PDA

View Full Version : όψη που δηλώνει είσοδο σε νοσοκομείο



maraki_1975
16-12-2005, 10:42 PM
θα ήθελα αν και ξέρω οτι η ερώτηση μου ειναι γενική και η απάντηση μάλλον θα ειναι οτι πρέπει να κοιταχτεί συνολικά ο χάρτης ...ποιά ειναι η πιο πιθανή όψη που μας δείχνει οτι θα εισαχθούμε σε νοσοκομείο ...η πιο σημαντική ;;; μιλάω με ήδη υπάρχων πρόβλημα , όχι να πας ξαφνικά στο νοσοκομείο , να υπάρχει μια κατάσταση που να ενδέχεται να λυθεί μόνο με εισαγωγή ...
αυτο θα ήθελα να μάθω πώς θα δούμε στο χάρτη οτι ναι υπάρχει όψη εισαγωγής στο νοσοκομείο ....

ScP
16-12-2005, 11:11 PM
Αγαπητή φίλη Μαρία
Έστω και αν εισπράξω τη δυσφορία σου όπως γράφω και σε άλλα ποστ μέσα στο φόρουμ δεν συμφωνώ να αντιμετωπίζονται προβλήματα υγείας με τη βοήθεια της αστρολογικής τέχνης.
Ακόμη και ενα πρόκειται για ερώτηση γενική είμαι κάθετος.
ΑΝ η αστρολογία μπορεί να δώσει την απάντηση που αφορά ιατρικά θέματα νομίζω είναι μια ιστορία που χρίζει μεγάλη συζήτηση. Και ΑΝ πάλι δεχτούμε ότι το κάνει επιβάλλεται να το κάνει σοβαρά με μελέτη επί μελέτης και όχι με αξιολόγηση μιας ή περισσοτέρων όψεων.

Αν έχεις παρατηρήσει μέσα στην αστρολογική μας κοινότητα δεν υπάρχουν θέματα Ιατρικής Αστρολογίας εκτός ενός επειδή οι συνεργάτες μου αστρολόγοι σέβονται την επιθυμία μου και επειδή, επίσης, σέβονται τον ευατό τους, τα μέλη μας και την αστρολογία που υπηρετούν.

Η απάντηση που ψάχνεις αν τελικά δεν πάρεις αναφορά όσα σου έγραψα υπάρχει στο ένα και μοναδικό μας άρθρο (μπορείς να τη βρεις μόνη σου) αν και ο συγγραφέας του άρθρου σχεδόν τα ίδια με μένα πιστεύει.

Λυπάμαι αλλά από αυτόν τον δικτυακό τόπο ούτε μπαρούφες μπορούν να δημοσιεύονται σε σοβαρές ερωτήσεις αλλά ούτε και αλητία καλυμμένη πίσω από ευγένεια.

Να είσαι καλά

maraki_1975
17-12-2005, 09:25 AM
καλημέρα , καταλαβαίνω την λεπτότητα του θέματος και δεν μπορεί να δωθεί απάντηση όμως ο 12ος οίκος ειναι γεγονός οτι ενας απο τους συμβολισμούς του ειναι και τα νοσοκομεία , για αυτο και έκανα την ερώτηση ...μήπως θα μπορούσε να δοθει μια απάντηση σε σχέση με τα νοσοκομεία ...
εντάξει δεν πειράζει καταλαβαίνω τι μου λες΄...

ευχαριστω !!!