PDA

View Full Version : απάντηση στην EVA14



ilia
09-12-2005, 01:35 PM
Kαλημέρα,

Προσπάθησα να σου στείλω προσωπικό μήνυμα δεν ξέρω αν τα κατάφερα. Πάντως αν το έλαβες μην το λάβεις υπόψη γιατί έκανα λάθος σχετικά με τις όψεις που κάνει η Λίλιθ στο ωροσκόπιό σου. Επαναλαμβάνω λοιπόν έχεις την Λίλιθ στις 16.55 του Υδροχόού και στον 9ο οίκο, κάνει τρίγωνο με τον Ήλιο την Αφροδίτη και τον Άρη και τετράγωνο με τον Ερμή στον Σκορπιό. Επίσης μόνο οι δυνατές γωνίες που κάνει η Λίλιθ με τους πλανήτες δηλαδή σύνοδος αντίθεση τετράγωνο έχουν σημασία. Επειδή δεν ξέρω καθόλου τις ερμηνείες ρώτα τους αστρολόγους ή άλλα μέλη πιο έμπειρα και κοίταξε στο άρθρο για την Λίλιθ σε αυτή την ιστοσελίδα.

Φιλικά

ilia

Dell Piero
09-12-2005, 01:43 PM
Kαλημέρα,
Προσπάθησα να σου στείλω προσωπικό μήνυμα δεν ξέρω αν τα κατάφερα. Πάντως αν το έλαβες μην το λάβεις υπόψη γιατί έκανα λάθος σχετικά με τις όψεις που κάνει η Λίλιθ στο ωροσκόπιό σου. Επαναλαμβάνω λοιπόν έχεις την Λίλιθ στις 16.55 του Υδροχόού και στον 9ο οίκο, κάνει τρίγωνο με τον Ήλιο την Αφροδίτη και τον Άρη και τετράγωνο με τον Ερμή στον Σκορπιό. Επίσης μόνο οι δυνατές γωνίες που κάνει η Λίλιθ με τους πλανήτες δηλαδή σύνοδος αντίθεση τετράγωνο έχουν σημασία. Επειδή δεν ξέρω καθόλου τις ερμηνείες ρώτα τους αστρολόγους ή άλλα μέλη πιο έμπειρα και κοίταξε στο άρθρο για την Λίλιθ σε αυτή την ιστοσελίδα.
Φιλικά
ilia

Ας το κάνουμε πιο σωστά την επόμενη φορά σας παρακαλώ. Ερώτηση που έγινε με προσωπικό μήνυμα και απάντηση μέσα στο φόρουμ (σε μέλος που μπορεί να μην επιθυμούσε δημοσιοποίηση του προσωπικού του μηνύματος) είναι και λάθος και όχι ευγενικό.
Το φόρουμ και η κοινότητα έχει κάποιους απλούς τρόπους επικοινωνίας είτε δημόσια είτε ιδιωτικά.
Καλύτερα να τους διαβάσουμε και ακολουθούμε όλοι μας.

ilia
09-12-2005, 02:14 PM
Γεια σου,

Έχεις δίκιο και ζητώ συγνώμη. Έχω μπερδευτεί όμως λίγο. Προσπάθησα να στείλω προσωπικό μήνυμα και μου έδειξε οτι υπάρχει λάθος. Σε αυτή την περίπτωση τι κάνουμε? Αν πατήσω την απάντηση στο μήνυμα τότε αυτός που μου το έστειλε λαμβάνει το δικό μου? Eπίσης χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω τον εαυτό μου μια φορά που έλαβα προσωπικό μήνυμα το είδα μετά στην κεντρική σελίδα και γιαυτό δεν δίστασα να στείλω απάντηση απο το forum. Επίσης δεν μπορώ να μεγενθύνω τους χάρτες που παρουσιάζετε για ανάλυση. Μπορείς να μου υποδείξεις κάποιο τρόπο? Kαι πάλι ζητώ συγνώμη αλλά δεν ξέρω καλά τον χειρισμό του κομπιούτερ.

Φιλικά

ilia

Eva14
09-12-2005, 02:41 PM
Αν πατήσεις απάνω στο όνομα του ατόμου που θες να στείλεις μήνημα θα σου εμφανιστούν 4 επιλογές.Εσύ θα επιλέξεις αποστολή πρωσ.μυνήματος στο μέλος π.χ eva14 .Στη συνέχεια θα γράψεις το μήνημα που θες και στη συνέχεια θα πατήσεις <<Υποβολή απάντησης>>.That's it!Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι.

Dell Piero
09-12-2005, 06:10 PM
Γεια σου,
Έχεις δίκιο και ζητώ συγνώμη. Έχω μπερδευτεί όμως λίγο. Προσπάθησα να στείλω προσωπικό μήνυμα και μου έδειξε οτι υπάρχει λάθος. Σε αυτή την περίπτωση τι κάνουμε? Αν πατήσω την απάντηση στο μήνυμα τότε αυτός που μου το έστειλε λαμβάνει το δικό μου? Eπίσης χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω τον εαυτό μου μια φορά που έλαβα προσωπικό μήνυμα το είδα μετά στην κεντρική σελίδα και γιαυτό δεν δίστασα να στείλω απάντηση απο το forum. Επίσης δεν μπορώ να μεγενθύνω τους χάρτες που παρουσιάζετε για ανάλυση. Μπορείς να μου υποδείξεις κάποιο τρόπο? Kαι πάλι ζητώ συγνώμη αλλά δεν ξέρω καλά τον χειρισμό του κομπιούτερ.
Φιλικά
ilia

Όταν έχουμε μήνυμα λάθους ενημερώνουμε οποιονδήποτε διαχειριστή για να μπορέσει να βοηθήσει διορθώνοντας το λάθος.
Υπάρχει και ενότητα με Bug Reports (http://myhoroscope.gr/forumdisplay.php?f=74) και το ανάλογο link στο τέλος των σελίδων Επικοινωνία (http://myhoroscope.gr/sendmessage.php)

Ναι στο προσωπικό μήνυμα όταν πατάμε απάντηση αυτός που στο έστειλε (αποστολέας) λαμβάνει το δικό σου (γίνεται παραλήπτης)
Αυτό που είδες στην κεντρική σελίδα δεν ήταν μήνυμα προσωπικό σου που το είδαν και άλλα μέλη αλλά ειδοποίηση του συστήματος ότι έχεις προσωπικό μήνυμα και να το διαβάσεις.

Για τους χάρτες χωρίς να κατάλαβα απόλυτα τι εννοείς... αν μέσα στο κίτρινο πλαίσιο που εμφανίζεται η σμίκρυνση της εικόνας πατήσεις με το ποντικάκι σου επάνω της μεγαλώνει (ανοίγοντας σε καινούργιο παράθυρο) και φαίνεται πολύ καθαρά.