PDA

View Full Version : Ερμής και Εμπορική Δραστηριότητα



strange
07-12-2010, 09:02 PM
Καλησπέρα,

εν' όψη της φαινομενικά ανάδρομης πορείας του Ερμή θα ήθελα να ρωτήσω, αν η προηγούμενη μέρα αυτής της πορείας, στη συγκεκριμένη περίπτωση η 9η Δεκεμβρίου ενδείκνυται για συμφωνίες εμπορικής-επιχειρηματικής δραστηριότητας;:love:

Κοραλλία Μόζορα
07-12-2010, 09:15 PM
Ναι, Μαίρη. Ανάδρομος θεωρείται ένας πλανήτης από την στιγμή που γίνεται στάσιμος για να γυρίσει ανάδρομος.

Ανδρόνικος
07-12-2010, 10:18 PM
Εγώ ξέρω ότι τις κινήσεις μας τις κάνουμε πριν από την στάση του ανάδρομου. Εσείς τώρα… Μεγάλα κορίτσια είστε… Να κάνετε ότι καταλαβαίνετε.

strange
08-12-2010, 01:56 AM
Επειδή δεν είμαι σίγουρη ότι έχω καταλάβει. Στις 10 Δεκεμβρίου ξεκινάει η φάση που ο πλανήτης είναι σε στάση και θεωρείται πλέον ανάδρομος;:love:
Ευχαριστώ Κοραλλία για την άμεση απάντηση και Ανδρόνικε γιατί μου θύμισες ότι είμαι μεγάλο κορίτσι. Με ωροσκόπο στους Διδύμους συνέχεια το ξεχνάω.:love::cheesy::love:

katiakiss
08-12-2010, 02:12 AM
Επειδή δεν είμαι σίγουρη ότι έχω καταλάβει. Στις 10 Δεκεμβρίου ξεκινάει η φάση που ο πλανήτης είναι σε στάση και θεωρείται πλέον ανάδρομος;:love:
Ευχαριστώ Κοραλλία για την άμεση απάντηση και Ανδρόνικε γιατί μου θύμισες ότι είμαι μεγάλο κορίτσι. Με ωροσκόπο στους Διδύμους συνέχεια το ξεχνάω.:love::cheesy::love:Ο Ανάδρομος αρχίζει από τις 10 του μήνα. Πιστεύω ότι αυτό που θέλει να πει ο Ανδρόνικος, είναι ότι καλό είναι να μην αναβάλουμε ότι έχουμε για την τελευταία μέρα πριν τον ανάδρομο.:cheesy: