PDA

View Full Version : Συζήτηση-απορία για ανδρικό χάρτη.



zour
28-12-2006, 02:59 PM
Οι Τοξότες?:wacko: Πρώτη φορά το ακούω αυτό?
Συνήθως, αναζητούν την παρέα, και δεν εξαφανίζονται!

Ο δικός μου όταν παρεξηγιέται από κάτι θέλει το χρόνο του και μένει μόνος αρκετό διάστημα χωρίς να επικοινωνεί καθόλου.Μετά έρχεται και όλα μια χαρά.Για κείνον,γιατί εγώ δεν το πολυκαταλαβαίνω όλο αυτό:sad2:

panther
28-12-2006, 03:12 PM
Ο δικός μου όταν παρεξηγιέται από κάτι θέλει το χρόνο του και μένει μόνος αρκετό διάστημα χωρίς να επικοινωνεί καθόλου.Μετά έρχεται και όλα μια χαρά.Για κείνον,γιατί εγώ δεν το πολυκαταλαβαίνω όλο αυτό:sad2:

Αυτό και εάν ειναι περίεργο:wacko:
Μήπως έχει κάτι από Νερό ή Γη στον χάρτη του?

Marina 7771
28-12-2006, 03:15 PM
Αυτό και εάν ειναι περίεργο:wacko:
Μήπως έχει κάτι από Νερό ή Γη στον χάρτη του?
Ναι! κάτι σε Ιχθείς θα έλεγα κι εγώ. Για ψάχτο:suspiciou

panther
28-12-2006, 03:16 PM
Παρακαλώ να μείνουμε στο θέμα του άρθρου χωρίς να το προσωποιούμε!:bigsmile:

:lipsrsealed::lipsrsealed:

zour
28-12-2006, 03:17 PM
Αυτό και εάν ειναι περίεργο:wacko:
Μήπως έχει κάτι από Νερό ή Γη στον χάρτη του?

:cheesy: Καλή ερώτηση αλλά είναι μεγάλος και η μαμά του δεν θυμάται τι ώρα τον γέννησε!!!!Αντε να βρω εγώ άκρη τώρα.Μου είπε στο περίπου και δεν είναι σίγουρος.Αν είναι σωστές πληροφορίες έχει και νερό και γη.Παίζει ρόλο;:wacko:

zour
28-12-2006, 03:19 PM
Παρακαλώ να μείνουμε στο θέμα του άρθρου χωρίς να το προσωποιούμε!:bigsmile:

:sad: Συγνώμη παρασύρθηκα

panther
28-12-2006, 03:19 PM
:cheesy: Καλή ερώτηση αλλά είναι μεγάλος και η μαμά του δεν θυμάται τι ώρα τον γέννησε!!!!Αντε να βρω εγώ άκρη τώρα.Μου είπε στο περίπου και δεν είναι σίγουρος.Αν είναι σωστές πληροφορίες έχει και νερό και γη.Παίζει ρόλο;:wacko:

Καλή μου moderator!!! κάνε μας μια μεταφορά σε νέο θεματάκι .... :love:

Dell Piero
28-12-2006, 03:59 PM
Όταν το θέμα δεν είναι ιδιαιτέρως χρήσιμο για την κοινότητα με την έννοια ότι προσωποποιείται, συνήθως κλειδώνεται.

Παρόλα αυτά υπάρχει το μικρό αδελφάκι μας για πιο χαλαρή κουβεντούλα και απαντήσεις σε προσωπικές ερωτήσεις με περισσότερη εύθυμη διάθεση, διότι αστρολογία είναι ΚΑΙ διασκέδαση......


http://www.horoscope.gr/portal.php