποψη που δεν ξέρω αν "πατάει" και πολύ... Με προβληματίζει αρκετά, ιδιαίτερα αν σκεφτώ τους αντίστοιχους συνδυασμούς μεταξύ άλλων ζωδίων.

Κασσιοπη μου τιποτα δεν ειναι μη αμφισβητησιμο σε αυτη την ζωη.εγω απλα τσιγκλισα λιγο το θεμα"καρκινοι-υδροχοοι"..:love:

Λευκή
01-10-2007, 10:56 PM
Απλα εγω ανεφερα τον 8ο οικο για να αρχισουμε συζητηση!:laugh:
Αν κατάλαβα καλά αναφέρθηκες στον 8ο ηλιακό οίκο,δηλαδή το 8ο ζώδιο μετά το δικό μας.Ο 8ος οίκος όμως του ωροσκοπίου είναι τελείως διαφορετικό πράγμα.Αν υπάρχουν μέσα πλανήτες σε μια συναστρία,πρέπει να δόύμε ποιοι είναι αυτοί και κυρίως τι όψεις κάνουν.Αν είναι καλές μπορεί να έχουμε δείγματα ιδιαίτερης επικοινωνίας μεταξύ των συντρόφων.Αν είναι κακές,ίσως να προκαλείται μεγάλη αναστάτωση απ το ένα στο άλλο.Δεν είναι απαραίτητο δηλαδή να έχει να κάνει με τη σεξουαλικότητα.΄Αλλωστε εκτός απ όλα τα άλλα ,ο 8ος οίκος (όπως και ο 1ος,ο 6ος και ο 12ος) σ ένα προσωπικό ωροσκόπιο έχει και ενδειξεις σχετικές με την υγεία του ατόμου.

Κασσιόπη
01-10-2007, 10:56 PM
Κασσιοπη μου τιποτα δεν ειναι μη αμφισβητησιμο σε αυτη την ζωη.εγω απλα τσιγκλισα λιγο το θεμα"καρκινοι-υδροχοοι"..:love:

Χε, δεν αμφισβητώ τις καλές προθέσεις. ¶λλωστε μεταξύ μελλοντικών συναδέλφων ειλικρίνεια... :bigsmile::love:

Εμένα απλώς ο νους μου πήγε στον αντίστοιχο 8ο οίκο μου... Λέων... Τα λόγια είναι περιττά... :laugh:

*Astropeleki*
01-10-2007, 10:58 PM
Κία, μισό λεπτό, γιατί μπερδεύτηκα λίγο. Εσύ δεν ήσουν το μέλος - υδροχόος που είχε πολλούς αιγόκερους και τα πήγαινε καλά με τους Καρκίνους γι' αυτό το λόγο; Κάτι θυμάμαι από μια παλιότερη δημοσίευση.
Όχι όχι... μια ζωή kia είμαι στο myhoroscope. :love: Εγώ έχω πολύ Αιγόκερω στον χάρτη μου και τα πάω καλά με τους Αιγόκερους :bigsmile: Με τους Καρκίνους πάλι και τους Παρθένους κάτι δεν κάθεται απόλυτα καλά. (βάση "στατιστικής" μέσα από το φιλικό περιβάλλον πάντα)



Ωστόσο είναι μια άποψη που δεν ξέρω αν "πατάει" και πολύ... Με προβληματίζει αρκετά, ιδιαίτερα αν σκεφτώ τους αντίστοιχους συνδυασμούς μεταξύ άλλων ζωδίων.
Θα χρειαστεί πολύ σκέψη... Μπορεί να καταρριφθούν και μύθοι :laugh:

*Astropeleki*
01-10-2007, 11:01 PM
Αν κατάλαβα καλά αναφέρθηκες στον 8ο ηλιακό οίκο,δηλαδή το 8ο ζώδιο μετά το δικό μας.Ο 8ος οίκος όμως του ωροσκοπίου είναι τελείως διαφορετικό πράγμα.Αν υπάρχουν μέσα πλανήτες σε μια συναστρία,πρέπει να δόύμε ποιοι είναι αυτοί και κυρίως τι όψεις κάνουν.Αν είναι καλές μπορεί να έχουμε δείγματα ιδιαίτερης επικοινωνίας μεταξύ των συντρόφων.Αν είναι κακές,ίσως να προκαλείται μεγάλη αναστάτωση απ το ένα στο άλλο.Δεν είναι απαραίτητο δηλαδή να έχει να κάνει με τη σεξουαλικότητα.΄Αλλωστε εκτός απ όλα τα άλλα ,ο 8ος οίκος (όπως και ο 1ος,ο 6ος και ο 12ος) σ ένα προσωπικό ωροσκόπιο έχει και ενδειξεις σχετικές με την υγεία του ατόμου.
Σε αυτή την περίπτωση, προβληματίστηκα και γω... Θα πρέπει να θεωρήσουμε "σωστή" μια τέτοια συμβατότητα όταν έχουμε Ήλιο στον 1ο; :unsure:
Και στην συναστρία, οι πλανήτες που βρίσκονται στον 8ο θα πρέπει να είναι οι Αφροδίτη και ¶ρης;

emmalene
01-10-2007, 11:04 PM
Αν κατάλαβα καλά αναφέρθηκες στον 8ο ηλιακό οίκο,δηλαδή το 8ο ζώδιο μετά το δικό μας.Ο 8ος οίκος όμως του ωροσκοπίου είναι τελείως διαφορετικό πράγμα.Αν υπάρχουν μέσα πλανήτες σε μια συναστρία,πρέπει να δόύμε ποιοι είναι αυτοί και κυρίως τι όψεις κάνουν.Αν είναι καλές μπορεί να έχουμε δείγματα ιδιαίτερης επικοινωνίας μεταξύ των συντρόφων.Αν είναι κακές,ίσως να προκαλείται μεγάλη αναστάτωση απ το ένα στο άλλο.Δεν είναι απαραίτητο δηλαδή να έχει να κάνει με τη σεξουαλικότητα.΄Αλλωστε εκτός απ όλα τα άλλα ,ο 8ος οίκος (όπως και ο 1ος,ο 6ος και ο 12ος) σ ένα προσωπικό ωροσκόπιο έχει και ενδειξεις σχετικές με την υγεία του ατόμου.

Αντε..να πω και κατι αλλο..αν υπαρχει τετραγωνο κρονου αφροδιτης πια ειναι η γνωμη σου?για την σχεση εννοω.Και συμφωνω απολυτα στα οσα λες παραπανω.Και νομιζω οτι εχει να κανει με την σεξουλικοτητα γιατι σχετιζεται με το "παιρνω".Στα παντα...και ειναι και το τι "δινει"ο συντροφος στην σχεση.:bigsmile:

emmalene
01-10-2007, 11:05 PM
Σε αυτή την περίπτωση, προβληματίστηκα και γω... Θα πρέπει να θεωρήσουμε "σωστή" μια τέτοια συμβατότητα όταν έχουμε Ήλιο στον 1ο; :unsure:
Και στην συναστρία, οι πλανήτες που βρίσκονται στον 8ο θα πρέπει να είναι οι Αφροδίτη και ¶ρης;

Δεν πηγα σε συναστρια.για ηλιακο ωροσκοπιο μιλαγα...:bigsmile:Δεν συνεκρινα χαρτες.:cry:

Κασσιόπη
01-10-2007, 11:07 PM
Αντε..να πω και κατι αλλο..αν υπαρχει τετραγωνο κρονου αφροδιτης πια ειναι η γνωμη σου?για την σχεση εννοω.Και συμφωνω απολυτα στα οσα λες παραπανω.Και νομιζω οτι εχει να κανει με την σεξουλικοτητα γιατι σχετιζεται με το "παιρνω".Στα παντα...και ειναι και το τι "δινει"ο συντροφος στην σχεση.:bigsmile:

Τετράγωνο Αφροδίτης - Κρόνου σε επίπεδο σχέσης συνήθως σημαίνει πολλές εξωτερικές υποχρεώσεις που αναγκάζουν τα άτομα να περνούν μεγάλο διάστημα μακριά το ένα από το άλλο, όσον αφορά την καθημερινότητά τους.

Λευκή
01-10-2007, 11:07 PM
Σε αυτή την περίπτωση, προβληματίστηκα και γω... Θα πρέπει να θεωρήσουμε "σωστή" μια τέτοια συμβατότητα όταν έχουμε Ήλιο στον 1ο; :unsure:
Και στην συναστρία, οι πλανήτες που βρίσκονται στον 8ο θα πρέπει να είναι οι Αφροδίτη και ¶ρης;
Είμαι υδροχόος με ήλιο στον 1ο και δηλώνω υπεύθυνα ότι οι Παρθένοι δεν με ελκύουν αισθηματικά και σεξουαλικά,παρόλο που έχω ακμή 8ου στην παρθένο.
Οπότε,το αμφισβητώ μάλλον.Επίσης,όπως είπε και η Κασσιόπη:love: δεν μπορώ να φανταστώ ζεύγος Αιγόκερω με Λέοντα.Θα σφαχτούνε ,το λιγότερο...:toung:
Την τοποθέτηση για την αφροδίτη και τον άρη δεν την έπιασα:wacko:

*Astropeleki*
01-10-2007, 11:09 PM
Δεν πηγα σε συναστρια.για ηλιακο ωροσκοπιο μιλαγα...:bigsmile:Δεν συνεκρινα χαρτες.:cry:

Ναι, στό πρώτο ερώτημα μου και γω μιλάω για ηλιακό ωροσκόπιο.
Στο δεύτερο ερώτημα, πιάστηκα από αυτό που είπε η Λευκή και ανέφερα συναστρία και όψεις πλανητών στον 8ο.

Ξεμπλεχτήκαμε ή μπλεχτήκαμε περισσότερο; :laugh:

*Astropeleki*
01-10-2007, 11:15 PM
Είμαι υδροχόος με ήλιο στον 1ο και δηλώνω υπεύθυνα ότι οι Παρθένοι δεν με ελκύουν αισθηματικά και σεξουαλικά,παρόλο που έχω ακμή 8ου στην παρθένο.
¶σχετα από αυτό (Ήλιο στον 1ο) περίπου το ίδιο έχω παρατηρήσει με τους Παρθένους, αλλά όχι μόνο σε ερωτικο-αισθηματικό επίπεδο, άλλά και σε φιλικό. Ένας μου έχει ξεφύγει και αρχίζω να απορώ πως έχουμε δέσει και δεν έχουμε σκοτωθεί ακόμη :embarrest



Την τοποθέτηση για την αφροδίτη και τον άρη δεν την έπιασα:wacko:
Ε μάλλον μπερδεύτηκα... :wacko::embarrest
Αυτό που ήθελα να πω είναι αν βρίσκονται σε μια συναστρία, Υδροχόου-Καρκίνου, ¶ρης και Αφροδίτη σε όψεις στον 8ο, τότε δίνει θετικά στοιχεία;

Λευκή
01-10-2007, 11:16 PM
Αντε..να πω και κατι αλλο..αν υπαρχει τετραγωνο κρονου αφροδιτης πια ειναι η γνωμη σου?για την σχεση εννοω.Και συμφωνω απολυτα στα οσα λες παραπανω.Και νομιζω οτι εχει να κανει με την σεξουλικοτητα γιατι σχετιζεται με το "παιρνω".Στα παντα...και ειναι και το τι "δινει"ο συντροφος στην σχεση.:bigsmile:
εννοούσα ότι δεν έχει να κάνει ΜΟΝΟ με την σεξουαλικότητα όπως νομίζουν πολλοί...Δεν διευκρίνησα :sorry:
Γενικά τα τετράγωνα του κρόνου στη συναστρία σημαίνουν πως κάποιοι "εξωτερικοι" παράγοντες επηρεάζουν τη σχέση,όπως ανέφερε και η κασσιόπη.Σίγουρα ο Κρόνος είναι πολύ δυνατότερος απ την αφροδίτη,επομένως την αναγκάζει να λειτουργεί με βάση το δικό του σκεπτικό.Αν δε γίνονται άλλες, καλές όψεις της αφροδίτης ,υπάρχει περίπτωση ο κρόνος να μη μαλακώσει.Πιαθνότατα ο σύντροφος που έχει τον κρόνο να έχει κάποιες εξωτερικές υποχρεώσεις που να του αφαιρούν χρόνο που θα μπορόύσε να αφιερώσει στο ταίρι του.Ίσως να έχει να κάνει και με τα οικονομικά θέματα.Δεν πρέπει να κοιτάξουμε και τους οίκους μήπως βρούμε σε ποιον τομέα εντοπίζεται το "πρόβλημα"?Πάντως,καμιά όψη δεν είναι καταδικαστική.Εξαρτάται απ την ωριμότητα των ατόμων.

ΕΚΑΤΗ
01-10-2007, 11:18 PM
Είμαι υδροχόος με ήλιο στον 1ο και δηλώνω υπεύθυνα ότι οι Παρθένοι δεν με ελκύουν αισθηματικά και σεξουαλικά,παρόλο που έχω ακμή 8ου στην παρθένο.
Οπότε,το αμφισβητώ μάλλον.Επίσης,όπως είπε και η Κασσιόπη:love: δεν μπορώ να φανταστώ ζεύγος Αιγόκερω με Λέοντα.Θα σφαχτούνε ,το λιγότερο...:toung:
Την τοποθέτηση για την αφροδίτη και τον άρη δεν την έπιασα:wacko:

Επισης ειμαι υδροχοος με ηλιο στον 1ο και ακμη του 8ου στην παρθενο. Ο Αρης ειναι στους Ιχθεις και η Αφροδιτη στον Αιγοκαιρω.Εσεις που ξερετε , αυτο ειναι καλο η να βαλω τις φωνες??:unsure::unsure:

*Astropeleki*
01-10-2007, 11:20 PM
Δεν διευκρίνησα :sorry:
Δεν πειράζει :love: Σφάλματα είμαστε, ανθρώπους κάνουμε :cheesy:

(έτσι για να ευθυμήσουμε λιγάκι :crazy:)

emmalene
01-10-2007, 11:21 PM
εννοούσα ότι δεν έχει να κάνει ΜΟΝΟ με την σεξουαλικότητα όπως νομίζουν πολλοί...Δεν διευκρίνησα :sorry:
Γενικά τα τετράγωνα του κρόνου στη συναστρία σημαίνουν πως κάποιοι "εξωτερικοι" παράγοντες επηρεάζουν τη σχέση,όπως ανέφερε και η κασσιόπη.Σίγουρα ο Κρόνος είναι πολύ δυνατότερος απ την αφροδίτη,επομένως την αναγκάζει να λειτουργεί με βάση το δικό του σκεπτικό.Αν δε γίνονται άλλες, καλές όψεις της αφροδίτης ,υπάρχει περίπτωση ο κρόνος να μη μαλακώσει.Πιαθνότατα ο σύντροφος που έχει τον κρόνο να έχει κάποιες εξωτερικές υποχρεώσεις που να του αφαιρούν χρόνο που θα μπορόύσε να αφιερώσει στο ταίρι του.Ίσως να έχει να κάνει και με τα οικονομικά θέματα.Δεν πρέπει να κοιτάξουμε και τους οίκους μήπως βρούμε σε ποιον τομέα εντοπίζεται το "πρόβλημα"?Πάντως,καμιά όψη δεν είναι καταδικαστική.Εξαρτάται απ την ωριμότητα των ατόμων.


δεν ξερεις ποσο συμφωνω...Κοιτα δεν λεω κατι σαν απολυτα σωστο.Προβληματιζομαι και θελω να το συζητησουμε:love:...

Λευκή
01-10-2007, 11:22 PM
Αυτό που ήθελα να πω είναι αν βρίσκονται σε μια συναστρία, Υδροχόου-Καρκίνου, ¶ρης και Αφροδίτη σε όψεις στον 8ο, τότε δίνει θετικά στοιχεία;
Αυτό νομίζω μπορείς να μας το διευκρινήσεις εσύ ,να μας λυθούν και οι απορίες πάνω στον αινιγματικό 8ο...:bigsmile:

emmalene
01-10-2007, 11:24 PM
¶σχετα από αυτό (Ήλιο στον 1ο) περίπου το ίδιο έχω παρατηρήσει με τους Παρθένους, αλλά όχι μόνο σε ερωτικο-αισθηματικό επίπεδο, άλλά και σε φιλικό. Ένας μου έχει ξεφύγει και αρχίζω να απορώ πως έχουμε δέσει και δεν έχουμε σκοτωθεί ακόμη :embarrest



Ε μάλλον μπερδεύτηκα... :wacko::embarrest
Αυτό που ήθελα να πω είναι αν βρίσκονται σε μια συναστρία, Υδροχόου-Καρκίνου, ¶ρης και Αφροδίτη σε όψεις στον 8ο, τότε δίνει θετικά στοιχεία;

Εχουμε θεμα εδω???:love::embarrestεγω λεω ναι..δινει ελξη.

*Astropeleki*
01-10-2007, 11:28 PM
Αυτό νομίζω μπορείς να μας το διευκρινήσεις εσύ ,να μας λυθούν και οι απορίες πάνω στον αινιγματικό 8ο...:bigsmile:
Μακάρι να μπορούσα... Δυστυχώς όμως, ελλείψει ώρας, δεν έχω οικοθεσία για να δω τι γίνεται στον 8ο της συναστρίας :bigsmile:
Μόνο αν θεωρήσουμε και στα 2 ωροσκόπια στον 1ο οίκο το Ηλιακό ζώδιο. (; )

emmalene
01-10-2007, 11:30 PM
Μακάρι να μπορούσα... Δυστυχώς όμως, ελλείψει ώρας, δεν έχω οικοθεσία για να δω τι γίνεται στον 8ο της συναστρίας :bigsmile:
Μόνο αν θεωρήσουμε και στα 2 ωροσκόπια στον 1ο οίκο το Ηλιακό ζώδιο. (; )

Το ηλιακο δινει αρκετα στοιχεια.και οι οψεις επισης...

skorpion
02-10-2007, 02:09 AM
Αναφερθηκε πριν κατι για οψη αρη- αφροδιτη και ως καλες αναφερθηκε αν δεν κανω λαθος η συνοδος αντιθεση και τετραγωνο, μια οψη τριγωνου ή εξαγωνου το κανει το σεξουαλικο ξενερωτο?

Λευκή
02-10-2007, 02:26 AM
Αναφερθηκε πριν κατι για οψη αρη- αφροδιτη και ως καλες αναφερθηκε αν δεν κανω λαθος η συνοδος αντιθεση και τετραγωνο, μια οψη τριγωνου ή εξαγωνου το κανει το σεξουαλικο ξενερωτο?
Ξενέρωτο...Αυτό είναι λίγο παθολογική κατάσταση μάλλον:toung:
Το κάνει μάλλον αρμονικό,χωρίς προβλήματα και δυσλειτουργίες.Μάλλον σημαίνει και διάρκεια,αλλά όχι ένταση στη σχέση.

skorpion
02-10-2007, 02:31 AM
οκ ευχαριστω πολυ

mariamilo
02-10-2007, 10:14 AM
Λοιπόν..Θέλετε να κάνουμε ένα παράδειγμα με καρκίνο κ υδροχόο?? Να σας δώσω τα στοιχεία να λέτε διάφορα εσείς για τις όψεις?? Ε? Θέλετε καλοί μου άνθρωποι?!!:bigsmile::bigsmile:

ΕΚΑΤΗ
02-10-2007, 12:49 PM
Λοιπόν..Θέλετε να κάνουμε ένα παράδειγμα με καρκίνο κ υδροχόο?? Να σας δώσω τα στοιχεία να λέτε διάφορα εσείς για τις όψεις?? Ε? Θέλετε καλοί μου άνθρωποι?!!:bigsmile::bigsmile:

Μαλλον εχεις φαει μεγαλο κολλημα με τον Υδροχοο, φιλη mariamilo:cry:
Δοκιμασε να τον " φτυσεις", μερικες φορες αυτο πιανει σε Υδροχοους ...
Μενουμε ομως αξεχαστοι , πως να το κανουμε δηλαδις:clapping:

mariamilo
02-10-2007, 01:14 PM
Μαλλον εχεις φαει μεγαλο κολλημα με τον Υδροχοο, φιλη mariamilo:cry:
Δοκιμασε να τον " φτυσεις", μερικες φορες αυτο πιανει σε Υδροχοους ...
Μενουμε ομως αξεχαστοι , πως να το κανουμε δηλαδις:clapping:

Δεν είναι τόσο αυτό..Απλά μου αρέσει να καταλαβαίνω περαιτέρω πράγματα από τις διάφορες σχέσεις μου..Κατανοώ καλύτερα τα διάφορα συμβάντα..Όσο για τον υδροχόο έχω πάψει να ασχολούμαι, ευτυχώς!!!:bigsmile::)

laziali
04-10-2007, 09:29 PM
Καλέ τα είπατε όλα για τα Υδροχοάκια!

Να συμπληρωσω ότι ειμαστε και λιγο αμφισβητιες :)

Λευκή
04-10-2007, 10:54 PM
Καλέ τα είπατε όλα για τα Υδροχοάκια!

Να συμπληρωσω ότι ειμαστε και λιγο αμφισβητιες :)
Είσαι κι εσύ του συναφιού Υδροχόος με ωροσκόπο υδροχόο και ήλιο στον πρώτο , ή με απατά η μνήμη μου;...:unsure: :toung:

laziali
04-10-2007, 11:04 PM
Ειμαι ειμαι... καλε τι μνημονικο ειναι αυτο; Ειμαστε πολλοί διπλοί Υδροχόοι εδω μεσα; :toung:

(που εχω καταχωνιασει τον χαρτη μου; :laugh: )

Λευκή
04-10-2007, 11:36 PM
3 μέχρι στιγμής...
Όσο για το μνημονικό...σελήνη στον καρκίνο είναι αυτή...:bigsmile: Το υδροχοϊσιο εξαντλείται στο να ξεχνάω τι έφαγα χτες και ότι τα κλειδιά που ψάχνω βρίσκονται στο ψυγείο(περίπου) :nuts:

laziali
04-10-2007, 11:56 PM
Μεγάλη πίκρα αυτη η μνημη.... Ότι θυμάμαι χαίρομαι :toung:
Προς το παρον πάω να κοιμηθώ..... Πάει χάλασα... Ούτε να ξενυχτήσω σαν σωστός Υδροχόος δεν μπορώ πια :toung:

taurus_24
06-10-2007, 05:17 AM
Αύτά που νιώθουμε οι Υδροχόοι δυστυχώς δεν τα δείχνουμε πάντα. Είτε καλά είναι είτε κακά.
Το άσχημο της υπόθεσης είναι πως νομίζουν πως είμαστε από πέτρα φτιαγμένοι αλλά κύριοι και κυρίες δεν ξέρετε τι πραγματικά συμβαίνει όταν τα φώτα σβήνουν... όταν η αυλαία πέφτει... :toung:

Αν και θα φανεί περίεργο σε κάποιους πιστεύω πως οι υδροχόοι είναι από τα πιο ευαίσθητα ζώδια.Δε φαίνεται αλλα είναι.
Γενικα όποια γυναίκα βρει εναν υδροχόο και καταφέρει να τον κάνει να την ξεχωρίσει είναι πολυ πολύ τυχερη.Για μένα είναι φοβερά άτομα.
1)κοινωνικοι
2)ανοιχτόμυαλοι
3)δε σε ζαλίζουν με ζήλιες
4)στο ερωτικό κομμάτι της σχέσης ΤΕΛΟΙΟΙ

απλά κάντε τους να νιώθουν ελεύθεροι.

(τώρα Kia υδροχόος εισαι.Τι στα λέω?Απλα σας έχω πολύ αδυναμία και παρασύρομαι):nuts:

*Astropeleki*
06-10-2007, 11:32 AM
(τώρα Kia υδροχόος εισαι.Τι στα λέω?Απλα σας έχω πολύ αδυναμία και παρασύρομαι):nuts:
έτσι έτσι, να μας έχετε :love:

:bigsmile:

taurus_24
10-10-2007, 01:49 AM
έτσι έτσι, να μας έχετε :love:

:bigsmile:

ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΘΕΩΡΩ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?????????ΣΟΡΥ ΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑΚΙ ΕΔΩ ΤΟ ΧΕΤΕ.ΕΜΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΚ!!!ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΥΔΡΟΧΟΟΣ ΕΧΕΙ 7 ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΣΤΟΝ ΥΔΡΟΧΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΤΑΥΡΑΚΙ!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry ::cry::cry:

*Astropeleki*
10-10-2007, 06:28 AM
Ααααααααα θα διαφωνήσω :toung:
Εγώ τουλάχιστον, δεν είμαι καθόλου καλή στα ψέματα και γι' αυτό δε συνηθίζω να τα λέω... αφού με παίρνουν είδηση :laugh:


Μπορεί να ευθύνεται κάποιος άλλος για το ψέμα.... πχ ο κυρ Ποσειδώνας ;)

taurus_24
10-10-2007, 06:34 AM
Ααααααααα θα διαφωνήσω :toung:
Εγώ τουλάχιστον, δεν είμαι καθόλου καλή στα ψέματα και γι' αυτό δε συνηθίζω να τα λέω... αφού με παίρνουν είδηση :laugh:


Μπορεί να ευθύνεται κάποιος άλλος για το ψέμα.... πχ ο κυρ Ποσειδώνας ;)

ουτε αυτός θα βγαζε άκρη.Εξάλλου ολοι σχεδόν οι κύριοι πλανήτες του στον Υδροχόο είναι.ακομα ξύπνια ειμαι.Τα θέλω κι εγω μου φαινεται όλο με σας μπλέκω.σαν μαγνητης τραβάω υδροχόους.και μετα αμα τους πεις και τίποτα πνίγονται και καταπιέζονται.ελευθερια σου λεει μετα.Βρε αν ήταν στο χέρι μου δεμένο θα τον είχα.:bigsmile:

*Astropeleki*
10-10-2007, 06:36 AM
:laugh:

Ναι είμαστε "τραβηχτηκοί" τύποι εμείς :love:


Τα ξαναλέμε, got to go :bigsmile:
Καλημέρα σε όλους!

Μητσάκος
10-10-2007, 07:24 AM
ουτε αυτός θα βγαζε άκρη.Εξάλλου ολοι σχεδόν οι κύριοι πλανήτες του στον Υδροχόο είναι.ακομα ξύπνια ειμαι.Τα θέλω κι εγω μου φαινεται όλο με σας μπλέκω.σαν μαγνητης τραβάω υδροχόους.και μετα αμα τους πεις και τίποτα πνίγονται και καταπιέζονται.ελευθερια σου λεει μετα.Βρε αν ήταν στο χέρι μου δεμένο θα τον είχα.:bigsmile:
Γήινα λόγια :toung:

Μητσάκος
10-10-2007, 07:24 AM
:laugh:

Ναι είμαστε "τραβηχτηκοί" τύποι εμείς :love:


Τα ξαναλέμε, got to go :bigsmile:
Καλημέρα σε όλους!
Με μια απωθητική κρυάδα :love:

skorpaki
10-10-2007, 12:46 PM
Υδροχοός....μμμμμ
Είστε λίγο με τρέλα και κορδέλα.....
Μερικές φορές νομίζω ότι ενώ ζείτε το παρόν…παράλληλα πάτε και μία
βόλτα προς το μέλλον…..
¶λλες φορές με πιάνετε και αδιάβαστη…..:blink:
Γενικά υπάρχει μία σύγχυση αλλά …:wacko:
κατά τ’άλλα είστε καλά παιδιά…
ΣΑΣ ΠΑΩ ΜΕ 1000!:toung::bigsmile:

*Astropeleki*
10-10-2007, 03:17 PM
Με μια απωθητική κρυάδα :love:
Το νερό σβήνει την φωτιά Μητσάκο μου... οπότε δροσίζεστε :love: Και το να τρως νερό στην μάπα, δεν είναι και ότι καλύτερο :toung:
Μην παραπονιέστε καλά μου Τοξοτάκια :laugh:


Υδροχοός....μμμμμ
Είστε λίγο με τρέλα και κορδέλα.....
Μερικές φορές νομίζω ότι ενώ ζείτε το παρόν…παράλληλα πάτε και μία
βόλτα προς το μέλλον…..
¶λλες φορές με πιάνετε και αδιάβαστη…..:blink:
Γενικά υπάρχει μία σύγχυση αλλά …:wacko:
κατά τΆάλλα είστε καλά παιδιά…
ΣΑΣ ΠΑΩ ΜΕ 1000!:toung::bigsmile:
Ε ναι, ότι έχουμε πολύ προχωρημένα μυαλά, αυτό να λέγεται! Και με κυβερνήτη τον Ουρανό, είναι δυναΜΟΝ να μην είμαστε παιδιά του μέλλοντος;
Πως είναι τα παιδιά των λουλουδιών; :bigsmile:
Τα παιδιά του '83; :toung:
Τα indigo children; :nuts:
Τα παιδιά του Πειραιά; :laugh:
Έτσι και εμείς είμαστε τα παιδιά του μέλλοντος :toung:

friary
10-10-2007, 06:39 PM
Τα παιδιά του Πειραιά; :laugh:
Έτσι και εμείς είμαστε τα παιδιά του μέλλοντος :toung:

Τα παιδιά του Πειραιά να τα αφήσεις ήσυχα ανεμογκαστρίτσα :toung:

:laugh:

mod84
13-10-2007, 08:41 PM
eiste endiaferontes alla kourastikoi kai ta pairnete ola opws sas sumferei. den asxoloumai kai polu.an katalabainete kati kalws alliws sas exw parei xampari ti apates eiste :P trwei episis kai kolimata to mualo sas kai gia na sunexisei i koybenta prepei na sas leme nai nai. i plaka einai oti nomizete oti eiste kai kapoioi :D.

me xioumoristiki diathesi panta ta lew auta...
sxedon :P

colibri
13-10-2007, 08:59 PM
eiste endiaferontes alla kourastikoi kai ta pairnete ola opws sas sumferei. den asxoloumai kai polu.an katalabainete kati kalws alliws sas exw parei xampari ti apates eiste :P trwei episis kai kolimata to mualo sas kai gia na sunexisei i koybenta prepei na sas leme nai nai. i plaka einai oti nomizete oti eiste kai kapoioi :D.

me xioumoristiki diathesi panta ta lew auta...
sxedon :P

Καμμένος από υδροχόο να φανταστώ εεε?
Τι να κανουμε μοιραίο ζώδιο και άπιαστο... Αν τον/την καταλάβεις πάντως τον έχεις κερδίσει εφ'όρου ζωής

friary
14-10-2007, 09:42 AM
Καμμένος από υδροχόο να φανταστώ εεε?


Mpaaaaaa kamenos apo xeri ...

Χιουμοριστικά πάντα, σχεδόν ... :toung:

Κασσιόπη
14-10-2007, 11:59 AM
Οι Υδροχόοι πάντως είναι τα καλύτερα αδέρφια του κόσμου!!!:love::love:

Maroulita
14-10-2007, 12:08 PM
Οι Υδροχόοι πάντως είναι τα καλύτερα αδέρφια του κόσμου!!!:love::love:

Προσυπογράφω!! :)

:love::love:

*Astropeleki*
14-10-2007, 12:19 PM
;Eτσι έτσι, προσκυνήστε μας :laugh:

Λευκή
14-10-2007, 03:28 PM
Οι Υδροχόοι πάντως είναι τα καλύτερα αδέρφια του κόσμου!!!:love::love:
Ειδικά αν έχουν σελήνη στον καρκίνο και τα αδερφάκια τους είναι αιγόκεροι,γίνονται χαλί να τους πατήσουν:love::love: Βέβαια σε αντάλλαγμα,τα ζαλίζουμε λίγο:bigsmile:

starfish
15-10-2007, 09:54 AM
Καμμένος από υδροχόο να φανταστώ εεε?
Τι να κανουμε μοιραίο ζώδιο και άπιαστο... Αν τον/την καταλάβεις πάντως τον έχεις κερδίσει εφ'όρου ζωής

Sorry, αλλα να καταλαβεις ΤΙ; Εδω δεν τιθεται θεμα κατανοησης αλλα μαλλον αποδοχης και αντοχης!! :nuts::toung::toung:

colibri
15-10-2007, 01:35 PM
Sorry, αλλα να καταλαβεις ΤΙ; Εδω δεν τιθεται θεμα κατανοησης αλλα μαλλον αποδοχης και αντοχης!! :nuts::toung::toung:

