PDA

View Full Version : όψη οικονομικής καταστροφής !!!



maraki_1975
29-11-2005, 02:37 PM
γεια σας , πώς θα μπορούσε άραγε να φανεί στον χάρτη μια οικονομική καταστροφή ; έτυχε περίπτωση γνωστου που πέρασε ο κρόνος απο τον 2ο οίκο φυσικά δεν ειναι μόνο αυτο απλά αναφέρω μόνο την είσοδο του πλανήτη γιατί δεν ξέρω αυτη την στιγμή τις άλλες όψεις ...και εξαπατήθηκε και του έφαγαν 6.000.000 δραχμές λεφτά που έχασε και τον ψιλο-καταστρεψε αυτο !!!
θα θελα την άποψη σας , αν γνωρίζετε το θέμα πως μπορούμε μεσα σε ενα χάρτη να δούμε μια διέλευση που έρχεται και που το πιο πιθανό αν δεν προσέξουμε ειναι να μας οδηγήσει σε οικονομικό κραχ!

Dell Piero
29-11-2005, 02:48 PM
Κι εδώ τα ίδια.... Διαβάζοντας τον τίτλο πίστεψα ότι υπάρχει κραχ στη Σοφοκλέους και απογοητεύτηκα που διάβασα άλλο. Κατά συνέπεια τι έγινε; Με παραπλάνησες να διαβάσω κάτι που δε με αφορά.
Είναι κατανοητό φαντάζομαι τι εννοώ :huh:

http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=942 και αυτό το θεματάκι αφορά όλους μας

maraki_1975
29-11-2005, 02:56 PM
τωρα τι έκανα τα έκανα χειρότερα ; ή τα διορθωσα ; συγνωμη ...χιλια συγνωμη !!!

Άκης Αντωνίου
30-11-2005, 08:39 AM
H διελευση του Κρονου στον 2ο οικο φερνει εξ ορισμου περιορισμο στα οικοναμικα ( με δυσαρμονικες οψεις). Οι οψεις που βγαζουν απατη ειναι συνηθως τα τεραγωνα του Ποσειδωνα.

maraki_1975
30-11-2005, 02:02 PM
τα τετράγωνα του Ποσειδώνα στον 2ο οίκο ; έτσι δεν ειναι ?
ή η απάτη φαίνεται γενικός με τετράγωνο Ποσειδώνα ...μάλλον χαζή η ερώτηση μου , αφου μιλάμε για οικονομικά υποθέτω οτι στον 2ο οίκο γίνεται όλη η ζημιά ...απλά ρωτω μήπως ειναι κάτι άλλο και δεν΄το κατάλαβα ...
ευχαριστω πολυ πάντως για την άμεση απάντησή σας !

Άκης Αντωνίου
30-11-2005, 03:10 PM
Αγαπητη μαρακι 1975 ειναι καλο να εχεις αποριες και εμεις με χαρα απανταμε.Η αστρολογια εχει να αναλυσει παρα πολλες ιδιοσυστασιες και ετσι ειναι παρα πολυ δυσκολο να αναλυθουν ετσι αποσπαματικα. Ας σου δωσω λοιπον μια ασκησουλα. Ο ποσειδωνας του 2ου εχει συνοδο με τον Δια του 11ου αλλα ο κρονος του 12 ου κανει τετραγωνο με τον κυβερνητη του του 8ου. Θα παρει λεφτα ή θα εξαπατηθει?

Ακης ΑΝΤΩΝΙΟΥ

maraki_1975
30-11-2005, 04:52 PM
δύσκολο για κάποιον που δεν έχει τις γνώσεις τις απαιτούμενες
όμως θα προσπαθήσω ...οτι έχει να κάνει με τον 8ο ειναι λεφτά που παίρνουμε απο άλλους (κληρονομια) και οτι συναλλαγές έχουμε με τους άλλους
ο κρόνος λοιπόν τετράγωνιζει με τον κυβερνήτη του 8ου αυτο θα μπορούσε να σημαίνει εξαπάτηση απο τρίτους όμως αφου ο ποσειδώνας (2ο οίκο )κάνει σύνοδο με τον δία εγω θα έλεγα οτι θα πάρει λεφτά ίσως απο κληρονομιά ...αλλά μου περνά απο το μυαλό μήπως εξαπατηθεί για κληρονομικά θέματα ...

δύσκολο !!! (για μενα τουλάχιστον ) ειναι και λίγο άγχος να προσπαθώ να πώ κάτι σε εναν άνθρωπο που έχει τις γνώσεις ...!!!
μου άρεσε όμως ...
πείτε μου ...ποιο ειναι το σωστό !