PDA

View Full Version : Συνδυασμός παρθένου-σκορπιού



Bellel
14-12-2005, 11:18 PM
Γειά σας!Θα ήθελα να μάθω τι σημαίνει ο συνδυασμός ζωδίου στη παρθένο και ωροσκόπου-σελήνης στο σκορπιό.Το έχω ψάξει στο διαδίκτυο αλλά δεν μπόρεσα να βρώ πολλές πληροφορίες.Μήπως μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος εδώ?:huh: Ευχαριστώ!!!

Fotini Christodoulou
15-12-2005, 09:07 AM
Καλημερα Bellel!

Δες αν θέλεις στο "σχεση Ηλιου-Ωροσκόπου" (http://myhoroscope.gr/index.php?page=sunasc_comp)


Φιλικα,
Φωτεινή

Bellel
15-12-2005, 02:11 PM
Σ'ευχαριστώ Φωτεινή!Το έχω κοιτάξει αυτό αλλά αν δεν ζητάω πολλά θα ήθελα κάποιος απο τους επαγγελματίες ή ερασιτέχνες αστρολόγους να μου εξηγήσει μερικά πράγματα παραπάνω.Αν γίνεται...:embarrest

sagimoon
16-12-2005, 12:07 PM
Πολύ πολύ γενικά, θα έλεγα ότι το άτομο αυτό ίσως έχει κάποια σχέση με ιατρική, τουλάχιστον θα του πήγαινε αν σπούδαζε ιατρική. Μάλλον θα έχει
την σελήνη στον πρώτο οίκο, είναι σε πτώση βέβαια, μα δίνει μαχημότητα πιστεύω. Πιό πολύ θα βγαίνει έξω το σκορπίσιο στον χαρακτήρα του. Ελπίζω δε ότι δεν θα είναι και τόσο υποχόνδριος. Πάντως θα είναι υπέρ της...αποστείρωσης. Τώρα αν είναι λίγο παραπάνω ζηλιάρης...σίγουρα θα έχει
και το αντίδοτο στο τσεπάκι του. Σίγουρα θα κάνει και δουλειές του σπιτιού αρκετές. :)

Bellel
16-12-2005, 06:57 PM
Σ'ευχαριστώ πολύ Saggimoon!Έχεις πέσει μέσα ,σε μεγάλο βαθμό.Ειδικά στο πρώτο με την ιατρική.Δηλαδή οχι ακριβώς ιατρική αλλά πολύ κοντά στο κλάδο.Μόνο για τις δουλειές του σπιτιού δε θα το λέγα.Α πα πα δε τις μπορώ με τίποτα...:push:
Καλό βράδυ σε όλους!