PDA

View Full Version : Εξωτερική εμφάνιση.Πλανήτες που επηρεάζουν



giorgosb71
21-11-2006, 02:12 PM
:bigsmile:
Καλημέρα σε όλο τον κόσμο.(χτυπημένο από τα άστρα και μη:laugh: )
Θα ήθελα την γνώμη σας για το ποιοί πλανήτες επηρεάζουν την εξωτερική εμφάνιση των ανθρώπων άμεσα και έμμεσα(εννοώ οτι καποιος πλανήτης σε δυσαρμονική θέση που επηρεάζει την ψυχολογία μας έμμεσα μπορεί να "χτυπήσει" και την εξωτερική εικόνα...

Επίσης θα ήθελα να έπιλύσετε το εξής παράλογο.Πως γίνεται να έχω Ηλιο Ωροσκόπο Σελήνη και Κρόνο στον Ταυρο και να είμαι ψηλός καταξανθος με ψηλό λαιμό!!!!!!!! και πλάτη όχι τόσο ανοιχτή?Κάποιος "άτακτος" πλανήτης έχει κάνει την ζημιά?:laugh:

*Astropeleki*
21-11-2006, 02:50 PM
:nuts: Μόλις έριξα άλλη μια ματιά στα εξωτερικά χαρακτηριστικά του Ταύρου και είναι πραγματικά όλα αντίθετα από αυτά που δίνεις! Εξεπλάγην! :nuts:
Κυβερνήτης του ωροσκόπου σου είναι η Αφροδίτη. Η κυρία Αφροδίτη που βρίσκεται (ζώδιο, οίκο) και ίσως τι όψεις κάνει με τον ωροσκόπο (αν κάνει). Εκεί μπορεί να βρίσκεται το μυστήριο!

starfish
21-11-2006, 02:52 PM
Η Αφροδιτη σου, κυβερνητης του Ταυρου που ειναι;

giorgosb71
21-11-2006, 02:53 PM
Η Αφροδιτη σου, κυβερνητης του Ταυρου που ειναι;

Είναι στο Κριό στον 12ο οίκο:bigsmile: Λέτε να βρήκαμε τον ένοχο

panther
21-11-2006, 02:54 PM
Η Αφροδίτη του είναι στον 12ο οίκο στον Κριό;)

Εγώ πιστεύω ότι φταίει ο Κρόνος στον 1ο σου οίκο και ο ¶ρης στον 10ο οίκο & το MC στον Αιγόκερω

starfish
21-11-2006, 02:54 PM
Είναι στο Κριό στον 12ο οίκο:bigsmile: Λέτε να βρήκαμε τον ένοχο

Και ο Αρης;

Fotini Christodoulou
21-11-2006, 02:56 PM
Αχά!Αφρο 12ου στον Κριό!Μηπως εχουμε και κανέναν πλανήτη σε σύνοδο με ωροσκόπο ή στον 1ο οικο;;;
Α μαλιστα διορθωσες το πόστ σου Ιουλία!
Αρης λοιπον στον Αιγόκερω και Αφροδίτη στον Κριό.

Ο 12ος οίκος του Κριού είναι τονισμένος γενικά;

panther
21-11-2006, 02:57 PM
Δείτε αυτό που έγραψα:bigsmile:

panther
21-11-2006, 03:02 PM
Έχει πολύ γη στο χάρτη του.
+ Ουρανός στον Ζυγό

giorgosb71
21-11-2006, 03:06 PM
παναγία μου θα ζήσω:laugh: :laugh: :laugh:

Καλά είστε φοβερές όλες !Εσείς είστε ικανές και μια ελιά να έχει κάποιος να την αιτιολογήσετε αστρολογικά ΕΥΓΕ!!!!:bigsmile:

starfish
21-11-2006, 03:08 PM
Επειδη εγω ετσι δεν μπορω να εχω εικονα, αν θελει κι ο Γιωργος [;] να δημοσιευτει ο χαρτης του, ας γινει για να δουμε τι παιζει και να πουμε τις αποψεις μας! -υπο την προυποθεση παντα οτι τα χαρακτηριστικα που λεει πως εχει, τα εχει οντως- ...Μη με παρεξηγησετε ε; :embarrest :embarrest

panther
21-11-2006, 03:09 PM
Δεν ξέρω εάν επιτρέπεται:bigsmile:

starfish
21-11-2006, 03:10 PM
παναγία μου θα ζήσω:laugh: :laugh: :laugh:

Καλά είστε φοβερές όλες !Εσείς είστε ικανές και μια ελιά να έχει κάποιος να την αιτιολογήσετε αστρολογικά ΕΥΓΕ!!!!:bigsmile:

Θα ζησεις να μας διαβαζεις!! Μπορει να αποδειχτει φρικτη τιμωρια! :toung: :toung:

giorgosb71
21-11-2006, 03:19 PM
Επειδη εγω ετσι δεν μπορω να εχω εικονα, αν θελει κι ο Γιωργος [;] να δημοσιευτει ο χαρτης του, ας γινει για να δουμε τι παιζει και να πουμε τις αποψεις μας! -υπο την προυποθεση παντα οτι τα χαρακτηριστικα που λεει πως εχει, τα εχει οντως- ...Μη με παρεξηγησετε ε; :embarrest :embarrest

Πράγματι έχω αυτά τα χαρακτηριστικά.Οταν ήμουν πιτσιρικάς μπορώ να σου πω ότι ήμουν προς το κοκκινωπό.Μετα έγινα ξανθός.Αλλά όχι καστανός - ξανθός.....εντελώς ξανθός.Εχω σκουρύνει αρκετα τα τελευταία δέκα χρόνια αλλά παραμένω ξανθος.Πολύ πιστεύουν ειδικά το καλοκαίρι οτι είμαι Γερμανός η Σουηδός.Επίσης όσο αφορα το σώμα υποτίθεται οτι έχω ένα στιβαρό σώμα αλλά θα σου πω αυτό,Οτι μέχρι τα οκτώ μου χρόνια υπήρξε σοβαρό πρόβλημα στην κατασκευή του σκελετού Υπήρξε κάτι σαν μυική αστάθεια,η οποία και καλυτέρευσε μετά τα είκοσι και εξαφανίστηκε τελείως πριν τέσσερα χρόνια(με μεγάλες δικές μου προσπάθειες)

Marina 7771
21-11-2006, 03:40 PM
Γιώργο ΓερμανοΣουηδέ με κόκκινες και πιο σκούρες αποχρώσεις:toung: , εμένα μου κάνεις κάτι σε ουράνιο τόξο:nuts:
Οι γονείς σου, τα αδέρφια σου, εαν έχεις, πως είναι? Ξανθοί και αυτοί?

giorgosb71
21-11-2006, 03:45 PM
Γιώργο ΓερμανοΣουηδέ με κόκκινες και πιο σκούρες αποχρώσεις:toung: , εμένα μου κάνεις κάτι σε ουράνιο τόξο:nuts:
Οι γονείς σου, τα αδέρφια σου, εαν έχεις, πως είναι? Ξανθοί και αυτοί?

καστανοί και οι δύο γονείς.Ο πατέρας σκουρος καστανός.Η αδελφή μου καστανή.Οι θείοι μαύροι γκάγκανοι.Μόνο η γιαγια ήταν ξανθή.....:bigsmile:

giorgosb71
21-11-2006, 03:49 PM
Γιώργο ΓερμανοΣουηδέ με κόκκινες και πιο σκούρες αποχρώσεις:toung: , εμένα μου κάνεις κάτι σε ουράνιο τόξο:nuts:
Οι γονείς σου, τα αδέρφια σου, εαν έχεις, πως είναι? Ξανθοί και αυτοί?


Παλι καλά που σου κάνω κάτι σε ουράνιο τόξο.Η τελευταία που γνώρισα μέσω internet οταν έμαθε οτι έχω και πράσινα μάτια πίστεψε οτι είμαι o Brat Pitt:bigsmile:Πήγαμε για καφέ και έκτοτε δεν την ξαναείδα στο chat. Mόλλον ήταν καρμική η συνάντηση μας:laugh: :laugh: :laugh:

Marina 7771
21-11-2006, 03:51 PM
καστανοί και οι δύο γονείς.Ο πατέρας σκουρος καστανός.Η αδελφή μου καστανή.Οι θείοι μαύροι γκάγκανοι.Μόνο η γιαγια ήταν ξανθή.....:bigsmile:
Για πλανήτες που επηρεάζουν, εγώ προσωπικά δεν ξέρω να σου πω, καθότι στην Αστρολογία είμαι ακόμα στο "Λόλα να ένα μήλο":toung: . Βρήκαμε όμως την γιαγιά που επηρεάζει. Κάτι είναι κι αυτό:bigsmile:

kiaRRa
21-11-2006, 04:08 PM
Τα κορίτσια είναι άπιαστες στην αστρολογία πια!!!

Αλλά πέρα από αυτό και σχετικά με την γιαγιά,τα γονίδια μπορούν να μεταπηδήσουν ως και 7 γενιές!!!
¶ρα φταίει και το ατρολογικό σου προφίλ αλλά και το σόι!:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

BlackOrWhat
22-11-2006, 10:12 AM
:bigsmile:
Καλημέρα σε όλο τον κόσμο.(χτυπημένο από τα άστρα και μη:laugh: )
Θα ήθελα την γνώμη σας για το ποιοί πλανήτες επηρεάζουν την εξωτερική εμφάνιση των ανθρώπων άμεσα και έμμεσα(εννοώ οτι καποιος πλανήτης σε δυσαρμονική θέση που επηρεάζει την ψυχολογία μας έμμεσα μπορεί να "χτυπήσει" και την εξωτερική εικόνα...

Επίσης θα ήθελα να έπιλύσετε το εξής παράλογο.Πως γίνεται να έχω Ηλιο Ωροσκόπο Σελήνη και Κρόνο στον Ταυρο και να είμαι ψηλός καταξανθος με ψηλό λαιμό!!!!!!!! και πλάτη όχι τόσο ανοιχτή?Κάποιος "άτακτος" πλανήτης έχει κάνει την ζημιά?:laugh:

Καλά τοσο δυσαρεστημένος είσαι με την εμφάνισή σου και ψάχνεις να βρείς ποιός πλανήτης σου χάλασε τη μόστρα??? Γιατι εμένα μια χαρά μου φαίνεσαι...και τα γράμματά σου στρωτά και ευανάγνωστα...:toung:

Και στο τέλος...είσαι το όνειρο κάθε γυναίκας προσωποποιημένο...να μοιάζει με Σουηδή (και κυρίως των Ελληνίδων)...μόνο σε διαφορετικό φύλο...πειράζει??!!! :toung:

starfish
22-11-2006, 10:49 AM
Πράγματι έχω αυτά τα χαρακτηριστικά.Οταν ήμουν πιτσιρικάς μπορώ να σου πω ότι ήμουν προς το κοκκινωπό.Μετα έγινα ξανθός.Αλλά όχι καστανός - ξανθός.....εντελώς ξανθός.Εχω σκουρύνει αρκετα τα τελευταία δέκα χρόνια αλλά παραμένω ξανθος.Πολύ πιστεύουν ειδικά το καλοκαίρι οτι είμαι Γερμανός η Σουηδός.Επίσης όσο αφορα το σώμα υποτίθεται οτι έχω ένα στιβαρό σώμα αλλά θα σου πω αυτό,Οτι μέχρι τα οκτώ μου χρόνια υπήρξε σοβαρό πρόβλημα στην κατασκευή του σκελετού Υπήρξε κάτι σαν μυική αστάθεια,η οποία και καλυτέρευσε μετά τα είκοσι και εξαφανίστηκε τελείως πριν τέσσερα χρόνια(με μεγάλες δικές μου προσπάθειες)

Τα στοιχεια του χαρτη σου θελουν μελετη, αλλα στην αντιμετωπιση με προσωπικες προσπαθειες του προβληματος υγειας, νομιζω πως αυτος ο Κρονος στον πρωτο οικο, πρεπει να εχει πολλαπλασιασει το πεισμα και την επιμονη του Ταυρου.
Επισης, επειδη εχω διαβασει ή ακουσει, οτι οι πλανητες που κανουν συνοδο με τον ωροσκοπο του δινουν χαρακτηριστικα των ζωδιων των οποιων ειναι κυβερνητες, ο Ηλιος και η Σεληνη, υποθετω οτι συνεισφερουν στην εμφανιση σου χαρακτηριστικα απο Λεοντα και Καρκινο.
Το κοκκινωπο στα μαλλια, αν δεν κανω λαθος ειναι Κριαριστικο [Αφρο κυβερνητης ζωδιου-ωροσκοπου στον Κριο]
Αυτα τα ολιγα προς το παρον, για να μην με παρουν με τις πετρες στη δουλεια.