PDA

View Full Version : Ωροσκόπος



evita30
08-03-2006, 12:03 PM
Θέλω να ρωτήσω τι τελικά μας δείχνει ο ωροσκόπος. Είναι αλήθεια ότι μετά τα 30, πρέπει να δίνουμε περισσότερη σημασία στον ωροσκόπο παρά στο ζώδιο; Δηλ. εγώ που είμαι υδροχόος κι έχω ωροσκόπο ζυγό και είμαι 31 ετών ποιες προβλέψεις θα πρέπει να παρακολουθώ;!!

Dell Piero
08-03-2006, 12:28 PM
Καλωσήρθες Εβίτα
Η ερώτησή σου έχει συζητηθεί πολλές φορές, αν αναζητήσεις λίγο τις σχετικές δημοσιεύσεις θα καλυφθείς. Σε γενικές γραμμές οι αστρολόγοι μας συστήνουν για τις προβλέψεις να διαβάζουμε ζώδιο και ωροσκόπο. Η γενέθλια υπόσχεση όπων λένε για το ηλιακό ζώδιο και η ιδιοσυστασία του πρώτου οίκου για το χαρακτήρα μας (ωροσκόπος). Άρα πέραν των ηλικιών διαβάζουμε και τα δύο.

15 ευρώ για το μάθημα :embarrest στο ταμείο κατά την έξοδο

*Astropeleki*
09-03-2006, 01:21 AM
Καλωσήρθες Εβίτα
Η ερώτησή σου έχει συζητηθεί πολλές φορές, αν αναζητήσεις λίγο τις σχετικές δημοσιεύσεις θα καλυφθείς. Σε γενικές γραμμές οι αστρολόγοι μας συστήνουν για τις προβλέψεις να διαβάζουμε ζώδιο και ωροσκόπο. Η γενέθλια υπόσχεση όπων λένε για το ηλιακό ζώδιο και η ιδιοσυστασία του πρώτου οίκου για το χαρακτήρα μας (ωροσκόπος). Άρα πέραν των ηλικιών διαβάζουμε και τα δύο.

15 ευρώ για το μάθημα :embarrest στο ταμείο κατά την έξοδο

Αγαπητέ Κωστή...γιατί νόμιζα ότι πληρώνουν τα "εξελιγμένα" μέλη??? Χθες το είπες! Άσε την Εβίτα ήσυχη....ακόμη νέα είναι :P

Αγγελικη
09-03-2006, 01:27 AM
Επειδη ακριβως ειναι νεα και χρειαζεται βοηθεια, ας το κανουμε.
Αγαπητη evita30, υπαρχουν αφθονα αρθρα εδω. (http://myhoroscope.gr/forumdisplay.php?f=17)