PDA

View Full Version : Ερώτηση για Επαγγελματικά Θέματα



sofia
21-11-2004, 10:07 PM
Πώς θα πάνε τα επαγγελματικά μου; Είμαι Παρθένος 22-9 με οροσκόπο Δίδυμο, σελήνη στον Κριό και Άρη στο Λιοντάρι. Το 2004 ήταν χρονιά μοναδική για τη δουλειά μου. Από τότε που έφυγε ο Δίας τα πράγματα πάνε πολύ καλύτερα! θα συνεχίσω να πηγαίνω πολύ καλά;

Λίλιαν Σίμου
21-11-2004, 11:27 PM
Πώς θα πάνε τα επαγγελματικά μου; Είμαι Παρθένος 22-9 με οροσκόπο Δίδυμο, σελήνη στον Κριό και Άρη στο Λιοντάρι. Το 2004 ήταν χρονιά μοναδική για τη δουλειά μου. Από τότε που έφυγε ο Δίας τα πράγματα πάνε πολύ καλύτερα! θα συνεχίσω να πηγαίνω πολύ καλά;

Αγαπητή φίλη

Κατ' αρχήν οι πληροφορίες δεν είναι πλήρεις γιατί δεν γνωρίζω το έτος γέννησης. Αλλά για να σας ενημερώσουμε για τέτοια θέματα, χρειάζεται λεπτομερής μελέτη των προοδευτικών συστημάτων και του ετησίου χάρτη σας. Είναι μία εργασία εκτεταμένη σε σύγκριση με το γενέθλιο χάρτη. Τα στοιχεία όλων των πλανητών γενέθλιων και προοδευτικών συγκρίνονται και αναλύονται για να προσφέρουν την εικόνα. Οι τομείς της εργασίας παίζουν ρόλο, μεταξύ άλλων. Χρειάζεται μία συνάντηση με ικανό αστρολόγο, που να αφιερώσει χρόνο και έρευνα στο χάρτη σας. Ωστόσο, με τα λίγα που αναφέρετε, θα πρέπει να έχετε μία δημιουργική περίοδο στο άμεσο μέλλον, αν δεν υπάρχουν πλανήτες που αναστέλουν την πορεία σας. Η αστρολογική ανάλυση είναι σύνθετη και πολύπλευρη, εξατομικευμένη για τον καθένα μας.
Ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το φόρουμ μας.
Θα μας ενδιέφερε η γνώμη σας για τα θέματα και ιδέες για νέα άρθρα που δεν έχουμε ακόμη συμπεριλάβει

Με εκτίμηση
Λίλιαν Σίμου