PDA

View Full Version : προσωπικές συζητήσεις



Αγγελικη
21-03-2006, 01:56 AM
Θα εκτεθω αυτη τη στιγμη, αλλα θα κανω αυτο το ατοπημα.
Το προσωπικο ωροσκοπιο καθε ανθρωπου δειχνει το ποσο μπορεις να συμβιωσεις με καποιον αλλον ανθρωπο. Εαν εισαι ισχυρογνωμων και εγωιστης, ειναι δυσκολο να δημιουργησεις σχεσεις. Εαν ομως ο συντροφος που γνωρισες, αναζητα ακριβως αυτο, τοτε ειναι πολυ ευκολο να διατηρησεις αυτη τη σχεση. Εσυ ομως την θες;
Μπορεις να αποποιησεις την προσωπικοτητα σου; Θα το εκανες μονο εαν ειχες φτασει σε ενα προσωπικο ψυχολογικο τελμα και θα ελεγες, ας μου ερθει τωρα οτι να΄ναι.
Αρκει να ξεφυγω. Ανασφαλεια. Πλανητες στο δυτικο ημισφαιριο, δειχνουν οτι μας επηρεαζουν οι αλλοι ανθρωποι. Θα ηθελα, ειλικρινα , να γωρισω εναν ανθρωπο που θα ηταν ευτυχισμενος, επειδη οι αλλοι το καθορισαν!!!

fillenia
21-03-2006, 05:34 PM
Αγγελική,

Μήπως να το σκέφτεσαι καλύτερα πριν εκτεθείς;
Δεν αντέχουμε άλλα ατοπήματα!
Ο αστρολογικός χάρτης θα το ξαναματαπούμε, δείχνει τάσεις και μόνο τάσεις, αποχρώσες ενδείξεις και τίποτα περισσότερο. Δεν σου δείχνει το ΠΟΣΟ μπορείς να κάνεις κάτι, το μέγεθος των δυνατοτήτων σου....

Εαν εισαι ισχυρογνωμων και εγωιστης, ειναι δυσκολο να δημιουργησεις σχεσεις. Εαν ομως ο συντροφος που γνωρισες, αναζητα ακριβως αυτο, τοτε ειναι πολυ ευκολο να διατηρησεις αυτη τη σχεση. Εσυ ομως την θες;
Μπορεις να αποποιησεις την προσωπικοτητα σου; Θα το εκανες μονο εαν ειχες φτασει σε ενα προσωπικο ψυχολογικο τελμα και θα ελεγες, ας μου ερθει τωρα οτι να΄ναι.

Για τον ΓΑΜΟ μιλάμε και όχι για ερωτικές σχέσεις. Τώρα, αν μπορείς να μας φανερώσεις τι ακριβώς κρύβει αυτή η πολυστόχαστη παράγραφος, θα είμασταν υποχρεωμένοι γιατί μπερδευτήκαμε... Εννοείς να παντρευόμαστε πάνω στην απελπισία μας ό,τι λάχει στο δρόμο μας; Οι σχέσεις με σαδομαζοχιστικές φόρμες (πχ ισχυρογνώμων-συγκαταβατικός) είναι οι μακροβιότερες επειδή αλληλοσυμπληρώνονται; Μήπως ο γάμος είναι έλλειψη επιλογών; H το ψυχολογικό τέλμα ή παντρεύεσαι τον φούρναρη;





Παρεμπιπτόντως, το ρήμα είναι της παθητικής φωνής... Αποποιούμαι, όχι αποποιώ...

Αγγελικη
21-03-2006, 05:45 PM
Ισως δεν καταλαβες μεχρι τωρα Φυλλενια, οτι το κεφαλαιο ΓΑΜΟΣ ειναι το τελευταιο πραγμα που θα σκεφτω να τακτοποιησω στη ζωη μου.
Οι σχεσεις μ΄ενδιαφερουν, ο ερωτας.


