PDA

View Full Version : den mporo na do tis provlepseis



zazik
09-12-2006, 03:55 PM
Prospathontas na do tis provlepseis gia to 2007 perno to akoloutho minima:

zazik, δεν έχετε το δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή την σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει για έναν από τους παρακάτω διαφορετικούς λόγους:

Ως απλό εγγεγραμμένο μέλος, δεν έχετε την απαιτούμενη άδεια πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να τροποποιήσετε το μήνυμα κάποιου άλλου μέλους; ή να έχετε πρόσβαση σε επιλογές διαχείρισης, moderating και administrating;
Αν προσπαθείτε να γράψετε ένα μήνυμα, ο διαχειριστής ενδεχομένως να έχει απενεργοποιήσει τον λογαριασμό σας, ή μπορεί ο λογαριασμός σας να βρισκεται σε κατάσταση ενεργοποίησης.
Ίσως στο φόρουμ που προσπαθείτε να εισέλθετε να υπάρχει κάποιος απαραίτητος αριθμός δημοσιεύσεων πριν επιτραπεί η προσπέλαση.
Giati? ti prepei na kano?

Dell Piero
09-12-2006, 04:04 PM
Να κάνετε υπομονή σε πρώτη φάση

Σε δεύτερη να μας δώσετε το χρόνο να τις ανανεώσουμε. Είναι κλειδωμένες για όλους για να αντικατασταθούν τα κείμενα.
Είμαστε οι πρώτοι στην Ελλάδα που δημοσιεύσαμε ετήσιες ερωτικές και μέχρι τη Δευτέρα θα υπάρχουν και οι ετήσιες γενικές.

Λίγο πίστωση χρόνου θέλουμε. Είναι πολλά τα κείμενα


:nana1: :banana :nana:

zazik
09-12-2006, 06:39 PM
efharisto poli gia tin apantisi,
den iksera oti ine geniko,nomiza oti kati ihe o logariasmos mou...
efharisto

evangeline
10-12-2006, 10:04 PM
Γεια σας,
Και εγώ δεν μπορώ να διαβάσω τις προβλέψεις. Θα πρέπει να κάνω ... υπομονή?
Πόσο?

Σας ευχαριστώ πολύ.

Evangeline

altamira
10-12-2006, 10:22 PM
Πόση διαθέτεις βρε evangeline; :toung:

Εγώ πάντως έχω διαβάσει μέχρι τώρα τις προβλέψεις του κυρίου Μαντά και του κυρίου ¶ρχου...
Και όπως μας ενημερώνουν και οι υπεύθυνοι, σύντομα θα μπουν και τα υπόλοιπα. Μέχρι τότε προτείνω να ρίξουμε μία ματιά (ή και δύο!) στα υπόλοιπα άρθρα που έχουν δημοσιευτεί!

gia_pep
11-12-2006, 01:06 AM
Εγώ πάλι, μπορώ να διαβάσω τις προβλέψεις για όλα τα υπόλοιπα ζώδια, εκτός του Υδροχόου... :cry:

Dell Piero
11-12-2006, 01:23 AM
Οι Υδροχόοι τιμωρία για 2 μέρες. Τσακώθηκα με τη σύζυγο που είναι Υδροχόος και κάπως έπρεπε να τιμωρηθεί. :toung:
Η αλήθεια είναι ότι Υδροχόος από τον κ. ¶ρχο καθυστέρησε. Ο κ. Μπαφαλούκος τον παρέδωσε αλλά έχει προγραμματιστεί για συγκεκριμένη ημερομηνία η δημοσίευση.

Κουράγιο αγαπητοί Υδροχόοι :bigsmile:

gia_pep
11-12-2006, 04:54 AM
Αυτή η παραδειγματική τιμωρία προς τους φίλτατους κατά τα άλλα Υδροχόους, νομίζω πως τους αξίζει!:toung: Έτσιιιιι για να μάθουν να είναι απρόβλεπτα και σκασμένα. (μίλησε τώρα ο χειρότερος, ο Δίδυμος :wacko: ) Χεχεχε! :tongue:

Κασσιόπη
11-12-2006, 03:03 PM
Λίγα το λογάκια περικαλώ για τους Υδροχόους!!! :cheesy: :love:

Dell Piero
11-12-2006, 03:10 PM
Προσδιόρισε αριθμό χαρακτήρων για να συμπυκνώνουμε :toung:

*Astropeleki*
11-12-2006, 03:20 PM
Τελευταίοι (και καταϊδρωμένοι) οι Υδροχόοι;;;;;;
Μάλλον όχι.....
Το καλό το αφήνουν για το τέλος :toung:

Anastasy
11-12-2006, 03:33 PM
Επιτηδες το κανουν για να δοκιμασουν την υπομονη των υδροχοων!! :toung:

gia_pep
11-12-2006, 04:28 PM
Πλακίτσα πλακίτσα έκανα χιχιχι!:embarrest Αφού περιμένω να δω τις προβλέψεις για τα Υδροχοάκια επειδή έχω έναν που μου βγάζει ολίγον την ψυχή. :love: