PDA

View Full Version : Google chrome



taurine
07-10-2011, 11:44 PM
Ευχαριστούμε για το νέο πρόγραμμα, μάλλον θα φταίει ο browser που χρησιμοποιώ, o google chrome 140835202.
Παρόλα αυτά, θα δοκιμάσω και με explorer. Θα ενημερώσω αν συνεχίσει το πρόβλημα με τα προσωπικά μηνυματα που δεν μπορώ να δω... και στεναχωριέμαι ιδιαίτερα , γιατί μου έχετε λείψει!

(Ούτε με explorer φαίνονται τα pm)


(:(

SAGIVI
08-10-2011, 02:16 AM
Ταυρινα εχεις ελεγξει τα settings σου φανταζομαι?

taurine
08-10-2011, 02:36 AM
Είναι ολα μια χαρά.
Πρόσφατα έκανα και format και ο υπολογιστής ...αστράφτει από καθαριότητα!!

taurine
09-10-2011, 09:22 PM
Να ρωτήσω κι εγω κάτι?
Εκτός απο τα πμ, υπάρχει και στις ρυθμίσεις του προφίλ μας πρόβλημα, ή κάτι δεν κάνω σωστά?

ScP
09-10-2011, 09:39 PM
Σε σένα ειδικά παντού πρέπει να υπάρχει πρόβλημα ;)

χοντρή ε χοντρή

taurine
09-10-2011, 09:45 PM
Well, I am pregnant!
What's your excuse??????????/:p:D:p:D:p


Αχαχαχαχαχα!


(Βασικά, εχουν επανέλθει τα πάντα!
Το μόνο που μπλοκαρει ακόμη είναι τα μηνύματα και οι ρυθμίσεις του προφίλ....)
Φιλάκια!

ScP
09-10-2011, 09:58 PM
Το μόνο που μπορώ να κάνω σε όσους έχουν προβλήματα είναι να τους αλλάξω κωδικό εισόδου και να μπω με τον λογαριασμό τους να ελέγξω.

Όμως μετά θα μου λένε δεν μπορούμε να τον ξανα αλλάξουμε.

Θέλεις να δοκιμάσω; Αν και τα προσωπικά μηνύματα και το προφίλ δουλεύουν μια χαρά. Μπορούν να το επιβεβαιώσουν όλοι όσοι μου έστειλαν.

taurine
09-10-2011, 10:35 PM
Το μόνο που μπορώ να κάνω σε όσους έχουν προβλήματα είναι να τους αλλάξω κωδικό εισόδου και να μπω με τον λογαριασμό τους να ελέγξω.

Όμως μετά θα μου λένε δεν μπορούμε να τον ξανα αλλάξουμε.

Θέλεις να δοκιμάσω; Αν και τα προσωπικά μηνύματα και το προφίλ δουλεύουν μια χαρά. Μπορούν να το επιβεβαιώσουν όλοι όσοι μου έστειλαν.


Γιατρέ μου, κάνε ότι μπορείς, αρκεί να γίνουμε "καλά"!
Το email μου το ξέρει το "σύστημα", αν κάτι δεν πάει καλά, θα περιμένω μήνυμά σας...
Και για να γίνω πιό σαφής, όποτε δοκιμάζω να ανοίξω τα πμ, ρυθμίσεις και visitor messages, βγάζει μήνυμα error.
Κατέβασα κι άλλoυς browser:mozilla,opera, firefox, τα ίδια μου βγάζει.

(Στον 7ο ήδη, άρχισαν οι αυπνίες από τις κλωτσιές και δεν την παλεύω τα βράδια χωρίς Μyhoroscope...)

ScP
09-10-2011, 11:26 PM
Ο λογαριασμός σου είναι μια χαρά. Τώρα πότε θα δεις τα e-mail σου είναι μια πονεμένη ιστορία


Γιατρέ μου, κάνε ότι μπορείς, αρκεί να γίνουμε "καλά"!
Το email μου το ξέρει το "σύστημα", αν κάτι δεν πάει καλά, θα περιμένω μήνυμά σας...
Και για να γίνω πιό σαφής, όποτε δοκιμάζω να ανοίξω τα πμ, ρυθμίσεις και visitor messages, βγάζει μήνυμα error.
Κατέβασα κι άλλoυς browser:mozilla,opera, firefox, τα ίδια μου βγάζει.

(Στον 7ο ήδη, άρχισαν οι αυπνίες από τις κλωτσιές και δεν την παλεύω τα βράδια χωρίς Μyhoroscope...)