PDA

View Full Version : Απο που μάθατε για το myhoroscope;



Pages : [1] 2

gdimop
13-09-2005, 04:33 PM
Μια απλή ερωτηση! Πιστεύω θα είχε ενδιαφέρον να δούμε με ποιο τρόπο αντιληφθήκαμε την ύπαρξη του myhoroscope από το πουθενά...

Και αρχίζω εγώ... Διάβαζα και διαβάζω στον ελεύθερο χρόνο μου για πάσης φύσεως θέματα από αυτά που ασχολείται το myhoroscope. Σε μια συζήτηση με φίλους μου ανέφεραν την ηλεκτρονική διεύθυνση και ότι θα έβλεπα κάτι διαφορετικό. Όντως είναι διαφορετικό. Τώρα μάλιστα με τη νέα εμφάνιση μου αρέσει καλύτερα και είναι πιο φιλικό. Πάντα με τα δικά μου γούστα βέβαια. Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν ρώτησα τους φίλους μου πως το ανακάλυψαν. Καιρός να το κάνω.

astral_dreamer
13-09-2005, 04:46 PM
Γεια και απο μενα. Και εγω θεωρω πολυ ενδιαφεροντα τα θεματα του horoscope, ηταν κατι που ελλειπε απο τα ελληνικα δεδομενα. Πως το ανακαλυψα; Τυχαια μεσω... google!

Dell Piero
14-09-2005, 08:31 PM
Από σύσταση εγώ, αλλά τελικά όποια πέτρα κι αν σηκώσεις από κάτω υπάρχει κάτι σχετικό με εμάς.

fillenia
15-09-2005, 12:34 AM
Eγώ πάλι δεν συμμερίζομαι και τόσο τον παράγοντα τύχη. Για μένα, όλα γίνονται για κάποιο σκοπό... τα γεγονότα μεταφέρουν κάποιο μήνυμα... γι αυτό, αναρωτιέμαι, τι στο καλό ήθελε να μου πει το Horoscope τον περασμένο Δεκέμβρη, που χτύπησε την οθόνη του υπολογιστή μου, που αρνιόταν πεισματικά να μου πει τον Νοέμβρη όταν του χτυπούσα εγώ το κουδούνι μέσω του Pathfinder!!!?????

Γεγονός είναι πάντως πως μέσα από τις σελίδες του ανακάλυψα ... ανατριχιαστικά πράγματα για το ανθρώπινο πεπρωμένο, συλλογικό και ατομικό!
Πραγματικότητα ή φαντασία, άγνωστο!
Δυστυχώς, και ελπίζω προσωρινά, λείπουν δύο "δυνατές" παρουσίες του Horoscope- Myhoroscope, ο Βookseller και ο Retrograde για να μου απαντήσουν στο περίφημο ερώτημα που ταλαιπωρεί την παγκόσμια πνευματική κοινότητα. "Tελικά ο Θεός παίζει ζάρια; Οντως φέρνει και εξάρες; " Nα μπορέσω να προγραμματίσω το μέλλον μου, την επόμενη ενσάρκωσή μου...

Να είστε καλά όλοι όσοι βρίσκεστε μπροστά και πίσω από τις αυτές τις σελίδες, για ό,τι γενναιόδωρα μας προσφέρετε

Φιλικά

Φυλλένια

Fotini Christodoulou
15-09-2005, 09:05 AM
Καλημερα σε ολους!
Σε μια περιηγηση στο διαδικτυο,καθως εψαχνα να βρω καποια πληροφορια-τι ακριβως δεν θυμαμαι- επεσα πανω στο site! :D
Χαιρομαι,ιδιαιτερως,διοτι τελικα ,περα απ'τις πληροφοριες πανω στην αστρολογια,τελικα δινονται πολλα ερεθισματα για να σκεφτεις λιγο παραπερα,να "ψαξεις"περισσοτερο τον εαυτο σου..
Δεν ξερω αν ο θεος παιζει ζαρια,αυτο που ξερω ειναι οτι ολοι ειμαστε στο μεγαλο σχεδιο του και καθε φορα που ανακαλυπτουμε το σκοπο της υπαρξης μας,ειμαστε οι εξαρες του!
Eυχομαι τα καλυτερα στο site και στον καθενα σας ξεχωριστα!

raingirl
15-09-2005, 12:25 PM
Καλημέρα και απο μένα.
Εγώ ανακάλυψα το σαιτ μέσα απο το google ψάχνοντάς να βρώ κάτι σχετικό με την αστρολογία.
Το επισκέφτηκα και κόλλησα!!!! :)

Raingirl

To_katharmataki
15-09-2005, 05:20 PM
τυχαία! Ψάχνοντας ένα σχετικό site σχημάτισα λέξεις και βρέθηκα στο www.horospope.gr!

Άκης Αντωνίου
15-09-2005, 08:37 PM
Εγω μας βρηκα μεσα απο μηχανη αναζητησης . Και απο τοτε ...κολλημενος!!!!! ;)

Sol_Luna
16-09-2005, 01:38 PM
Κι εγω τυχαια το βρήκα, ψάχνοντας για μεταφυσική και αστρολογια (που μου αρεσει να μελετω τετοιου ειδους θεματα) και ετσι είχα γράψει στο search του Google, την λεξη μεταφυσικα, και μου εμφάνισε πολλες διευθύνσεις και τυχαια επεσε το ματι μου στο myhorosocope και ενθουσιαστηκα παρα πολυ!!!! ΜΠΡΑΒΟ στους δημιουργούς!!!!!

anak
18-09-2005, 12:39 AM
Εντελώς τυχαία, πληκτρολόγησα " horoscope " και να που βρέθηκα....
χαχα!!!

ELVISGR
06-11-2005, 06:38 AM
εντελως τυχαια το εμαθα
απο ενα γνωστο μου

leila
06-11-2005, 09:54 AM
Στη μηχανή αναζήτησης του Pathfinder είχα βάλει τη λέξη horoscope και μέσα από πολλες διευθύνσεις που βρέθηκαν προέκυψε αυτή εδώ η αγαπημένη και κόλλησα!:p

cristina_
06-11-2005, 01:01 PM
Καλημέρα κ από μένα!
Το myhoroscope το ανακάλυψα (προς μεγάλη μου ευχαρίστηση)μέσω ενός άλλου φόρουμ (esoterica).Μου έκανε εντύπωση η ποιότητά του,έναντι κάποιων άλλων σελίδων παρόμοιας θεματολογίας,και έγινε το αγαπημένο μου!;)

Joy
08-11-2005, 05:42 PM
Γεια σας και από μένα! Το myhoroscope το ανακάλυψα εντελώς τυχαία ψάχνοντας γενικά για προβλέψεις!
Καλή συνέχεια!

Dell Piero
08-11-2005, 05:53 PM
Τελικά οι περισσότερες απαντήσεις εμπεριέχουν τη λέξη τυχαίο. Παραπέμπω στην υπογραφή Άκη Αντωνίου Το προκαθορισμένο ΔΕΝ είναι ΤΥΧΑΙΟ

Με προσοχή το κράξιμο παρακαλώ :p

panther
09-11-2005, 09:53 AM
Καλημέρα και από εμένα.
Το site το ανακάλυψα όταν έψαχνα να βρω στοιχεία - χαρακτηριστικά για το ζώδιο μου. Τότε δεν θα φανταζόμουν την μετέπειτα εξέλιξη μου!!!
Ευχαριστώ το "myhoroscope" για ότι έχω μάθει μέχρι σήμερα για την αστρολογία και για την γνωριμία μου με την Jennoula.

havefaith
09-11-2005, 05:47 PM
Καλησπέρα κι από μένα. Κι εγώ τυχαία το ανακάλυψα από μια μηχανή αναζήτησης κι από τότε το πρόσθεσα στο favourites. Να στε καλά!

karmen1
10-11-2005, 12:24 AM
γεια σας .Το βρηκα τυχαια ψαχνοντας για αστρολογια:)

MARSI
10-11-2005, 10:04 AM
Καλημέρα και απο εμένα. Ανακάλυψα την υπαρξή του myhoroscope καθώς έψαχνα για διευθύνσεις σχετικά με την αστρολογία.

*Astropeleki*
10-11-2005, 03:15 PM
Το ανακάλυψα μόνη μου. Καθώς έψαχνα στο google σχετικά θέματα με τα ζώδια, είπα να βάλω και την λέξη horoscope, και μου βγήκε σε καλό τελικά γιατί έχω κολλήσει με το site σας! Να είστε καλά!

Ανεμώνη
13-11-2005, 10:30 AM
Γειά σας παιδιά,κι εγώ μέσα από ένα σχετικό φόρουμ[εσωτέρικα]σας ανακάλυψα και έχω γοητευθεί.Σας παρακολουθώ με ενδιαφέρον,δεν έχω σχετικές γνώσεις ,τις κεραίες μου έχω ανοίξει και προσλαμβάνω τα σήματα.Σας ευχαριστώ που υπάρχετε.

xanthi
14-11-2005, 11:28 PM
Δεν μπορώ να πω πως ξέρω και πολύ καλά για τα ζώδια ή για τα ωροσκόπια. Δεν είμαι και πολύ ειδική. Γι' αυτό και δεν βάζω κάποιο ερώτημα. Είμαι στο στάδιο που διαβάζω τα πιο βασικά. Αυτά δηλαδή που θα με κάνουν να καταλάβω σχετικά με την αστρολογία. Φοβάμαι πως είμαι άσχετη με το "άθλημα" αυτό. Ελπίζω με τον καιρό να μάθω περισσότερα και να θέτω και εγώ τα δικά μου θέματα. Όσο για το πού έμαθα για το my horoscope, εντελώς τυχαία. Πάντως είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Έχω μάθει αρκετά μέχρι στιγμής. Μπράβο. Κάνετε πολύ καλή δουλειά. Ελπίζω να συνεχίσετε έτσι.:bigsmile:

jennoula
17-11-2005, 04:09 PM
Τυχαιά και εγώ το ανακάλυψα,
ψάχνοντας για τα ζώδια και βέβαια κόλλησα και εγώ.

steli
18-11-2005, 10:37 AM
Ψάχνοντας στο internet (yahoo) στο λήμμα 'horoscope greece'.

maraki_1975
18-11-2005, 03:14 PM
κάποιος πλανήτης φαίνεται εκείνη την ημέρα μου έδωσε την εύνοια του για να βρω το myhoroscope ....
και ειμαι πολυ ευχαριστημενη που ειμαι ανάμεσά σας !
στην ουσία και εγω απο μια μηχανή αναζήτησης ...εψαχνα για αστρολογικά άρθρα και έπεσα εδω!!!
και ήταν πολυ ωραίο πέσιμο....ευχαριστω που υπάρχει αυτο το φορουμ(ευχαριστω και τον πλανητη που με εριξε εδω)

apn3a
25-11-2005, 08:19 AM
Εγώ το myhoroscope το ανακάλυψα... στα πατατάκια! (υπάρχει κ στα δρακουλίνια για όσους δεν το ξέρουν.. :amuse: )

Πέρα από την πλάκα, βοήθησα στο στήσιμο αυτού του χώρου κ είμαι χαρούμενος που καθημερίνα νέα μέλη εγγράφονται στο σάιτ μας.

Να στε καλά!

xrysalenia
25-11-2005, 10:35 AM
Καλή σας ημέρα και από εμένα. Εντελώς τυχαία ψάχνοντας για αστρολογικες προβλέψεις στον γούγλη έπεσα εδώ . Και από τότε :bigsmile: εδώ !!!!! Μπορεί να μην είμαι ιδιαίτερα εως καθόλου :worried: ενεργό μέλος αλλά μου αρέσει πολύ σαν site ,το επισκέπτομαι καθημερινά :amuse: και θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια στους δημιουργούς του.
:love:

Μαργαρίτα!
25-11-2005, 12:28 PM
Γεια και από μένα! Το αγαπημένο μου My horoscope το ανακάλυψα από το google ψάχνοντας απεγνωσμένα να βρω τον ωροσκόπο μου! Με εντυπωσίασε η αμεσότητα και το κλίμα που επικρατεί γι' αυτό και έχω κολλήσει...!:toung:

Kouneli
25-11-2005, 03:08 PM
Και εγώ όπως οι περισσότεροι από το Google το ανακάλυψα ψάχνοντας για αστρολογικές προβλέψεις και πραγματικά με εντυπωσίασαν τα θεματά του που απ'όσο έχω ψάξει δεν υπάρχουν πουθενά αλλού!!!


Συγχαρητήρια και ελπίζω να διατηρήσετε την ποιότητα και την θεματολογία σε υψηλά επίπεδα και στο μέλον.

e-aima
30-12-2005, 08:18 PM
Eντελώς τυχαία σερφάροντας μεσάνυχτα στη δουλειά:worried:

panosf42
09-01-2006, 02:09 PM
από μιά μηχανή αναζήτησης που μου έβγαλε βέβαια πολλές
ιστοσελίδες , φυσικά κράτησα στα αγαπημένα την καλύτερη !!!

loukritia
15-01-2006, 09:47 AM
Εψαχνα κάτι σχετικά με τις ανθρώπινες σχέσεις στο google.

Ανάμεσα στις σελίδες που μου έδωσε, υπήρχε και ένα link για κάποιο θέμα του φόρουμ του myhoroscope όπου υπήρχαν οι λέξεις που είχα ζητήσει.
Μου φάνηκε ενδιαφέρον site, το έψαξα και..... νάμαι !:)

axelandros6600
15-01-2006, 05:38 PM
Γεια σας.Εγω το εμαθα μεσω google προσπαθωντας να μαθω τον ωροσκοπο μου.Και πληκτρολογωντας,horoscope,μου βγηκε αυτος ο θησαυρος πληροφοριων.Υπεροχο site και μπραβο σ' αυτους που το εκαναν.

may
17-01-2006, 03:12 PM
"Όποιος γυρίζει.. μυρίζει"..!!

:love:

ilav
18-01-2006, 11:31 PM
Μια απλή ερωτηση! Πιστεύω θα είχε ενδιαφέρον να δούμε με ποιο τρόπο αντιληφθήκαμε την ύπαρξη του myhoroscope από το πουθενά...

Και αρχίζω εγώ... Διάβαζα και διαβάζω στον ελεύθερο χρόνο μου για πάσης φύσεως θέματα από αυτά που ασχολείται το myhoroscope. Σε μια συζήτηση με φίλους μου ανέφεραν την ηλεκτρονική διεύθυνση και ότι θα έβλεπα κάτι διαφορετικό. Όντως είναι διαφορετικό. Τώρα μάλιστα με τη νέα εμφάνιση μου αρέσει καλύτερα και είναι πιο φιλικό. Πάντα με τα δικά μου γούστα βέβαια. Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν ρώτησα τους φίλους μου πως το ανακάλυψαν. Καιρός να το κάνω.
kalispera kai apo emena
<<tyxaia >> to anakalipsa apo to pathfinder odigithika kat arxin sto www.eportal.gr kai apo eki sto site auto
sygxartiria einai poli kalo kai ...exo kolisi
ilav::bigsmile:

STELLA_TS
19-01-2006, 11:36 AM
Γειά σας το site το βρήκα τυχαία καθώς ψάχνω λίγο το νόημα όλων αυτών και την επιρροή τους στη ζωή μας

Eva14
23-01-2006, 12:02 PM
Για το myhoroscope έμαθα εντελώς τυχαία σερφάρωντας στο Internet.

hionati
25-01-2006, 06:08 PM
καλησπέρα
εγώ ανακάλυψα το σιτε από το google
πραγματικά ειναι υπέροχο και μερικές μέρες τώρα έχω κολλήσει!
συγχαρτήρια:bigsmile:

sofia68
28-01-2006, 09:52 PM
΄οσο ζεις μαθαίνεις και όσο ψάχνεις βρίσκει:bigsmile:
από μηχανή αναζήτησης το εμαθα, το google:)

evvellina
30-01-2006, 06:13 PM
το εχω μαθει απο το περιοδικο αστρα και ζωη

lila pause
02-02-2006, 11:19 AM
;) Εγώ το έμαθα απο το Εsoterica

tirania
05-02-2006, 12:42 AM
Καλησπερα και καλως σας βρηκα. Ολως τυχαιως, ψαχνοντας να ικανοποιησω το παιδικο μου "βιτσιο" σχετικα με αστρολογικα θεματα.

pigi
07-02-2006, 01:12 PM
καλησπέρα σε όλους. έψαχνα βιογραφικά στοιχεία για τον ορσον ουέλς και βρέθηκα στον χάρτη που δημοσιέυετε.χρησιμοποιώ το διαδύκτιο μόνο για πληροφορίες . Είναι η πρώτη φορά που γράφω μήνυμα και σας εύχομαι καλή επιτυχία στην ανάπτυξη της σελίδας.

stabie
11-02-2006, 07:48 PM
μμμ εγώ θα πω απλώς πως ψάχνοντας στο διαδικτυο βρήκα αυτό το site και αμέσως σκέφτηκα να γίνω μέλος!

ελπίζω να βρω απαντήσεις σε ότι με απασχολει...:love:

Markella78
12-02-2006, 02:18 PM
Εγώ πάντως το ανακάλυψα τυχαία απο το Google

s_dolias
08-03-2006, 04:17 PM
Γεια σας και από μένα! Το myhoroscope το ανακάλυψα εντελώς τυχαία ψάχνοντας γενικά για χαρτομαντεια!
Καλή συνέχεια!

stabie
08-03-2006, 04:39 PM
εγώ έψαχνα ένα site αστρολογίας όπου θα μπορώ να πω και την άποψή μου αλλά και να ακούσω χιλιες άλλες απόψεις!!!
το βρήκα τυχαία μέσω Διαδικτύου και ήρθα για να μείνω!!!!


μακιααααααα

katrin82
09-03-2006, 12:06 PM
Κι εγώ τυχαία το βρήκα ψάχνοντας για horoscopes στο in.gr. Μπράβο !!!! Συνεχίστε την καλή δουλειά!!!!!!!

gatoulina
13-03-2006, 12:28 PM
απο το google. εψαχνα για χαρτομαντεια και βρικα τι σελιδα σας.

TASS
20-03-2006, 09:38 AM
Καλημέρα,
δεν ξέρω σε ποιο σημείο πρέπει να στείλω ευχαριστήριο, για τον χάρτη μου.
Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις σας και θα ήθελα να σας ενημερώσω΄(αν δεν το έχετε καταλάβει , ότι είμαι τελείως άσχετη με το θέμα ΙNTERNET) γι'αυτό δεν μπορώ να συμμετάσχω σε όλα αυτά τα σημαντικά πραγματα που ασχολείστε. Θα ήθελα να μάθω τον τρόπο που μπορώ να ρωτώ και να απαντώ(αν γνωρίζω) σε αυτούς που μου έχουν απαντήσει και σε αυτούς που θέλουν να μάθουν κάτι που να το ξέρω.

Συγνώμη για την φλυαρία

ΜΦΧ
TASS

panther
20-03-2006, 10:01 AM
Καλημέρα,
δεν ξέρω σε ποιο σημείο πρέπει να στείλω ευχαριστήριο, για τον χάρτη μου.
Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις σας και θα ήθελα να σας ενημερώσω΄(αν δεν το έχετε καταλάβει , ότι είμαι τελείως άσχετη με το θέμα ΙNTERNET) γι'αυτό δεν μπορώ να συμμετάσχω σε όλα αυτά τα σημαντικά πραγματα που ασχολείστε. Θα ήθελα να μάθω τον τρόπο που μπορώ να ρωτώ και να απαντώ(αν γνωρίζω) σε αυτούς που μου έχουν απαντήσει και σε αυτούς που θέλουν να μάθουν κάτι που να το ξέρω.

Συγνώμη για την φλυαρία

ΜΦΧ
TASS

Αγαπητή TASS

Μπορείς να δεις εδώ. Πώς γράφουμε στα φόρουμς (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=110)
Για οτιδήποτε άλλο χρειαστείς θα είμαι στην διάθεσή σου.
(Πάντως, είσαι σε λάθος ενότητα ;))

Φιλικά
Ιουλία

skorpion
20-03-2006, 07:56 PM
κι εγω τυχαια και χαιρομαι πολυ που τελικα το ανακαλυψα

sagita
20-03-2006, 09:20 PM
:love: :love:
Ένα βράδυ το ανακάλυψα σερφάροντας..κι από τότε...τσουνάμι με άρπαξε.
Συγχαρητήρια σε όλους σας. Πολύ υψηλό το επίπεδο και άκρως ελληνικό, εννοώ το ταμπεραμέντο της...φυλής. Ένα θησαυρό ανακάλυψα. Είμαι άκρως εθισμένη και δεν επιδέχομαι θεραπείας.

titania
30-03-2006, 11:35 AM
Τελικά οι περισσότερες απαντήσεις εμπεριέχουν τη λέξη τυχαίο. Παραπέμπω στην υπογραφή Άκη Αντωνίου Το προκαθορισμένο ΔΕΝ είναι ΤΥΧΑΙΟ

Με προσοχή το κράξιμο παρακαλώ :p

Καλό μεσημέρι :)
Τελικά κατάφερα να "εξερευνήσω" γενικότερα το χώρο αυτό ο οποίος καλύπτει αρκετά από τα γενικά ενδιαφέροντα που έχω σχετικά με την αστρολογία.
Είναι αρκετά ενδιαφέρον, συγχαρητήρια για τη δουλειά που κάνετε.
Για το myhoroscope έμαθα από ένα φίλο.
Γενικά μου στέλνουν καθημερινά ενημέρωση για το ζώδιο μου, ξένα sites και κάποια στιγμή αποφάσισα να ψάξω - να ρωτήσω - να μάθω εάν υπάρχουν και ελληνικά.
Και έτσι ανακάλυψα εσάς αν και δεν μπαίνω πολύ συχνά, γιατί δεν έχω πολύ χρόνο και το σημερινό ήταν τυχαίο. :)
Το ερέθισμα βέβαια της πρώτης φοράς για να μπω, ήταν για να μάθω τον ωροσκόπο μου (αν και ακόμα δεν είμαι σίγουρη :sad: ) αυτό όμως δεν έχει σημασία γιατί δεν είναι δικό σας λάθος.
Σχετικά με το να ανοίξω ένα θέμα συζήτησης δεν είναι και τόσο εύκολο προς το παρόν τουλάχιστον, εάν προκύψει κάτι θα το θέσω προς συζήτηση.
Τα συγχαρητήρια μου και πάλι για τη δουλειά και το χρόνο που αφιερώνετε για το myhoroscope.
:)

edita
18-04-2006, 11:01 PM
ΕΓΩ....ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ!ΑΛΛΑ ΕΨΑΧΝΑ .....ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΕΔΩ....:wacko:

*Astropeleki*
18-04-2006, 11:20 PM
ΕΓΩ....ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ!ΑΛΛΑ ΕΨΑΧΝΑ .....ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΕΔΩ....:wacko:

Ήταν της μοιρας γραφτό edita να βρεθείς εδώ!!! Και να είσαι σίγουρη ότι θα βρεις πολλά ενδιαφέροντα να διαβάσεις!:love:

(βασικός όρος είναι να γράφεις και με πεζούς χαρακτήρες)

xrusa
02-05-2006, 03:26 PM
Εγώ το έμαθα από το site Pathfinder .....

Δεν μπορώ να πω ότι έχω κολλήσει αλλά μπαίνω ταχτικά ....

:sick:

Marlene
02-05-2006, 09:57 PM
Στο Google το βρήκα τυχαία,έψαχνα για καρμικές σχέσεις

sammy
17-05-2006, 08:23 AM
Εγώ λόγο του ότι βρέθηκα σε πολυ μπερδεμένη και γεμάτη πιεση φαση της ζωής μου άρχισα να ψάχνω απαντήσεις μέσα απο διάφορες ιστιοσελίδες. Τελικά ψάχνοντας στο Google για να βρώ απαντήσεις στις απορίες και ερωτήματα μου έπεσα τυχέα στη σελίδα του myhoroscope.
Πραγματικα ενθουσιάστηκα αλλά και λίγο παιδεύτικα μέχρι να καταλάβω πως λειτουργεί. Ευχομαι πάντα να βρίσκω λύσεις και απαντήσεις μέσα απο το myhoroscope.

Συνεχίστε έτσι δυνατα!!!

Sammy

Yeshoda
24-05-2006, 04:30 PM
Μπήκα στο google & ήταν το πρώτο site που μπήκα.!Δε χρειάστηκε δεύτερη προσπάθεια καν!

socola
26-05-2006, 06:13 PM
από το internet. μου άρεσε πάρα πολύ ο χώρος σας, γι΄αυτό αποφάσισα να γίνω μέλος και να διαβάζω κάθε μήνα τα νέα δημοσιεύματά σας.

aigokeraki!
28-05-2006, 03:52 AM
Από την ιστοδελίδα του "άσχετος"..(εφ'όσον δεν μπορώ να γράψω στα αγγλικά)...σαν άσχετη κι εγώ με το σχετικό αντικείμενο....σας ανακάλυψα!!!:bigsmile:

_memi_
29-05-2006, 02:18 PM
Τυχαία ανακάλυψη απο το in.gr.

DENIS
16-06-2006, 01:57 PM
Σερφάροντας στο google.gr σας βρήκα και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος ,διότι έχετε πολύ σπουδαία και καλλιεργημένα μέλη καθώς και συνεργάτες συμβούλους αστρολογίας,που γράφουν το ζουμί των όσων έχουν να πούν χωρίς περιττέw κουβέντες.Αυτή την εποχή έχω ακεφιές(ίσως με ταλαιπωρεί ο Ποσειδώνας που σχηματίζει αντίτοξο με τον Ήλιο μου) Από Ιούλιο ελπίζω να έχω συνέλθει,να έχω προετοιμάσει και κάποιο πρακτικό θέμα,που θα έκανε την ζωή των μελών απλόυστερη.
Πολλούς φιλικούς χαιρετισμούς σε όλα τα μέλη!
DENIS

cv1er
16-06-2006, 05:03 PM
Καλησπέρα,
ανακάλυψα το σαιτ μέσα απο το google ψάχνοντάς να βρώ κάτι σχετικό με την αστρολογία.

Pisces girl
20-06-2006, 09:04 PM
Καλησπερα

Εψαχνα να βρω αρθρα αστρολογιας και βρηκα το site το οποιο τσεκαρω καθε μερα...

:amuse:

mochito
31-07-2006, 01:35 PM
ψάχνοντας στο ιντερνετ βρήκα αυτή την ιστοσελίδα την πιο ενδιαφέρουσα από όλες!!!και φυσικά την πιο εμπεριστατωμένη:cheesy:

laziali
08-08-2006, 06:24 PM
Εμένα μου το πρότεινε φιλικό πρόσωπο και πράγματι το site αποτελεί θησαυρό!
Είναι το καλύτερο από όσα έχω δει. Το πιο έγκυρο, αξιόπιστο και πιο μεγάλο σε όγκο θεμάτων!

Μπράβο στον ιδιοκτήτη και σε όλη την ομάδα για την υπέροχη δουλειά που κάνετε!

chdal61
13-08-2006, 10:28 AM
Καλημέρα για πρώτη φορά. Νέος στο χώρο, παλαιότερος στην αστρονομία. Γνώμη μου ότι πρέπει να αναθεωρηθούν τα αστρολογικά δεδομένα σύμφωνα με τα πραγματικά, τα αστρονομικά. Έτσι ίσως γίνει πιο προσιτή στους διαφωνούντες.

melique
17-08-2006, 02:34 PM
Μέσω ενός λίνκ που είδα τυχαία στο Untitled (http://www.poulametrela.com)

foufoula
07-09-2006, 10:28 PM
Σας βρηκα ψαχνοντας στο Google.
Είχα κάνει αναζήτηση: Αστρολογία

gagarin
08-09-2006, 10:00 AM
Ψάχνοντας στο Google με τη λέξη αστρολογία. Ευτυχός δηλαδή γιατί βρήκα & άλλα site τα οποία δεν ήταν αυτό που ήθελα.

shack
12-09-2006, 01:17 AM
Τυχαία βρήκα τον αστρολογικό μου χάρτη. Απο τότε προσπάθησα να μάθω περισσότερο απο το in.gr και εντυπωσιάστηκα.Η αστρολογία έχει απίστευτο βάθος. Απο εκείνη τη μέρα που ανακάλυψα το myhoroscope κόλλησα στο νέο και ενδιαφέρον κόσμο της!

kougi
26-09-2006, 07:51 PM
Από το google. Είμαι Αιγόκερως με ωροσκόπο Δίδυμο και μάλλον έχω τον πιο ηλίθιο καλωσυνάτο χαρακτήρα, γιατί όλοι μου τη φέρνουν και ιδιαίτερα αυτοί στους οποίους έχω κάνει και καλό.
Δεν ξέρω αν είναι ζωδιακό το θέμα, πάντως αυτή είναι η ιστορία της ζωής μου.

Kougi

Μητσάκος
28-09-2006, 08:18 PM
Από το google. Είμαι Αιγόκερως με ωροσκόπο Δίδυμο και μάλλον έχω τον πιο ηλίθιο καλωσυνάτο χαρακτήρα, γιατί όλοι μου τη φέρνουν και ιδιαίτερα αυτοί στους οποίους έχω κάνει και καλό.
Δεν ξέρω αν είναι ζωδιακό το θέμα, πάντως αυτή είναι η ιστορία της ζωής μου.

Kougi

Και γιατί πρέπει να σε χαλάει που έχεις καλοσυνάτο χαρακτήρα? Επειδή νομίζουν οι άλλοι ότι σου την φέρνουν? Καρμικά έχουμε καλές προοπτικές :toung:
Για εμένα να δεις τι λένε :laugh: (επειδή είμαι Τοξότης με Αφροδίτη και Αρη στον Αιγόκαιρω :cheesy: )

ARTEMARA
30-09-2006, 06:16 PM
Από τη GOOGLE!

Emmanole
05-10-2006, 11:32 PM
Σας βρήκα από το google καθώς έψαχνα ένα έγκυρο και αξιόπιστο σάιτ για αστρολογία, ζώδια. Και πέτυχα διάνα... είστε και σε πάρα πολύ καλή θέση στο google! Αυτό σημαίνει πολλά! Και απ' ότι βλέπω έχετε πολλές ενότητες με μεταφυσική, παραφυσικό, παραψυχολογία, ανθρώπινες σχέσεις και μ' αρέσει πολύ!

altamira
06-10-2006, 07:54 PM
Και γω μέσα από τη μηχανή αναζήτησης google σας βρήκα! :bigsmile:

stellitsa12
14-10-2006, 08:47 PM
Εγώ πάλι ανήκω στην κατηγορία όποιος ψάχνει βρίσκει..:wacko:

ellimed
19-10-2006, 11:13 PM
Από το google ψάχνοντας για αστρολογία.Το site είναι πολύ ενδιαφερον και συνεχώς εμπλουτίζεται με καινούρια θέματα. Σας επισκεπτομαι σχεδόν καθημερινά!

kourdoglini
20-10-2006, 05:09 PM
Και εγώ τυχαία ψάχνωντας στο google θέματα για την τράπουλα της αςΚατίνας...Χάρηκα πολύ που μπήκα στην παρέα σας....

mochito
23-11-2006, 03:47 PM
το έμαθα τυχαί ψάχνοντας στο google!!

v488
28-11-2006, 11:05 AM
Το βρήκα ψάχνοντας,γιατί όποιος ψάχνει...βρίσκει.

panther
28-11-2006, 11:20 AM
Το βρήκα ψάχνοντας,γιατί όποιος ψάχνει...βρίσκει.


... και όποιος γυρίζει ... μυρίζει;)

Anastasy
09-12-2006, 01:53 PM
Ολοι οσοι αγαπανε την αστρολογια, το γνωριζουν!! Ηταν απο τα πρωτα site που μου προτειναν, με το που εβαλα ADSL!!

impulse
11-12-2006, 02:00 PM
Από το Google κι εγώ...και όπως όλοι...κόλλησα :bigsmile:

Maroulita
11-12-2006, 02:07 PM
Είναι αυτό που λέμε: μετά ποπ ποπ, δεν έχει στοπ! :toung: :laugh:

storm
25-12-2006, 10:59 PM
επειδή είμαι φύση ερευνητικοδυσπιστικοκοινω νικο άτομο, (λέξη που βρήκα και γω! :toung:) σας ανακάλυψα :idea: (ωσάν Αϊνστάιν) ερευνώντας στο google!! και να είστε σίγουροι πως δεν θα με ξεφορτωθείτε έτσι εύκολα!!!:bigsmile: :bigsmile:

Thermoman
24-01-2007, 02:54 AM
google... έψαχνα κάτι άσχετο και τσουπ

palavo
04-02-2007, 02:32 PM
h alh8eia einai oti epsaxna gia na vrw tropous xartomanteias kai pou mporo na vrw kapies trapoules kai kata tyxh epesa mesa se kapio topic sas me xartomantia ... kai KOLLISA !!!!! :love: :love: :love:

Black_Rose
14-02-2007, 12:06 PM
Στο Google σας βρήκα,έψαχνα για διευθύνσεις με 8έμα την αστρολογία.
Διαβάζοντας τα 8έματα, κατάλαβα ότι βρήκα αυτό που έψαχνα.
Το site σας είναι πολύ δυνατό και σας εύχομαι καλή συνεχεία!!!

ioni
14-02-2007, 06:08 PM
απο το google

mpiskoto
06-03-2007, 06:40 PM
google ... έβαλα τις λέξεις αστρολογία και ζώδια νομίζω και τσουπ!!!

korona
03-06-2007, 12:06 AM
καλησπερα και απο μενα. τυχαια επεσα στο site`σε μια αναζητηση σχετικων θεμάτων και εχω καταληξει οτι ειναι απο τα πιο σοβαρα για να μη πω το πιο σοβαρο στο χωρο α μη τι αλλο επειδη σεβεται τον αναγνωστη του, αφου τα θεματα τα οποια διαπραγματευεται τα αντιμετωπιζει με σοβαροτητα και αξιοπιστια στα πλαισια που μια σελιδα γενικης αστρολογιας μπορει να το πετυχει. Πολυ καλή και αξιολογη προσπαθεια. Συνεχιστε ετσι.

ellaki
17-07-2007, 09:33 AM
Τυχαία το βρήκα!
Έχω μάθει πολλά καινούρια πράγματα, που αγνοούσα&συνεχίζω...

nekt
18-07-2007, 11:59 AM
Ψάχνοντας στο Google βρήκα το site.
Και είναι το καλύτερο για το αντικείμενο, με πολύ ενδιαφέροντα άρθρα, και επίσης εμπλουτίζεται καθημερινα !!!

august-10
18-07-2007, 12:19 PM
Από το google φυσικά.

Να ΄ναι καλά για να περνάει πιο ευχάριστα και με ενδιαφέρον το καλοκαιράκι στο γραφείο λίγο πριν την άδεια.
Φιλιά σε όλους και καλές διακοπές.

elenikol
18-07-2007, 01:27 PM
Από το google

¶νθρωπος
27-07-2007, 02:21 PM
καλημέρα κι από μένα! αναζητούσα πληροφορίες για το αστρικό ταξίδι κι έπεσα στο σχετικό σας άρθρο.. με ενδιαφέρουν πολύ τα όνειρα και τα μυστήρια αυτού του αξιοθαύμαστου κόσμου, αυτός είναι κι ο λόγος που εγγράφηκα στο site. Καλώς σας βρήκα.

kritikia
27-07-2007, 03:34 PM
καλημέρα κι από μένα! αναζητούσα πληροφορίες για το αστρικό ταξίδι κι έπεσα στο σχετικό σας άρθρο.. με ενδιαφέρουν πολύ τα όνειρα και τα μυστήρια αυτού του αξιοθαύμαστου κόσμου, αυτός είναι κι ο λόγος που εγγράφηκα στο site. Καλώς σας βρήκα.

Καλά αγαπητέ φίλε με έστειλες με το ψευδώνυμο που διάλεξες.. Anyway καλωσόρισες "Ανθρωπε"!!:bigsmile:

zeta1987
30-07-2007, 02:24 AM
Εγώ είχα αγοράσει το περιοδικό Ζωή και Ζώδια και έτσι σας βρήκα!

ellaki
30-07-2007, 09:06 AM
Τυχαία, ψάχνοντας στο διαδίκτυο! :horoscope:

stargazer
09-09-2007, 10:33 PM
Κάτι έψαχνα για το βιβλίο του Αργυρόπουλου περί αριθμολογίας στο Google και έπεσα τυχαία πάνω στο site.Έχει τόσο υλικό,που δεν ξέρω τί να προτοδιαβάσω!!Επίσης "είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα,είμαστε"!Γεια σε όλους.

pigasos
26-09-2007, 05:55 PM
Γεια σας, και εγω τυχαια βρηκα αυτη την ιστιοσελιδα και μου κεντρισε το ενδιαφερον. Εψαχνα για να μαθω περισσοτερα για την αστρολογια και τα ζωδια.
και να 'μαι εδω! μπορω να πω πως εχω μαθει πολλα και σωστα εδω.

Σας χαιρετώ όλους!

pantse
03-10-2007, 02:43 PM
Μια καλή μου φίλη μου μίλησε για αυτό το φόρουμ.

Η αλήθεια είναι ότι τής ειπώθηκαν πράματα που βγήκαν όλα αληθινά!

tsardouba
10-10-2007, 03:18 PM
Εγω το ειδα σε διαφημηση σε περιοδικο,μπηκα .ενημερωθηκα..ενθουσιαστηκ και ειμαι πλεον και εγω στην παρεα σας!!!
την καλησπερα μου σε ολους

ScP
10-10-2007, 04:05 PM
Εγω το ειδα σε διαφημηση σε περιοδικο,μπηκα .ενημερωθηκα..ενθουσιαστηκ και ειμαι πλεον και εγω στην παρεα σας!!!
την καλησπερα μου σε ολους
Ποιο περιοδικό; Γιατί ένα που φαντάζομαι μας έχει "κόψει" από διαφήμιση πολλούς μήνες. Ένα μικρό τιτλάκι κρατάει μόνο με το όνομα του σάιτ :cry:

Ζωή και Ζώδια
10-10-2007, 04:48 PM
Ποιο περιοδικό; Γιατί ένα που φαντάζομαι μας έχει "κόψει" από διαφήμιση πολλούς μήνες. Ένα μικρό τιτλάκι κρατάει μόνο με το όνομα του σάιτ :cry:
Κατανοούμε ότι ένας Λέων έχει ανάγκη από αρκετή προβολή, αν και του συγκεκριμένου δεν του χρειάζεται ιδιαίτερα, καθότι πρώτος και με διαφορά αβύσσου.
Ξέρουμε, αφού είμαστε στον χώρο της διαφήμισης περίπου μια 15ετία+, ότι η μηνιαία αναφορά μόνο σε σε 12 σελίδες των προγνώσεων δεν είναι και ό,τι καλύτερο, όπως και η μικρή του εξωφύλλου μαζί με τις διάφορες επισημάνσεις.
Αν εκτιμάται από τον αγαπητό ScP ότι μια ολοσέλιδη προσφέρει περισσότερα, η διεύθυνση του περιοδικού δεν έχει κανένα πρόβλημα να την εντάξει στον προγραμματισμό, καθώς έτσι αποδεικνύεται ότι η διεύθυνση του περιοδικού είχε δίκιο όταν υποστήριζε το ίδιο πριν από λίγους μήνες σε αντίθεση με άλλες απόψεις...

Dell Piero
10-10-2007, 10:14 PM
Ναι παρακαλώ να την εντάξετε. Αλλά όχι πάλι με κινεζούλα κλίπαρτ ε :toung:
Κάτι ποιο ουσιαστικό έχει το μαΓΑζή σας;
mYHorroRScope και κληρονομική και μεταφυσική και φαρμακευτική έχω πάρε πάρε;
ΟΧΙ μισές δουλειές

:toung:

Ζωή και Ζώδια
11-10-2007, 11:45 AM
Ναι παρακαλώ να την εντάξετε. Αλλά όχι πάλι με κινεζούλα κλίπαρτ ε :toung:
Κάτι ποιο ουσιαστικό έχει το μαΓΑζή σας;
mYHorroRScope και κληρονομική και μεταφυσική και φαρμακευτική έχω πάρε πάρε;
ΟΧΙ μισές δουλειές

:toung:
Οι επιθυμίες σας ...διαταγές :bigsmile:
Αυτήν την φορά θα αναδείξουμε μέσω της καταχώρησης και την μεταφυσική υπόσταση του My Horoscope, δόξα τω θεώ, έχουμε πλούσιο φωτογραφικό αρχείο (και όχι κλίπαρτ), αλλά και την αναδομητική του διάθεση όπως και την καρμική του επιταγή :cheesy:

divinaki
20-10-2007, 11:54 AM
Τελευταία παρακολουθώ την αστρολογία όχι τόσο για τις προβλέπσεις, όσο για να καταλάβω περισσότερο κάποια χαρακτηριστικά δικά μου και των γύρω μου

avrilllll
21-10-2007, 01:12 PM
το πετυχα τυχαια ψαχνοντας να βρω καποια βιβλια αστρολογιας και κατα τυχη βρηκα το myhoroscope .

VOK
27-11-2007, 11:33 AM
Η αλήθεια είναι ότι λόγω επαγγελματικών δυσκολιών σκέφτηκα να σερφάρω στο Internet και να δω τι λένε τα άστρα, για τις επιρροές κλπ. έτσι εντελώς τυχαία μπήκα και στο site σας. Είπα να γραφτώ ως μέλος. Ξεκίνησα να διαβάζω πριν δυο ώρες και δεν λέω να σταματήσω. Όντως κάποιες από τις αναλύσεις σας είναι σαν να με γνωρίζετε, σαν να με φωτογραφίζετε.
Ευχαριστώ πολύ θα σας συμβουλεύομαι.:bigsmile:

pigasos
28-11-2007, 06:16 PM
ΑΠΟ ΤΟ GOOGLE!:bigsmile:

wire
29-11-2007, 02:12 AM
Εντελώς στην τύχη.Μ ενδιαφέρει πολύ η αστρολογία,μια μερα πάτησα την λέξη αστρολογία στο google και μέσα σε όλα τα site ξεχώρισα αυτό.Από τότε διαβάζω ολα όσα υπαρχουν έχω μάθει πολλα και ενδιαφέροντα.
Βαριεμαι να ποστάρω... :embarrest και τωρα είπα...αντε βρε γραψε κάτι να ησυχασεις...

*Astropeleki*
29-11-2007, 06:37 AM
Βαριεμαι ...
Τελικά είναι χαρακτηριστικό των Τοξοτών η βαρεμάρα :toung::embarrest

Καλώς ήρθες wire :bigsmile: Σαν Τοξοτίνα που είσαι, θα έχεις πολύ τρέλα και κέφι μέσα σου, οπότε περιμένουμε την ενεργό συμμετοχή σου :love:

Μητσάκος
29-11-2007, 07:55 AM
Τελικά είναι χαρακτηριστικό των Τοξοτών η βαρεμάρα :toung::embarrest

Καλώς ήρθες wire :bigsmile: Σαν Τοξοτίνα που είσαι, θα έχεις πολύ τρέλα και κέφι μέσα σου, οπότε περιμένουμε την ενεργό συμμετοχή σου :love:
Κατά περιόδους ισχύει αυτό για τη βαρεμάρα. Γιατί είναι και φορές που δουλεύουμε σα σκυλιά.:nuts:
(και για να σας προλάβω πριν αρχίσετε διάφορα σχόλια να σας πω ότι δεν είναι χώρος για τέτοιου είδους σχολιασμούς ;) )

THIRA
29-11-2007, 11:03 AM
Γειά σας.
Σας ανακάλυψα μέσω της δημοσίευσης σας στο in.gr και μου φάνηκε ενδιαφέρων γι αυτό και γράφτηκα μέλος.Βέβαια οι γνώσεις μου στην αστρολογία είναι σε πολύ χαμηλό επίπεδο αλλά προσπαθώ να καταλάβω μέσα από τα ωραία και κατατοπιστικά άρθρα που δημοσιεύετε.Αλλά ακόμα μου φαίνονται βουνό!

Sei
06-12-2007, 08:30 AM
Γειά σας παιδιά,

εγώ αν θυμάμαι καλά από το in.gr.
Είμαι μέλος αρκετό καιρό,με προβληματίζει λίγο το όλο θέμα της'' ενεργής συμμετοχής'' γιατί τι μπορώ να γράψω από την στιγμή που οι γνώσεις μου στα θέματα της αστρολογίας, στο επίπεδο που βρίσκονται, θεωρώ ότι χαρακτηρίζονται
ανύπαρκτες?
Επισκέπτομαι την ιστοσελίδα σχεδόν καθημερινά,αλλά αρκετά σημεία μου φαίνονται δύσκολα στην κατανόηση,γιατι πχ. πολλά άρθρα δεν μπορώ να τα διαβάσω,δεν επιτρέπεται η πρόσβαση ,αυτό το μήμυμα εμφανίζεται.
'Ισως θα μπορούσατε να θεωρείτε αρκετά ενεργά μέλη και αυτούς που επισκέπτονται το site συχνά,πιστεύω ότι έχετε την δυνατότητα να το τσεκάρετε αυτό.
Απλά μία ιδέα δίνω.

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά σε αυτούς που γιορτάζουν!!

allen
06-12-2007, 03:11 PM
πολλά άρθρα δεν μπορώ να τα διαβάσω,δεν επιτρέπεται η πρόσβαση ,αυτό το μήμυμα εμφανίζεται.
'Ισως θα μπορούσατε να θεωρείτε αρκετά ενεργά μέλη και αυτούς που επισκέπτονται το site συχνά,πιστεύω ότι έχετε την δυνατότητα να το τσεκάρετε αυτό.

Τα άρθρα που αναφέρετε προφανώς είναι αυτά που έχουν την ετικέτα "Προσεχώς".. Στα "Προσεχώς" λοιπόν, δεν έχει πρόσβαση κανένα μέλος. Ούτε τα ενεργά, ούτε τα πολύ ενεργά, ούτε κανένας.
Παρουσιάζονται άρθρα, τα οποία έχουν προγραμματιστεί να δημοσιευτούν το προσεχές διάστημα.

Arcturos
06-12-2007, 05:18 PM
:offtopic:Από την κυρία Σίμου

MAGKI
07-12-2007, 08:36 PM
Ελληνική μηχανή αναζήτησης

tsabikaki
09-12-2007, 11:34 PM
apo to in.gr - Κεντρική σελίδα (http://www.in.gr)

deliadou
10-12-2007, 01:15 AM
entelos tixaia psaxnontas kati allo alla nomizo kollisa mazi tou einai poli kalo site

deliadou
10-12-2007, 01:16 AM
entelos tixaia psaxnontas kati allo alla nomizo kollisa mazi tou einai poli kalo site:bigsmile::bigsmile:

ΑΛΙΚΗ
12-12-2007, 10:50 PM
σερφάροντας :bigsmile:

alicef
23-12-2007, 08:51 PM
google


thanks a lot

angelllibra
29-12-2007, 10:16 PM
Καλησπερα.Συγχαρητιρια για το site.Για να πω την αληθεια ειμαι γραμμενη εδω και ενα χρονο περιπου.Το ανακαλυψα εντελως τυχαια.Λογω επαγγελματικων θποχρεωσεων ομως δεν το ειχα παρακολουθησει καθολου.χθες μου στειλαρε ενα mail και ξαναμπηκα.εχετε παρα πολλα ενδιαφεροντα θεματα που δεν εχουν σσχεση μονο με τις συνηθησμενες και τυποποιημενες προβλεψεις.μεσα απο τα αρθρα σας μπορω να μαθω πολλα πραγματα για την επιστημη της αστρολογιας.
ευχαριστω πολυ ΝΙΚΗ:bigsmile:

lia21-12
08-01-2008, 04:54 PM
Γειά σας παιδιά!Βρήκα τη σελίδα τυχαία ψάχνοντας κάτι στο google!

_angel_
14-01-2008, 02:48 PM
Σερφάροντας ...:wink2:

Bitsa
15-01-2008, 10:55 AM
Μου το σύστησε μια πολλή καλή φίλη:bigsmile:

mpoumpou29
15-01-2008, 04:59 PM
:embarrest:love:
Μια απλή ερωτηση! Πιστεύω θα είχε ενδιαφέρον να δούμε με ποιο τρόπο αντιληφθήκαμε την ύπαρξη του myhoroscope από το πουθενά...

Και αρχίζω εγώ... Διάβαζα και διαβάζω στον ελεύθερο χρόνο μου για πάσης φύσεως θέματα από αυτά που ασχολείται το myhoroscope. Σε μια συζήτηση με φίλους μου ανέφεραν την ηλεκτρονική διεύθυνση και ότι θα έβλεπα κάτι διαφορετικό. Όντως είναι διαφορετικό. Τώρα μάλιστα με τη νέα εμφάνιση μου αρέσει καλύτερα και είναι πιο φιλικό. Πάντα με τα δικά μου γούστα βέβαια. Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν ρώτησα τους φίλους μου πως το ανακάλυψαν. Καιρός να το κάνω.

gia sas paidia..tixaia mpika kai to vrisko poli kalo...:love::love::love::love:

ploutonos@yahoo.gr
22-01-2008, 08:21 PM
:bigsmile:

kalas
23-01-2008, 01:24 AM
Καλησπερα σε όλους.Μέσω google έμαθα για την πολυ ωραία ιστοσελίδα σας.Σας ευχαριστω για την ωραία προσπαθεια.Φιλιά:laugh:

parisk87
25-01-2008, 01:37 AM
τυχαία... εντελώς όμως χαχα!

kokoras2
09-02-2008, 07:41 PM
γεια σας εγω επερνα το περιοδικο σας καθε μηνα.μπορειτε να μου πειτε πωσ μπορω να βρω που εχω την αφροδιτη΄:toung:

*Astropeleki*
09-02-2008, 07:56 PM
γεια σας εγω επερνα το περιοδικο σας καθε μηνα.μπορειτε να μου πειτε πωσ μπορω να βρω που εχω την αφροδιτη΄:toung:

Δώσε τα στοιχεία σου εδώ http://www.myhoroscope.gr/?page=natal-chart και θα δεις στον χάρτη που βρίσκεται η Αφροδίτη σου ;)

Argiro
10-02-2008, 02:14 AM
Έψαχνα στο Google να βρω τη διεύθυνση της Mediatel και της Mediafon και τις υπηρεσίες τους σχετικά με τηλεγραμματεία, τραπεζικές υπηρεσίες και κινητή τηλεφωνία και ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση είχαν αυτά με αυτή την ιστοσελίδα και πώς βρέθηκα εδώ...:blink: Όχι πως μου κακοέπεσε δηλαδή...

starfish
13-02-2008, 09:28 PM
Έψαχνα στο Google να βρω τη διεύθυνση της Mediatel και της Mediafon και τις υπηρεσίες τους σχετικά με τηλεγραμματεία, τραπεζικές υπηρεσίες και κινητή τηλεφωνία και ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση είχαν αυτά με αυτή την ιστοσελίδα και πώς βρέθηκα εδώ...:blink: Όχι πως μου κακοέπεσε δηλαδή...

:laugh::laugh: Ολο το συμπαν [τραπεζικο και τηλεπικοινωνιακο] συνομωτησε!!:nuts::bigsmile:

KRISTOULINA
15-02-2008, 09:46 AM
καλημερα σε ολους.χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν εχθες.εψαχνα στο google για χαρτομαντεια και ηταν το πρωτο site που ανοιξα.φυσικα εμεινα εγινα μελος και αποφασισα να ασχοληθω περισσοτερο με την αστρολογια.οταν εχεις τετοια ωραια παρεα δεν νομιζω να ξεκολλας ευκολα απο τον υπολογιστη.

Poulino
18-02-2008, 07:56 PM
Κι εγώ πάλι καπως έτσι, τυχαία, έψαχνα κάτι αστρολογικό, είδα φως και μπήκα και ελπίζω να μεινω!!!!;)

silvestro
19-02-2008, 12:50 AM
Και γω μεσα απο την αναζητηση σαs βρηκα ψαχνωνταs κατι σχετικα με την καρμικη αστρολογια.Να το πω ...τυχαιο?

Poulino
19-02-2008, 12:56 AM
Και γω μεσα απο την αναζητηση σαs βρηκα ψαχνωνταs κατι σχετικα με την καρμικη αστρολογια.Να το πω ...τυχαιο?
Τυχαίο.....αλλά μοιραίο!!!!:P
Καρμικό θα ταν!!!:toung:

spiman
19-02-2008, 01:43 AM
Ψάχνοντας σε δύσκολες στιγμές κάποιο παράθυρο...Μόνο που βρήκα πόρτα ανοιχτή και παρά τον λαβύρινθο κάθε μέρα είμαι εδώ. Ευχαριστώ όλους σας γιατί κάθε σχόλιο είναι πηγή προβληματισμού.

amamatzi
25-02-2008, 09:16 PM
kalispera
Tyxaia apo to google otan epsaxna gia astroligikes problepseis kai fysika apo tote mpaino mono edw.
POly kalo site
eyxaristw
anna

didymos
04-03-2008, 03:44 PM
Από το google

starfish
05-03-2008, 12:21 PM
Ειναι αληθεια οτι το myhoroscope προκαλει εθισμο!! :cheesy::cheesy:

ΑΡΙΔΗΛΗ
14-03-2008, 08:24 PM
Από link σε άλλο site αλλά κόλησα για τα καλά:love:
Εχει τόσο ενδιαφέροντα άρθρα που πραγματικά σε μαγεύει!!

