PDA

View Full Version : Τα Ζώδια μετά το σεξ...



aries engineer
19-07-2006, 08:10 PM
Άλλο ένα αστειάκι επίσης γνωστό:toung:

Κριός 21 Μαρτίου - 19 Απριλίου: Ωραία, πάμε πάλι από την αρχή...

Ταύρος 20 Απριλίου - 20 Μαΐου: Καλό ήτανε... Να κοιμηθούμε τώρα;

Δίδυμοι 21 Μαΐου - 21 Ιουνίου: Μήπως είδες πουθενά το τηλεκοντρόλ;

Καρκίνος 22 Ιουνίου - 22 Ιουλίου: Πότε παντρευόμαστε;

Λέων 23 Ιουλίου - 22 Αυγούστου: Καλά ε; Δεν παίζομαι...

Παρθένος 23 Αυγούστου - 22 Σεπτεμβρίου: Πρέπει να πλύνω τα σεντόνια...

Ζυγός 23 Σεπτεμβρίου - 23 Οκτωβρίου: Μου άρεσε, αν σου άρεσε...

Σκορπιός 24 Οκτωβρίου - 22 Νοεμβρίου: Έχω την αίσθηση πως πρέπει να σε «λύσω»...

Τοξότης 23 Νοεμβρίου - 21 Δεκεμβρίου: Μη με πάρεις τηλέφωνο, θα σε πάρω εγώ.

Αιγόκερως 22 Δεκεμβρίου - 19 Ιανουαρίου: Α! Έχεις και πιστωτικές;

Υδροχόος 20 Ιανουαρίου - 18 Φεβρουαρίου: Τώρα ας το δοκιμάσουμε και χωρίς τα ρούχα μας!

Ιχθείς 19 Φεβρουαρίου - 20 Μαρτίου: Πως είπαμε πως σε λένε;

Αγγελικη
20-07-2006, 03:45 AM
Το θεμα αυτο επισης απενεργοποιειται γιατι εχει δημοσιευθει σε πολλα ελληνικα και ξενα σαιτ, οπως και περιοδικα. Ο θεματοθετης παρακαλω να μην τα ριξει πολυ ασχημα στον γραφοντα, γιατι ο γραφοντας ειναι Ζυγος με πολυ Ουρανο στο κεφαλι του!!!:bigsmile: :bigsmile: ]

friary
20-07-2006, 08:30 AM
Αχαχαχαχαχαχα
Παρα πολύ καλό, πρώτη φορά το βλέπω.... :laugh:

Deodonus
21-07-2006, 12:40 PM
Εγώ ξέρω για τον τάυρο: "Να παραγγήλουμε μια πίτσα?"

:P

Fotini Christodoulou
21-07-2006, 01:16 PM
Ναι αλλά πρίν το φαί τσιγάρο οπωσδήποτε!:toung:

Μητσάκος
21-07-2006, 02:47 PM
Εγώ είμαι Τοξότης και πάντα τηλεφωνούσα μετά... :cheesy:

Maroulita
21-07-2006, 02:49 PM
Κι εγώ, εκτός και αν δεν είχα κάρτα!!! :toung: :toung:

starfish
21-07-2006, 02:54 PM
Ποτε δεν επλυνα τα σεντονια μετα! Μου τη σπαει να τρεχει στο ντους ο αλλος αμεσως μετα! Betadin εχω μονο ιωδιο [απο προπερσι]. Δεν σκεφτηκα ποτε τον γαμο μετα! [ωροσκοπος]. Παντα ξερω το βαπτιστικο ονομα [μεσουρανημα]. Καποιες φορες ομως ο Σκορπιος μου παει πολυ!!!
Με συκοφαντουν κυριε/α δικαστα!!!!! Ζητω δικαιοσυνη!!

Fotini Christodoulou
21-07-2006, 02:59 PM
Ναι ναι κι εγώ ενίσταμαι μαζί με την starfish!
ποτέ δεν σκεφτηκα τον γάμο(ηλιακο),ποτέ δεν πήρα τηλέφωνο μετα(μάλλον δουλευει η συνοδος Ηλιου - δία τελικα -ουπς!),ποτέ δεν κοιμάμαι μετά (ε καμια φορά μόνο- ωροσκόπος είναι αυτός)!
Συκοφαντίεεεεςςς το λοιπόν!:laugh:

skorpion
21-07-2006, 05:00 PM
Ή να με λυσεις...:laugh: :laugh: :laugh: μ αρεσε κι αυτο του κριου πολυ αλλα καμμια φορα συμβαινει κι αυτο του διδυμου ή του λεοντα κι αν ηταν μια κουραστικη βραδια αυτο του ταυρου:laugh: :laugh: :laugh::laugh: :laugh: :laugh:

sagimoon
21-07-2006, 05:07 PM
Σαν καρκίνοτοξοτίνα, ούτε εγώ σκεφτόμουνα γάμο.
-- Δοκίμασε μια κρέπα !!! Ακόμα και κρύα είναι μούρλια....μμμμ

Αλλά το βιβλίο πάντα με συνόδευε ...παρέα με το ροχαλητό...(*&JYEVIYILGN&*($^(+_+*&^%^@$^*(+_|+MK(&%@@()^@#M<)

panther
24-07-2006, 10:57 AM
Ναι αλλά πρίν το φαί τσιγάρο οπωσδήποτε!:toung:

Και μετά το φαγητό ... ύπνο:toung::toung::toung: γιατί βαρύναμε αρκετά ;)

Marlene
24-07-2006, 02:53 PM
Τα του Ταύρου και Διδύμου μου πάνε γάντι :blink:

Αλλά όχι και γάμους:suspiciou ,μας έχετε παρεξηγήσει εμάς τα Καβουράκια:laugh: :nuts: :toung: :toung: :toung: :toung:

ΝΙΚΥ
01-10-2006, 08:41 PM
οι σκορπιοι τι ακριβως θελουν να λυσουν?? :toung:

laziali
02-10-2006, 09:14 PM
οι σκορπιοι τι ακριβως θελουν να λυσουν?? :toung:

χμ τα δεσμα, τις χειροπεδες, να πεταξουν τα μαστιγια και τα δερματινα :laugh: :laugh:

Απολαυστικοτατα και τα 12! Perfect :laugh:

stabie
12-10-2006, 02:24 PM
ναι ναι ναι
ετσι ακριβως για τους Διδυμους...κανουμε οτι κανουμε και μετα χαλαρααα
θα δουμε τηλεοραση, θα κουβεντιασουμε σαν φιλοι, θα κουτσομπολεψουμε ωραια πραγματα...χαχαχα

Marlene
17-10-2006, 11:00 AM
ναι ναι ναι
ετσι ακριβως για τους Διδυμους...κανουμε οτι κανουμε και μετα χαλαρααα
θα δουμε τηλεοραση, θα κουβεντιασουμε σαν φιλοι, θα κουτσομπολεψουμε ωραια πραγματα...χαχαχα

Απλά και χαΛαρά:laugh:

e k
17-10-2006, 11:09 AM
Αφού είσαι Σαμιώτισα γιατί γράφεις ΘεσσαΛΛονικιώτικα? Θες να μας πάρεις την πατέντα?

Marlene
17-10-2006, 11:27 AM
Αφού είσαι Σαμιώτισα γιατί γράφεις ΘεσσαΛΛονικιώτικα? Θες να μας πάρεις την πατέντα?

Iσως να με εχει επηρεασει το overdose Ψωμιαδη απο τα μιντια:cheesy: :toung:

e k
17-10-2006, 11:31 AM
Μα αυτός μηλάει ποΝΝΝτιακά. Το ψευτονταιλίκι του είναι κλεμένο και αποτελεί ψυφοθηρικό δόλωμα.

panther
17-10-2006, 11:35 AM
:offtopic: - βγήκαμε εκτός θέματος-:toung:

Anastasy
09-12-2006, 05:58 PM
Χαχαχα!!! Πολυ καλο το αρθρο!! Συμφωνω ουσα υδροχοος!! Παραειμαστε εγκεφαλικοι, τρομαρα μας!! Το καλυτερο απ' ολα ομως ηταν περι Ψωμιαδη!!
Χαχαχα!!

gwrgina25
11-12-2006, 03:25 PM
Πολύ καλό το αρθράκι!:clapping:
Δεν θα συμφωνούσα με τον καρκίνο!
2 φορές μακροχρόνια σχέση με καρκίνο και κουβέντα για γάμο:bigsmile: :toung:

mpiskoto
05-03-2007, 04:19 PM
Αρκετά καλό..Να συμπληρώσω στον Ταύρο...Έχουμε τίποτα να φάμε ή να παραγγείλω καμιά πίτσα? Αν τώρα έχω φάει σίγουρα θα πω οκ πάω για ύπνο...:bigsmile: :bigsmile:

SKYLOROCK
06-03-2007, 12:51 PM
Χαχαχα!!:bigsmile:
Για Λέων,Τοξότη και Ζυγό που γνωρίζω μπορώ να σου πω ότι έπεσες μέσα!!!:laugh: :laugh: :laugh:

ioni
11-03-2007, 08:12 PM
καλό σε γένικες γραμμές αν και σαν τοξότης δεν με συνφέρη;)
όταν κάποιος μας άρέσει τον πέρνουμε τηλέφωνο πάντως:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

mpiskoto
12-03-2007, 03:28 PM
καλό σε γένικες γραμμές αν και σαν τοξότης δεν με συνφέρη;)
όταν κάποιος μας άρέσει τον πέρνουμε τηλέφωνο πάντως:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

Ναι πράγματι αυτό το έχουν οι Τοξότες..το κάνω και εγώ που έχω ωροσκόπο Τοξότη..:bigsmile:

sexy
13-03-2007, 01:32 PM
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ :laugh: ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ :blink: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ ~ΔΕΜΕΝΩ~:unsure: :unsure:

mpiskoto
13-03-2007, 03:45 PM
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ :laugh: ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ :blink: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ ~ΔΕΜΕΝΩ~:unsure: :unsure:

προς το παρόν μάλλον έχεις ξεχάσει το caps lock πατημένο και γράφεις με κεφαλαία κάτι που υποννοεί ότι φωνάζεις...και 2ον εύχομαι να μην τον ξεχάσεις δεμένο και σας βγάλει κανένας Μάκης (βλέπε Ζούγκλα) στο γυαλί...:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

*Astropeleki*
13-03-2007, 07:21 PM
Μόνο αν είναι εξέχουσα προσωπικότητα και γίνει κανένα σκάνδαλο......
Διαφορετικά δεν βρίσκω λόγο να βγουν στην ζούγκλα του Αμαζονίου..:blink:

kiaRRa
13-03-2007, 07:28 PM
Λυστε καλέ τον άνθρωπο.
Αν υποθέσουμε ότι επηρεαζόμαστε συνολικά από τις πλανητικές επιδράσεις, εγώ θα πρέπει να τους δένω(MC-Σκορπιός) και μετά με την ησυχία μου να κοιτάω τι πιστωτικές έχουν(ηλιακό και ωροσκόπος-Αιγόκερως):love: :love: :love: :love:

starfish
14-03-2007, 12:33 PM
Λυστε καλέ τον άνθρωπο.
Αν υποθέσουμε ότι επηρεαζόμαστε συνολικά από τις πλανητικές επιδράσεις, εγώ θα πρέπει να τους δένω(MC-Σκορπιός) και μετά με την ησυχία μου να κοιτάω τι πιστωτικές έχουν(ηλιακό και ωροσκόπος-Αιγόκερως):love: :love: :love: :love:

Αχα!!!!! Να μια καινουρια οπτικη για τους επιγονους του φον Μαζοχ!!!:toung: :toung: :toung:

Basilakis
14-03-2007, 01:24 PM
Επίσης μπορείτε να τους αφήνετε δεμένους, να παίρνετε τις πιστωτικες και να πηγαίνετε για ψώνια και στο γυρισμό, ο δεμένος θα σας περιμένει έτοιμος για δεύτερο, τριτο κ.λ.π. γύρο. Αλλά καλού-κακού κλειστε καμια κουρτίνα μην γίνετε θέμα ειδήσεων αναλογο του Κωσταλέξι

staray
15-03-2007, 08:25 PM
Δεν σκεφτηκα ποτε μου να πλυνω τα σεντονια μετα το σεξ
Εμεις οι παρθενοι δεν νομιζω πια να ειμαστε και τοσο κολλημενοι με τη καθαριοτητα

starfish
16-03-2007, 10:53 AM
Δεν σκεφτηκα ποτε μου να πλυνω τα σεντονια μετα το σεξ
Εμεις οι παρθενοι δεν νομιζω πια να ειμαστε και τοσο κολλημενοι με τη καθαριοτητα

Πεστα καλη μου κι εσυ!!:bigsmile:
Αν ηταν τοσο βρωμικοι, απλως δεν θα φτανανε στο κρεβατι μας!!;)

Fotini Christodoulou
16-03-2007, 10:58 AM
Πεστα καλη μου κι εσυ!!:bigsmile:
Αν ηταν τοσο βρωμικοι, απλως δεν θα φτανανε στο κρεβατι μας!!;)

Ας μην είχες ωροσκόπο Καρκίνο και θα το ξανασυζητούσαμε αυτό:cheesy: Ευτυχώς και ΠΑΛΙ ενας κάβουρας σας σώζει:toung: :laugh: :laugh:

starfish
16-03-2007, 11:19 AM
Ας μην είχες ωροσκόπο Καρκίνο και θα το ξανασυζητούσαμε αυτό:cheesy: Ευτυχώς και ΠΑΛΙ ενας κάβουρας σας σώζει:toung: :laugh: :laugh:

Ναιι! Ναιι!! Βλογας τα γενια [που δεν εχεις ευτυχως!]
Το stellium Ηλιου-Ουρανου-Πλουτωνα στην Παρθενο με σωζει!! Και ο Σκορπιος στον πεμπτο με τους κατοικους του!! Το καβουρι θα μ εκανε απλως να γκρινιαζω "μετα" για την απλυσια!!!:nuts: :toung: :toung: :toung:

Fotini Christodoulou
16-03-2007, 11:25 AM
Ναιι! Ναιι!! Βλογας τα γενια [που δεν εχεις ευτυχως!]
Το stellium Ηλιου-Ουρανου-Πλουτωνα στην Παρθενο με σωζει!! Και ο Σκορπιος στον πεμπτο με τους κατοικους του!! Το καβουρι θα μ εκανε απλως να γκρινιαζω "μετα" για την απλυσια!!!:nuts: :toung: :toung: :toung:

Ενίσταμαι γενικώς.:toung:
Ποτέ δεν γκρινιάζουμε οι Καρκίνοι.Μονο μουρμουρίζουμε:toung:

Το νερό σε σώζει (καρκίνος + σκορπιός)γιατι με το στέλιουμ που έχεις θα τους περνούσες από ακτίνες χ και κατόπιν από κλίβανο.:laugh: :toung:

e k
16-03-2007, 11:28 AM
Δεν σκεφτηκα ποτε μου να πλυνω τα σεντονια μετα το σεξ
Εμεις οι παρθενοι δεν νομιζω πια να ειμαστε και τοσο κολλημενοι με τη καθαριοτητα

Έχει απόλυτο δίκιο! Δεν παίζονται.
Σαν άντρας, (βλ. φ...κράτης), αλλά και επισκέπτης, εγώ τα άλλαζα. Είπαμε πρακτικές είναι, αλλά καταντάνε τον άλλο υπηρέτη.:(

starfish
16-03-2007, 11:37 AM
Έχει απόλυτο δίκιο! Δεν παίζονται.
Σαν άντρας, (βλ. φ...κράτης), αλλά και επισκέπτης, εγώ τα άλλαζα. Είπαμε πρακτικές είναι, αλλά καταντάνε τον άλλο υπηρέτη.:(

Ειδες αγαπητε!! Αλλος εχει τ ονομα κι αλλος την χαρη!!:toung: :toung: :toung:
Μηπως η συγκεκριμενη ειχε Λεοντα ωροσκοπο;:toung:

starfish
16-03-2007, 11:40 AM
Ενίσταμαι γενικώς.:toung:
Ποτέ δεν γκρινιάζουμε οι Καρκίνοι.Μονο μουρμουρίζουμε:toung:

Το νερό σε σώζει (καρκίνος + σκορπιός)γιατι με το στέλιουμ που έχεις θα τους περνούσες από ακτίνες χ και κατόπιν από κλίβανο.:laugh: :toung:

Ευτυχως που δεν ειμαι γερμανιδα!!!:embarrest :cry: [κατι σε ναζί, θυμιζει αυτο που γραφεις!! μπρρρρρρ!!!] Ζητω το νερο!!:toung: :bigsmile:

e k
16-03-2007, 12:07 PM
Ενίσταμαι γενικώς.:toung:
Ποτέ δεν γκρινιάζουμε οι Καρκίνοι.Μονο μουρμουρίζουμε:toung:

Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! …………….

starfish
16-03-2007, 12:11 PM
Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! …………….

Μετα το σεξ;;:toung: :toung: :toung:

Fotini Christodoulou
16-03-2007, 12:14 PM
Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! Μονο μουρμουρίζουμε. Και μάλιστα λίγο! …………….


:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ακριβώς!:nuts:

Μόλις εξασφάλισες -τιμητική θα έλεγα -θέση στην τριπλότητα του νερού και μάλιστα στους "βασιλιάδες" του νερού τους Καρκίνους.:toung: :laugh: :laugh:

e k
16-03-2007, 12:18 PM
Μετα το σεξ;;:toung: :toung: :toung:

Ναι φυσικά! Εκτός και αν η μέρα είναι καλή, ο ουρανός γαλάζιος, αν βρήκαμε αμέσως παρκάρισμα, αν δεν μας φλομώσει με τα αρώματά της, αν κέρδισε η ομάδα την Κυριακή, αν βρήκαμε την προηγούμενη τους δίσκους που ψάχναμε τα τελευταία πέντε χρόνια…

starfish
16-03-2007, 12:25 PM
Ναι φυσικά! Εκτός και αν η μέρα είναι καλή, ο ουρανός γαλάζιος, αν βρήκαμε αμέσως παρκάρισμα, αν δεν μας φλομώσει με τα αρώματά της, αν κέρδισε η ομάδα την Κυριακή, αν βρήκαμε την προηγούμενη τους δίσκους που ψάχναμε τα τελευταία πέντε χρόνια…

Διαβασα το εξης χθες και σας το μεταφερω:
Τι σχεση εχει το χρημα με την σεξουαλικη ζωη των Καρικινων;
Του ειναι απαραιτητο για να "χτισει" το εξοχικο του ψυχαναλυτη που θ αναλαβει να βρει την απαντηση...
[βαλτε 5, 6 smilies με την γλωσιτσα εξω, γιατι το ξεχασα!!]

e k
16-03-2007, 12:34 PM
έλα, εντάξει. Μας σταύρωσες!
Πάντως εγώ μιλάω λίγο. Πολλές φορές και καθόλου. Σκέπτομαι!
Σκέπτομαι για τι να πρωτομουρμουρίσω. Μεγάλο αδιέξοδο. :(

Fotini Christodoulou
16-03-2007, 12:52 PM
Διαβασα το εξης χθες και σας το μεταφερω:
Τι σχεση εχει το χρημα με την σεξουαλικη ζωη των Καρικινων;
Του ειναι απαραιτητο για να "χτισει" το εξοχικο του ψυχαναλυτη που θ αναλαβει να βρει την απαντηση...
[βαλτε 5, 6 smilies με την γλωσιτσα εξω, γιατι το ξεχασα!!]

Ε όχι δεν είμαστε και τόσο περίπλοκοι στην σεξουαλική μας ζωή.Διαφωνώ:toung: Αλλωστε τζάμπα και ο κόπος το χρήμα, καθως ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ θα τον τρελάνουμε και τον ψυχαναλυτη:laugh: :toung:

starfish
16-03-2007, 12:57 PM
έλα, εντάξει. Μας σταύρωσες!
Πάντως εγώ μιλάω λίγο. Πολλές φορές και καθόλου. Σκέπτομαι!
Σκέπτομαι για τι να πρωτομουρμουρίσω. Μεγάλο αδιέξοδο. :(

Εσωτερικη μουρμουρα!! Κατι μου θυμιζει αυτο!! Χμ! Πολλα "εξοχικα" βλεπω να χτιζονται!!!!:toung: :toung: :toung: :toung:

starfish
16-03-2007, 01:07 PM
Ε όχι δεν είμαστε και τόσο περίπλοκοι στην σεξουαλική μας ζωή.Διαφωνώ:toung: Αλλωστε τζάμπα και ο κόπος το χρήμα, καθως ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ θα τον τρελάνουμε και τον ψυχαναλυτη:laugh: :toung:

Στο χερι σας [μας] ειναι κι αυτο!!!:embarrest
Αλλα για σκεψου, κατα την διαρκεια του μετα..., ν αρχιζει μια εσωτερικη μουρμουρα που θα καταληγει σ ενα ηχηρο: "Ε, αντε γ........ κι εσυ κι ο γρυλλος σου!!" :nuts: :blink: :blink:
Χμ!! Ισως δεν θα ηταν περιπλοκη η σεξουαλικη ζωη των Καρκινων, αν δεν ηταν ολα τα υπολοιπα. Κι αφου ως γνωστον, τα συγκοινωνουντα δοχεια ειναι ο "φυσικος" σας/μας χωρος, η περιπλοκοτητα, μπορει καλλιστα να χτυπησει "κοκκινο" και σ αυτον τον τομεα..:toung: :toung: :toung: :toung:

Basilakis
16-03-2007, 03:56 PM
Koινως η μόνη λύση ειναι είτε να έχουμε ωτοασπίδες ειτε να αποφεύγουμε τους μουρμουρίζοντες........:love: :love:

mpiskoto
16-03-2007, 09:27 PM
Μήπως να αποφύγουμε και το σεξ?!?

ioni
18-03-2007, 12:31 AM
γιαεμένα οι καρκινοι αν και ψυχοβλάτες ειναι γλυκοί ,ανασφαλοί-αυτοί την στιγμή η ζωή μου είναι γεμάτοι καρκίνους-μου δίνουν τρυφερότιτα ,αγάπη,που τόσο την έχω ανάγκη εγ'ω τους δίνω την σιγουριά τους τους λείπει ή έχουν ανάγκη να νιώσουν.και αν μου τα ζαλίσουν τους δίνω και κανά χαστούκι να συνέρθουν απο το ψυχοπλάκωμα

Toksotaki
29-03-2007, 03:09 PM
Απλα απαιχτο!!

didimos
30-03-2007, 05:04 PM
Διδυμος: διαφωνώ 100%. ¶κους εκεί: που ειναι το τηλεκοντρολ!!!!
Εμείς είμαστε αχόρταγοι και ακούραστοι καλέ στον ερωτα, εκτός αν ο παρτενέρ μας είναι για να σε παίρνει ο ύπνος. Ε τότε ακόμα και ο Ευαγγελάτος γίνεται πιο ενδιαφέρον!!!!!!!
Όσο για το Λεοντα: οι καλυτερες εραστές! Κι αν τους επιβεβαιώνεις και συνέχεια, ε τότε γίνονται ακόμα καλύτεροι!!!!!!!!

kiaRRa
30-03-2007, 05:08 PM
Όσο για το Λεοντα: οι καλυτερες εραστές! Κι αν τους επιβεβαιώνεις και συνέχεια, ε τότε γίνονται ακόμα καλύτεροι!!!!!!!!

Σε αυτό το κομμάτι θα συμφωνήσω απόλυτα!!!!
Και το λέω εχοντας πλήρη γνώση της κατάστασης μου(αιγόκερως με έντονο σκορπιό):love:

SKYLOROCK
11-05-2007, 09:46 AM
Όσο για το Λεοντα: οι καλυτερες εραστές! Κι αν τους επιβεβαιώνεις και συνέχεια, ε τότε γίνονται ακόμα καλύτεροι!!!!!!!!

Χωρίς λόγια...:toung:

:w00t: :nana1:

Unicorn_82
11-05-2007, 09:34 PM
Τί;;;;;;
Ένας ταύρος να κοιμηθεί μετά;;;;!!!!!!!!!!!
Όχι αν δεν καταβροχθήσει πρώτα ένα καλό πιάτο φαΐ!!!! (κατά προτίμηση πίτσα!!!!) :w00t:
:nuts: :toung:

Unicorn_82
11-05-2007, 09:39 PM
Ναι αλλά πρίν το φαί τσιγάρο οπωσδήποτε!:toung:


..Συμφωνώ! Καλά τα λες!
:bigsmile:

didimos
11-05-2007, 11:45 PM
Χωρίς λόγια...:toung:

:w00t: :nana1:

Αχ Λιονταράκια!!!!
Πάλι σας ανεβάσαμε το ηθικό!!!!:toung:
Η καλύτερή σας!;)
Αν και από τα πιο ιδιότροπα ζωόδια, μας ταλαιπωρείτε αφάνταστα.....σας αγαπάμε πολύ:love: :love:

didimos
11-05-2007, 11:51 PM
Sorry βρε παιδιά!!!:sad2:
Κόλλησε το βλαμμένο το μηχάνημα και το στειλε 100 φορές!!!:wacko:
Ήταν τυχαίο......

*Astropeleki*
12-05-2007, 12:08 AM
Sorry βρε παιδιά!!!:sad2:
Κόλλησε το βλαμμένο το μηχάνημα και το στειλε 100 φορές!!!:wacko:
Ήταν τυχαίο......
Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες. :bigsmile: Είχε κολλήσει γενικά. Όταν βλέπετε (γενικά μιλώντας) ότι κάνει πολύ ώρα να φορτώσει, μην πατάτε πολλές φορές την υποβολή απάντησης γιατί τότε το ποστάρει όσες φορές πατήσετε το κουμπάκι.

SKYLOROCK
16-05-2007, 12:59 PM
Τί;;;;;;
Ένας ταύρος να κοιμηθεί μετά;;;;!!!!!!!!!!!
Όχι αν δεν καταβροχθήσει πρώτα ένα καλό πιάτο φαΐ!!!! (κατά προτίμηση πίτσα!!!!) :w00t:
:nuts: :toung:

Ναι,αλλά όπως και το σεξ γίνεται με δύο μην ξεχαστείτε εσείς οι Ταύροι και φάτε την πίτσα μόνοι σας.:toung:
Κουράστηκε και ο διπλανός για να περάσετε καλά...:laugh:

Fotini Christodoulou
16-05-2007, 01:22 PM
Ναι,αλλά όπως και το σεξ γίνεται με δύο μην ξεχαστείτε εσείς οι Ταύροι και φάτε την πίτσα μόνοι σας.:toung:
Κουράστηκε και ο διπλανός για να περάσετε καλά...:laugh:

Κανά κομματάκι δίνουμε και στον διπλανό,μπορεί και δυο αναλογα με την περίπτωση:toung:

:laugh:

zeta1987
23-05-2007, 02:09 PM
Ψιλοδιαφωνώ για τους ζυγούς! Εγώ τουλάχιστον τους θεωρώ τους πιο ερωτικούς και με την περισσότερη αυτοπεποίθηση!!!:love::love: Ίσως να μαρέσουν γιατί έχω τον άτιμο τον ¶ρη στον ζυγό!!:cheesy: Τώρα βέβαια όσον αφορά τους σκορπιούς δεν θα διαφωνήσω καθόλου!!!! χιχιχιχιχι!:laugh:




Σκορπιός 24 Οκτωβρίου - 22 Νοεμβρίου: Έχω την αίσθηση πως πρέπει να σε «λύσω»...