PDA

View Full Version : Απορία σχετικά με προοδευτικό σύνθετο χάρτη



alikakik
24-04-2012, 01:12 PM
Λοιπόν έχω χωρίσει και κοιτάω συνέχεια τον σύνθετο προοδευτικό μας χάρτη για να δώ αν θα υπάρξει επανασύνδεση, αλλά μου γεννήθηκε μία απορία (ΥΓ. είμαι πιο πολύ αρχάρια από όσο γίνεται). Έχω διάφορες όψεις και καθώς κοιτάω τον χάρτη με διαφορετικές ημερομηνίες οι όψεις και οι ανοχές τους αλλάζουν. Έχω μία όψη της οποίας η ανοχή δεν αλλάζει ποτέ. είναι στις 00.00 μοίρες. Αφού ο χάρτης είναι προοδευτικός δεν θα έπρεπε αυτή η όψη να αλλάζει? Σόρρυ για την χαζή μου ερώτηση. Και σόρρυ αν δεν την διατύπωσα σωστά την ερωτήση μου ή αν την έβαλα σε λάθος ομάδα αλλά δεν ήξερα τι να κάνω... :lost:

lindaf
24-04-2012, 01:37 PM
Στον προοδευτικό χάρτη οι εξωκρόνιοι μετακινούνται ελάχιστα, μήπως πρόκειται για όψη μεταξύ δύο εξωκρόνιων λοιπόν?

*alkmini
24-04-2012, 01:39 PM
Είναι λίγο δύσκολο να σας απαντήσει κάποιος χωρίς περισσότερα στοιχεία . Ποια όψη είναι αυτή στην οποία αναφέρεστε?

alikakik
24-04-2012, 01:40 PM
ναι βόρειος δεσμός με βερτεξ... ευχαριστώ για την απάντηση... δεν το ήξερα αυτό... έχω να μάθω πολλά ακόμα... και πάλι ευχαριστώ...

alikakik
24-04-2012, 01:40 PM
Είναι λίγο δύσκολο να σας απαντήσει κάποιος χωρίς περισσότερα στοιχεία . Ποια όψη είναι αυτή στην οποία αναφέρεστε?

βορειος δεσμός σύνοδος με βέρτεξ μένει η ανοχή κολλημένη στο 00.00

ScP
24-04-2012, 01:49 PM
Μήπως να το ξαναμελετήσετε το θέμα;

Προοδευτικός σύνθετος και όχι προοδευτική συναστρία. Ομοιότητες και διαφορές;

alikakik
24-04-2012, 02:11 PM
ευχαριστώ στο ψάξιμο είμαι εδώ και ώρα...

lindaf
24-04-2012, 02:45 PM
Μήπως να το ξαναμελετήσετε το θέμα;

Προοδευτικός σύνθετος και όχι προοδευτική συναστρία. Ομοιότητες και διαφορές;


Έχεις δίκιο Σωκράτη. Πράγματι μιλούσα για προοδευτική συναστρία :wacko: