PDA

View Full Version : Η γνώμη σας για μια σχέση;



ΣΙΛΕΝΑ
15-12-2006, 01:16 AM
Επειδή βρίσκω ενδιαφέρουσα την ανταλλαγή εμπειριών σχετικά με τους Τοξότες, μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Είμαι Ζυγός με Υδροχόο ( διπλός αέρας) και ο Τοξότης μου έχει ωροσκόπο Κριό (διπλές φωτιές). με Λίλιθ και οι δύο στο Σκορπιό, ¶ρη εγώ στο Σκορπιό και Αφροδίτη εκείνος στο Σκορπιό κλπ κλπ. Μήπως μπορεί κανείς να μου πει τι να κάνω; να μέινω ή να φύγω;

gwrgina25
15-12-2006, 01:52 PM
Πέρα από αστρολογικής απόψεως την απάντηση θα την βρεις στην καρδιά σου:love:
Αν ήταν να διαλύουμε έτσι σχέσεις σωθήκαμε! :blink: :toung:

Alien1
15-12-2006, 02:46 PM
Μήπως μπορεί κανείς να μου πει τι να κάνω; να μέινω ή να φύγω;

Καλα περιμενεις απο τους αλλους να σου λυσουν το προβλημα το τι θα κανεις με τον δικο σου; :weird:

Τελοσπαντων
Η μονη συμβουλη μου απο καθαρα πιο αντρικη πλευρα θα ελεγα οχι ακολουθα την καρδια σου γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα τα βλεπεις ολα μονοπλευρα θετικα και μπορει να το μετανιωσεις μετα...αλλα ακολουθα το ενστικτο σου, αφου τον γνωρισεις καλυτερα κρινε και πραξε αναλογα

Τωρα απο κει και περα ειναι καθαρα δικο σου το προβλημα αρα και δικο σου θεμα πως θα το χειριστεις και το τι θα κανεις

Μην περιμενεις και τοσο απο τους αλλους να σου λυσουν τα ιδιαιτερα προσωπικα σου θεματα που εδω που τα λεμε δεν τους νοιαζει

ninja
15-12-2006, 04:02 PM
Καλα περιμενεις απο τους αλλους να σου λυσουν το προβλημα το τι θα κανεις με τον δικο σου; :weird:

Τελοσπαντων
Η μονη συμβουλη μου απο καθαρα πιο αντρικη πλευρα θα ελεγα οχι ακολουθα την καρδια σου γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα τα βλεπεις ολα μονοπλευρα θετικα και μπορει να το μετανιωσεις μετα...αλλα ακολουθα το ενστικτο σου, αφου τον γνωρισεις καλυτερα κρινε και πραξε αναλογα

Τωρα απο κει και περα ειναι καθαρα δικο σου το προβλημα αρα και δικο σου θεμα πως θα το χειριστεις και το τι θα κανεις

Μην περιμενεις και τοσο απο τους αλλους να σου λυσουν τα ιδιαιτερα προσωπικα σου θεματα που εδω που τα λεμε δεν τους νοιαζει



Σίγουρα δεν τους νοιάζει, αλλά δεν νομίζω και ότι περιμένει να της λύσουν το πρόβλημα.

Δεν σου έχει τύχει να έχεις κάποιο πρόβλημα και απλώς να θέλεις να ακούσεις μια γνώμη, χωρίς να είναι απαραίτητο να την ακολουθήσεις κιόλας? Το βρίσκω απλά ανθρώπινο να συμβεί.

Μύριαμ
15-12-2006, 05:20 PM
Επειδή βρίσκω ενδιαφέρουσα την ανταλλαγή εμπειριών σχετικά με τους Τοξότες, μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Είμαι Ζυγός με Υδροχόο ( διπλός αέρας) και ο Τοξότης μου έχει ωροσκόπο Κριό (διπλές φωτιές). με Λίλιθ και οι δύο στο Σκορπιό, ¶ρη εγώ στο Σκορπιό και Αφροδίτη εκείνος στο Σκορπιό κλπ κλπ. Μήπως μπορεί κανείς να μου πει τι να κάνω; να μέινω ή να φύγω;

Αν το θές και δεν σε ενοχλεί, θα μπορούσα να κάνω μια ανάλυση συναστρίας εφόσον γράψεις πιο συγκεκριμένα στοιχεία

Φιλικά, Μύριαμ :icon_wink:

Βασιλική Κόντη
19-12-2006, 10:50 AM
Επειδή βρίσκω ενδιαφέρουσα την ανταλλαγή εμπειριών σχετικά με τους Τοξότες, μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Είμαι Ζυγός με Υδροχόο ( διπλός αέρας) και ο Τοξότης μου έχει ωροσκόπο Κριό (διπλές φωτιές). με Λίλιθ και οι δύο στο Σκορπιό, ¶ρη εγώ στο Σκορπιό και Αφροδίτη εκείνος στο Σκορπιό κλπ κλπ. Μήπως μπορεί κανείς να μου πει τι να κάνω; να μέινω ή να φύγω;
Αγαπητή φίλη,
για να πάρεις μια τόσο σοβαρή απάντηση απαιτείται μελέτη γεννέθλιας αλλά και προοδευτικής συναστρίας των δύο Ωροσκοπίων κάτι που δεν γίνεται μεσα σε πέντε αλλά και δέκα λεπτά, ουτε είναι μόνο θέμα ενός πλανήτη.Καλύτερα να αποτανθείτε σε Αστρολόγο της επιλογής σας για να πάρετε εμπεριστατωμένη και ασφαλή απάντηση.
Φιλικά
Βασιλική Κόντη
Αστρολόγος-Συνεργάτης myhoroscope

ANGE
19-12-2006, 11:44 AM
Νομίζω ότι όποια απάντηση και να σου δοθεί αν η καρδιά σου, σου πει κάτι διαφορετικό αυτό θα πρέπει να κάνεις. Φυσικά σε συνάρτηση με τη λογική, γιατί πρέπει να σκέφτεσαι χρησιμοποιώντας όσο γίνεται και τις δύο παραμέτρους. Νομίζω πως η ανάλυση της συναστρίας θα σου δώσει κάποια χαρακτηριστικά και για τους δύο και βάση αυτών κάποια πρόβλεψη. Αλλά είναι τόσοι οι εξωγενείς παράγοντες που μπορεί να επηρεάσουν μια σχέση...