PDA

View Full Version : Με τι browser ανοίγετε το MyHoroscope;;;



*Astropeleki*
18-04-2007, 12:33 AM
Νομίζω η ερώτηση είναι απλή και κατανοητή! Με τι browser ανοίγετε - κάνετε πλοήγηση στο MyHoroscope;;;
Κάνουμε την παρούσα δημοσκόπηση για να δούμε αν μπορείτε όλοι οι επισκέπτες και μέλη του MyHoroscope να δείτε σωστά την αρχική σελίδα του φόρουμ.


Εάν θέλετε, μαζί με την ψήφο σας, εάν αντιμετωπίζετε κάποιο πρόβλημα ή και όχι (απλά για να επιβεβαιώσετε την ψήφο σας) να το αναφέρετε με ανάλογο ποστ στο παρόν thread.
Εάν ανοίγετε με παραπάνω από έναν browsers μπορείτε να το σημειώσετε, με όποιο πάλι υπάρχον ή μη πρόβλημα.


Να είστε καλά!

*Astropeleki*
18-04-2007, 01:57 AM
Ας κάνω εγώ την αρχή.

Κατά βάση ανοίγω πάντα με IE7 και βλέπω όλες τις εικόνες που υπάρχουν στην αρχική σελίδα.
Όταν ανοίγω με Mozilla Firefox και με Opera, και πάλι βλέπω όλες τις εικόνες της αρχικής σελίδας.
Δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα, βλέπω όλες τις φωτογραφίες.


Η συμμετοχή σας σε αυτή την δημοσκόπηση έχει μεγάλη σημασία, γι' αυτό παρακαλώ να μας πείτε, είτε με ψήφο, είτε σε συνδυασμό ψήφου με ποστ, τί βλέπετε!!!!

kiaRRa
18-04-2007, 02:00 AM
Aς πάρω την σκυτάλη,:embarrest

ανοίγω με mozilla και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα,
με τον ΙΕ6 όμως δεν βλέπω τις εικόνες στην αρχική σελίδα

Maroulita
18-04-2007, 10:14 AM
Κι εγώ ανοίγω με Interner Expoler 7 και δεν παρουσιάζει κανένα πρόβλημα η αρχική.
Αλλά και με Mozilla που ανοίγω κάποιες φορές πάλι οκ είναι.

starfish
18-04-2007, 12:12 PM
Στην δουλεια , με ΙΕ αγνωστου επιπεδου, δεν βλεπω εικονιτσες.

lena
18-04-2007, 10:45 PM
Με ΙΕ 6 και από σήμερα βλέπω όλες τις εικόνες!!! :clapping: Perfect

friary
19-04-2007, 09:01 AM
Με Mozilla και βλέπω τις φώτο.

starfish
19-04-2007, 09:50 AM
Καλημερα!! Σημερα τα βλεπω ολα!

Ζωή και Ζώδια
19-04-2007, 10:25 AM
Με Mozilla και βλέπω τις φώτο.

Και εμείς επίσης.

laziali
20-04-2007, 02:59 PM
Ανοιγω με firefox πάντα και βλέπω όλες τις εικόνες. Αλλά και με ΙΕ7 αν ανοιξω καμιά φορά και πάλι τα βλέπω όλα τέλεια στην αρχική σελίδα. :bigsmile:

Basilakis
20-04-2007, 03:17 PM
Ανοίγω κυρίως με Opera και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.
Με τον ΙΕ6 έκανε κάποια νερά, αναφορικά με τις εικόνες ... αλλά πλέον ειναι τέλειο:bigsmile:

zeta1987
21-04-2007, 03:08 PM
Εγώ ανοίγω με Internet Explorer 7 αλλά από την σχολή μου ανοίγω με Internet Explorer 6 και μπορεί καμιά φορά να μην τα δείχνει όλα, αλλά αυτό μπορεί να οφείλεται σε τείχος προστασίας. Γιατί όταν είχα και εγώ τον Internet Explorer 6 άνοιγαν μια χαρά όλα..:noworry:

Alien1
21-04-2007, 06:36 PM
Χρησιμοποιω τον Firefox σχεδον στα παντα
τον ΙΕ7 τον εχω μονο για ωρες αναγκης και για σελιδες που τρεχουν μονο σε IE

Τον Οpera δεν τον χρησιμοποιω γιατι εχει πολυπλοκο interface και με κουραζει

*Astropeleki*
21-04-2007, 06:55 PM
Χρησιμοποιω τον Firefox σχεδον στα παντα
τον ΙΕ7 τον εχω μονο για ωρες αναγκης και για σελιδες που τρεχουν μονο σε IE

Τον Οpera δεν τον χρησιμοποιω γιατι εχει πολυπλοκο interface και με κουραζει
Ναι αλλά δεν μας είπες το βασικότερο! :nuts: Βλέπεις όλες τις εικόνες - φωτογραφίες που υπάρχουν στην αρχική μας σελίδα με κάθε έναν από τους browsers που πλοηγείσαι;;:toung:

Alien1
21-04-2007, 06:59 PM
Ναι αλλά δεν μας είπες το βασικότερο! :nuts: Βλέπεις όλες τις εικόνες - φωτογραφίες που υπάρχουν στην αρχική μας σελίδα με κάθε έναν από τους browsers που πλοηγείσαι;;:toung:

Νο problem :bigsmile:

Και με το IE και με τον firefox βλεπω κανονικοτατα τις εικονες-φωτογραφιες

*Astropeleki*
21-04-2007, 07:09 PM
Πολύ ωραία!
Thanx για την διευκρίνιση :bigsmile:

altamira
22-04-2007, 12:24 PM
Τις περισσότερες φορές ανοίγω με Mozilla Firefox. Όλα είναι οκ!
Κάποιες φορές και με ΙΕ7, όπου πάλι δεν υπαρχει πρόβλημα!

:bigsmile:

alegra
25-04-2007, 11:54 AM
Ανοίγω με τον Internet Explorer και δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα.

SKYLOROCK
25-04-2007, 10:19 PM
Και από το σπίτι και από τη δουλειά ανοίγω με IE6 και δεν αντιμετωπίζω κανένα απολύτως πρόβλημα!!! :bigsmile:

Dell Piero
25-04-2007, 10:25 PM
Και από το σπίτι και από τη δουλειά ανοίγω με IE6 και δεν αντιμετωπίζω κανένα απολύτως πρόβλημα!!! :bigsmile:


Γυσικά και αντιμετωπίζεις. Το slide show το βλέπεις το μισό με μαύρη περιοχή η οποία σκεπάζει την εικόνα :toung:

















¶σχετα λιοντάρια :love:

kiaRRa
25-04-2007, 10:53 PM
Γυσικά και αντιμετωπίζεις. Το slide show το βλέπεις το μισό με μαύρη περιοχή η οποία σκεπάζει την εικόνα :toung:


¶σχετα λιοντάρια :love:

Και τσακωμένα με το πληκτρολόγιο...

Και με Opera πάντως ανοίγει κανονικότατα:bigsmile:

SKYLOROCK
26-04-2007, 02:42 PM
Γυσικά και αντιμετωπίζεις. Το slide show το βλέπεις το μισό με μαύρη περιοχή η οποία σκεπάζει την εικόνα :toung:

¶σχετα λιοντάρια :love:

Με πλήγωσες και είμαι και άρρωστη κοπέλα...:cry: (αυτό το είπα για να σου δημιουργήσω τύψεις :toung: )
Πάντως εγώ νόμιζα ότι αυτό με το slide show είναι φυσιολογικό...Μη σου πω ότι μου άρεσε κιόλας...:laugh:

emmalene
26-04-2007, 06:24 PM
Εγω παλι χρησιμοποιω ΙΕ 6.0 και μεχρι πριν διαβασω αυτο για το slide show ολα ηταν τελεια....Ποιο ειναι το slideshow που επρεπε να το βλεπω αλλιως και που δεν το βλεπω καθολου ?????

