PDA

View Full Version : Το ερωτικό ασυνείδητο των ζωδίων



physiks
05-12-2005, 07:29 PM
Η δύναμη της συνήθειας είναι μεγάλη για τον τρόπο που εκφράζονται ερωτικά οι ζωδιακοί τύποι.

Fotini Christodoulou
05-12-2005, 07:37 PM
Αγαπητη physics,

Εχετε ανοιξει τα θέματα σας σε λαθος ενοτητα.
Ανοιγετε τα, παρακαλω στην ενότητα ¨εραστες της αστρολογιας" (http://myhoroscope.gr/forumdisplay.php?f=114).

Επίσης αν προκειται για αναδημοσίευση έχετε την άδεια του συγγραφέα;

Φιλικά,
Φωτεινή

physiks
05-12-2005, 08:21 PM
Καλώς. Δεν το ήξερα αυτό για την σωστή σελίδα.
Πρόκειται για συρραφή διαφόρων αποσπασμάτων, δεν γνωρίζω τον συγγραφέα καθενός εξ αυτών, αλλά πρόκειται ούτως ή άλλως για εκπαιδευτική -συμβουλευτική χρήση και συζήτηση χωρίς κανέναν άλλο σκοπό όπως όλα τα θέματα εδώ και δεν έχει κανένα ύφος αναδημοσίευσης συγκεκριμένου κειμένου.Ευχαριστώ

Dell Piero
05-12-2005, 08:57 PM
Καλώς. Δεν το ήξερα αυτό για την σωστή σελίδα.
Πρόκειται για συρραφή διαφόρων αποσπασμάτων, δεν γνωρίζω τον συγγραφέα καθενός εξ αυτών, αλλά πρόκειται ούτως ή άλλως για εκπαιδευτική -συμβουλευτική χρήση και συζήτηση χωρίς κανέναν άλλο σκοπό όπως όλα τα θέματα εδώ και δεν έχει κανένα ύφος αναδημοσίευσης συγκεκριμένου κειμένου.Ευχαριστώ


Ευχαριστούμε για την ειλικρίνεια. Παρακαλώ διαβάστε και αυτό (http://myhoroscope.gr/index.php?page=writers) κάτι που πρέπει να κάνουν όλοι οι συγγραφείς πριν δημοσιεύσουν κάποιο άρθρο στο συγκεκριμένο δικτυακό τόπο. Αν πιστεύετε ότι πληρούνται όσα γράφει τότε είναι όλα εντάξει.
Προσωπικά, δεν το πιστεύω. Η συρραφή διαφόρων αποσπασμάτων χωρίς να δοθούν πλήρεις ευχαριστίες στους συγγραφείς δεν είναι θεμιτό. Από κάπου τα "συρράψατε". Φαντάζομαι έλεγε εκεί ποιος τα έγραψε. Κάποια πηγή θα υπάρχει. Κάποιος συγγραφέας αν όχι όλοι. Κάποια παραπομπή...
Παρακαλώ πατήστε το κουμπάκι ΔΙΟΡΘΩΣΗ σε ότι δημοσιεύσατε και προσθέστε στο τέλος αυτό που πρέπει να προστεθεί.

physiks
05-12-2005, 10:52 PM
Εάν τίθεται θέμα δεοντολογίας για το ως άνω κείμενο τότε μπορείτε να το διαγράψετε. Δεν είμαι εις θέσιν να αποτίσω τιμή και ευχαριστίες στους αστρολόγους ή ψυχοερευνητές οι οποίοι έχουν αναφερθεί στο εν θέματι, διότι δεν κατέχω ένα πλήρες κείμενο προσωπικά ώστε να το κάνω. Οπως προανέφερα αν ενοχλεί την δεοντολογική ύπαρξη της ιστοσελίδας΄διαγράψτε το ή πείτε μου να το διαγράψω εγώ. Σας ευχαριστώ