PDA

View Full Version : τοξοτης



victoriageras
21-07-2006, 03:35 AM
εχω την εξης απορεια.σαφως και εχω αντιληφθει οτι τα τελευταια 2-3 χρονια δεν ηταν οτι καλυτερο για τον τοξοτη και μαλιστα στα παντα σχεδον.αλλαζει τιποτα η αυτα ηρθαν για να μεινουν?

skorpion
21-07-2006, 04:42 AM
Αυτο που ξερω ειναι οτι ερχεται ο Διας συντομα στον τοξοτη οπτε ετοιμασου για καλυτερες μερες απο Οκτομβριο αν δεν κανω λαθος:cheesy:

victoriageras
21-07-2006, 04:56 AM
το διαβασα και εγω και πιο συγκεκριμενα μετα τις 20 νοεμβριου αλλα παλι το σεπτεμβρη εκλειψεις θα εχουμε.μα καλα αυτος ο ουρανος ολο κατι θα γινεται καιθα γινονται τα πραγματα λαλα και εμεις απο κατω ακολουθουμε!!!!!!

sagimoon
21-07-2006, 10:16 AM
Αγαπητή Τοξοτίνα
Για να ζορίζεσαι τόσο , μάλον ο Πλούτωνας ακουμπάει Ήλιο Ερμή και δεν ξέρω τί άλλο. Λες μέσα από τις δυσκολίες να θέλει να σε μεταμορφώσει σε κάτι πιο δύνατό, πιο ώριμο και πιο όμορφο εν τέλει??? Εδώ και χρόνια αυτός ο πλανήτης των αργών μα μόνιμων αλλαγών βρίσκεται στο ζώδιο του Τοξότη. Δέξου τον σαν ευκαιρία ανύψωσης, που πάντα περνάει από πόνο...
Τί ωροσκόπο έχεις αλήθεια?? Και μια συμβουλή. Μην βιάζεσαι τόσο, ούτε να μιλάς, ούτε να γράφεις βιαστικά. Ούτε συμπεράσματα βιαστικά να βγάζεις. Είναι ένα μάθημα που κρατά χρόνια, και έχει και πολλούς μεταξεταστέους, σαν κι εμένα καλιώρα, χεχε ;)

victoriageras
21-07-2006, 11:36 AM
ειμαι ταυρος στο ωροσκοπειο(15:45) και μαλιστα λεει και κατι σε 28 μοιρα οταν μου το βγαζει αλλα δεν το εχω πολυκαταλαβει να σου πω τι ειναι.σε αυτο που λες εχεις απιστευτο δικιο.παντα μιλαω χωρις να σκεφτω και δεν ειναι και λιγες οι φορες που εχω μπλεχτει σε σκηνικα γι'αυτο.αλλωστε ενα απο τα χαρακτηριστικα των τοξοτων και θετικο και αρνητικο δεν ειναι ο αυθορμητισμος και ο παρορμητισμος?:-)πραγμα που το εχω απο τα 5 μεχρι τα 22 που ειμαι τωρα.
αληθεια ομως καποια στιγμη ο κρονος δεν θα φυγει απο το ζωδιο μας?αυτο που διαβασα τελικα ισχυει?
απλα εχω ταλαιπωρηθει φοβερα και ενα αλλο χαρακτηριστικο που ανηκω πληρως απο το ζωδιο μου ειναι οτι ειμαι πολυ ανυπομονη.μα καθολου δεν μ'εχει επηρεασει αυτος ο ταυρος?

panther
21-07-2006, 11:50 AM
ειμαι ταυρος στο ωροσκοπειο(15:45) και μαλιστα λεει και κατι σε 28 μοιρα οταν μου το βγαζει αλλα δεν το εχω πολυκαταλαβει να σου πω τι ειναι.σε αυτο που λες εχεις απιστευτο δικιο.παντα μιλαω χωρις να σκεφτω και δεν ειναι και λιγες οι φορες που εχω μπλεχτει σε σκηνικα γι'αυτο.αλλωστε ενα απο τα χαρακτηριστικα των τοξοτων και θετικο και αρνητικο δεν ειναι ο αυθορμητισμος και ο παρορμητισμος?:-)πραγμα που το εχω απο τα 5 μεχρι τα 22 που ειμαι τωρα.
αληθεια ομως καποια στιγμη ο κρονος δεν θα φυγει απο το ζωδιο μας?αυτο που διαβασα τελικα ισχυει?
απλα εχω ταλαιπωρηθει φοβερα και ενα αλλο χαρακτηριστικο που ανηκω πληρως απο το ζωδιο μου ειναι οτι ειμαι πολυ ανυπομονη.μα καθολου δεν μ'εχει επηρεασει αυτος ο ταυρος?

Συμφωνώ με τη Sagimoon ότι θα πρέπει να δεχτείς την παρουσία του Κρόνου ως βοήθεια, γιατί έρχεται πάντα για να βοηθήσει. Χρησιμοποίησε τον σωστά.;) Όσον αφορά τον τρόπο που δίνει την βοήθειά του, έχεις δίκιο, μας ταλαιπωρεί αλλά μας κάνει και καλύτερους ανθρώπους, πιο σοφούς. Δες, λοιπόν, θετικά την παρουσία του. Όταν θα φύγει σίγουρα θα ανακουφιστείς αλλά θα αισθάνεσαι και πιο δυνατή.

Maroulita
21-07-2006, 11:54 AM
Γεια σου victoriageras!
Ως τοξοτίνα, το μότο σου θα πρέπει να είναι το "χαλαρά"! Είμαστε φύσει αισιόδοξα άτομα, με πρακτικό μυαλό, αν και ολίγον τί ευμετάβλητα ως προς τη διάθεσή μας.
Ακόμα και από τα δύσκολα, ο καθένας μας μπορεί να αποκομίσει σημαντικά πράγματα. Μπορεί για σένα αυτή η διετία να'ταν κάπως δύσκολη σε κάποιους τομείς, αυτό όμως που δεν θα πρέπει να ξεχνάς είναι το πως εμείς οι ίδιοι διαχειριζόμαστε αυτά που έρχονται μπροστά μας. Τί να κάνουν και οι πλανήτες; Στη φύση τους είναι να κινούνται, ας κάνουμε και μεις το ίδιο!!! :bigsmile:

magikadespell
21-07-2006, 11:58 AM
ειμαι ταυρος στο ωροσκοπειο(15:45) και μαλιστα λεει και κατι σε 28 μοιρα οταν μου το βγαζει αλλα δεν το εχω πολυκαταλαβει να σου πω τι ειναι.σε αυτο που λες εχεις απιστευτο δικιο.παντα μιλαω χωρις να σκεφτω και δεν ειναι και λιγες οι φορες που εχω μπλεχτει σε σκηνικα γι'αυτο.αλλωστε ενα απο τα χαρακτηριστικα των τοξοτων και θετικο και αρνητικο δεν ειναι ο αυθορμητισμος και ο παρορμητισμος?:-)πραγμα που το εχω απο τα 5 μεχρι τα 22 που ειμαι τωρα.
αληθεια ομως καποια στιγμη ο κρονος δεν θα φυγει απο το ζωδιο μας?αυτο που διαβασα τελικα ισχυει?
απλα εχω ταλαιπωρηθει φοβερα και ενα αλλο χαρακτηριστικο που ανηκω πληρως απο το ζωδιο μου ειναι οτι ειμαι πολυ ανυπομονη.μα καθολου δεν μ'εχει επηρεασει αυτος ο ταυρος?


Βρε κοριτσάκι μου ηρέμησε .... διάβασα και τα άλλα αγωνιώδη σου post και μου "κάηκε η καρδιά":cry: Είπα να μη σου γράψω τίποτα γιατί ακριβώς αυτό είναι το κυριότερο μάθημα που πρέπει να πάρεις: Να πιεστείς τόσο πολύ που να νιώσεις για πρώτη φορά ίσως στη ζωή σου (σαν Τοξοτίνα που είσαι) απαισιόδοξη και άτυχη μήπως επιτέλους "κατεβάσεις ταχύτητες" (πολύ καλά στο είπε η sagimoon), αρχίσεις να σκέφτεσε, να συνηδειτοποιείς, να παίρνεις γενναίες αποφάσεις ξεβολέματος (πολύ δύσκολο για τον Τοξότη) και να αρχίσεις να δημιουργείς σ τ α θ ε ρ ά!! Ο ωροσκόπος σου δεν σε βοηθάει ιδιαίτερα γιατί ανήκει στο σταθερό σταυρό πάνω στον οποίο δε θες να ξέρεις τι πλανητικοί σχηματισμοί "παιχτήκανε" τον τελευταίο χρόνο, όλη την ανθρωπότητα επηρέασαν φαντάσου!
Πάντως η έκφραση του Τοξότη έχει δύο μορφές, την ακαδημαϊκή και την τυχοδιωκτική που δυστυχώς έχουν οι περισσότεροι Τοξότες και έτσι έχει μια "κακή" φήμη έναντι κάποιων άλλων. Θεωρώ πως αυτές οι δυσκολίες είναι η ευκαιρία τους, όσοι τα καταφέρουν, να ωριμάσουν και να περάσουν στο ανώτερο επίπεδο του ζωδίου αυτού. Αν τα καταφέρουν να "γειωθούν", όσοι τα καταφέρουν, είμαι σίγουρη ότι θα ανταμειφθούν πλουσιοπάροχα από τον μεγάλο ευεργέτη τους το Δία και για άλλους πλανητικούς λόγους που θα αναλύσουν άλλοι πιο έμπειροι από μένα με τον καιρό στο site. 26 Νοεμβρίου από ότι θυμάμαι μπαίνει στον Τοξότη

victoriageras
21-07-2006, 02:37 PM
Γεια σου victoriageras!
Ως τοξοτίνα, το μότο σου θα πρέπει να είναι το "χαλαρά"! Είμαστε φύσει αισιόδοξα άτομα, με πρακτικό μυαλό, αν και ολίγον τί ευμετάβλητα ως προς τη διάθεσή μας.
Ακόμα και από τα δύσκολα, ο καθένας μας μπορεί να αποκομίσει σημαντικά πράγματα. Μπορεί για σένα αυτή η διετία να'ταν κάπως δύσκολη σε κάποιους τομείς, αυτό όμως που δεν θα πρέπει να ξεχνάς είναι το πως εμείς οι ίδιοι διαχειριζόμαστε αυτά που έρχονται μπροστά μας. Τί να κάνουν και οι πλανήτες; Στη φύση τους είναι να κινούνται, ας κάνουμε και μεις το ίδιο!!! :bigsmile:

δεν ξερω βρε συ μαλλον το μοτο των περισσωτερων απο οσο ξερω τοξοτες ειναι "βαραω σπιντες". εχει τυχει και εχω πολλους φιλους τοξοτες και ειλικρινα αυτο το χαλαρα δεν το εχω δει σε κανεναν!οπως επισης μας χαρακτηριζει και η ανυπομονησια καθως και η ταση του μελλοδραματισμου, λογω του οτι η φαντασια μας βρισκεται παντα 10 κλικ παραπανω απο την πραγματικοτητα. αυτος που εγραψε της κοκκινου το τραγουδι (μα εγω ζω στον κοσμο τον δικο μου) τοξοτης θα ηταν στανταρ. ισχυει κατι απ' ολα αυτα που λεω γιατι κυριως τα εβγαλα τα συμπερασματα απο γνωστους φιλους και απο τον εαυτο μου.
απορω ποιος μας την εβγαλε αυτη την φημη (το χαλαρα εννοω). απ'οτι καταλαβαινω πρεπει να εισαι και εσυ τοξοτινα!
μου αρεσει ομως το οτι εισαι αισιοδοξη απ'οτι φαινεται τουλαχιστον απο το μυνημα αυτο πρεπει να ειναι μεγαλη βοηθεια στα παντα τα οποια χειριζεσαι. μου αρεσουν πολυ οι οπτιμιστες!:bigsmile:

Μητσάκος
21-07-2006, 03:00 PM
......Αν τα καταφέρουν να "γειωθούν", όσοι τα καταφέρουν, είμαι σίγουρη ότι θα ανταμειφθούν πλουσιοπάροχα από τον μεγάλο ευεργέτη τους το Δία και για άλλους πλανητικούς λόγους που θα αναλύσουν άλλοι πιο έμπειροι από μένα με τον καιρό στο site. 26 Νοεμβρίου από ότι θυμάμαι μπαίνει στον Τοξότη
Εσείς οι πιο παλιοί στο site, κανονίστε καμια ανάλυση στο ζήτημα, μιας και απο ότι βλέπω είμαστε τουλάχιστον 2 που μας καίει. Δεν λέω ότι είμαστε και ισχυρό πλειοψηφικό ρεύμα :bigsmile: αλλά και εμείς οι μειοψηφίες (απαισιόδοξοι Τοξότες) έχουμε δικαίωμα στο όνειρο :bigsmile:

