PDA

View Full Version : Λέων με Καρκίνο;



freedela
02-01-2007, 08:26 PM
ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ. ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΛΙΟΝΤΑΡΙΝΕΣ....

Markella83
31-01-2007, 05:25 PM
χμ...
πιστεύω είναι δεν είναι ένας από τους καλύτερους συνδυασμούς. δεν ξέρω βέβαια και που έχει τους υπόλοιπους πλανήτες... αν αντέχεις τον κυκλοθυμικό του χαρακτήρα και το ότι είναι αρκετά σπιτόγατος, τότε όλα καλά. μην ξεχνάς ότι είναι πολύ ρομαντικός, σου συμπαραστέκεται στις δύσκολες στιγμές και του αρέσει η ζεστασιά. απλά προσπάθησε να είναι γλυκειά μαζί του και αν θες κάτι, να το ζητάς με πολυυυυυυύ γλυκό τρόπο και ναζιάρικο (στους περισσότερους καρκίνους πιάνει πάντα).
σαν καρκίνος με ωροσκόπο λέων που είμαι εγώ, τα πάω πολύ καλά φιλικά με τις λιονταρίνες (μία από τις κολλητές μου είναι λέων) αλλά στα ερωτικά με ελκύουν οι αιγόκεροι. με τους άντρες λέωντες νοιώθω ότι πνίγομαι.
ελπίζω να σε βοήθησα.
καλή τύχη πάντως.
:cheesy:

ioni
31-01-2007, 06:49 PM
και αν αντέχεις τα περιεργα κλησήματα να χάνεται στον κοσμο του να μην σου λέει τη έχει αν ζηλευει το μυαλο σου να πλάθει περίεργα .......αν τα αντέχεις αξίζει ειναι και γ....ω τα παιδια δίνουν πολύ αγάπη και τρυφερότητα μόνο της περιεργες σιωπεςπου σε τρελένουν:love: :mad: :love: σου'ρχετε να τους πνίξεις ή στα φιλιά ή κανονικά......

Markella83
31-01-2007, 08:02 PM
ioni συμφωνώ μαζί σου. δυστυχώς έχουμε αυτά τα αρνητικά. θέλουμε να μας δίνει ο σύντροφός μας την ΑΠΟΛΥΤΗ προσοχή του και να μας λέει και να μας δείχνει συνέχεια ότι μας αγαπάει. επίσης μπορεί να στεναχωρηθούμε με κάτι, μπορεί και ανούσιο, και να του κρατάμε μούτρα χωρίς να του λέμε και το λόγο! γιατί το κάνουμε αυτό; ειλικρινά και εγώ που είμαι καρκίνος δεν μπορώ να το απαντήσω με ευκολία...
δεν το κάνουμε επίτηδες όμως, είναι αυτό που λέμε όποιος αγαπάει παιδεύει. και αφού εμείς σας παιδεύουμε πολύ, άρα σας αγαπάμε πολύ :love:
αχ, είναι όντως πρόβλημα αυτό και ενοχλητικό. είναι όμως και σχεδόν ακατόρθωτο για να το αποβάλουμε....
πάρτες μας με το καλό και πείτε μας ποοοόσο πολύ μας αγαπάτε και θα σας ανταμείψουμε.
έχουμε όμως και πολλά θετικά στοιχεία:amuse:
:cheesy:

stabie
01-02-2007, 04:09 PM
ο αδερφός μου είναι Καρκίνος και τα είχε με Λιονταρίνα....
δεν θα έλεγα πως ταιριαζαν κιόλας....κάθε άλλο...μεγάλη απόσταση...

ioni
01-02-2007, 08:50 PM
markeiia83 όπως είπα σε έναν καρκίνο που τον αγαπώ απο ψυχής είναι ψυχοφρώρο για τον άλλο αυτό σας το ελάτωμα άλλα οταν αγαπάτε δίνετε τόση αγάπη που εγώ εστω τα προσπερνώ όσο μπορώ:love: ....αλλά όταν μου την δίνει του τα λέω έρχετε λίγο στα ίσια του:bigsmile: .....ώσπου να τον ξανά πιάσει :sad2: ......αλλά τον άλλον τον αγαπάς όπως είναι :mad: αν ήταν διαφορετικός δεν θα τον αγαπούσα;) ποιος άλλωστε θα μου έσπαγε τα νεύρα:crazy:

freedela
01-02-2007, 08:57 PM
Βρε παιδιά είναι πράγματι οι άντρες καρκίνοι τόσο ζηλιάρηδες? Μου έχει κάνει απίστευτες σκηνές....

ioni
01-02-2007, 09:10 PM
πάπα πολύ και δεν το δείχνουν το πέζουν άνετοι ότι δεν τους νιάζει:σφύριγμα και μια ωραία στιγμή που δεν το περιμένεις άστα να πάνε και θυμουνται και τα πάντα για'υτο όχι ψέμματα

Markella83
01-02-2007, 10:05 PM
ioni, κάτι μου θυμίζουν αυτά που είπες... α! ναι. αυτά μου λέει και ο φίλος μου:love:
επίσης χαρακτηριστικές του φράσεις:
1. μα, τι σε πιάνει στα καλά καθούμενα;;;;
2. που το θυμίθηκες πάλι αυτό και θυμώνεις εκ των υστέρων;
κλπ
ευτυχώς όταν καταλαβαίνω ότι παραφέρομαι ( εννοείται ότι πρώτα φωνάζω και γκρινιάζω), ένα νάζι τον κάνω και το ξεχνάει. :love:
ευτυχώς γιατί αλλιώς...
:cheesy: