PDA

View Full Version : ΠΡΟΟΔΕΥΜΕΝΗ ΣΕΛΗΝΗ



runaway
29-10-2005, 03:54 AM
΄ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ Η ΠΡΟΟΔΕΥΜΕΝΗ ΣΕΛΗΝΗ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΣΤΟ ΕΤΗΣΙΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΤΕΝΕΣΤΕΡΑ. ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΜΕΝΗ ΣΕΛΗΝΗ ΓΙΑ ΤΟ 2006, ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΚΟΡΠΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ (ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΟΙΡΕΣ) ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΥ (ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΙ 11ος ΟΙΚΟΣ) ΣΕ ΤΡΙΓΩΝΟ, ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΜΟΥ (ΑΚΜΗ 3ου-4ου) ΣΕ ΣΥΝΟΔΟ, ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΙ ΑΡΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ (10ος ΟΙΚΟΣ) ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΟΝΟ ΜΟΥ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ (12ος ΟΙΚΟΣ). ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

fillenia
29-10-2005, 12:20 PM
Aγαπητή Runaway,

Το ερώτημά σου δημοσιεύθηκε σε λάθος Ενότητα και πιθανόν να μην το προσέξει κανείς αρμόδιος. Μπορείς να κάνεις τα παρακάτω:

Αρχικά να γράψεις το post με πεζούς ελληνικούς χαρακτήρες.

1. Στo Forum, myHoroscope The site, μπορείς να δημοσιεύσεις την πρότασή σου για άρθρο σχετικό με την επίδραση της Προοδευμένης Σελήνης, έτσι ώστε να ανταποκριθούμε όταν είναι εφικτό.

2. Στο Forum myHoroscope - O Αστρολόγος στο σπίτι σας - μπορείς να δημοσιεύσεις τυχόν προβληματισμό σου που αφορά την δική σου προοδευμένη σελήνη, ώστε να σου απαντήσει κάποιος από τους σύμβουλους αστρολόγους που συνεργάζεται εθελοντικά με το site, ή μέλος που διαθέτει τις απαραίτητες γνώσεις.

3. H υποενότητα Oι εραστές της Αστρολογίας, απευθύνεται αποκλειστικά σε μέλη που ασχολούνται ερασιτεχνικά με την αστρολογία και πιστεύουν πως έχουν την βασική υποδομή να ερμηνεύσουν μεμονωμένα στοιχεία ή το σύνολο ενός γενέθλιου χάρτη. Δεν υπάρχει δυνατότητα παρέμβασης επαγγελματιών.
Στόχος της υποενότητας δεν είναι η απλή αντιπαράθεση γνώσεων αλλά η ουσιαστική βελτίωση αυτής που ήδη πιστεύουμε ότι κατέχουμε καθώς επίσης και ερωτήματα στα πλαίσια του γόνιμου διαλόγου μεταξύ των μελών.
Σε προσκαλούμε λοιπόν να σχολιάσεις ελεύθερα και πάντα στα αστρολογικά πλαίσια, τους ήδη δύο δημοσιευμένους χάρτες που αφορούν ανδρικό θέμα.
Η ενεργή συμμετοχή σου θα μας ευχαριστήσει ιδιαίτερα. :)

Φιλικά

Φυλλένια

runaway
29-10-2005, 10:04 PM
Αγαπητή Φυλλένια,

Συγνώμη για το λάθος αλλά είμαι καινούριο μέλος και... καταλαβαίνεις! Θα θέσω τα ερωτήματά μου στις σωστές ενότητες. Όσο για τα σχόλια μου σχετικά με τον ένα από τους δύο χάρτες έχουν ήδη γίνει. Σ΄ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις.

ScP
29-10-2005, 10:32 PM
πιθανόν να μην το προσέξει κανείς αρμόδιος
Όλα τα προσέχουν εξού και το είδες ;)