PDA

View Full Version : Απορία περί 5ου οίκου.



zour
28-12-2006, 01:18 AM
Δεν έχω πλανήτη στον 5 οίκο εγω.τι σημαίνει αυτό;

panther
28-12-2006, 09:32 AM
Δεν έχω πλανήτη στον 5 οίκο εγω.τι σημαίνει αυτό;

Δηλαδή είναι κενός. Ποιό ζώδιο αντιστοιχεί στον 5ο οίκο σου?

zour
28-12-2006, 01:43 PM
Δηλαδή είναι κενός. Ποιό ζώδιο αντιστοιχεί στον 5ο οίκο σου?

πως το βρίσκω αυτό;Δεν είμαι σίγουρη οτι ξέρω:unsure:

panther
28-12-2006, 01:55 PM
πως το βρίσκω αυτό;Δεν είμαι σίγουρη οτι ξέρω:unsure:

Σε κάθε οίκο αντιστοιχεί και ένα ζώδιο. Βρίσκοντας, λοιπόν,στο χάρτη σου τον 5ο οίκο (που φαντάζομαι ότι ήδη το έχεις κάνει), θα δεις στην εξωτερική πλευρά το σύμβολο του ζωδίου!

starfish
28-12-2006, 01:56 PM
πως το βρίσκω αυτό;Δεν είμαι σίγουρη οτι ξέρω:unsure:

Πανω απο τις προβλεψεις του 2007, στην κεντρικη σελιδα, εχει το λινκ "γενεθλιος χαρτης" Εκει συμπληρωνοντας τα στοιχεια σου θα εχεις τον χαρτη σου και θα μπορεσεις να δεις ποιο ζωδιο βρισκεται στην ακμη του 5ου οικου σου. :bigsmile:

zour
28-12-2006, 02:15 PM
Πανω απο τις προβλεψεις του 2007, στην κεντρικη σελιδα, εχει το λινκ "γενεθλιος χαρτης" Εκει συμπληρωνοντας τα στοιχεια σου θα εχεις τον χαρτη σου και θα μπορεσεις να δεις ποιο ζωδιο βρισκεται στην ακμη του 5ου οικου σου. :bigsmile:

Ευχαριστώ.Το βρήκα έχω τον ιχθύ.Κακό μου ακούγεται.:sad:

panther
28-12-2006, 02:17 PM
Πανω απο τις προβλεψεις του 2007, στην κεντρικη σελιδα, εχει το λινκ "γενεθλιος χαρτης" Εκει συμπληρωνοντας τα στοιχεια σου θα εχεις τον χαρτη σου και θα μπορεσεις να δεις ποιο ζωδιο βρισκεται στην ακμη του 5ου οικου σου.


Ευχαριστώ.Το βρήκα έχω τον ιχθύ.Κακό μου ακούγεται.

Υπάρχει κάποιος πλανήτης στον 5ο οίκο?
Εάν όχι, τότε θα πρέπει να βρεις σε ποιόν οίκο βρίσκεται ο Ποσειδώνας, ο οποίος είναι ο κυβερνήτης των Ιχθύων.

zour
28-12-2006, 03:03 PM
Υπάρχει κάποιος πλανήτης στον 5ο οίκο?
Εάν όχι, τότε θα πρέπει να βρεις σε ποιόν οίκο βρίσκεται ο Ποσειδώνας, ο οποίος είναι ο κυβερνήτης των Ιχθύων.

Ο ποσειδώνας είναι στον τοξότη στον 4ο οίκο ανάδρομος.Αρα τι σημαίνει όλο αυτό τώρα;:unsure: