PDA

View Full Version : Εορταστική εμφάνιση



ScP
07-11-2005, 12:15 PM
Θέλω να σας ρωτήσω σχετικά με την αλλαγή της εμφάνισης του site εν όψει των εορτών των Αγίων ημερών των Χριστουγέννων.
Θα θέλατε προς το τέλος του Νοεμβρίου να προσαρμοστεί το site από τις αποχρώσεις του μπλε σιέλ σε αποχρώσεις του εορταστικού Χριστουγεννιάτικου κόκκινου για να είμαστε μέσα στο κλίμα;

Παράλληλα θα υπάρχει και η εμφάνιση που βλέπουμε τώρα για να μπορεί όποιος επιθυμεί να επιλέγει μια από τις δυο.

Επειδή και περί ορέξεως κολοκυθόπιτα σας παρακαλώ μη μου ζητήσετε άλλες αποχρώσεις γιατί δεν έχω το χρόνο.

Dell Piero
07-11-2005, 12:35 PM
Ψηφίζω δαγκωτό Κόκκινο λαμπερό της φωτιάς, του πάθους και των γιορτών για ένα δυο μήνες να πάρουμε γεύση. Αφού θα υπάρχει και επιλογή για να βλέπουν όσοι θέλουν το γαλάζιο μας θα είναι perfect! Ξέρεις εσύ τις αποχρώσεις να τις πετύχεις. Δώσεεεεεε

Fotini Christodoulou
07-11-2005, 12:45 PM
....και σωσε!Ναι,συμφωνω στο κοκκινο και ψηφιζω επιπλεον,δεντρακια, γκυ και αη-βασιληδες για να μπουμε στο εορταστικο κλιμα για τα καλα!!:D Γινεται;:D

panther
07-11-2005, 02:00 PM
Ψηφίζω και εγώ με τη σειρά μου κόκκινο χρώμα!!! :)
Εάν μας αρέσει καλύτερα η κόκκινη απόχρωση υπάρχει περίπτωση να παραμείνει ή γίνεται μόνο λόγω των ημερών??

ScP
07-11-2005, 02:31 PM
Μέχρι στις 27 που θα κλίσει η ψηφοφορία θα γνωρίζουμε αν τελικά αποφασίσατε να "ντυθούμε" εορταστικά. Κατόπιν -ίσως και λίγες πριν τις 27- να αρχίσω να φτιάχνω την κόκκινη εμφάνιση την οποία και θα ορίσουμε σαν προεπιλεγμένη μορφή με εναλλακτική την γαλάζια μας.
Αν τελικά η κόκκινη αρέσει μετά τις γιορτές μπορούμε πλέον να την κρατήσουμε σαν εναλλακτική επιλογή για όποιον την επιθυμεί και θα επαναφέρουμε σαν προεπιλεγμένη την γαλάζια.

MARSI
07-11-2005, 03:42 PM
Πιστεύω και εγώ οτι η αλλαγή των χρωμάτων σε κόκκινο είναι πολύ καλή ιδέα !!!!!

fillenia
07-11-2005, 07:27 PM
Φωτάκια θα έχουμε ? Γίνεται να αναβοσβήνουν?

leila
07-11-2005, 09:47 PM
Κόκκινο με τρέλα!Είναι και το χρώμα μου!Ευγε για την ιδέα και εδώ που τα λέμε(λέμε τώρα..)δεν θα ήταν κακό να άλλαζε το χρώμα κατα καιρούς πέρα από εορταστικές περιόδους.Ετσι για αλλαγή.:emb

cristina_
08-11-2005, 09:35 PM
Μα είναι ερώτηση τώρα αυτή...?
Αφού θα υπάρχει κ η δυνατότητα επιλογής εμφάνισης...(για αυτούς που δεν αρέσκονται στις αλλαγές)
Κόκκινο ΔΑΓΚΩΤΟ!!!!!!
Έλα κ γιορτάζουμεεεε!!!!!!

Λίλιαν Σίμου
09-11-2005, 01:02 AM
Τα Χριστούγεννα είναι η αγαπημένη μου περίοδος και αγαπώ τον στολισμό με σχέδια ή χρώματα έντονα, χρώματα χαράς! Θα ήθελα να γίνουμε κι εμείς πιο γιορτινοί:) :) :)

xrysalenia
09-11-2005, 09:28 AM
Εορταστικό ΔΑΓΚΩΤΟ :) :) :)

sagimoon
09-11-2005, 10:37 AM
Κόκκινο, Κόκκινο...να βάλουμε και λίγες σταγόνες Ποσειδώνα, μπας και ζεσταθούμε, μες στο καταχείμωνο, γιατί αν περιμένουμε από το πετρέλαιοοο...

Μόνο μην μπλέξετε τα χρώμματα , και μας βγεί Αμερικάνικη Σημαία...

μπρ...κρύωσα πάλι... !!!!

Μαργαρίτα!
10-11-2005, 11:34 PM
Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ζήτω τα Χριστούγεννα! Ζήτω η νέα εμφάνιση!! Τέλεια ιδέα!Και πολύ σωστό που σκεφτήκατε και όσους δεν τους αρέσει το κόκκινο, μπράβο!;)

ScP
10-11-2005, 11:50 PM
Δεν αναμένουμε ανατροπές τότε. Πολύ υψηλή η προτίμηση για να ντυθούμε εορταστικά και λαμπέρα. Ας το ξεκινήσω από αύριο κιόλας :)

Kouneli
11-11-2005, 12:10 AM
Καλά μόνο το χρώμα θα αλλάξει, ούτε ένα δεντράκι, λαμπάκι, Αη Βασιλάκι τίποτα!!!!

Ψηφίζω χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα εδώ και τώρα!!!!!!!!!!!

maria-zoi
11-11-2005, 12:57 AM
Συγνώμη μήπως γίνεται να μαζευτούμε όλοι να κρεμάσουμε από μια μπαλίτσα? :p Ας βάλουμε λίγο χρώμα λοιπόν..!!!

Maroulita
15-11-2005, 05:47 PM
ΝΑΙ στην εορταστική εμφάνιση!!! :bigsmile:
ΝΑΙ στη δημιουργία ενός γιορτινού κλίματος!!! :bigsmile:
ΝΑΙ σε οτιδήποτε μας αλλάζει τη διάθεση και την κάνει πιο όμορφη!!! :bigsmile:

*Astropeleki*
15-11-2005, 07:52 PM
Εννοείτε πως εν όψει Χριστουγέννων θα πρέπει να αλλάξει εμφάνιση το site...ναι ναι ναι!!! Βάλτε κοκκινάκι, βάλτε Χριστουγεννιάτικες λεπτομέρειες (φωτάκια που να αναβοσβήνουν, δεντράκια, Αι Βασίληδες, σκουφάκια, elfs, γκι και άλλα τέτοια)...πιστέψτε με ...θα είμαστε με ένα χαμόγελο όλη την ώρα και θα μυρίσουμε το άρωμα των Χριστουγέννων πριν το βάλουμε στα σπίτια μας! Η διάθεσή μας θα αλλάξει προς το καλύτερο...θα μας ανεβάσει!:nuts:
Δαγκωτό Χριστουγεννιάτικος στολισμός του site.
Κία:bigsmile:

runaway
16-11-2005, 12:03 PM
Θέλουμε εορταστική εμφάνιση για να πηγαίνει ασορτί με την διάθεσή μας που όσο πλησιάζουν τα Χριστούγεννα γίνεται κι αυτή.... "πολύχρωμη"!!!

starfish
16-11-2005, 02:27 PM
Οταν πρωτοειδα το θεμα, μαλλον αδιαφορο μου φανηκε [πολυ μακρια τα Χριστουγεννα, σκεφτηκα]:blink1: . Διαβαζοντας ομως τις γνωμες που δημοσιευθηκαν, αρχισα ν ανεβαζω στροφες, και να ...κοκκινιζω! :embarrest :embarrest Φερατε τα Χριστουγεννα λιγο πιο κοντα, τι καλα!!:bigsmile:
Δαγκωτο κοκκινο.........

Χατζηκώστα Κυριακή
16-11-2005, 03:12 PM
Και εγω θα επιθυμουσα εορταστικη εμφανιση. Να μας δωσει μια νοτα χαρας και αισιοδοξιας.

Fotini Christodoulou
16-11-2005, 04:20 PM
Οταν πρωτοειδα το θεμα, μαλλον αδιαφορο μου φανηκε [πολυ μακρια τα Χριστουγεννα, σκεφτηκα]:blink1: . Διαβαζοντας ομως τις γνωμες που δημοσιευθηκαν, αρχισα ν ανεβαζω στροφες, και να ...κοκκινιζω! :embarrest :embarrest Φερατε τα Χριστουγεννα λιγο πιο κοντα, τι καλα!!:bigsmile:
Δαγκωτο κοκκινο.........


Κι εγω αρχισα απο τωρα να προβαρω τα καλαντα! :toung:
Ανυπομονω πραγματικα να το δω!Ανανεωση εδω και τωρα!

Coconut
23-11-2005, 07:49 PM
Ωραίο το κόκκινο χρώμα, ωραία τα χιόνια που πέφτουν, ωραίος και ο Αη-Βασίλης. Αλλά... είναι πολύ αργό βρε παιδιά! Η σελίδα"σέρνεται"(και έχω αρκετά γρηγορησύνδεση). Τι πάει στραβά?? Μπορεί να υπάρχει μια επιλογή φόντου στην 1η σελίδα, για τους ανυπόμονους (Κριούς, τοξότες, κλπ).
Φιλικά Coconut:)

ScP
23-11-2005, 08:05 PM
Κάτω και αριστερά έχει επιλογή αλλαγής θέματος εμφάνισης. Αν σέρνεται και με εκείνη φαίνεται παραγέρασε και θέλει μπαστουνάκι :toung:
Πάντως αυτό το χάλι με τον ΟΤΕ στις γρήγορες υποτίθεται adsl που χρυσοπληρώνουμε είναι απαράδεκτο. Προφανώς έχεις πέσει στα γνωστά overload.
Η σελίδα είναι μια χαρά από άποψη ταχύτητας για τα δεδομένα που εμφανίζει. Να είσαι σίγουρη ότι πρώτος εγώ θα έκανα διορθωτική κίνηση αν παρουσιαζόταν πρόβλημα.

Rinoula
25-11-2005, 11:35 AM
Και εγώ ψηφίζω ναι στην εορταστική εμφάνιση, το κόκκινο είναι το χρώμα της αγάπης και ταιριάζει απόλυτα με τα Χριστούγεννα αφού είναι η γιορτή της Αγάπης :embarrest

ScP
12-11-2006, 03:18 PM
Πολλοί διαχειριστές και γραφίστες πιστεύουν ότι τα φόρουμ και γενικότερα οι ιστοσελίδες δεν πρέπει ν' αλλάζουν "εμφάνιση" γιατί έτσι χάνουν το προφίλ τους. Πολλοί από αυτούς όσο περνά ο καιρός αλλάζουν γνώμη.
Από την αρχή στο horoscope και μετά στο myhoroscope άλλαξα τις χρωματικές του αποχρώσεις και τα γραφικά του περίπου 10 φορές σε διάρκεια λειτουργίας 2 ετών. Πιστεύω ότι ο κόπος και οι ώρες που αφιερώνω συνήθως βρίσκουν αποδοχή από το σύνολό μας.

Σας είχα κάνει πριν περίπου 1 χρόνο την παρακάτω ερώτηση και την επαναλαμβάνω και σήμερα.


Θέλω να σας ρωτήσω σχετικά με την αλλαγή της εμφάνισης του site εν όψει των εορτών των Αγίων ημερών των Χριστουγέννων.
Θα θέλατε προς το τέλος του Νοεμβρίου να προσαρμοστεί το site από τις αποχρώσεις του μπλε σιέλ (που ήταν τότε) σε αποχρώσεις του εορταστικού Χριστουγεννιάτικου κόκκινου για να είμαστε μέσα στο κλίμα;

Όσοι θυμούνται την περσινή μας "εμφάνιση" σκέφτομαι να κινηθώ περίπου στους ίδιους τόνους. Όσοι είναι νέοι απλά ρισκάρουν :toung:

altamira
12-11-2006, 03:24 PM
Αγαπητέ μας ScP, θα ήταν ό,τι καλύτερο να ταιριάξει η εορταστική ψυχολογία που θα έχουμε σε λίγο καιρό με μία ανάλογη εορταστική εμφάνιση του σάιτ!

Επικροτώ!! :bigsmile:

kiaRRa
12-11-2006, 03:31 PM
Nαι ναι ναι,
Θα βάλω και χριστουγεννιάτικο αβαταρ,
τέλειοοοοοο:nuts: :nuts: :nuts:

Marina 7771
12-11-2006, 03:32 PM
Δεν είμαι ανάμεσα σ' αυτούς (δυστυχώς) που είδαν την περσινή γιορτινή εμφάνιση του site (καλά να πάθω), αλλά μου αρέσουν και οι αλλαγές γενικότερα. Θα είναι ότι καλύτερο να μπει λίγο κόκκινο στην on line ζωή μας. Γιορτές έρχονται ας μπούμε στο κλίμα.:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

Λίλιαν Σίμου
12-11-2006, 03:35 PM
Η περσινή μας εμφάνιση ήταν πολύ ευχάριστη! Δεν βλέπω την ώρα να ντυθούμε λίγο στα κόκκινα, για να ανέβει η διάθεση. Τα Χριστούγεννα είναι μέρες χαράς και ελπίδας για όλους! :bigsmile:

Maroulita
12-11-2006, 03:35 PM
Σωστή kiaRRa μου!!! Ωραία ιδέα!!!! Και γω κάτι θα βρω να βάλω, να μπούμε για τα καλά στο πνεύμα!!!

Πάντως, όσον αφορά το θέμα, δίνω κι εγώ από την πλευρά μου το "κόκκινο φως" για να στολιστεί αναλόγως το αγαπημένο μας σάιτ!!! :bigsmile: :bigsmile:

*Astropeleki*
12-11-2006, 03:35 PM
ΝΑΙ δαγκωτό! :love:

Και γω, παρέα με την kiaRRa, έχω ένα σωρό νέα άβαταρ (καιγια χριστούγεννα) για να είμαι ολοκληρωτκά μέσα στο κλίμα!!!!!!!!!!!!!!!!! :love:

Αλλάζει η διάθεση έτσι ;)

Παιδί από τ' αστέρια
12-11-2006, 03:51 PM
Κόκκινο σαν τον ¶ρη, σαν τη λάβα, σαν το πάθος και τον έρω!!
Συμφωνώ.

laziali
12-11-2006, 04:00 PM
Ουτε και γω ειχα δει την περσυνη εορταστικη εμφάνιση του σάιτ. Σίγουρα θα είναι κάτι το διαφορετικό και θα δώσει άλλη αίσθηση, πιο ευχάριστη, πιο χαρούμενη...αρχιζω απο τώρα να φαντάζομαι πως μπορει να είναι και τι σχεδια ενδεχομένως θα βάλετε για να μυρίζουν Χριστούγεννα στο πιο αγαπημένο σάιτ! :embarrest
περιμενω με αγωνια :embarrest

lena
12-11-2006, 05:41 PM
Όπως και πέρσι έτσι και φέτος τα περισσότερα μέλη λένε ΝΑΙ και ενθουσιάζονται με την ιδέα μιας εορταστικής Χριστουγεννιάτικης εμφάνισης του σάιτ. Αγαπητέ μου ScP ελπίζω να έχουμε και φέτος επιλογή μεταξύ αυτού του λουκ και του Χριστουγεννιάτικου. Έτσι για να είμαστε ευχαριστημένοι όλοι :toung:

Dell Piero
12-11-2006, 06:42 PM
Κάπου πρέπει να το δοκιμάσω αυτό


:horoscope: :horoscope: :horoscope:

*Astropeleki*
12-11-2006, 07:08 PM
τέεεεελειο;;;;;;;;
:horoscope:

Η αλήθεια είναι ότι χρειαζόταν και ένα τέτοιο ;)

friary
13-11-2006, 09:13 AM
Γιούυυυυπιιιιιι. Χριστούγεννα. Θέλω να πέφτουν και χιονάκια στην οθόνη μου και στην πρώτη σελίδα να λένε τα κάλαντα και γκί να πάνε και να ρχονται και τα ου απο πίσω. Και το τζάκι να καίει. Οκ σταματάω.:cheesy:

panther
13-11-2006, 09:39 AM
Εμένα πάντως, μου άρεσε η κόκκινη εμφάνιση! Ταιριάζει με το ταπεραμέντο μας:toung:
Ας ελπίσουμε ότι η Κία θα έχει επιπλέον Avatar και για εμάς:bigsmile:

kiaRRa
13-11-2006, 10:29 AM
Μην ανησυχείτε καθόλου. Από αβαταρς έχουμε εφοδιαστεί καταλλήλως. Θα πάρετε σειρά προτεραιότητας και θα σας μοιράζουμε άβαταρς(σαν συσσίτιο ένα πραγμα):toung:

Fotini Christodoulou
13-11-2006, 11:04 AM
Το περσινό λούκ στα κόκκινα και με το χιονάκι να πέφτει ήταν ΤΕΛΕΙΟ!Οπότε συμφωνω και επαυξάνω!Αυτή την φορά θέλω και Αγιο Βασίληδες και ξωτικά και καλλικάντζαράκια και... και....:nuts: :nuts:

*Astropeleki*
13-11-2006, 11:25 AM
Εμένα πάντως, μου άρεσε η κόκκινη εμφάνιση! Ταιριάζει με το ταπεραμέντο μας:toung:
Ας ελπίσουμε ότι η Κία θα έχει επιπλέον Avatar και για εμάς:bigsmile:

:laugh:

Τα έχω δώσει στον υπεύθυνο .... και κινούμενα και σταθερά για όλη την ομάδα :toung: Έτσι, όλοι μαζί στο κλίμα!!!!!!

:love: :love: ανυπομονώ!!!

Marlene
13-11-2006, 01:28 PM
Κοκκινο χρυσο και πρασινο

sagimoon
13-11-2006, 02:04 PM
Κόκκινο σαν το 0+ μου. Καλό και τυχερό θάναι...χεχε

omo
14-11-2006, 08:19 PM
Το περσινό λούκ στα κόκκινα και με το χιονάκι να πέφτει ήταν ΤΕΛΕΙΟ!Οπότε συμφωνω και επαυξάνω!Αυτή την φορά θέλω και Αγιο Βασίληδες και ξωτικά και καλλικάντζαράκια και... και....:nuts: :nuts:


ΤΗΕ ΒΕΣΤ!!Verneigung

*Astropeleki*
15-11-2006, 01:29 AM
Πέρυσι εκτός από το χιονάκι που έπεφτε, κάποιος από εδώ μέσα (ένας κοκκινούλης :toung: ) είχε κάνει αναφορά και σε τραγουδάκι :embarrest
Φέτος τι λέτε;;;;;;;; Θα ακούμε κάλαντα τελικά;;;;;; Έστω κάτι μελωδικό-χριστουγεννιάτικο;;; :love: Ή θα το στρώσει μόνο από το πολύ το χιόνννννννννι;;;; :toung:

alegra
16-11-2006, 03:50 PM
Ωραία θα είναι η Χριστουγεννιάτικη εμφάνιση. Χαίρομαι που είμαστε όλοι εντός κλίματος απο τώρα. Ααααααα κι ένα χριστουγεννιάτικο emotion δεν θα ήταν άσχημο.....:love:

kiaRRa
16-11-2006, 03:58 PM
Μήπως μαζί με τον νέο server να βάλουμε από τωρα και τα γιορτινά μας????

*Astropeleki*
16-11-2006, 04:01 PM
Ε κάτσε... σιγά σιγά γίνονται αυτά....
Ακόμη και τα μαγαζιά δεν έχουν ολοκληρώσει την εορταστική τους διακόσμηση.
Και εξ'άλλου, όπως και να το κάνουμε είναι νωρίς ακόμη......
Νομίζω μετά τις 20-25 του μήνα ταιριάζει να μπει :love:

ζαφειρενια
19-11-2006, 07:29 PM
πολυ καλό!!! μπράβο παιδιά! ετσι να μπαίνουμε στο κλίμα!Perfect :banana

*Astropeleki*
19-11-2006, 07:46 PM
Είναι απλά

Τ Ε Λ Ε Ι Ο !!!!! Perfect


:love: :love: :love:

Deodonus
19-11-2006, 07:46 PM
Ομολογώ πώς τρόμαξα στην αρχή (παναγία μου! τί έγινε;!) και μπερδεύτικα, αλλά μ'αρέσει! :):) Πολύ ωραίο! :)

omo
19-11-2006, 08:33 PM
ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!:bigsmile:

aries engineer
19-11-2006, 09:13 PM
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!!!!:love:

Κασσιόπη
19-11-2006, 09:50 PM
Είναι όντως αρκετά καλόγουστο, αλλά δεν είναι κάπως νωρίς;

Dell Piero
19-11-2006, 10:34 PM
Είναι όντως αρκετά καλόγουστο, αλλά δεν είναι κάπως νωρίς;

Κάποιο μέλος μας, υποσχέθηκε ότι θα παρουσιάσει άρθρο με θέμα την ερωτική συναστρία ή κάτι παρόμοιο. Υπό αυτή την έννοια το κόκκινο ίσως λειτουργήσει ως έμπνευση, άρα δεν είναι νωρίς.

Κασσιόπη
19-11-2006, 11:43 PM
Κάποιο μέλος μας, υποσχέθηκε ότι θα παρουσιάσει άρθρο με θέμα την ερωτική συναστρία ή κάτι παρόμοιο. Υπό αυτή την έννοια το κόκκινο ίσως λειτουργήσει ως έμπνευση, άρα δεν είναι νωρίς.

Ο ¶γιος Βασίλης φετίχ για τη συγγραφή άρθρου ερωτικής συναστρίας;

Περίεργα γούστα έχει το μέλος...:cheesy:

Dell Piero
19-11-2006, 11:45 PM
Και κακό γενέθλιο χάρτη :toung:

Κασσιόπη
20-11-2006, 12:52 AM
Και κακό γενέθλιο χάρτη :toung:

Γιατί το λες αυτό;;; Νόμιζα πως συμπαθείς το διπολικό σου ζώδιο. :cheesy:

e k
20-11-2006, 06:51 AM
Έλα ρε...!!! Καλά είναι άπαιχτο! Τέλειο look ...
Αν και έχουμε ακόμη ένα μήνα μέχρι τα Χριστούγεννα, αν και στη Θεσσαλονίκη ο καιρός είναι ζεστός, ήδη με μπάσατε σε εορταστικό κλίμα. Καλές γιορτές και σε σας αγαπημένο :love: MyHoroscope:love: !!! Μόλις το στρώσει και εδώ, σας υπόσχομαι μια βαρβάτη μπάλα (χωρίς έλεος);) !!!

Fotini Christodoulou
20-11-2006, 08:14 AM
Καταπληκτικό το εορταστικό λούκ:love: :love:
-αν και δεν εχει καλλικαντζαράκια!Δεν πειράζει ,του χρόνου εκτος...κι αν φέρει δώρο κανένα ο Αη Βασίλης!:toung:

panther
20-11-2006, 09:23 AM
Μόλις μπήκα στο σαιτ έπαθα πλάκα! Είναι τέλεια αυτή η εμφάνιση! Μ' αρέσει πάρα μα πάρα πολύ Perfect

raingirl
20-11-2006, 09:32 AM
Τι Λές Τώρα!!!!!
Τέλειο.......Χαρούμενο....Λαμπ ρό.....Verneigung

magikadespell
20-11-2006, 09:36 AM
Και μένα μ' αρέσει πολύ! Το χιονάκι είναι σούπερ!:bigsmile: :bigsmile:

Βασιλης Παπαδολιας
20-11-2006, 09:44 AM
Πολύ καλή η νέα εμφάνιση... πέραν του εορταστικού δίνει και μία νότα glamour που είθισται για τα Χριστούγεννα... οι αλλαγές στην εμφάνιση σε συγκεκριμένα χρονικά διαστήματα είναι καλές πιστεύω. Μία με δύο φορές το χρόνο είναι καλή αυτή η ανανέωση...

gwrgina25
20-11-2006, 11:13 AM
Και εγώ που μπήκα σήμερα μόλις το είδα μου έφτιαξε αμέσως η διάθεση :bigsmile:
Είναι απλά ΦΟΒΕΡΟ!!!Ένα μεγάλο μπράβο σε όλη την ομάδα του myhoroscope και στον δημιουργό του Perfect :bigsmile:

Marina 7771
20-11-2006, 11:52 AM
Perfect Πολύ ωραίο, πολύ ζεστό και πολύ ζωντανό. Μου έφτιαξε την μέρα.:bigsmile: Το καλύτερο είναι η μουσικούλα μόλις μπαίνεις. ¶ντε, καλές γιορτές να 'χουμε όλοι:cheesy:

Markella78
20-11-2006, 01:53 PM
Πολλύ όμορφο !!!!!!!!! μπράβο!!!!:bigsmile:

starfish
20-11-2006, 02:57 PM
Ειναι κουκλακι! Μ αυτο το ψιλο χιονακι και στα καφε-κοκκινα!!
Η μουσικουλα επισης εξαιρετικη και τρισχαριτωμενη!! Αντε κι οταν πια πλησιασουν οι γιορτες να βαλουμε κι ενα χρυσο τονο!! Ε;

Dell Piero
20-11-2006, 03:13 PM
Ειναι κουκλακι! Μ αυτο το ψιλο χιονακι και στα καφε-κοκκινα!!
Η μουσικουλα επισης εξαιρετικη και τρισχαριτωμενη!! Αντε κι οταν πια πλησιασουν οι γιορτες να βαλουμε κι ενα χρυσο τονο!! Ε;

Ε ΝΑΙ
Και μετά θα κλαίμε όλοι γιατί θα σέρνεται ο σέβερ και δεν θα ξέρουμε τοις πταίει :toung:

Pandwra
20-11-2006, 03:53 PM
:nuts: :nuts: μαρεσει! :laugh: :laugh:

kiaRRa
20-11-2006, 06:39 PM
Μετα από ένα σαββατοκύριακο απουσίας, όλα τα βλέπω κόκκινα και χαίρομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιι:toung: :toung: :toung: :toung: :toung:


ΤΕΛΕΙΟ

nora
20-11-2006, 07:30 PM
Απλά τέλειο!:cheesy:

Marina 7771
21-11-2006, 03:47 PM
Σήμερα γιατί δεν έχει χιονάκι και μουσικούλα?:sad::cry: Ή μήπως έχω πρόβλημα όρασης και ακοής?:wacko: Γεράματα.....:toung:

kiaRRa
21-11-2006, 03:49 PM
Πάντως ο firefox μας πρόδωσε και δεν παίζει τα τραγουδάκια!!!!:sad:
Θα αρχίσω να κλαίω με λυγμούς, αλλά ΙΕ δεν βάζωωωωωωωωω:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Marina 7771
21-11-2006, 03:59 PM
Πάντως ο firefox μας πρόδωσε και δεν παίζει τα τραγουδάκια!!!!:sad:
Θα αρχίσω να κλαίω με λυγμούς, αλλά ΙΕ δεν βάζωωωωωωωωω:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Δεν χρειάζεται να βάλεις. Εγώ με ΙΕ δεν ακούω τα τραγουδάκια.:cheesy:

*Astropeleki*
21-11-2006, 04:04 PM
Βασικά τα χιονάκια και τα τραγουδάκια προφανώς και βαραίνουν τη σελίδα και αργεί λίγο στην φόρτωση-άνοιγμα μιας σελίδας.
Το παρατήρησα και τώρα ανοίγει πιο γρήγορα.
Ε πιστεύω τις μέρες που χρειάζεται θα έχουμε και χιόνι και μουσικούλα :love:

Marina 7771
21-11-2006, 04:14 PM
Οk, δίκαιο. Η γενική πρόβα πάντως, στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία:bigsmile:

magikadespell
22-11-2006, 11:21 AM
Ε ΝΑΙ
Και μετά θα κλαίμε όλοι γιατί θα σέρνεται ο σέβερ και δεν θα ξέρουμε τοις πταίει :toung:


Για αυτό βγάλατε το χιονάκι;;;:sad: :sad: :sad:
¶ντε ... καλά ... αφού πρέπει!!!

leila
22-11-2006, 09:48 PM
Τέλειο, τέλειο, τέλειο!Μου έφτιαξε την διάθεση!Ευχαριστούμε!:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

MARSI
22-11-2006, 11:18 PM
πάρα πολύ ωραία !!!! μας ανεβάζει την ψυχολογία όλη αυτη η εορταστική ατμόσφαιρα!!!!!!

nnemo
23-11-2006, 10:34 AM
ετσι με τα κοκκινα του το site ειναι super!!!!

alegra
25-11-2006, 09:37 PM
Super το κοκκινάκι και πολύ...sexy ;)
Μόνο που έχασα τα χιονάκια και τα κάλαντα. Δεν πρόλαβα να τα δω :sad:

starfish
27-11-2006, 11:11 AM
Super το κοκκινάκι και πολύ...sexy ;)
Μόνο που έχασα τα χιονάκια και τα κάλαντα. Δεν πρόλαβα να τα δω :sad:

Μη βιαζεσαι καλη μου!! Ακομη δεν μπηκαμε καν στον Δεκεμβριο!
Πιστευω πως θα τα ξαναδουμε, οταν η στιγμη θα ειναι καταλληλη! :bigsmile: :bigsmile:

kiaRRa
27-11-2006, 05:58 PM
Χιόνια στο καμπαααναριόοοοοοοο........!!!! :toung: :toung: :toung: :toung: :toung:

magikadespell
28-11-2006, 09:07 AM
Αυτό μάλιστα!!!:toung:
Είναι very trooper χιονάκι και χορταστικό!!!!:toung: :toung: :toung:
Πολύ μ' αρέσει:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

friary
28-11-2006, 09:09 AM
Ohhhhhh. Χιονίζει.....:love:

e k
28-11-2006, 09:51 AM
Ohhhhhh. Χιονίζει.....:unsure:

Γυναίκα τα παγοπέδιλα
Γυναίκα το σκούφο μου
Γυναίκα φέρ το φτυάρι


Γυναίκα τα τσιγάρα μου
και φτιάξε ένα τσάι

και φέρτο έξω


Μετά δύο λεπτά


Γυναίκα άνοιξε
Γυναίκα τα έμπλαστρα
Γυναίκα βοήθα… τα παπούτσια ρε

Γυναίκα που είναι το κοντρόλ
Γυναίκα που είναι το φαί
νερό…
Ρε γυναίκα αυτό κρύωσε
… καλά δεν κάνεις τίποτε?...

friary
28-11-2006, 09:59 AM
:amazed:

:blink:

:weird:

:wacko:

:eek:

:huh:

:mad:

:pain:

e k
28-11-2006, 10:01 AM
:amazed:

:blink:

:weird:

:wacko:

:eek:

:huh:

:mad:

:pain:

Αν το χούμορ ενοχλεί... καλύτερα να σιωπίσω;)

friary
28-11-2006, 10:03 AM
Προς Θεού, μην ενοχλείσε. Απλά σκεφτόμουν τις αντιδράσεις της γυναίκας σου :toung: :laugh: :laugh: :laugh:

e k
28-11-2006, 10:06 AM
Προς Θεού, μην ενοχλείσε. Απλά σκεφτόμουν τις αντιδράσεις της γυναίκας σου :toung: :laugh: :laugh: :laugh:

Ευτυχώς δεν υπάρχουν αντιδράσεις:bigsmile:
γιατί δυστυχώς δεν υπάρχει σύζυγος:sad2:

Maroulita
28-11-2006, 10:26 AM
Ohhhhhh. Χιονίζει.....:unsure:

Γυναίκα τα παγοπέδιλα
Γυναίκα το σκούφο μου
Γυναίκα φέρ το φτυάρι


Γυναίκα τα τσιγάρα μου
και φτιάξε ένα τσάι

και φέρτο έξω


Μετά δύο λεπτά


Γυναίκα άνοιξε
Γυναίκα τα έμπλαστρα
Γυναίκα βοήθα… τα παπούτσια ρε

Γυναίκα που είναι το κοντρόλ
Γυναίκα που είναι το φαί
νερό…
Ρε γυναίκα αυτό κρύωσε
… καλά δεν κάνεις τίποτε?...

Πολύ καλό! :bigsmile:

*Astropeleki*
28-11-2006, 12:04 PM
Πολύ διασκεδαστικό αυτό που έγραψες ek :laugh: :laugh:
Μην το πεις παραέξω γιατί θα σε κυνηγάνε με τις παντόφλες :laugh: :laugh:

Πάντως το χιονάκι εεεεεεεεεεε....γουστόζικο! Και είναι αχνό αχνό για να μην το στρώσει από τώρα.............
Αργότερα στα μέσα του Δεκέμβρη (μην πω και νωρίτερα) να βάλετε το άλλο χιόνι! Να αποκλειστούμε ένα πράγμα! :love: :love:

kiaRRa
28-11-2006, 12:11 PM
την kia συμφωνώ να την αποκλείσετε!:bigsmile: Αλλά δυστυχώς συμφωνω και εγώ μαζί της, και να το στρώσει δεν κάνει κακό

e k
28-11-2006, 12:14 PM
Προκαταβολή
http://photos1.blogger.com/blogger2/4178/4607/1600/snow.jpg
;)

friary
28-11-2006, 12:52 PM
Με μέτρο το χιόνι λέμεεεεεεε. Μην ρίχνουμε αλάτια στο τέλος.... :laugh:

Marlene
28-11-2006, 01:18 PM
Κουκλί έγινε το σάιτ.εύγε!

laziali
12-01-2007, 05:04 PM
Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια! Όλο εκπλήξεις βλέπω στο σάιτ και αλλαγές. Πάρα πολύ ωραίο και αυτό το σκιν που εχετε βαλει, καθως και τα εικονιδια που οδηγουν οι συνδεσμοι myhome, myforums κλπ. Και απο τι βλεπω υπαρχει και νεα κατηγορια mylinks την οποια και επισκεφτηκα! Πολύ χρήσιμα όλα.

Καλη συνεχεια και ακόμη περισσοτερες εκπληξεις και ανοδο ευχομαι!

ScP
26-11-2007, 11:28 PM
Είναι πλέον παράδοση…
Τα προηγούμενα 2 χρόνια σας άρεσε η εορταστική εμφάνιση. Η επιλογή αποχρώσεων του κόκκινου γκρι ασημί.
Έτσι και φέτος. Κράτησα τα χρώματα και τα γραφικά που είχα ξαναχρησιμοποιήσει. ¶λλαξα όμως το layout και παράλληλα ανακατασκεύασα πολλά templates του forum.
Πιθανόν να μπερδευτείτε λίγο αλλά έχετε αποδείξει ότι συνηθίζετε εύκολα τις αλλαγές.

Μια νέα λειτουργία προστέθηκε επίσης. Κάθε μέλος μας μπορεί τώρα να έχει το δικό του blog (http://www.myhoroscope.gr/blog.php). Αναλυτικές λεπτομέρειες δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητες. Οι περισσότεροι γνωρίζετε πώς να χειρίζεστε ένα blog. Αποφεύγω τις ακρότητες με τα δεκάδες plugins και κρατώ μόνο την δυνατότητα κειμένου και φωτογραφιών. Η θεματολογία θα είναι ελεύθερη.
Ελπίζω να διαβάσουμε όμορφα κείμενα και να αποφύγουμε «αλίευσα από το διαδίκτυο» ή «το διαδίκτυο είναι ελεύθερο» και ο καθένας κλέβει ή/και γράφει ότι του γουστάρει.

Σε κάθε αλλαγή ισχύει το γνωστό. Εντοπίσατε κάποιο πρόβλημα αναφορά στον διαχειριστή (http://www.myhoroscope.gr/74-bug-reports)


Καλές γιορτές με υγεία και αγάπη!

friary
27-11-2007, 12:49 AM
Καλές Εορτές και απο μένα, με αγάπη και σύμπνοια.
Μακάρι αυτή τη φορά οι ευχές να μην μείνουν μόνο στα λόγια και να αποδεικνύουμε όλοι μας καθημερινά στους γύρω μας, αλλά προ πάντων στον εαυτό μας, πως γινόμαστε καλύτεροι και χρησιμότεροι στην κοινωνία, με λιγότερες μικροπρέπειες κακίες και ανταγωνισμούς.

(Σ' αυτό το ξανθό τσαχπίνικο μουτράκι εκει πάνω με τα μαγουλάκια για τσίμπημα και σε όλα σαν κι αυτό, εύχομαι ο Αι Βασίλης, όπως και αν εκπροσωπείται, να μην τα απογοητεύσει ποτέ :Holly2:)

skytree
27-11-2007, 12:54 AM
Μόλις σήμερα είδα- με πολύ χαρά μπορώ να πω- το εορταστικό look!!:xmas-smiley-018: Και επειδή δεν μπορώ να νιώσω ότι οι γιορτές πλησιάζουν,χαίρομαι που το φόρουμ με βάζει στο κλίμα..!

¶ντε με το καλό σε όλους μας..:bigsmile:

colibri
27-11-2007, 01:56 AM
Τι όμορφο που έγινε το site!!!! M'αρέσει πάρα πολύ!!!

Λίλιαν Σίμου
27-11-2007, 02:30 AM
Αν και κάθε χρόνο το σάιτ γιορτάζει, φέτος ξεπέρασε κάθε άλλη εορταστική ατμόσφαιρα κατά τη γνώμη μου!

:clapping: :xmas-smiley-032:

*Astropeleki*
27-11-2007, 06:32 AM
Καταπληκτική η αλλαγή! Πάντα μένουμε άναυδοι με τις επιλογές χρωμάτων, των σκιν και γενικότερα το στυλ του φόρουμ, είτε αν έχουμε γιορτές είτε όχι.

Είμαστε έτοιμοι για τα Χριστούγεννα; (πάμε όλοι μαζί ένα ΝΑΙ!!!!!) :bigsmile:

Χρόνια πολλά και χρόνια καλά σε όλους!

Μητσάκος
27-11-2007, 07:07 AM
Είναι όμορφο? Ναι
Είναι πρακτικό? Ναι
Ηταν έκπληξη ευχάριστη και καταπληκτική? Ναι


Εμένα όμως γιατί μου τη δίνει που από Νοέμβρη μήνα πρέπει να γιορτάζουμε τα χριστούγεννα?:wacko:

Fotini Christodoulou
27-11-2007, 08:30 AM
Τι όμορφη αλλαγή!:love::love:Λίγο τα χρώματα, πολύ το ξανθό αγγελουδάκι:love:, ο Αη Βασίλης:laugh:...εβαλα κι εγώ αβαταρ ενα ξωτικό για να μπώ στο κλίμα!:nuts:Μου φαίνεται θα στολίσω από τωρα και στο σπίτι μου!:nuts:

dis
27-11-2007, 09:12 AM
Πολυ πολυ ωραιο!!!!! Να το κανετε σε ολες τις γιορτινες περιοδους ΜΠΡΑΒΟ:unsure:

BlackOrWhat
27-11-2007, 09:19 AM
Τα χρώματα είναι αγαπημένα...ευχαριστούμε για την εκπληξούλα :xmas-smiley-024:

...μου αποσπούν την προσοχή όταν διαβάζω...

apn3a
27-11-2007, 09:21 AM
Πολύ όμορφο κ ζεστό το καινούργιο λουκ. Απλά κ ωραία όλα.

Maroulita
27-11-2007, 09:34 AM
:Holly2: Πολύ όμορφο, τί να λέμε....

Και του χρόνου!!! :snowman4:

Αργοναύτης
27-11-2007, 09:36 AM
Εμένα όμως γιατί μου τη δίνει που από Νοέμβρη μήνα πρέπει να γιορτάζουμε τα χριστούγεννα?:wacko:

Κι εμένα αυτό μου τη δίνει πάντα, το πολύ πρόωρο σε όλα. 'Ασχετο, δεν το λέω για το τωρινό style αλλά γενικά κάποια στιγμή έχετε σκεφτεί να κάνετε πιο μεγάλα τα fonts ? Μερικούς τους κουράζουν τα μικρά γράμματα, και πριν και μετά εορταστικού κλίματος. Εμένα πάντως με κούραζαν απ'την αρχή.

Δ.Μέλλος
27-11-2007, 11:07 AM
Κάποιοι θα πούνε ότι "ευλογάμε τα γένια μας", ίσως και να έχουν δίκιο. Το ζήτημα όμως είναι ότι έχουμε κάθε δικαίωμα!
Τα συγχαρητήριά μας στον δημιουργό, ο οποίος αποδεικνύει ότι όταν συνδυάζονται η τεχνική κατάρτιση με την αίσθηση του μέτρου και της καλλιτεχνίας, το αποτέλεσμα είναι καταπληκτικό!

ΥΓ1: Τι να πεις σε κάποιους που θεωρούσαν τον γύφτικο μπερντέ του μαΓαζιού τους παράδειγμα αισθητικής (αν και εδώ που τα λέμε, παράδειγμα ήταν, αλλά προς ...αποφυγήν :cheesy: )
ΥΓ2: Σωκράτη, την αμοιβή μου για το αβαντάρισμα σε μετρητά, ε; :bigsmile:

kphssa
27-11-2007, 12:10 PM
Συγχαρητηρια για την νεα εορταστικη εμφανιση!
Αισθητικο μεγαλειο, οποτε και η συγκριση με αλλα σαιτ περιττευει, νομιζω:cheesy:.

kritikia
27-11-2007, 12:14 PM
Κόκκινο με χίλια.. έχω και πάθος με το συγκεκριμένο χρώμα εξαιτίας της αδυναμίας μου για μεγάλο αθλητικό σύλλογο..

seastar
27-11-2007, 12:23 PM
Πανέμορφο , μπράβο

και εχω την εντύπωση οτι τώρα ''τρέχει'' λίγο πιο γρήγορα το forum.

konteo
27-11-2007, 12:26 PM
ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!!!!!! ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!! ΜΠΡΑΑΑΑΒΟ :bigsmile::bigsmile:

*Astropeleki*
27-11-2007, 02:45 PM
Πω πω όσο το βλέπω μ' αρέσει περισσότερο :love::embarrest
Ας βάλω και το σωστό άβαταρ να κάνει ωραία αντίθεση...



Τρεχάτε... μπαίνει ο Δεκέμβρης.. έρχονται τα Χριστούγεννα!---------------------------------------------------->

Unseen
27-11-2007, 03:54 PM
Πολύ όμορφο και ζεστό:Mrs_Claus::xmas-smiley-032::xmas-smiley-024:

SONIA64
27-11-2007, 09:10 PM
Καλές γιορτές να έχουμε όλοι παιδιά:love:

skorpion
27-11-2007, 09:45 PM
Ωραιο πολυ ωραιο αν και δε βαζιομουν τοσο πολυ να μπω στο Χριστουγεννιατικο κλιμα...
Να ρωτησω κατι αυτα τα thanks posts κατω απο την εικονα του καθενος υπηρχαν παντα? Τι ειναι?

friary
27-11-2007, 09:56 PM
Ωραιο πολυ ωραιο αν και δε βαζιομουν τοσο πολυ να μπω στο Χριστουγεννιατικο κλιμα...
Να ρωτησω κατι αυτα τα thanks posts κατω απο την εικονα του καθενος υπηρχαν παντα? Τι ειναι?

Για να μου δίνεις συγχαρητήρια πουλάκι μου :laugh:

skorpion
27-11-2007, 10:01 PM
α τωρα το ειδα το χερακι απο κατω! Μ αρεσουν αυτα τα παιχνιδακια!!!

Maroulita
28-11-2007, 12:15 AM
α τωρα το ειδα το χερακι απο κατω! Μ αρεσουν αυτα τα παιχνιδακια!!!

Όμορφο δεν είναι Μαρία μου, σαν ιδέα; Οταν δηλαδή συμφωνούμε με την προηγούμενη άποψη ή αντί να πούμε συγχαρητήρια για το άρθρο σας, ρίχνουμε ένα κλικ στο "χεράκι" και είμαστε κουλ!! :bigsmile:

lena
28-11-2007, 09:23 AM
Πολύ ωραία η νέα εμφάνιση, όπως κάθε φορά άλλωστε ;)

Καλές γιορτές σε όλους :Santa1:

ioni
28-11-2007, 09:26 AM
είχα μέρες να σας επισκεπτώ,το μόντεμ μου,και νόμισα ότι έκανα λάθος
με ξενίζει λίγο
είναι ώσπουτο συνηθήσω

zeta1987
28-11-2007, 10:09 AM
Δίνω άριστα στο myhoroscope γιατί η χριστουγεννιατικη εμφάνιση του είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!:love::xmas-smiley-024: Κρίμα να μην έχω χρόνο να μπαίνω στο site περισσότερο....:cry:

panther
28-11-2007, 01:04 PM
Super εμφάνιση. Perfect
:xmas-smiley-032::xmas-smiley-032:

Basilakis
28-11-2007, 01:37 PM
Απίστευτη η εορταστική εμφάνιση και μ' αρέσει που μπαίνουμε σιγά σιγά στο κλίμα. ¶σε που γίνεται πιο χαρούμενο το site εν μέσω του χειμώνα


Συγχαρητήρια σε όσους εργάστηκαν γι' αυτό και πάλι μας εξέπληξαν τόσο ευχάριστα!:Holly2::Holly2::Holly2:

Βασιλης Παπαδολιας
30-11-2007, 01:02 PM
Καλή η εορταστική εμφάνιση, αλλά εμένα μ' άρεσε πιο πολύ αυτό που είδα σήμερα με τις θέσεις των πλανητών. Με γλίτωσε από το πήγαινε έλα στο Astrodienst.

Συγχαρητήρια για την ιδέα..

*Astropeleki*
30-11-2007, 03:05 PM
Όντως πολύ χρήσιμη εφαρμογή το πινακάκι με τις θέσεις πλανητών!
Αυτό που έχω να πω είναι ότι κάθε βδομάδα βλέπουμε και κάτι επιπρόσθετο στο φόρουμ :love:

Emmanole
30-11-2007, 08:26 PM
Καταπληκτικό το φόρουμ. Μ' αρέσουν πάρα πολύ τα χρώματα! Ανεβάζουν τη διάθεση :bigsmile: Φαίνεται ότι κάνετε πολύ δουλειά και αγαπάτε αυτό που κάνετε! Συγχαρητήρια :icon_biggrin::xmas-smiley-032:

zeta1987
01-12-2007, 01:11 PM
Και εμένα μου αρέσει το πινακάκι με τις θέσεις πλανητών!! Τέλειο!Verneigung

alegra
02-12-2007, 12:09 PM
Φοβερή η εορταστική σας εμφάνιση, αντε, να ρθουν και οι παραμονές να βάλετε και τα κάλαντα, για να ασημώσουμε :bigsmile:
Ο Αι Βασίλης απο πάνω όμως γιατί προβληματίζεται; Δεν προλαβαίνει το dilivery? :toung: Ζήτησε πολλά η μικρή ξανθούλα γαλίφω απο δίπλα; :cheesy:

skorpaki
02-12-2007, 05:07 PM
Καταπληκτική η ανανέωση του site παιδιά! Πολύ καλή δουλειά!
ΜΠΡΑΒΟ!

ScP
06-12-2008, 08:01 PM
Στις 07-11-05 είχα γράψει το παρακάτω θεματάκι


Θέλω να σας ρωτήσω σχετικά με την αλλαγή της εμφάνισης του site εν όψει των εορτών των Αγίων ημερών των Χριστουγέννων.
Θα θέλατε προς το τέλος του Νοεμβρίου να προσαρμοστεί το site από τις αποχρώσεις του μπλε σιέλ σε αποχρώσεις του εορταστικού Χριστουγεννιάτικου κόκκινου για να είμαστε μέσα στο κλίμα;

Παράλληλα θα υπάρχει και η εμφάνιση που βλέπουμε τώρα για να μπορεί όποιος επιθυμεί να επιλέγει μια από τις δυο.

Επειδή και περί ορέξεως κολοκυθόπιτα σας παρακαλώ μη μου ζητήσετε άλλες αποχρώσεις γιατί δεν έχω το χρόνο.

Είχε γίνει αποδεκτή η πρότασή μου και από τότε, κάθε χρόνο έγινε "παράδοση" στις ¶γιες ημέρες των Χριστουγέννων να φοράμε κόκκινα

Αυτή τη χρονιά επαναλαμβάνω στο στυλ που είχαμε και πέρισυ αλλά επειδή πάντα μου αρέσουν οι καινοτομίες έχω αλλάξει αρκετά πραγματάκια.
Βασικότερο είναι οι φάκελλοι (tabs), τους οποίους και χρησιμοποιούσα μόνο στην κεντρική σελίδα των φόρουμς.
Τώρα, σχεδόν τα πάντα έχουν ομαδοποιηθεί μέσα σε φακέλλους.

Η δεύτερη σημαντική αλλαγή είναι στις επιλογές των θεμάτων (Εργαλεία Θεμάτων/Δημοσιεύσεων) οι οποίες τώρα πια είναι σε εμφανές σημείο και πιστεύω θα σας βοηθήσουν.

Η ομάδα των διαχειριστών, για περισσότερο από ένα μήνα έχουν "προπονηθεί" στίς νέες μας επιλογές και πιστεύω ότι θα σας βοηθήσουν σε ότι χρειαστείτε.

ioni
06-12-2008, 08:23 PM
πολύ ομορφο
μπράβω
αντε καλές γιορτές για όλους

ΗΛΕΚΤΡΑ117
06-12-2008, 10:02 PM
:love:...ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ...
Οντως σαν καλο πνευμα ξερεις τις σκεψεις ολων μας..Σημερα ανοιγωντας το αγαπημενο μου :horoscope:..ενιωσα μια γλυκια εκπληξη και μια ζεση διαπερασε ολο το ειναι μου βλεπωντας πως ενιωσες τις χθεσινες μου σκεψεις για το ποτε θα ντυθουμε στα γιορτινα μας!!!!!νιωθω μεγαλη συγκινηση κι ο κομπος στο λαιμο μου δεν με αφηνει να βρω τα καταληλα λογια για να εκφραστω..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙΣ:Santa1:..ριξε μας και λιγο χιονι...:snowman4::
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ..με πολυ αγαπη σε ολους μας..Holly2:
Υ.Γ.
Ειναι φανταστικο πανεμορφο..και του χρονου με περισσοτερα..

lolitsa
06-12-2008, 10:22 PM
Γιορτινο και ομορφο!
Παντα τετοια και καλες γιορτες να εχουμε!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
07-12-2008, 02:42 AM
ωραιο και γιορτινο το χρωμα !!!
Μονο που θα ηθελα παρακαλω να σας ρωτησω γιατι ειναι στενη η σελιδα ;
Μηπως πρεπει να κανω κατι για να γινει οπως πριν;Ειναι πολυ κουραστικο να κατεβαινει ενα μακροστενο πραμα αν μπορειτε να με βοηθεισετε.
.
Ευχαριστω θερμα
Δεσποινα κουκι

ΑΡΙΔΗΛΗ
07-12-2008, 12:31 PM
Πολύ όμορφο το γιορτινό σας site ό,τι πρέπει για τις μέρες των γιορτών ακόμα είναι νωρίς για να ευχηθούμε άλλωστε εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε:xmas-smiley-032:

cancerian
07-12-2008, 12:41 PM
Πραγματικα αλλη διασταση η ιστοσελιδα ....... κοκκινο Χρωμα , αγιοβασιλιτσες , αγιοβασιλιδες !!!!!! πω πω πω ......

Οποιος ειχε την ιδεα , πραγματικα του αξιζουν τα ευσημα ....


Αντε παιδια και το Πασχα με εναν οβελια στην κεντρικη σελιδα ... :bigsmile::bigsmile:

http://img5.pimp-my-profile.com/i12/3/12/7/st_608e709ce6.png
Shadow Text generated at Pimp-My-Profile.com (http://www.pimp-my-profile.com/)

voulatain
07-12-2008, 02:18 PM
Mολις μπηκα κ ειδα τη γιορτινη αυτη εμφανιση..Τι ωραια,ολα ομορφα κ χαρουμενα!Μπραβο!!!:xmas-smiley-018::icon_razz::xmas-smiley-018:

*Astropeleki*
08-12-2008, 12:05 AM
Ειναι πολυ κουραστικο να κατεβαινει ενα μακροστενο πραμα αν μπορειτε να με βοηθεισετε.

Πρέπει να πας εδώ http://www.myhoroscope.gr/profile.php?do=editoptions


Μέγεθος εμφάνισης
Εάν προτιμάτε στενή ή σε διαφορετικά μεγέθη εμφάνιση του forum από τη συνηθισμένη, μπορείτε τώρα να την αλλάζετε, επιλέγοντας μια από τις παρακάτω επιλογές του layout!
Η επιλογή δεν δουλεύει σε όλα μας τα styles.
100% 95% 90% 80% 770px 970px


και να τικάρεις το 100% για να μικρύνεις τα περιθώρια σου. Γενικά μέχρι και το 90% είναι μικρά εώς μηδαμινά τα περιθώρια. Στις υπόλοιπες επιλογές, στενεύουν λίγο περισότερο.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-12-2008, 12:18 AM
Πρέπει να πας εδώ http://www.myhoroscope.gr/profile.php?do=editoptions



και να τικάρεις το 100% για να μικρύνεις τα περιθώρια σου. Γενικά μέχρι και το 90% είναι μικρά εώς μηδαμινά τα περιθώρια. Στις υπόλοιπες επιλογές, στενεύουν λίγο περισότερο.

ευχαριστω αγαπητο Αστροπελεκι :love:

elpiniki
08-12-2008, 12:23 AM
Πολύ όμορφο!
Συγχαρητήρια στους εμπνευστές!!!!

κρασακι
08-12-2008, 12:47 AM
Μπράβο παιδιά ωραία αλλάγή!!!

Έκανε κάπως η αλλαγή στο μάτι αρχικά αλλά είναι φωτεινό και χαρωπό!!!bravissimo!!!!:bigsmile:

άντε και σε νέο θεματάκι με γράμματα προς τον αξιαγάπητο Αη-Βασίλη?? :toung:
να γράφουμε τι θέλουμε για δωράκι φέτος τη νέα χρονιά μπας και μας εισακούσει ο κύριος απο το Βορρά και μας το στείλει εεε? γιατί όλοι κρύβουμε ένα παιδί μέσα μας ακόμη εε..!:wink2:

Joca
08-12-2008, 01:14 AM
:Santa1:Πολύ όμορφο το νέο λουκ και γιορταστικό.... να΄στε καλά και καλές γιορτές :xmas-smiley-032:

golfaki84
08-12-2008, 09:07 AM
Καλημερα!!
Μολις μπηκα και ειδα την αλλαγη του σαιτ...
ειναι τελειο παιδια, μπραβο σας!!
Μες το κλιμα των Χριστουγεννων...
Σουπερ....:Mrs_Claus:

WHITE.HORSE
08-12-2008, 11:17 AM
πολύ όμορφο .. γιορτινό ... :))
λίγο όμως με ξεβόλεψε αυτή η ανακατανομή το αριστερά που πήγε δεξιά ..
καλές γιορτές

annakriari
08-12-2008, 12:29 PM
ΥΠΕΡΟΧΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΥΠΕΡΟΧΟ!!! μου άρεσε πολύ η αλλαγή!!!:bigsmile: καταπληκτική δουλειά!!! Μπράβο σας!!! (να φανταστείτε, στην αρχή νόμιζα ότι μπήκα σε λάθος σάιτ...:wacko::nuts:)
να μπαίνουμε σιγά σιγά στο κλίμα με χαρά και αγάπη στην καρδιά μας - και όχι βία και πράξεις που δεν αρμόζουν σε πολιτισμένες κοινωνίες (ας πούμε "πολιτισμένες"...)- ο θεός να είναι μαζί μας και ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!:love::love::love::love ::love:

kritikia
08-12-2008, 12:42 PM
Super εορταστική εμφάνιση! Καλές γιορτές σε όλους!:bigsmile:

Αφροδίτη
08-12-2008, 03:56 PM
:Santa1: Συγχαρητήρια!!!!!!:Holly2::Holly2:
Μεσ' το κλίμα των εορτών
:xmas-smiley-032:

annakriari
08-12-2008, 10:04 PM
ΥΠΕΡΟΧΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΥΠΕΡΟΧΟ!!! μου άρεσε πολύ η αλλαγή!!!:bigsmile: καταπληκτική δουλειά!!! Μπράβο σας!!! (να φανταστείτε, στην αρχή νόμιζα ότι μπήκα σε λάθος σάιτ...:wacko::nuts:)
να μπαίνουμε σιγά σιγά στο κλίμα με χαρά και αγάπη στην καρδιά μας - και όχι βία και πράξεις που δεν αρμόζουν σε πολιτισμένες κοινωνίες (ας πούμε "πολιτισμένες"...)- ο θεός να είναι μαζί μας και ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!:love::love::love::love ::love:

Στον άνθρωπο, όλα πρέπει να είναι λαμπρά...: και το πρόσωπο, και η ενδυμασία, και η ψυχή, και οι σκέψεις...!

Α. Π. ΤΣΕΧΟΒ

skorpion
15-12-2008, 04:50 PM
Εορταστικη και χαρουμενη η νεα ενδυμασια του σαιτ! Πολυ ομορφη!