PDA

View Full Version : αναζήτηση συναστρίας



mochito
23-11-2006, 03:54 PM
γεια σας,
παρακαλώ πολύ θα ήθελα να θ'εσω και εγώ μια ερώτηση σχετικά με τα αισθηματικά μου. είμαι σχετικά καινούριο μέλος, δεν ξέρω αν ρωτάω στη σωστή ενότητα.:toung:

έχω γεννηθεί 16/3/1980 Σέρρες ώρα 12:15μ.μ και ο συντροφός μου9/11/1976 ώρα 2:15 π.μ στην Αθήνα.

πιστεύετε πως ταιριάζουμε; τπάρχει κίνδυνος απιστίας από πλευράς του ή από τη δική μου;:love:
άραγε υπάρχει κάποια ενότητα που συντάσουν χάρτη συναστρίας;:worried:

starfish
24-11-2006, 12:15 PM
Γεια σου και σενα και καλως ηρθες!:bigsmile:
Αυτο που ζητας ειναι περιπλοκο. Απαιτει μελετη και μεγαλη γνωση της Αστρολογιας. Μπορεις να ζητησεις τον χαρτη της συναστριας σας απο το: οι θεσεις των πλανητων σας, και μετα να ψαξεις στα αρθρα των forum, τα σχετικα με την συναστρια.
Θα σου προτεινα ομως, αν θελεις μια συναστριακη μελετη να απευθυνθεις σε αστρολογο. Αν θελεις να "μαθητευσεις" και να ασκηθεις μπορεις να ξεκινησεις με μια περιηγηση στο site.
Καλη σου μερα :bigsmile:

mochito
24-11-2006, 03:55 PM
σε ευχαριστώ πολύ!
θα το κοιτάξω:bigsmile:

μήπως τότε μπορεί κάποιος να μου πει κάτι που να αφορά εμένα;
έχω δει κάτι τετράγωνα και αναρωτιέμαι για το κατα πόσο είμαι πιστή τελικά μέσα σε ένα γάμο
16/3/1980 ΄σερρες, 12:15μ.μ

mochito
28-11-2006, 11:08 AM
Γεια σου και σενα και καλως ηρθες!:bigsmile:
Αυτο που ζητας ειναι περιπλοκο. Απαιτει μελετη και μεγαλη γνωση της Αστρολογιας. Μπορεις να ζητησεις τον χαρτη της συναστριας σας απο το: οι θεσεις των πλανητων σας, και μετα να ψαξεις στα αρθρα των forum, τα σχετικα με την συναστρια.
Θα σου προτεινα ομως, αν θελεις μια συναστριακη μελετη να απευθυνθεις σε αστρολογο. Αν θελεις να "μαθητευσεις" και να ασκηθεις μπορεις να ξεκινησεις με μια περιηγηση στο site.
Καλη σου μερα :bigsmile:

Δεν μπορώ να βρω την ενότητα που μου προτείνεις. μήπως μπορείς να με βοηθήσεις; σε ευχαριστώ πολύ

kiaRRa
28-11-2006, 11:12 AM
Αυτό είναι το forum που αναζητάς.
http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1499&page=104

mochito
29-11-2006, 04:51 PM
ευχαριστώ πολύ!