PDA

View Full Version : Ετήσιες προβλέψεις 2007 από τον Χ. ¶ρχο



Dell Piero
11-12-2006, 03:39 PM
Οι ετήσιες προβλέψεις (http://myhoroscope.gr/index.php?page=astrology) του κυρίου ¶ρχου έχουν δημοσιευθεί σε στατικές σελίδες και όχι μέσα στο φόρουμ. Αυτό σημαίνει ότι εάν κάποιο μέλος μας επιθυμεί να σχολιάσει, συζητήσει ή να ζητήσει διευκρινίσεις δεν έχει την δυνατότητα. Γι' αυτό το λόγο ανοίγουμε αυτό το thread συζήτησης.


Προσθήκη διαχειριστή: Για όσους φίλους συνεχίζουν να μην βλέπουν τις προβλέψεις αν και είναι με κόκκινα γράμματα ο σύνδεσμος που πρέπει να πατήσουν, μεγαλώνουμε λίγο την γραμματοσειρά

Κασσιόπη
11-12-2006, 03:45 PM
Μόνο μια διευκρίνηση, προφανώς αναρωτιούνται αρκετά μέλη: σε αυτές τις προβλέψεις, η προτροπή να διαβάσει κανείς και αυτές που αφορούν τον ωροσκόπο, μπερδεύει κάπως, διότι η δομή των άρθρων είναι τέτοια που ανταποκρίνεται στις προβλέψεις για το ηλιακό ζώδιο.

Π.χ. αν κάποιος είναι Λέων με ωροσκόπο Ταύρο, δεν γνωρίζει επακριβώς τι τον αφορά από τις προβλέψεις σχετικά με τους Ταύρους.

giorgosb71
11-12-2006, 04:20 PM
Μόνο μια διευκρίνηση, προφανώς αναρωτιούνται αρκετά μέλη: σε αυτές τις προβλέψεις, η προτροπή να διαβάσει κανείς και αυτές που αφορούν τον ωροσκόπο, μπερδεύει κάπως, διότι η δομή των άρθρων είναι τέτοια που ανταποκρίνεται στις προβλέψεις για το ηλιακό ζώδιο.

Π.χ. αν κάποιος είναι Λέων με ωροσκόπο Ταύρο, δεν γνωρίζει επακριβώς τι τον αφορά από τις προβλέψεις σχετικά με τους Ταύρους.

Αν κάποιος είναι Λέων με ωροσκόπο Ταύρο απο αυτά που θα έχει πάθει το 2006 θα ψάχνει ο καψερός τα πάντα για να δει φως οπότε θα την βρει την άκρη......θα διαβάσει τα ωροσκόπια όλων των πλανητών του προσωπικού του χάρτη:toung: :toung: :toung: :toung:

Dell Piero
11-12-2006, 05:02 PM
Μένουμε αυστηρά στο θέμα. Για πλάκες στα κατάλληλα φόρουμς.

giorgosb71
11-12-2006, 05:05 PM
Μένουμε αυστηρά στο θέμα. Για πλάκες στα κατάλληλα φόρουμς.

Συγνώμη Λόρδε

ScP
11-12-2006, 05:27 PM
Αυτή τη φορά ban από το thread. Την επόμενη από το forum.

Μην παίζουμε τέτοια παιχνίδια χρονιάρες μέρες!

NEFELI1971
11-12-2006, 07:10 PM
που θα βρω τις προβλεψεις

*Astropeleki*
11-12-2006, 07:20 PM
που θα βρω τις προβλεψεις

Εδώ http://myhoroscope.gr/index.php?page=astrology πατώντας πάνω στα εικονίδια με τα ζώδια

aggmit
11-12-2006, 09:41 PM
Κε Αρχο προβλέψεις για τα Ταυράκια που είναι γεννημένα το τρίτο δεκαήμερο δεν θα κάνετε?Τόσα τραβάνε.... να μην μάθουν τι άλλο θα τους συμβεί?

ScP
11-12-2006, 10:31 PM
Δεν έχει κάνει; :toung:

Alien1
12-12-2006, 12:51 AM
Mαλιστα, διαβασαμε την ετησια προβλεψη του σκορπιου για το 2007 και απο τι καταλαβα

ΧΑΛΙΑ τα πραγματα...εκτος απο τα επαγγελματικα και κυριως απο Σεπτεμβρη

kritikia
12-12-2006, 10:56 AM
Καλές οι προβλέψεις για το 2007, αν και περίμενα περισσότερες αλλαγές, μια και το 2006 φάνηκε η διαφορά μετά από πολλά χρόνια μιζέριας...:cry: Ωστόσο διαβάζοντας το ζώδιο του ωροσκόπου μου, θεωρώ ότι πλησιάζει περισσότερο στα πλάνα μου για την νέα χρονιά. ;)

friary
12-12-2006, 11:03 AM
Λατρεύω τον Ωροσκόπο μου για το 2007 :clapping: :clapping:
:bigsmile:

gia_pep
12-12-2006, 03:54 PM
¶ντε να δούμε αν θα ξεμιζεριάσουμε τελικά οι Δίδυμοι το 2007, γιατί δεν πάει άλλο αυτός ο χαμός.:clapping:

leila
12-12-2006, 09:47 PM
Εγω πάντως ακόμα να δω τις προβλέψεις....Γιατί άραγε?:unsure:

*Astropeleki*
12-12-2006, 10:13 PM
Εγω πάντως ακόμα να δω τις προβλέψεις....Γιατί άραγε?:unsure:

πρέπει να πατήσεις εδώ (http://myhoroscope.gr/index.php?page=astrology)

Εναλλακτικά από την αρχική σελίδα, στην αριστερή μπάρα, κάνε κλικ στον σύνδεσμο ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ


» Επιλογές - Ενότητες
Αστρολογία
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ
Ημερήσιο ωροσκόπιο
Με οδηγό τη Σελήνη
Ανάδρομος Ερμής
Τι ζώδιο είστε;
Προφίλ των ζωδίων
Ωροσκόπος στα ζώδια

leila
13-12-2006, 10:57 PM
Ευχαριστώ για τη βοήθεια αλλά εχω δοκιμάσει ήδη και τους δυο συνδεσμους και δεν καταφερα τίποτα.Βγαίνει απλα η ίδια σελίδα παλι....

skorpion
15-12-2006, 08:11 PM
Για τους σκορπιους του 3ου δεκαημερου χαλια τα πραγματα το 2007 για μενα δηλαδη με τον ωροσκοπο μου ομως τους διδυμους τελεια τα πραγματα τι απο τα 2 να λαβω πιο πολυ υποψη μου? εχω μπερδευτει!!!!!

evi
18-12-2006, 05:28 PM
Αναλυτικές οι προβλέψεις κ. Αρχο. Τώρα, από το καλοκαίρι και μετά η χρονιά θα έχει φανεί οπότε, θα σας πούμε αν επαληθεύτηκαν οι προβλέψεις, τουλάχιστον για τους Σκορπιούς του 3ου δεκαημέρου που καλό ψάχνουν με τα επαγγελματικά και καλό δεν βρίσκουν εδώ και χρόνια!!! Αλλά αυτό είναι άλλου παπά ευαγέλλιο....:toung:

SONIA64
20-12-2006, 01:20 AM
Νομίζω πως άρχίζω σιγά-σιγά να νιώθω τυχερή που ειμαι Κριάρι...:clapping:

getzaki
20-12-2006, 10:54 AM
Μπορεί να μου απαντήσει κανείς στο ερώτημα μου?

Όσο αφορά τις προβλέψεις για το ζώδιο του ήλιου μου, ξέρω ποιό δεκαήμερο να διαβάζω.
Στις προβλέψεις του ωροσκόπου, όπου υπάρχουν και δεκαήμερα, ποιό να διαβάζω?
Μήπως πρέπει να διαβάζω μόνο τις γενικές προβλέψεις του ωροσκόπου??

Λίλιαν Σίμου
24-12-2006, 09:37 PM
Μπορεί να μου απαντήσει κανείς στο ερώτημα μου?

Όσο αφορά τις προβλέψεις για το ζώδιο του ήλιου μου, ξέρω ποιό δεκαήμερο να διαβάζω.
Στις προβλέψεις του ωροσκόπου, όπου υπάρχουν και δεκαήμερα, ποιό να διαβάζω?
Μήπως πρέπει να διαβάζω μόνο τις γενικές προβλέψεις του ωροσκόπου??


Αγαπητό μέλος

Αν δεν γνωρίζετε την μοίρα του ωροσκόπου, πρέπει να διαβάσετε μόνο τις γενικές προβλέψεις. Αν γνωρίζετε, τότε ανά δεκαήμερο να προχωρήσετε και στον δεκανό του ωροσκόπου (πχ α' δεκαήμερο=α΄δεκανός, β' δεκαήμερο=β' δεκανός, γ' δεκαήμερο=γ' δεκανός)

καλές γιορτές
Λίλιαν Σίμου

Gemini86
27-12-2006, 02:06 AM
Eλπιζω τα επαγγελματικά να πάνε καλά,ειδικά Φλεβάρη,Μάρτη και Ιούλη.
Για τα αισθηματικά,έχω την εντύπωση πως ο Ιανουάριος θα πάει αρκετά καλά...

brainstorm
12-01-2007, 01:23 PM
Καλησπέρα.Λέτέ για τους Λέοντες 2 Δεκαήμερου στιν αναλυση Λέοντα οτι με την εισοδο του 2008 παρουσιαζονται σοβαρα προβληματα .Τι εννοειται; Μπορει να γινει λιγο πιο αναλυτικο; Ευχαριστω για τον χρόνος σας.

ΚΡΙΟΣΜΕΖΥΓΟ
21-02-2007, 08:04 AM
Πολύ ενδιαφέρον...!!!
όντως σε αρκετά ήδη έχει πέσει μέσα...:toung:
αλλά ένα πράγμα με προβληματίζει..
για τα κριαράκια γνωρίζω ότι μέχρι το Σεπτέμβρη είναι πιο θετικά τα πράγματα για τα αισθηματικά και όχι από και μετά..

aries engineer
21-02-2007, 08:34 PM
AX EIΣΑΙ ΚΡΙΟΣ ΜΕ ΖΥΓΟ?Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΖΩΔΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ...:bigsmile: :love:




όντως σε αρκετά ήδη έχει πέσει μέσα...:toung:
αλλά ένα πράγμα με προβληματίζει..
για τα κριαράκια γνωρίζω ότι μέχρι το Σεπτέμβρη είναι πιο θετικά τα πράγματα για τα αισθηματικά και όχι από και μετά..

SKYLOROCK
22-02-2007, 03:06 PM
Απ'οσα διάβασα και κατάλαβα εμείς πάλι υπομονή πρέπει να κάνουμε :cry: Ειδικά στα αισθηματικά...¶ντε να έρθει το καλοκαίρι...:bigsmile:

amareto
06-11-2007, 02:56 PM
Pote tha erthoun kaliteres meres gia ton zigo ? Pote ?