PDA

View Full Version : ΥΠΑΡΧΩ



kareta
10-12-2004, 10:37 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ10/09/77 ΣΤΙΣ 11:00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 21/04/72 ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΕΠΕΝΑΣΥΝΔΕΣΗΣ

Λίλιαν Σίμου
11-12-2004, 12:38 AM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ10/09/77 ΣΤΙΣ 11:00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 21/04/72 ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΕΠΕΝΑΣΥΝΔΕΣΗΣ

Αγαπητή φίλη

Μου έχετε γράψει τρία μηνύματα, δύο σχεδόν ίδια κι ένα διαφορετικό. Σας ενδιαφέρει κάτι νέο ή η επανασύνδεση? Αν μπορείτε, διευκρινείστε μου σας παρακαλώ. Βέβαια, οι απαντήσεις μέσω φόρουμ, είναι σύντομες και η αλληλογραφία αφορά απορίες σε άρθρα ή στα στοιχεία του χάρτη σας. Ωστόσο, μπορώ να σας πω δυο λόγια.

ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας
φιλικά
Λίλιαν Σίμου

kareta
11-12-2004, 11:49 PM
ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΑΙ Η ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ

Λίλιαν Σίμου
12-12-2004, 01:33 AM
ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΑΙ Η ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ

Αγαπητή φίλη μας

Εξετάζοντας τα στοιχεία που μου δώσατε, μπορώ να σας πω πως η χρονιά αυτή που διανύετε (από τα γενέθλιά σας έως τα επόμενα) είναι μία χρονιά που δεν νοιώθετε πολύ άνετα. Εσωτερικά πάθη, μυστικά ή μία εσωτερική μοναξιά σας αναστατώνουν. Αν παρουσιαστεί μία δυνατή έλξη, ας προσέξετε, γιατί δεν θα είναι καλός σύμβουλος το πάθος.
Ένα φλερτ θα έφερνε τύχη, αλλά είναι μέσα σε φιλικό περιβάλλον ή άτομο που επισκέπτεται το οικείο σας περιβάλλον. Μία ξαφνική παρουσία ταράζει τα νερά. Η αισθηματική σας κατάσταση, σας πιέζει να πάρετε σημαντικές αποφάσεις φέτος στη ζωή σας. Η εμπειρία θα μετρήσει. Ψυχολογικά ίσως νοιώσετε μία απαισιοδοξία. Μην αποθαρρύνεστε. Η εσωτερική ένταση, είναι αφορμή να αποσαφηνήσετε τι ζητάτε για να σας καλύπτει. Φέτος ερευνήστε λοιπόν ιδιαίτερα αυτό το στοιχείο. Την επόμενη χρονιά θα είστε πιο δυναμική και θα δείξετε στους άλλους έντονα τι ζητάτε.
Ο αγαπημένος σας περνά μία κρίση αυτή τη στιγμή. Μία αναστάτωση. Είναι πολύ πιθανό να σας σκέπτεται, καθώς έχετε μία αξιόλογη συναστρία, αλλά με εκρηκτικά σημεία σύγκλισης. Αν επανακάμψει, να βεβαιωθείτε πως μπορείτε να βρείτε τα λάθη σας και να επουλώσετε τις πληγές. Αλλιώς δεν θα κρατήσει η επιστροφή. Ενδεχόμενα, ένας έμπειρος αστρολόγος, θα σας συμβούλευε για τις δυνατότητες μαζί του. Αν πάλι σας ενδιαφέρει, μπορείτε να ζητήσετε μία ανάλυση (http://www.horoscope.gr/showthread.php?t=46) συναστρίας από αυτές που παρέχει το φόρουμ μας. Είναι κατατοπιστικές.
Η σχέση σας μαζί του είναι καρμική. Ακόμη κι αν δεν προχωρήσει, αυτή τη περίοδο που έχετε μία εσωστρέφεια, σκεφθείτε τι κερδίσατε, τι χάσατε και διδαχθείτε από την εμπειρία αυτή. Σας προσφέρει δυνατότητες για να καθορίσετε το μέλλον σας. Μη τη χάσετε.

καλή τύχη
φιλικά
Λίλιαν Σίμου