PDA

View Full Version : Ευνοική ημερομηνία γάμου



Baileys
23-04-2007, 03:14 PM
Καλησπέρα σας,

θα ήθελα να μου πείτε ποιες θεωρούνται ευνοικές μέρες για γάμο μέσα στο Νόέμβριο και Δεκέμβριο του 2007 . Μιας και είμαι σε αναζήτηση ημέρας για το γάμο μου σε αυτούς τους 2 μήνες , νομίζω θα με βοηθούσε και η αστρολογική σας γνώμη ! Ευχαριστώ προκαταβολικά !

Baileys
25-04-2007, 10:05 AM
Επειδή η απάντηση απαιτεί πολύ χρόνο..ας θέσω ένα πιο απλό ερώτημα : Έχουμε εκλείψεις το μήνα Νοέμβριο που θα πρέπει να αποφύγω εννοείται ?! Ελπίζω να μου πείτε έστω αυτό!! ..και επειδή κάτι έχουν πάρει τα αυτιά μου για επιρροή έκλειψης 14 μέρες πριν και 14 μετά , αν ισχύει κάτι τέτοιο καταλαβαίνετε ότι Κ Α Ι Γ Ο Μ Α Ι !!!
Ευχαριστώ ειλικρινά πολύ!

starfish
25-04-2007, 10:11 AM
Φιλη Baileys, θα ηταν καλυτερα να κανεις την ερωτηση σου στην ενοτητα που απαντουν οι αστρολογοι.
Καλημερα!

Fotini Christodoulou
25-04-2007, 11:05 AM
Επειδή η απάντηση απαιτεί πολύ χρόνο..ας θέσω ένα πιο απλό ερώτημα : Έχουμε εκλείψεις το μήνα Νοέμβριο που θα πρέπει να αποφύγω εννοείται ?! Ελπίζω να μου πείτε έστω αυτό!! ..και επειδή κάτι έχουν πάρει τα αυτιά μου για επιρροή έκλειψης 14 μέρες πριν και 14 μετά , αν ισχύει κάτι τέτοιο καταλαβαίνετε ότι Κ Α Ι Γ Ο Μ Α Ι !!!
Ευχαριστώ ειλικρινά πολύ!


Αγαπητή baileys,

όπως θα έχεις δεί η πρόβλεψη είναι μια επίπονη διαδικασία που προυποθέτει άριστες γνώσεις και εμπειρία καθώς απαιτει την χρήση πολλών συστημάτων και ταυτόχρονα την λεπτομερη αναλυση των προσωπικών σας ωροσκοπίων.
Για να βρεθεί η ευνοική μέρα για τον γάμο σου πρέπει να εξεταστουν φανταζομαι τα προσωπικά σας ωροσκόπια,η συναστρία σας ,οι διελευσεις της εποχής που εχεις στο μυαλό σου και ένα σωρό άλλα πράγματα.Οπως καταλαβαίνεις δεν είναι απλή υπόθεση.
Και σχετικά με τις εκλειψεις μπορεί για καποιους η συγκεκριμένη να είναι θετικότατη ενώ για άλλους όχι και τόσο...εξαρταται από τον χάρτη του καθενός...

θα πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιον επαγγλματία κατά την απόψή μου αν θέλεις να μάθεις με ακρίβεια.

Φιλικά,
Φωτεινή

Baileys
27-04-2007, 03:20 PM
Σας ευχαριστώ! Θα βρω κάποιον ειδικό να το μελετήσει το θέμα!