PDA

View Full Version : Ερωτηση για Μιδα



lallamu13
17-04-2012, 08:26 PM
Καλησπερα σε ολους . Εχοντας αποτυχει οικτρα να εντοπισω τον αστεροειδη Μιδα στο γενεθλιο χαρτη,ζητω βοηθεια-και τυχον οψεις του ευπροσδεκτες,δεν το συζητω! Εχω γεννηθει 1 9 1973 στις 05.50 στην Αθηνα-εκ των προτερων ευχαριστω .

CROUSSOS
19-04-2012, 01:27 AM
Καλησπερα σε ολους . Εχοντας αποτυχει οικτρα να εντοπισω τον αστεροειδη Μιδα στο γενεθλιο χαρτη,ζητω βοηθεια-και τυχον οψεις του ευπροσδεκτες,δεν το συζητω! Εχω γεννηθει 1 9 1973 στις 05.50 στην Αθηνα-εκ των προτερων ευχαριστω .

Αγαπητη lallamu13, ο Μιδας σου βρισκεται στις 3 και 16' των Διδύμων. Παρεμπιπτώντως, κανει ακριβη σύνοδο με το Μεσουράνημά σου και ακριβές τρίγωνο με τον Δία σου από τον Υδροχόο αλλά και ακριβες τρίγωνο με τον Πλούτωνα απο τον Ζυγο (Μεγάλο Τριγωνο δηλαδή).....να το προσέξεις....:D
Δεν σε πιστευω παντως οτι απετυχες ''οικτρα'' να εντοπισεις τον αστεροειδη Μιδα, απλα δεν εψαξες αρκετα:D. Καλη συνεχεια!

lallamu13
19-04-2012, 01:42 AM
Ευχαριστω για τη βοηθεια σας- η αληθεια ειναι πως τωρα αρχισα να ασχολουμαι με την αστρολογια και δεν γνωριζω πολλα. Αν μπορειτε να μου προσδιορισετε τι να προσεξω...ευχαριστω!

taurine
19-04-2012, 02:09 AM
Αγαπητη lallamu13, ο Μιδας σου βρισκεται στις 3 και 16' των Διδύμων. Παρεμπιπτώντως, κανει ακριβη σύνοδο με το Μεσουράνημά σου και ακριβές τρίγωνο με τον Δία σου από τον Υδροχόο αλλά και ακριβες τρίγωνο με τον Πλούτωνα απο τον Ζυγο (Μεγάλο Τριγωνο δηλαδή).....να το προσέξεις....:D
Δεν σε πιστευω παντως οτι απετυχες ''οικτρα'' να εντοπισεις τον αστεροειδη Μιδα, απλα δεν εψαξες αρκετα:D. Καλη συνεχεια!

Πως το βρίσκουμε?
Με κωδικό ή με όνομα?
:)

CROUSSOS
19-04-2012, 02:16 AM
Η φραση μου ''να το προσεξεις" ειναι διδυμίσιο πείραγμα. Ειναι θετικότατη οψη αφου μιλαμε για Μεγαλο Τριγωνο και ταυτοχρονη θετικη εμπλοκη του Μεσουρανηματος αλλα κι εγω ως αρχαριος δεν γνωριζω περισσοτερα σχετικα. Επειδη ομως κι εσυ σχετικα αρχαρια εισαι, τι σ΄επιασε και ξεκινησες με τον Μιδα? Τοσος καημος πια?:lol: Κανει και θετικες οψεις! Πού να μην έκανε! Εχεις τοσα αλλα πιο σημαντικα να αναλυσεις και να κατανοησεις. Ασε τον Μιδα να κανει την ομορφη δουλεια του, να σου φερει τα οποια δωρα του (σε επαγγελματικο κυριως επιπεδο) και κοιτα τους πλανητες και τις οψεις αυτων και οταν μετα απο καιρο αναλυσεων επι αναλυσεων κατι δεν σου καθεται καλα με τον Μιδα εδώ ειμαστε να τον αναλυσουμε αυτον και ολους τους αλλους αστεροειδης. Εως τοτε, πού θα παει θα εχω μαθει κι εγω περισσοτερα:lost:.....
Αν παλι επιμενεις να μαθεις περισσοτερα τοτε καποιοι εμπειροι μελετητες σιγουρα θα σου απαντησουν και θα σε βοηθησουν περισσοτερο.


Ευχαριστω για τη βοηθεια σας- η αληθεια ειναι πως τωρα αρχισα να ασχολουμαι με την αστρολογια και δεν γνωριζω πολλα. Αν μπορειτε να μου προσδιορισετε τι να προσεξω...ευχαριστω!

CROUSSOS
19-04-2012, 02:20 AM
Αγαπητη Ταυρίνα ο αστεροειδής Μιδας εχει τον κωδικό 1981

Πως το βρίσκουμε?
Με κωδικό ή με όνομα?
:)

taurine
19-04-2012, 02:25 AM
Σ'ευχαριστώ.
Σε ποιες εφημερίδες το βρίσκεις?
Το πρόγραμμα δεν βγάζει τον κωδικό, εκτός αν κάνω κάτι λάθος

CROUSSOS
19-04-2012, 02:32 AM
Σ'ευχαριστώ.
Σε ποιες εφημερίδες το βρίσκεις?
Το πρόγραμμα δεν βγάζει τον κωδικό, εκτός αν κάνω κάτι λάθος

Ταυρινα μου το βρηκα σε ενα ξένο αστρολογικο site. Δεν ξέρω αν επιτρεπεται να το αναφερω εδω. (ωωω.αστρο.κομ) Δεν μας πηρε κανεις χαμπάρι ε?:lol: Αγαπητοι διαχειριστες ταπεινα συγνώμη!

lallamu13
19-04-2012, 02:50 AM
Μα σ'αυτο το site εψαξα,ομως εδινε αλλο κωδικο. Αν μου επιτεπεις μια ερωτηση,πως εχεις δει να "δουλευουν" οι αστεροειδεις σ'ενα χαρτη;

CROUSSOS
19-04-2012, 02:58 AM
Μα σ'αυτο το site εψαξα,ομως εδινε αλλο κωδικο. Αν μου επιτεπεις μια ερωτηση,πως εχεις δει να "δουλευουν" οι αστεροειδεις σ'ενα χαρτη;

1981 ειναι το σωστο.
Σχετικα με τους αστεροειδης δεν γνωριζω lallamu, συγνωμη. Ξαναθεσε την ερωτηση και καποιο εμπειρο μελος θα σου απαντησει.
Καλο βραδυ.