PDA

View Full Version : Μαύρη Σελήνη ή Λίλιθ [Απορίες]



raingirl
30-06-2005, 02:30 PM
Κα. Σίμου
θα παρακαλούσα να μας εξηγήσετε τι σημάινει η Μαυρή σελήνη στο κάθε ζώδιο.


Με εκτίμηση


Raingirl

milvas
06-11-2005, 04:52 PM
κύρια Σίμου καλησπέρα σας.
είναι αλήθεια οτι σε όσα βιβλία έχω αγοράσει δεν έχω βρει πίνακες για την μαύρη σελήνη.
ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να βρώ που έχω μαυρη σελήνη και να προφυλαχτώ απο τις κακές επιροές της.
θα μπορούσατε να μου πειτε εσεις που είναι η μαυρη σελήνη μου?
ειμαι γεννημενη 21\8\1974 ωρα γύρω στις 18:15.για την ώρα δεν είμαι σίγουρη ακόμα 100%

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Λίλιαν Σίμου
07-11-2005, 02:42 AM
Αγαπητή raingirl

Λυπάμαι που δεν είδα νωρίτερα την παράκλησή σας. Ενδεχόμενα, λόγω διακοπών το καλοκαίρι, έχασα τη σειρά των αποριών των μελών. θα ικανοποιήσω σύντομα την επιθυμία σας.

Αγαπητή milvas

Σας έχω απαντήσει.

φιλικά
Λίλιαν

Yolanda
29-01-2006, 06:49 PM
καλησπέρα κ. Σίμου
Θα μπορούσατε να μου πειτε που βρίσκεται η μαύρη σελήνη για δύο ημερομηνίες γέννησης που θα σας δώσω? ελπίζω να μην καταχρώμαι του χρόνου σας.
λοιπόν: 1) 3-12-1959 και 2) 4-11.1977.
Θα ήθελα να μάθω πώς μπορεί να προστατευτεί κανείς απο τις κακές της επιρροές ή αν δεν γίνεται να μας τα πείτε όλα αυτά αν υπάρχει κάποιο βιβλίο σχετικό.
να είστε καλά!

Λίλιαν Σίμου
30-01-2006, 02:16 AM
Αγαπητή φίλη

Η γέννηση της 3/12/1959 έχει τη Μαύρη Σελήνη στι 4 Διδύμων. Η γέννηση της 4/11/1977 έχει τη Μαύρη Σελήνη τις 26 Διδύμων.
Η Μαύρη Σελήνη είναι ένας αρνητικός πόλος έλξης και ένα σημείο που πρέπει να προσέχουμε γενικά, γιατί όταν ενεργοποιείται συμβαίνει κάποιο γεγονός που τείνει να μας μαγεύει και να μας βυθίζει. Είναι μία ταλαιπωρία.
Για βιβλίο στα ελληνικά, υπάρχει ένα από τις εκδόσεις Ηλίανθος, με τίτλο "Μαύρη Σελήνη". Δεν νομίζω να κυκλοφορεί άλλο.

φιλικά
Λίλιαν Σίμου