Για τον ΓΑΜΟ μιλάμε και όχι για ερωτικές σχέσεις.

Την παραπανω τοποθετηση σου, μου ειναι αδυνατον να την καταλαβω!!!

fillenia
21-03-2006, 05:47 PM
Mα εννοείς να απαντάς σε λάθος θέματα και να μας μπερδεύεις.
Δεν σε ρώτησα για τις προσωπικές σου επιλογές... δεν μας αφορούν άλλωστε!
Να επεξηγήσεις την συγκεκριμένη παράγραφο ζήτησα γιατί δεν είναι κατανοητή...
Η δημόσια τοποθέτηση ενέχει τον κίνδυνο κριτικής!

Αγγελικη
21-03-2006, 05:52 PM
Mα εννοείς να απαντάς σε λάθος θέματα και να μας μπερδεύεις.


Ειστε πολλοι;

sagimoon
21-03-2006, 07:42 PM
Το μουστάκι θα το βγάλετε με Λέιζερ ή Φωτόλυση ??? :)

ScP
21-03-2006, 07:50 PM
Χαλάουα να τσούξει;

Αγγελικη
21-03-2006, 08:05 PM
Προτιμω το silk-epil :cheesy:

SONIA64
21-03-2006, 08:23 PM
Θα εκτεθω αυτη τη στιγμη, αλλα θα κανω αυτο το ατοπημα.
Το προσωπικο ωροσκοπιο καθε ανθρωπου δειχνει το ποσο μπορεις να συμβιωσεις με καποιον αλλον ανθρωπο. Εαν εισαι ισχυρογνωμων και εγωιστης, ειναι δυσκολο να δημιουργησεις σχεσεις. Εαν ομως ο συντροφος που γνωρισες, αναζητα ακριβως αυτο, τοτε ειναι πολυ ευκολο να διατηρησεις αυτη τη σχεση. Εσυ ομως την θες;
Μπορεις να αποποιησεις την προσωπικοτητα σου; Θα το εκανες μονο εαν ειχες φτασει σε ενα προσωπικο ψυχολογικο τελμα και θα ελεγες, ας μου ερθει τωρα οτι να΄ναι.
Αρκει να ξεφυγω. Ανασφαλεια. Πλανητες στο δυτικο ημισφαιριο, δειχνουν οτι μας επηρεαζουν οι αλλοι ανθρωποι. Θα ηθελα, ειλικρινα , να γωρισω εναν ανθρωπο που θα ηταν ευτυχισμενος, επειδη οι αλλοι το καθορισαν!!!

Αγγελική μου δεν νομίζω πως μπορούν να καθορίσουν άλλοι την δική σου χαρά, το να είσαι ευτυχισμένος ειναι και λίγο θέμα προσωπικότητας και λίγο συγκυριών αλλά κυρίως πως βλέπουμε εμείς την ζωή κάθε πρωί που ξυπνάμε.Αν γελάμε και με τά στραβά (βλέπουμε δηλαδή την αστεία πλευρά μιας κατάστασης που μας χαλάει), τότε θα ειμαστε περισότερο ευτυχισμένοι με ότι μας έρθει και βλέπουμε τη ζωή πιό αισιόδοξα.Τώρα αν ο σύντροφος που γνώρισες τη βρίσκει μαζί σου κι ας εισαι εγωίστρια,ανασφαλής (δεν μιλώ προσωπικά για σένα),ε..τότε δώστου αυτό που θέλει.Να ξέρεις όμως ότι όταν τελειώσει το μέλι στο βαρέλι μένει ο πάτος και τότε καλούμαστε να δείξουμε τα αντίθετα.Και τότε τι γίνεται;Δεν ξέρω λοιπόν για τους πλανήτες στο δυτικό ημισφαίριο,ξέρω για τους ανθρώπους όμως!
Δεν ξέρω αν απάντησα σωστά σ΄αυτό που αναφέρθηκες.Αν όχι πάμε πάλι...

Αγγελικη
21-03-2006, 08:33 PM
Να ξέρεις όμως ότι όταν τελειώσει το μέλι στο βαρέλι μένει ο πάτος και τότε καλούμαστε να να δείξουμε τα αντίθετα.Και τότε τι γίνεται;

Κατανοω παντα τον τροπο που σκεφτεται ο αλλος, εστω και αν ο δικος μου τροπος νοησης, αντιδρασης και συμπεριφορας, ειναι τελειως διαφορετικος.
Γι΄αυτο και δεν επικρινω.
Γιατι δεν μπορω να μπω στη διαδικασια να διορθωσω τον εαυτο μου ή να τον κανω περισσοτερο αρεστο στους αλλους.
Ειμαι εγω. Με καποιους ανθρωπους ταιριαζω και επικοινωνω, με καποιους αλλους οχι.
Θελεις να μαθεις το πως θα αντιδρουσα ή το πως σκεφτομαι εγω προσωπικα;

fillenia
21-03-2006, 10:25 PM
Εχει ο εγκέφαλος μουστάκι;;; Tς τς τς τι μαθαίνει κανείς εδώ μέσα!
Στο ανατολικό ή το δυτικό ημισφαίριο;;;

Aν έχει κανείς κενά ως προς τον τρόπο που αντιδρά και σκέφτεται η Αγγελική, να το δηλώσει παρακαλώ στη Γραμματεία για να λάβει το σχετικό ερμηνευτικό εγχειρίδιο :nuts:

Αγγελικη
21-03-2006, 10:48 PM
Εχει ο εγκέφαλος μουστάκι;;; Tς τς τς τι μαθαίνει κανείς εδώ μέσα!
Στο ανατολικό ή το δυτικό ημισφαίριο;;;

Aν έχει κανείς κενά ως προς τον τρόπο που αντιδρά και σκέφτεται η Αγγελική, να το δηλώσει παρακαλώ στη Γραμματεία για να λάβει το σχετικό ερμηνευτικό εγχειρίδιο :nuts:

Το παραπανω εκανες 4 ωρες να το σκεφτεις ή να το γραψεις;

fillenia
21-03-2006, 11:15 PM
Μπα! ίσα ίσα... Μόνο τα σοβαρά θέματα μου παίρνουν χρόνο :nuts:

Αγγελικη
21-03-2006, 11:25 PM
Ναι...
Το εχω διαπιστωσει...

ScP
22-03-2006, 12:13 AM
Εγώ νομίζω από την άλλη ότι η αύξηση της εγκληματικότητας και των απαγωγών μικρών παιδιών χρίζει άμεσης αντιμετώπισης από τον κρατικό μηχανισμό και ενεργοποίηση όλου του υγιούς κομματιού της κοινωνίας μας!
Ίσως κάνω λάθος αλλά θα τολμήσω μια πρόταση. Τους "κλώνους" των τρελλών επιστημόνων να τους χρησιμοποιήσουμε...

fillenia
22-03-2006, 12:29 AM
Σύσσωμος ο κρατικός μηχανισμός ασχολείται με την διοργάνωση της Eurovision!
Το υγιές κομμάτι της κοινωνίας μας προς το παρόν ανησυχεί μόνο για την εθνική μας αοιδό και στέλνει μηνύματα συμπαράστασης!
Δεν πιστεύω πως θα επιληφθεί του θέματος.... το έχει αναθέσει στα ΜΜΕ.
Αρκεί μια βόλτα στο Μετρό για να καταλάβουμε την τραγική διάσταση του θέματος. Υπάρχει stand με φωτογραφίες εξαφανισμένων παιδιών, αρκετά από αυτά ξεπερνούν τη δεκαετία... μερικά χάθηκαν στα 4 χρόνια τους και τώρα είναι 20.

Ω ναι! Οι κλώνοι θα βρουν επιτέλους προορισμό!!!!

xx09
22-03-2006, 04:34 PM
Μη ξεχνάμε Filenia ότι βρισκόμαστε στη στήλη προσωπικές συζητήσεις! Η Αγγελική είπε την άποψή της, τώρα αν κάποιος διαφωνεί μπορεί να το πεί με ωραίο τρόπο και όχι να τον παίρνουμε από τα μούτρα! Ο καθένας μας διακαιούτε να έχει τη δική του άποψη για τα θέματα της ζωής, αν ο άλλος διαφωνεί, τότε μπορεί με τα δικά του επειχηρήματα να τον πείσει και αυτό σημαίνει συζητάμε και όχι μαλώνουμε:love: :love:

sagimoon
22-03-2006, 05:06 PM
Fyllenia , ούτε σε περίοδο εξετάσεων δεν βάζεις γλώσσα μέσα ???
Δίνεις προτεταιότητα στην Αγγελική αντί στην εργασία σου ??
Αγγελική τιμή σου !!! ;)

friary
22-03-2006, 09:07 PM
Ας ανακατευτώ κι εγώ να πω τα δικά μου.

Δεν περιμένουμε λέω εγώ να περάσει ο Μάρτης με τις εκλείψεις,
να περάσουν και οι πρώτες δύσκολες μέρες της 'Ανοιξης, να ηρεμήσουμε γιατί παρατηρώ πως εδώ και αρκετό καιρό οι ...εκατέρωθεν αβροφροσύνες πάνε κι έρχονται?
Εχει καταντήσει το site πεδίο μάχης. Οποιος έχει τα νευράκια του.. εδώ ξεσπάει. Αλλες φορές με το γάντι, άλλες με κατα μετωπον επίθεση. Δυστιχώς δεν είμαστε όλοι σε θέση να χειριζόμαστε τις...κρίσεις διπλωματικά. Δεν μπορούμε όλοι να διαφωνίσουμε χωρίς να προσβάλουμε τον άλλον, μπορει κάποιους να μην τους ανεχόμαστε γιατί μας φαίνονται κατωτέρου επιπέδου απο το δικό μας... Οποιοι και να είναι οι λόγοι, της φανερής επιθετικότητας ορισμένων εδώ μέσα απέναντι σε κάποια άτομα, καλό θα ήταν να σκεφτούν οτι επίπεδο δεν σημαίνει μόνο να είσαι "μορφωμένος" και να να χειρίζεσαι καλά το λόγο, αλλα να σέβεσαι τους άλλους που έχουν διαφορετικό τρόπο έκφρασης, γιατί πιθανών να μην είχαν την άνεση να γίνουν αυτό το "Καταπληκτικό" που νομίζουμε ο καθένας για τον εαυτό μας πως είμαστε.
Ειδικά όταν φαίνεται ξεκάθαρα πως προσπαθούν για το καλό του site, προσφέρουν έργο, είναι κακεντρέχεια κατ' εμέ να προσβάλονται δημοσίως και να γίνονται αποδέκτες δηκτικών σχολίων. Και δεν αναφέρομαι μόνο στην συγκεκριμένη περίπτωση.
Νομίζω πως το myhoroscope έχει να επιδείξει μόνο ήθος μέχρι στιγμής και δεν θα ήταν άσχημα να βοηθούσαμε κι εμείς στην συνέχιση του καλού έργου του δημιουργού του.
Θεωρώ πως η διαφορετικότητα, στον τρόπο έκφρασης αλλά και στο μορφωτικό επίπεδο κάθε ανθρώπου δεν προσφέρεται για βορά των ισχυροτέρων, αλλα ας το δούμε ως μέσον για βελτίωση τους και όχι διωγμό.
Η αστρολογία, πέρα από γνώση, σημαίνει ενασχόληση με τον άνθρωπο. Και για να είναι θετική και δημιουργική, πρέπει να έχουμε μέσα μας αγάπη για αυτόν και όχι μόνο για τον εαυτό μας.

SONIA64
22-03-2006, 09:29 PM
Μπράβο friary.Συμφωνώ απόλυτα με όσα έγραψες.Και ειμαι σίγουρη πως συμφωνούν όλοι..;)

Dell Piero
22-03-2006, 10:50 PM
friary! Κάνε κι εσύ μια αβροφροσύνη σε μένα. :cheesy: Η Σοφία ας πούμε μου είπε ότι κάποτε σου έριξα δηλητήριο φαρμακερό. Θα ανταποδόσεις ή πάμε για μετά τις εκλέιψεις; Σοφία μου τι κάνεις; :love:
Μαίρη παρεπιπτόντως άσε τα ηθικοπλαστικά για πουθενά αλλού. Ιχθύς είσαι με ωροσκόπο Δίδυμο. Άνοιξα το φακελό σου. Μας κάνεις την καλή τώρα;
Τι θια πει διαφορετικότητα των ανθρώπων. Να ζητηθεί επίσπευση της δημιουργίας των κλώνων. Ή τους κάνουμε φονιάδες ή τους κάνουμε ο αγγαλίτσας μελισσάκι.
Αααααα και κάτι τελευταίο. Πρέπει να ξέρω αστρολογία που λέει τα περί αγάπης που έγραψες ή καίγομαι;

SONIA64
22-03-2006, 10:55 PM
friary! Κάνε κι εσύ μια αβροφροσύνη σε μένα. :cheesy: Η Σοφία ας πούμε μου είπε ότι κάποτε σου έριξα δηλητήριο φαρμακερό. Θα ανταποδόσεις ή πάμε για μετά τις εκλέιψεις; Σοφία μου τι κάνεις; :love:
Μαίρη παρεπιπτόντως άσε τα ηθικοπλαστικά για πουθενά αλλού. Ιχθύς είσαι με ωροσκόπο Δίδυμο. Άνοιξα το φακελό σου. Μας κάνεις την καλή τώρα;
Τι θια πει διαφορετικότητα των ανθρώπων. Να ζητηθεί επίσπευση της δημιουργίας των κλώνων. Ή τους κάνουμε φονιάδες ή τους κάνουμε ο αγγαλίτσας μελισσάκι.
Αααααα και κάτι τελευταίο. Πρέπει να ξέρω αστρολογία που λέει τα περί αγάπης που έγραψες ή καίγομαι;

Καλησπέρα αγαπημένε μου Dell Piero.Δεν μ΄ενδιαφέρει τίποτα άλλο αυτή τη στιγμή παρά μόνο το ότι εισαι "μέσα" και χαίρομαι πολύ.Καλή "πλοήγηση" (καλά το λέω ? )και να εισαι καλά.:love: :love: :love: :bigsmile:

Maroulita
22-03-2006, 11:37 PM
Εγώ ένα έχω να πω. Ειρήνη ημίν...

astral_dreamer
23-03-2006, 03:49 AM
Εγω θα διαφωνησω καπως μαζι σας.. Πιστευω οτι οι "καβγαδες" ειναι προσωπικη επιλογη και ο καθενας διαλεγει αν θελει να εμπλεκεται ή οχι. Γιατι να μην εκφραστει η διαφωνια και σε εντονο βαθμο αν κριθει ετσι; Αλλα παντα με ενα επιπεδο..

friary
24-03-2006, 04:12 PM
friary! Κάνε κι εσύ μια αβροφροσύνη σε μένα. :cheesy: Η Σοφία ας πούμε μου είπε ότι κάποτε σου έριξα δηλητήριο φαρμακερό. Θα ανταποδόσεις ή πάμε για μετά τις εκλέιψεις; Σοφία μου τι κάνεις; :love:
Μαίρη παρεπιπτόντως άσε τα ηθικοπλαστικά για πουθενά αλλού. Ιχθύς είσαι με ωροσκόπο Δίδυμο. Άνοιξα το φακελό σου. Μας κάνεις την καλή τώρα;
Τι θια πει διαφορετικότητα των ανθρώπων. Να ζητηθεί επίσπευση της δημιουργίας των κλώνων. Ή τους κάνουμε φονιάδες ή τους κάνουμε ο αγγαλίτσας μελισσάκι.
Αααααα και κάτι τελευταίο. Πρέπει να ξέρω αστρολογία που λέει τα περί αγάπης που έγραψες ή καίγομαι;

Με τις ελάχιστες γνώσεις που έχω για την αστρολογία κι επειδή κάπου "πήρε το μάτι μου" οτι έχεις Ηλιο στον Ταύρο, (βλέπεις εγώ δεν έχω πρόσβαση στους...φακέλους, ένα απλό μέλος είμαι :( (οκ με το θέμα αβροφροσύνη?:cheesy: ) υπολογίζω πως με το προοδευτικό πρέπει ο Ηλιος σου να είναι στους Διδύμους.:unsure: Για ψάξτο λίγο πρίν ξανακάνεις σχολιάκια σχετικά με το ζώδιο και τον Ωροσκόπο μου. Επειδή είναι η δεύτερη φορά λοιπόν που "πετάς" κουβεντούλες επί του θέματος, να σε ενημερώσω πως μπορεί να...προσπερνάω, αλλά στην έχω φυλαγμένη στη γωνία. (Καλύφθηκες σχετικά με την ανταπόδοση? Γιατί παρατήρησα μία αγωνία:laugh: )
Οσο για κάτι....εγκαύματα? πυρκαϊές? που αναφέρεις στο τέλος, λυπάμαι, αλλά δεν είμαι εγώ η αρμόδια να απαντήσω. Για κάλεσε την ... πυροσβεστική, γιατί βλέπω πως έχετε καλές σχέσεις τώρα τελευταία ;). Τόσο πολύ που έχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως σε έχουν απαγάγει εξωγήινοι και έχουν βάλει στην θέση σου κλώνο....:laugh:
:love: :love: :love:


Εγω θα διαφωνησω καπως μαζι σας.. Πιστευω οτι οι "καβγαδες" ειναι προσωπικη επιλογη και ο καθενας διαλεγει αν θελει να εμπλεκεται ή οχι. Γιατι να μην εκφραστει η διαφωνια και σε εντονο βαθμο αν κριθει ετσι; Αλλα παντα με ενα επιπεδο..

Τι εννοείς οταν λες επίπεδο? Θες να πεις οτι επειδή δεν ανταλλάσονται βωμολοχίες ύπάρχει επίπεδο? Σίγουρα και για το επιπεδο οι απόψεις θα διαφέρουν ανάλογα με το...επίπεδο του καθενός. Να σου πω ενα παράδειγμα. Γράφει κάποιος κάτι εδω μέσα, ένα άρθρο, μία άποψη. Εμενα μπορει να μου φαίνεται ο τρόπος του λαϊκός, κάπως ακατέργαστος ή να διαφωνώ. Πες μου πόσα κιλά επίπεδο θα διέθετα, αν δημοσίως μείωνα αυτό το άτομο????? Αντι με πιο όμορφο τρόπο να εκφράσω την διαφωνία μου ή και αυτή την δυσαρέσκειά μου ακόμη, επειδή θεωρώ (όχι πάντα άδικα), οτι το χει παρακάνει?
Σίγουρα ο καθ' ένας μας έχει διαφορετική άποψη για τα πράγματα. Και η διαφωνία είναι παραγωγική. Αλλα φαντάσου, επειδή διαφωνώ εγώ μαζί σου κάθε φορά που θα έγραφες, να έψαχνα να βρω που έχεις αφήσει κενό, που έχεις κάνει λάθος για να σου...αποδείξω το...επίπεδο? Η φαντάσου να μου πεις εσύ που δεν σου αρέσουν αυτά που λέω, ... τι είναι αυτά που λες τώρα, είσαι εκτος θέματος, αντε ενημερώσου, τα παιδιά στην Αφρική πεθαίνουν και η γη γυρίζει...
Και όπως λέει και το marouli :smile1: Ειρήνη ημίν...και εν ανθρώποις ευδοκία...

ευδοκία=αγαθή προαίρεση, εύνοια

ScP
24-03-2006, 05:34 PM
Nα βγάλω αυτή τη φατσούλα με τις καρδούλες... Να μη τη βγάλω.... Να τη βγάλω... Να μη τη βγάλω....
Έχει πολλά φύλλα η μαργαρίτα και βαρέθηκα να μαδάω.
Γεια σας Μαίρη. Λάθος ο Ταύρος του νέου

*Astropeleki*
24-03-2006, 05:48 PM
Ειρήνη ημίν...και εν ανθρώποις ευδοκία...

ευδοκία=αγαθή προαίρεση, εύνοια

Με φώναξε κανείς????????:bigsmile:

Διαφωνίες φυσικό είναι να υπάρχουν...όπως και ο καλύτερος τρόπος να τις λύνουμε είναι ο διάλογος...ας ηρεμήσουν λοιπόν τα πνεύματα εν όψει των Αγίων ημερών που έρχονται και ας αφήσουμε τους τσακωμούς στην άκρη! Υπάρχουν τόσα πράγματα που μπορούμε να κάνουμε από το να σπαταλάμε την ενέργεια μας και την διάθεση μας σε τέτοιες καταστάσεις! :)

ScP
24-03-2006, 05:51 PM
Μου αρέσει όταν φιλοσοφείς! Αλλά επειδή υπάρχουν τόσα που πρέπει να κάνουμε όπως γράφεις κάντα. Ή μάλλον εσύ τα κάνεις ΑΛΛΟΙ τεμπελιάζουν.

Και ναι εγώ σε φώναξα. Σφύριζε το αυτί σου ή πέταγε το μάτι σου;

*Astropeleki*
24-03-2006, 05:57 PM
Μου αρέσει όταν φιλοσοφείς! Αλλά επειδή υπάρχουν τόσα που πρέπει να κάνουμε όπως γράφεις κάντα. Ή μάλλον εσύ τα κάνεις ΑΛΛΟΙ τεμπελιάζουν.

Και ναι εγώ σε φώναξα. Σφύριζε το αυτί σου ή πέταγε το μάτι σου;

Α εσύ με φώναζες....ούτε μάτι πέταξε ούτε σφύριζε το αυτί μου! Μια φωνούλα άκουγα όλη την μέρα και δεν μπορούσα να προσδιορίσω από που έρχεται...είπα μάλλον του μυαλού μου θα είναι...:toung: :bigsmile:

Αυτά τα τόσα που μπορούμε να κάνουμε, εγώ ευτυχώς τα κάνω και με το παραπάνω! Δεν αφήνω να με αναλώνουν τσακωμοί. Μπόρα είναι θα περάσει, που λέει και ο σοφός λαός! Η δουλειά δουλειά και το νεύρο νεύρο όταν χρειάζεται και όπου χρειάζεται!:toung:

astral_dreamer
25-03-2006, 03:09 AM
Αγαπητη friary,
Εννοω οχι μαλλιοτραβηγματα:bigsmile:
Συμφωνω με τη λογικη σου, παρομοιως δεν ειμαι ανθρωπος των ακρων, μονο αν προκληθω.. Απλα καταλαβαινω μια πιο εντονη αντιδραση απο τη δικια μου ή τη δικια σου.
Επιπεδο εννοω οχι να απαντας για παραδειγμα: "αντε φυγε ρε, τι ειναι αυτα που λες;" αλλα να χρησιμοποιεις επιχειρηματα. Και να καταληγει καπου επικοδομητικα.
Λες να φταιει η Σεληνη και ο Ωροσκοπος που εχω στον Κριο; "Η το τετραγωνο Ηλιου με Αρη! Ε, να μην πουμε και κατι αστρολογικο? Να θυμηθουμε και σε τι site γραφουμε:smile1: