PDA

View Full Version : Σεμινάριο Αριθμολογίας



Horoscope
16-12-2011, 04:15 PM
Πίσω απ’ όλα κρύβονται οι αριθμοί, πίσω από κάθε λέξη, από κάθε όνομα και από κάθε ημερομηνία υπάρχει μια συγκεκριμένη ενέργεια που επιδρά, διαμορφώνει και δίνει τα τελικά αποτελέσματα.

Η Αριθμολογία πέρα από ένα εργαλείο για την ψυχολογική διερεύνηση του Εαυτού, παρέχε...ι συγκεκριμένες μαθηματικές φόρμουλες και σχηματικές αναπαραστάσεις ανοίγοντας ένα πεδίο για την πρόβλεψη του μέλλοντος. Η Γνώση της Ζωής και τον Κύκλων της μπορεί να γίνει με απλό τρόπο κτήμα σας και το καθημερινό σας εργαλείο.


Τρίτη, 27 Δεκέμβριος 2011
Ώρα: από τις 6:00 μ.μ. μέχρι τις 8:00 μ.μ.
Τοποθεσία Νίκης 44, Σύνταγμα


Tο σεμινάριο θα διαρκέσει 16 ώρες (2 ώρες/εβδομάδα κατά τη διάρκεια δύο μηνών περίπου), θα έχει κόστος 55 ευρώ το μήνα και στη διάρκεια του θα εξεταστούν:



-Οι σημασίες και ο υπολογισμός των αριθμών.
- Η Ενέργεια των αριθμών 1 έως 9, οι Κυρίαρχοι αριθμοί 11 και 22 και οι Καρμικοί αριθμοί.
- Οι πέντε βασικοί αριθμοί: Πορεία, Πεπρωμένο, Ψυχή, Προσωπικότητα και Ωριμότητα.
- Οι περίοδοι της ζωής και η σημασία τους, αυτά που μπορείτε να πετύχετε στη ζωή σας και πότε καθώς επίσης τα εμπόδια που πρόκειται να αντιμετωπίσετε.
- Σχέσεις αριθμών, συμβατότητα ανάμεσα σε άτομα, εντοπίζοντας τις συγχορδίες και βρίσκοντας την αδελφή ψυχή.
- Τα ονόματα με βάση τους αριθμούς.
- Η αριθμολογική Πυραμίδα της Ζωής



http://i1203.photobucket.com/albums/bb383/myhoroscope/seminar.jpg



Για περισσότερες πληροφορίες στο vpapadolias@gmail.com

Εισηγητής: Athan (Athan J.Zervas)

Βασιλης Παπαδολιας
19-12-2011, 09:43 AM
Ευχαριστούμε για την ανάρτηση...

Βασιλης Παπαδολιας
26-12-2011, 06:00 PM
Έφτασε και η ημ/νία για το σεμινάριο, φίλες και φίλοι. Όσοι ενδιαφέρεστε να γνωρίσετε τη μαγεία των αριθμών, θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε από κοντά, αύριο το απόγευμα στις 18:00. Νίκης 44, Σύνταγμα, Τηλ.6945-807566

Βασιλης Παπαδολιας
28-12-2011, 06:13 AM
Ευχαριστούμε όλους τους φίλους που ήρθαν στο σεμινάριο. Καλή αρχή εύχομαι.

Χρυσάνθη Σπίγγου
28-12-2011, 07:07 AM
Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στο σεμινάριο σου Βασίλη μου,

Δυστυχώς εγώ προσωπικά μένω εκτός Αθηνών ώστε μου ήταν δύσκολο να το παρακολουθήσω. Επίσης ο γιός μου ο ποίος είναι φυσικοθεραπευτής και κινησιολόγος που ήθελε και είχα σκοπό να του το κάνω δώρο, τρώει μεγάλα στριμώγματα ατο νοσοκομείο που δουλεύει και επομένως δεν έχει καθόλου σταθερό ωράριο. Ελπίζω σε μία άλλη ευκαιρία να μην χάσουμε την ευκαιρία και εγώ και εκείνος.

Και πάλι εύχομαι τα καλύτερα, καλή χρονιά να έχεις και όσο για την ονομαστική σου εορτή -αν δεν μου πέσει καμία ξεχασμάρα από το νταβάνι στο κεφάλι - θα επανέλθω.

Φιλικά,

Χρυσάνθη Σπίγγου