Maroulita
21-07-2006, 03:19 PM
victoriageras, εννοείται πώς βαράμε σπίντες και ενίοτε, εκάστοτε, ανέκαθεν τρομπάρουμε ( :toung: :laugh: )... Μακάριοι οι πελάζοντες με Τοξότας...
Αυτό που εννοούσα με το χαλαρά είναι ότι στην πλειονότητά μας είμαστε αισιοδοξα άτομα και σε ό,τι κι αν συμβεί προσπαθούμε να δούμε την ευχάριστη πλευρά του. Για φαντάσου τί έχει να γίνει όταν "κατασκηνώσει" και ο κυβερνήτης μας.... :nuts:

victoriageras
21-07-2006, 04:34 PM
victoriageras, εννοείται πώς βαράμε σπίντες και ενίοτε, εκάστοτε, ανέκαθεν τρομπάρουμε ( :toung: :laugh: )... Μακάριοι οι πελάζοντες με Τοξότας...
Αυτό που εννοούσα με το χαλαρά είναι ότι στην πλειονότητά μας είμαστε αισιοδοξα άτομα και σε ό,τι κι αν συμβεί προσπαθούμε να δούμε την ευχάριστη πλευρά του. Για φαντάσου τί έχει να γίνει όταν "κατασκηνώσει" και ο κυβερνήτης μας.... :nuts:

λαλα πιστευω μονο αυτη η εκφραση θα μας περιγραφει!!!!!!!:nuts: :nuts: :nuts: :nuts: :nuts:

victoriageras
21-07-2006, 04:38 PM
Εσείς οι πιο παλιοί στο site, κανονίστε καμια ανάλυση στο ζήτημα, μιας και απο ότι βλέπω είμαστε τουλάχιστον 2 που μας καίει. Δεν λέω ότι είμαστε και ισχυρό πλειοψηφικό ρεύμα :bigsmile: αλλά και εμείς οι μειοψηφίες (απαισιόδοξοι Τοξότες) έχουμε δικαίωμα στο όνειρο :bigsmile:

Πες τα βρε Μητσακο!!!!!!!!!!!!!!!!!:bigsmile: :bigsmile: ειπαμε ειμαστε στην κοσμαρα μας αλλα αμα πιασουμε συνδεση με καιρο την βλεπουμε στην 10η(πιο απλα αν θυμηθουμε οτι υπαρχει και ο υπαρκτος κοσμος τοτε μας πιανει κατι του στυλ τι κακοι ανθρωποι γιατι με πρηζουν με χαζομαρες?ωραια πηρε φωτια το σπιτι!!!θα παρουμε αλλο!ωχοοοοοοοουυυυυυυυ!!!!! :nuts: )και δεν ξερω βρε συ μητσακο σε ποιο δεκαημερο εχεις γεννηθει εγω παντως στο 2 και μονιμως εμας του δευτερου τα περιοδικα μας εχουν γραμμενους.....παραλογο??????μ αααααααααα!!!!!!:blink:

Μητσάκος
21-07-2006, 04:59 PM
Πες τα βρε Μητσακο!!!!!!!!!!!!!!!!!:bigsmile: :bigsmile: ειπαμε ειμαστε στην κοσμαρα μας αλλα αμα πιασουμε συνδεση με καιρο την βλεπουμε στην 10η(πιο απλα αν θυμηθουμε οτι υπαρχει και ο υπαρκτος κοσμος τοτε μας πιανει κατι του στυλ τι κακοι ανθρωποι γιατι με πρηζουν με χαζομαρες?ωραια πηρε φωτια το σπιτι!!!θα παρουμε αλλο!ωχοοοοοοοουυυυυυυυ!!!!! :nuts: )και δεν ξερω βρε συ μητσακο σε ποιο δεκαημερο εχεις γεννηθει εγω παντως στο 2 και μονιμως εμας του δευτερου τα περιοδικα μας εχουν γραμμενους.....παραλογο??????μ αααααααααα!!!!!!:blink:


Στο τέλος του 2ου με ωροσκόπο Ταύρο :banana :tease1: ... Στο Ζωή και Ζώδια που παίρνω εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο...

skorpion
21-07-2006, 05:38 PM
Πω πω εισαι τοξοτης με ταυρο και ειμαι σκορπιος με διδυμο

Μητσάκος
21-07-2006, 06:19 PM
Πω πω εισαι τοξοτης με ταυρο και ειμαι σκορπιος με διδυμο

Να υποθέσω κάτι κακό;

Maroulita
21-07-2006, 06:30 PM
Να υποθέσω κάτι κακό;

Φαντάζομαι Μητσάκο η scorpion εννοεί την αντιστοιχία που περίπου υπάρχει:
Τοξότης ---> Ταύρος

Σκορπιός ---> Δίδυμοι

:bigsmile:

victoriageras
21-07-2006, 06:45 PM
Φαντάζομαι Μητσάκο η scorpion εννοεί την αντιστοιχία που περίπου υπάρχει:
Τοξότης ---> Ταύρος

Σκορπιός ---> Δίδυμοι

:bigsmile:

παιδια τωρα μου ισιωσε το μαλλι!!!!!!!!!!:laugh:

και εγω τοξοτης με ωροσκοπο ταυρο (κατι λεει εν τομεταξυ για 28 μοιρες)ουτε που το εμπεδωσα!!!!!:nuts: :nuts: :nuts: :nuts:

skorpion
21-07-2006, 07:30 PM
Ναι εννουσα οτι ο ηλιος μου σκορπιος υποτιθεται οτι συμπληρωνεται απο τον ωροσκοπο σας ταυρο, σκορπιος-ταυρος αλληλοσυμπληρωνται (απεναντι ζωδια) και το ιδιο συμβαινει και με τον ηλιο σας και τον ωροσκοπο μου τοξοτης-διδυμος αλληλοσυμπληρωνονται(απεν ντι ζωδια).Και υποτιθεται οτι ειναι καλος συνδιασμος αλλα εσεις ειστε πολυ γκρινια εγω θελω χαμογελα:laugh: :laugh:

pamaria
21-07-2006, 10:25 PM
Καλησπερα σε όλους......Εγω δε γνωριζω πολλα για ζώδια...τι λένε ρε παιδιά για τους ζυγους θα δουμε καμια ασπρη μέρα και εμείς?????Είμαι ζυγός με ωροσκόπο κριο....Ευχομαι σε όλους όσους πάνε διακοπές ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ:bigsmile:

Μητσάκος
21-07-2006, 11:57 PM
Ναι εννουσα οτι ο ηλιος μου σκορπιος υποτιθεται οτι συμπληρωνεται απο τον ωροσκοπο σας ταυρο, σκορπιος-ταυρος αλληλοσυμπληρωνται (απεναντι ζωδια) και το ιδιο συμβαινει και με τον ηλιο σας και τον ωροσκοπο μου τοξοτης-διδυμος αλληλοσυμπληρωνονται(απεν ντι ζωδια).Και υποτιθεται οτι ειναι καλος συνδιασμος αλλα εσεις ειστε πολυ γκρινια εγω θελω χαμογελα:laugh: :laugh:


Με την χαρμολύπη συμβιβάζεσαι; :embarrest

skorpion
22-07-2006, 12:51 AM
οκ τι να κανουμε:bigsmile:

Μητσάκος
22-07-2006, 07:50 AM
οκ τι να κανουμε:bigsmile:

Πολύ εύκολα αποδέχεσαι. Μήπως με λυπάσαι και εσύ, όπως ο ψυχίατρός μου και μου λες και εσύ σε όλα ναι; :toung:
Εν πάση περιπτώσει, το γεγογονός της μουρτζουφλίασής μου είναι παροδικό και με επισκέπτεται συνήθως τις μονές ημέρες του μήνα. :nuts:
Πέρνω την θεραπευτική αγωγή μου (μια γερή δόση προκλητικής κουβέντας με διπλή εσάνς χιούμορ και ολίγη από καλπάζουσα φαντασία) και έρχομαι στα ίσα μου :tease1:
(ή τουλάχιστον έτσι νομίζω!)

Alien1
22-07-2006, 11:57 PM
Οπως σου ειπε και καποιος αλλος

Ερχεται ο Διας στον τοξοτη απο φθινοπωρο οποτε για το 2007 θα εισαι ενταξει
(μενει για ενα χρονο μεχρι να παει στο επομενο ζωδια) θα εισαι ενταξει



Μην φοβασαι και μεις οι Σκορπιοι που εχουμε ηδη τον Δια στον ζωδιο μας για την ωρα δεν μας πανε και ολα μελι-γαλα

Μητσάκος
23-07-2006, 08:49 AM
Μην φοβασαι και μεις οι Σκορπιοι που εχουμε ηδη τον Δια στον ζωδιο μας για την ωρα δεν μας πανε και ολα μελι-γαλα

Μου λες να περιμένω για καλύτερο κάτι που σε εσένα συμβαίνει και δεν είναι και τόσο καλό! Με μπερδεύεις :wacko:
Εκτός και αν επειδή ο κυβερνήτης μου είναι ο Δίας για μένα είναι καλύτερα :unsure:
Εν πάση περιπτώσει, εγώ φοβάμαι αλλά δεν πανικοβάλλομαι :scared:

Ότι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό Perfect

Alien1
23-07-2006, 03:30 PM
Nαι πραγματι λιγο στα μπερδεψα δικο μου το λαθος :cheesy:

Μαλλον με τον Δια κυβερνητη μιας και εισαι τοξοτης τα πραγματα για σας θα ειναι καλυτερα οποτε υπομονη
Εξαλλου για σας οι υπολοιποι πλανητες ειναι σε σχετικα καλες θεσεις




Απλως εννοουσα πριν
Οτι εμεις αν και εχουμε το Δια αυτη την στιγμη εχουμε και κατι Κρονους απεναντι μας και κατι αλλους πλανητες σε οχι τοσο καλες θεσεις οποτε δεν κανει και πολλα :sad:

Δινει καποιες καλες ευκαιριες μεν αλλα....


Εdit
Eδω που τα λεμε τωρα που διαβασα καποια πραγματα εσεις οι Τοξοτες δεν θα πρεπε να κλαιγεστε
μια χαρα σας επιφυλασσετε το μελλον

Εμεις που θα φυγει και ο Διας που ειναι ο μονος καλος πλανητης στην σωστη θεση αυτη τη στιγμη για το ζωδιο μας τι θα κανουμε το 2007
Χειροτερα και απο τους Ταυρους κατανταμε....οπως βλεπω τα πραγματα :P

Φτου γκαντεμια παλι :P

magikadespell
24-07-2006, 09:58 AM
Εσείς οι πιο παλιοί στο site, κανονίστε καμια ανάλυση στο ζήτημα, μιας και απο ότι βλέπω είμαστε τουλάχιστον 2 που μας καίει. Δεν λέω ότι είμαστε και ισχυρό πλειοψηφικό ρεύμα :bigsmile: αλλά και εμείς οι μειοψηφίες (απαισιόδοξοι Τοξότες) έχουμε δικαίωμα στο όνειρο :bigsmile:

Καλημέρα, δεν είμαι αστρολόγος αγαπητέ φίλε και δυστυχώς έχω πολύ λίγες γνώσεις για να κάνω αναλύσεις. Τα προηγούμενα τα έγραψα επειδή τα έχω ψάξει πολύ για τον εαυτό μου (που έχω επίσης περάσει τα πάνδεινα και ψυχολογικά και πρακτικά) επειδή έχω ωροσκόπο και άλλους 2 πλανήτες μεγάλους (πεπρωμένου) στον Τοξότη και τα 3 σε σύνοδο καθώς επίσης και κλήρο της Τύχης (τι να κάνει και ο έρμος ο Ήλιος!) οπότε με "πιάνει" πάρα πολύ ο Τοξότης.

Μητσάκος
24-07-2006, 04:40 PM
Καλημέρα, δεν είμαι αστρολόγος αγαπητέ φίλε και δυστυχώς έχω πολύ λίγες γνώσεις για να κάνω αναλύσεις. Τα προηγούμενα τα έγραψα επειδή τα έχω ψάξει πολύ για τον εαυτό μου (που έχω επίσης περάσει τα πάνδεινα και ψυχολογικά και πρακτικά) επειδή έχω ωροσκόπο και άλλους 2 πλανήτες μεγάλους (πεπρωμένου) στον Τοξότη και τα 3 σε σύνοδο καθώς επίσης και κλήρο της Τύχης (τι να κάνει και ο έρμος ο Ήλιος!) οπότε με "πιάνει" πάρα πολύ ο Τοξότης.

Μπορεί να μην είσαι αστρολόγος αλλά σίγουρα έχεις πολύ περισσότερες γνώσεις από εμένα :embarrest
Η προτροπή μου απευθυνόταν στους είδικούς του είδους, Μαντά, Μπαφαλούκο, Σίμου, Μεντάκη κα.
Το κακό είναι ότι πολλοί αστρολόγοι γράφουν λες και απευθύνονται σε γνώστες επιπέδου αστρολογικής Δομής. Έχω την εντύπωση ότι το κάνουν για να ποθλάνε μούρη :mad:
(φυσικά δεν αναφέρομαι σε αυτούς του site)