PDA

View Full Version : Έρωτες & Χωρισμοί ζωδίων!



victoriageras
08-09-2006, 11:14 PM
Καλησπέρα σας και πάλι!


Λοιπόν είχαμε βγει χθες γυναικοπαρέα για να στηρίξουμε μια φίλη που χώρισε στις διακοπές και τις ξαναήρθαν όλα πάλι με την χθεσινή πανσέληνο(ότι θυμάται χαίρεται ο καθένας). Τι πιο κλασικό από το να θάβουμε ασύστολα τους άντρες που είχαμε στην ζωή μας και μας παράτησαν(οι άντρες του σαιτ μην προσβληθήτε ρε παιδία αλλά και αυτό ήθική υποστήριξη είναι).
Ως γνωστόν λοιπόν στην παρέα μου ασχολούμαι υπερβολικά με τα ζώδια,σε σημείο ψύχωσης θα έλεγα και έκανα ένα μικρό γκάλοπ με αποτέλεσμα λίγο πολύ να καταλήξουμ όλες ότι τα ζώδια έχουν συγκεκριμένα γνωρίσματα πεσίματος,στάδια τα οποία σε ερωτεύονται και οι φάσεις τις οποίες χωρίζουν.
Έχετε παρατηρήσει εσείς κάτι τέτοιο?Σκεφτείτε το λίγο παράπάνω και θα δείτε ότι κάπου έχω ένα μικρό δίκιο...

vanna
10-09-2006, 02:43 AM
Δεν θέλω να πιστέψω ότι αντιδρώ το ίδιο με όλα τα λιοντάρια!! Η βίωση του χωρισμού για τον καθένα είναι διαφορετική.

Λευκή
12-09-2006, 12:16 AM
Δεν θέλω να πιστέψω ότι αντιδρώ το ίδιο με όλα τα λιοντάρια!! Η βίωση του χωρισμού για τον καθένα είναι διαφορετική.

Είναι επειδή κανένα λιοντάρι δεν μπορεί να πιστέψει ότι ίσως και να έχει κάτι ,οτιδήποτε κι αν είναι αυτό,κοινό με κάποιον άλλον:toung: Σαν τον εαυτό τους κανείς:toung:

olvez
12-09-2006, 05:39 PM
Συμφωνώ απολύτως!