Και δεν ειμαι Λιονταρι για να ειμαι ασχετη....:toung:

altamira
26-04-2007, 06:38 PM
Εγω παλι χρησιμοποιω ΙΕ 6.0 και μεχρι πριν διαβασω αυτο για το slide show ολα ηταν τελεια....Ποιο ειναι το slideshow που επρεπε να το βλεπω αλλιως και που δεν το βλεπω καθολου ?????

Και δεν ειμαι Λιονταρι για να ειμαι ασχετη....:toung:

Το slide show είναι στην αρχική σελίδα, πάνω αριστερά, που γίνονται εναλλαγές εικόνων-διαφημίσεων.

Εγώ πάντως το βλέπω κανονικά, τίποτα κομμένο!

emmalene
26-04-2007, 07:00 PM
Αααααα ευχαριστω πολυ!λοιπον...εκτος και αν ειναι σχεδιο...εγω το βλεπω μισο μαυρο!:toung:

Dell Piero
26-04-2007, 07:40 PM
Γι' αυτό η μαμά microsoft αντικατέστηκε τον ΙΕ6 με τον ΙΕ7 γιατί είχε διάφορα προβλήματα. Φάτε μάτια μαύρα ψάρια τώρα αντί για διαφάνεια :toung:

emmalene
26-04-2007, 07:42 PM
Γι' αυτό η μαμά microsoft αντικατέστηκε τον ΙΕ6 με τον ΙΕ7 γιατί είχε διάφορα προβλήματα. Φάτε μάτια μαύρα ψάρια τώρα αντί για διαφάνεια :toung:
Εγω ξερω οτι οποια αντικατασταση εκανε η μαμα Microsoft οταν πηγα να την κανω εγω μου διελυσε το PC...Λοιπον θα κανω μια αναβαθμιση τωρα και ελπιζω να τα ξαναπουμε...απο αυτο το P:laugh: :laugh: C!

emmalene
26-04-2007, 08:24 PM
Ααααααα τελεια...τωρα με τον ΙΕ7 βλεπω διαφανη αυτα που εβλεπα μαυρα!να τον εγκαταστησω και στον εγκεφαλο μου μπας και...χαχα

Dell Piero
26-04-2007, 09:15 PM
Ααααααα τελεια...τωρα με τον ΙΕ7 βλεπω διαφανη αυτα που εβλεπα μαυρα!να τον εγκαταστησω και στον εγκεφαλο μου μπας και...χαχα

Και γιατί δεν ανοίγεις σελίδες με Mozilla που είναι και ταχύτερος και έβαλες τον ΙΕ7, που ναι είναι πιο stable αλλά τελικά ΠΟΛΥΥΥΥ βαρύς;






















Ασχετοι Ταύροι :toung:

emmalene
26-04-2007, 09:21 PM
Και γιατί δεν ανοίγεις σελίδες με Mozilla που είναι και ταχύτερος και έβαλες τον ΙΕ7, που ναι είναι πιο stable αλλά τελικά ΠΟΛΥΥΥΥ βαρύς;






















Ασχετοι Ταύροι :toung:

μμμμμμ...το ονομα Mozilla δεν με εμπνεει καθολου..Μου θυμιζει Godzilla...να το δοκιμασω λες?αν κρασαρει το κριμα στο λαιμο σου!και δεν ειμαι ασχετη...απλα δεν ειμαι εντελως σχετικη!!:laugh: :bigsmile:
Παντογνωστες Λιονταρια....

kiaRRa
26-04-2007, 09:26 PM
μμμμμμ...το ονομα Mozilla δεν με εμπνεει καθολου..Μου θυμιζει Godzilla...να το δοκιμασω λες?αν κρασαρει το κριμα στο λαιμο σου!και δεν ειμαι ασχετη...απλα δεν ειμαι εντελως σχετικη!!:laugh: :bigsmile:
Παντογνωστες Λιονταρια....


Πού να ήξερες;:love:
Πάντως ο mozilla κινείται πολύ καλύτερα από τον ΙΕ. Εγώ πλέον σχεδόν μόνο με mozilla ανοίγω:bigsmile:

emmalene
26-04-2007, 09:29 PM
Πού να ήξερες;:love:
Πάντως ο mozilla κινείται πολύ καλύτερα από τον ΙΕ. Εγώ πλέον σχεδόν μόνο με mozilla ανοίγω:bigsmile:

Τι Θα επρεπε να ηξερα kiaRRa?:nuts: Για πες για πες...
Περιεργος Ταυρος:laugh: :laugh:

*Astropeleki*
26-04-2007, 09:30 PM
Όλους άσχετους θα τους βγάλεις τελικά κύριε Διαχειριστά.....Απαπαπαπα κακός άνθρωπος που είσαι....

Όντως ο firefox είναι πολύ γρηγορότερος στο άνοιγμα της σελίδας σε σχέση με τον ΙΕ, διότι είναι πιο ελαφρύς και κάνει την πλοήγηση ακόμη πιο άνετη. Εγώ μία έτσι, μία αλλιώς. Αν αντιμετωπιζω προβλημα με τον ΙΕ (συνηθως να αργεί πολύ ή να κολλάει -πρόβλημα που ειχα ειδικά πριν κανω αναβάθμιση απο ΙΕ6 σε ΙΕ7), άνοιγω κυρίως με Γκοτζίλα :toung:
Στο ίδιο στυλ με τον Γκοτζίλα και το ίδιο γρήγορος browser είναι και ο Opera.

emmalene
26-04-2007, 09:34 PM
Όλους άσχετους θα τους βγάλεις τελικά.....Απαπαπαπα κακός άνθρωπος που είσαι....
Ευχαριστω πολυ!:love: Το κατεβασα το Godzilla εε το Mozilla εννοω..για να δω!
Αγαπημενοι και πανεξυπνοι φιλικοι Υδροχοοι...:bigsmile:

kiaRRa
26-04-2007, 09:35 PM
Τι Θα επρεπε να ηξερα kiaRRa?:nuts: Για πες για πες...
Περιεργος Ταυρος:laugh: :laugh:

Αχ μακάρι να μπορούσα, αλλά θα με αποκεφαλίσει:cry:
Πάντως μην τον ακούς:bigsmile: Μιλάει εκ πείρας

Επίσης για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα μια ακόμα εναλλακτική λύση για web browser είναι και ο Οpera. Και με αυτόν όσες φορές άνοιξα, όλα έβαιναν τέλεια:bigsmile:

emmalene
26-04-2007, 09:37 PM
Αχ μακάρι να μπορούσα, αλλά θα με αποκεφαλίσει:cry:
Πάντως μην τον ακούς:bigsmile: Μιλάει εκ πείρας

Επίσης για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα μια ακόμα εναλλακτική λύση για web browser είναι και ο Οpera. Και με αυτόν όσες φορές άνοιξα, όλα έβαιναν τέλεια:bigsmile:

Μην φοβασαι.ειμαστε περισσοτερες!:laugh: :laugh: αποφασισα να τα βαλω ΟΛΑ και μετα μαντεψτε ποιος θα μου φτιαξει τον υπολογιστη αν χαλασει??και δωρεαν γιατι ειμαι και Ταυρος...;) ;)

*Astropeleki*
26-04-2007, 09:39 PM
Αγαπημενοι και πανεξυπνοι φιλικοι Υδροχοοι...:bigsmile:
Ναι, το έχει το ζώδιο παιδί μου.. :laugh:


Επίσης για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα μια ακόμα εναλλακτική λύση για web browser είναι και ο Οpera. Και με αυτόν όσες φορές άνοιξα, όλα έβαιναν τέλεια:bigsmile:
Ναι, ακριβώς, γιατί είναι στο ίδιο στυλ με τον firefox. Το ίδιο ελαφρύς και γρήγορος.

emmalene
26-04-2007, 09:45 PM
Υποψιαζομαι οτι σε λιγο θα πεσει το μηνυμα :Λαθος Ενοτητα να πατε για πιτσι πιτσι παραδιπλα!:bigsmile: :bigsmile:
Αντε θα ανοιξω το Mozilla....Και ο θεος του PC (αν ακουει...)μαζι μου...:nuts:

skorpion
29-04-2007, 10:29 PM
εγω μονο mozilla εδω και παρα πολυ καιρο και ολα καλα