Να κάνω μια επεξήγηση... Όσον αφορά τους φίλους και συγγενείς και τέτοιου είδους κοντινά μας άτομα άντε να τους αποδεχτούμε και να τους αντέξουμε...
Όσον αφορά πάλι συντρόφους και μάλιστα ερωτικούς τους αντέχουνε και τους αποδέχονται στις ομάδες αυτοπεποιθησης και αυτογνωσίας...
Εγω τον σύντροφο μου δεν θέλω να τον αποδέχομαι αλλά να τον θέλω σαν τρελή:love:

starfish
15-10-2007, 01:58 PM
Να κάνω μια επεξήγηση... Όσον αφορά τους φίλους και συγγενείς και τέτοιου είδους κοντινά μας άτομα άντε να τους αποδεχτούμε και να τους αντέξουμε...
Όσον αφορά πάλι συντρόφους και μάλιστα ερωτικούς τους αντέχουνε και τους αποδέχονται στις ομάδες αυτοπεποιθησης και αυτογνωσίας...
Εγω τον σύντροφο μου δεν θέλω να τον αποδέχομαι αλλά να τον θέλω σαν τρελή:love:

Αρα εδω δεν εχει θεση η κατανοηση, μονο η επιθυμια!!:cheesy:
[Μονο αυτο θα μπορουσε να σωσει μια Παρθενο με εναν Υδροχοο!!] :toung::bigsmile:

colibri
15-10-2007, 04:59 PM
Αρα εδω δεν εχει θεση η κατανοηση, μονο η επιθυμια!!:cheesy:
[Μονο αυτο θα μπορουσε να σωσει μια Παρθενο με εναν Υδροχοο!!] :toung::bigsmile:

Αλλο κατανόηση, άλλο παραδοχή και άλλο αντοχή!!!!!
Έχουμε και ανάδρομο ερμη στον 3ο εμεις οι παρθενοι...:love:

skorpaki
15-10-2007, 11:21 PM
Οι Υδροχόοι πάντως είναι τα καλύτερα αδέρφια του κόσμου!!!:love::love:

Αχ, ναι το μωράκι μου!!!!
Ο αδελφούλης μου.....αχου το!!!!!
Έχει στη σελήνη του τον Καρκίνο και είναι ο πιο ζουζουνος αδελφούλης του κόσμου!!!!
Παρ΄ όλο που έχουμε 9 χρόνια διαφορά (είναι μικρότερός μου) έχουμε σχέσεις έρωτα!!!!!!!:love::love::love:

Λευκή
16-10-2007, 08:02 AM
Αχ, ναι το μωράκι μου!!!!
Ο αδελφούλης μου.....αχου το!!!!!
Έχει στη σελήνη του τον Καρκίνο και είναι ο πιο ζουζουνος αδελφούλης του κόσμου!!!!
Παρ΄ όλο που έχουμε 9 χρόνια διαφορά (είναι μικρότερός μου) έχουμε σχέσεις έρωτα!!!!!!!:love::love::love:
Έτσι ,αυτά να λέγονται...:bigsmile:Κάποιοι θέλουν να μας λένε γκουμούτσους και ψυχρούς:cry: :cry:Ευτυχώς υπάρχουν και τα φόρουμ:toung:

Dell Piero
16-10-2007, 04:31 PM
Οι καλύτεροι Υδροχόοι είναι οι σύζυγοι και τα τέκνα (θήλυ) που έχουν εκπαιδευτεί από σύζυγο - πατέρα Λέοντα. Για τους άλλους δεν ξέρω :toung:
Από το φόρουμ φαίνονται ψιλο οκ. Ψιλο όμως.

Οι Καρκίνοι του φόρουμ μας κάνουν και γελάμε :cry: και οι Τοξότες να κλαίμε :bigsmile:

Το κλείνω το θέμα με την ισχύ που μου παρέχει ο βαθμός μου. ¶τσαααα ΜΟΥ

(πάμε στους Ιχθύς)

ioni
17-10-2007, 01:05 PM
γιατί καλέ σας κάνουμε και κλέτε εμεις οι τοξότες;

starfish
17-10-2007, 01:28 PM
γιατί καλέ σας κάνουμε και κλέτε εμεις οι τοξότες;

Μπορει να κλαινε απο τα γελια! Που ξερεις;
Και να γελανε απο στεναχωρια...
Αναδρομοι Λεοντες αγαπητη ioni! :toung::toung:

Μαρία_Δ
19-10-2007, 02:00 AM
λοιπόν είμαι παρθένος και πάντα με τραβάνε οι υδροχόοι! Δεν έτυχε ποτέ να κάνω σχέση ως τώρα αλλά πραγματικά νιώθω μια τρομερή χημεία σχεδόν πάντα!! μήπως επειδή έχω λήνη στον υδροχόο?? τι να πω.....επίσης είναι και οι καλυτεροι φίλοι......