*Astropeleki*
14-03-2008, 09:02 PM
Από link σε άλλο site αλλά κόλησα για τα καλά:love:
Εχει τόσο ενδιαφέροντα άρθρα που πραγματικά σε μαγεύει!!
Αυτό είναι ένα από τα θετικά του myhoroscope :bigsmile::love:

niogr
20-04-2008, 05:02 PM
ψάχνοντας στο google να βρω τον αστρολογικό μου χάρτη!!!!! Πράγματι ενδιαφέρον site, από τα λίγα που υπάρχουν!:laugh:
Καλή Ανάσταση σε όλους!

inanna
20-04-2008, 05:13 PM
Η αλήθεια είναι οτι με ενδιαφέρει αρκετά η αστρολογία..........οπότε είχα βρει ένα site και ενημερωνόμουν απο εκεί........Μια μέρα όμως σερφάρωντας βρηκα αυτό το site το οποίο ειναι καταπληκτικό!!!!!!!!!Δεν εχει καμια σχέση με το άλλο.:bigsmile:

MIRKA
06-05-2008, 12:59 AM
Γειά σας παιδιά καλώς σας βρήκα! Μην απορίσετε για τον τυποποιημένο τρόπο με τον οποίο ξεκινάω την συμμετοχή μου στο φόρουμ ,αλλα είναι η πρώτη φορά που αποφασίζω να συμμετέχω ενεργά σε μιά συζήτηση (συνήθως διαβάζω τα αρθρα χωρίς να ειμαι μέλος). Η αστρολογία με ενδιαφέρει πολύ και ψαχνοντας να βρώ σχετικά αρθρα επεσα .......... πάνω στο myhoroscope.
Οι γνώσεις μου στήν αστρολογία έχουν τρομερά κενά , αλλά έχω ασχοληθεί αρκετά μόνη μου και μέσες - άκρες μπορώ να παρακολουθήσω τις συζητήσεις σας. Δεν ξέρω αν το forum απευθύνεται σε μαθητές αστρολογίας (αν κατάλαβα καλά) και τι μπορώ εγώ μα τόσο ελλειπείς γνώσεις να προσφέρω, αλλα ειλικρινά τα αρθρα που δια βάζω με μαθαίνουν πολλά πράγματα και χαίρομαι να διαβάζω τα εξειδικευμένα μηνυματα άλλων μελών . Συγνώμη αν σας κούρασα με την πολυλογία μου. ευχαριστώ για την φιλοξενία στο site σας.:
Ας μου πεί κάποιος πως θα βάλω μία φατσούλα σε ένα μου μήνυμα, προσπάθησα αλλά δεν τα κατάφερα.

nellonio
30-05-2008, 11:55 AM
απο το google!
μου αρέσει πολύ να διαβάζω και να μαθαίνω πράγματα γύρω από την αστρολογία!!

skorpion
30-05-2008, 12:51 PM
Γειά σας παιδιά καλώς σας βρήκα! Μην απορίσετε για τον τυποποιημένο τρόπο με τον οποίο ξεκινάω την συμμετοχή μου στο φόρουμ ,αλλα είναι η πρώτη φορά που αποφασίζω να συμμετέχω ενεργά σε μιά συζήτηση (συνήθως διαβάζω τα αρθρα χωρίς να ειμαι μέλος). Η αστρολογία με ενδιαφέρει πολύ και ψαχνοντας να βρώ σχετικά αρθρα επεσα .......... πάνω στο myhoroscope.
Οι γνώσεις μου στήν αστρολογία έχουν τρομερά κενά , αλλά έχω ασχοληθεί αρκετά μόνη μου και μέσες - άκρες μπορώ να παρακολουθήσω τις συζητήσεις σας. Δεν ξέρω αν το forum απευθύνεται σε μαθητές αστρολογίας (αν κατάλαβα καλά) και τι μπορώ εγώ μα τόσο ελλειπείς γνώσεις να προσφέρω, αλλα ειλικρινά τα αρθρα που δια βάζω με μαθαίνουν πολλά πράγματα και χαίρομαι να διαβάζω τα εξειδικευμένα μηνυματα άλλων μελών . Συγνώμη αν σας κούρασα με την πολυλογία μου. ευχαριστώ για την φιλοξενία στο site σας.:
Ας μου πεί κάποιος πως θα βάλω μία φατσούλα σε ένα μου μήνυμα, προσπάθησα αλλά δεν τα κατάφερα.


To φορουμ δεν απευθυνεται μονο σε μαθητες αστρολογιας με την κυριολεκτικη εννοια αλλα σε οποιον ενδιαφερεται γι αυτην....Καλωσηρθες λοιπον!

για τις φατσουλες οταν πατας απαντηση σε ενα θεμα εχει καπου μια φατσουλα πανω πανω αμα πατησεις πανω σου βγαζει....Διαφορετικα κατω στη γρηγορη απαντηση πατας πανω στις προσθετες επιλογες και κανεις παλι το ιδιο επειτα

the alone traveller
21-07-2008, 10:28 PM
από διαφήμιση σε περιοδικό:bigsmile:

leoma
21-07-2008, 10:32 PM
Σερφάροντας...:bigsmile:

the alone traveller
21-07-2008, 10:34 PM
Έχω διαβάσει αρκετά από τα άρθρα σας και σας συγχαίρω γιατί έχετε κάνει τρομερή δουλειά για πολύ κόσμο που ενδιαφέρετε ερασιτεχνικά να μάθει κάποια πράγματα. Ευχαριστώ προκαταβολικά για όσα βρίσκω και θα βρω και επιφυλάσσομαι για τυχόν απορίες καθώς το ψάχνω ακόμα.

xry45
22-07-2008, 11:00 PM
εμαθα για το Site απο την φιλη μου,η οποια ουρλιαζε στο τηλεφωνο απο την χαρα της που σας ανακαλυψε...απο τοτε εχουμε παθει εξαρτηση!!!συγχαρητηρια σε ολους σας κανετε εξαιρετικη δουλεια!!!!!

ζουπιαρα
24-07-2008, 09:38 AM
Καλημέρα. Κι εγώ ψάχνοντας να βρώ site για αστρολογία, σχέσεις, συναστρία, έπεσα πάνω σας...κι είπα να κάνω κι εγώ μαι εγγραφή...όλο και κάτι θα μάθω παραπάνω για την αστορλογία...ελπίζω να κολλήσω κι εγώ όπως κι εσείς!

Γεράκι
25-07-2008, 03:26 PM
Εγώ κατά ένα μεγάλο ποσοστό "τυχαία" αλλά εν γνώση μου γιατί ήθελα να "επικοινωνώ" με άτομα που έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα και να παίρνω καινούριες ιδέες για το πώς σκέφτονται.




:love::love::love:

ζουπιαρα
30-07-2008, 08:54 AM
Τελικά είναι πολύ χρήσιμο να είσαι μέλος σε αστρολογική κοινότητα.Χαίρομαι ιδιαίτερα που σας ανακάλυψα έστω και τυχαία.:bigsmile:

ΤΑΞΙΔΕΥΤΗΣ
14-08-2008, 10:38 AM
τυχαία σερφάροντας

Mpoufouna
17-08-2008, 03:14 PM
apo tin isida...des me filenada na me kamaroseis! :w00t::w00t:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
17-08-2008, 04:39 PM
apo tin isida...des me filenada na me kamaroseis! :w00t::w00t:

αγαπητο μελος γραφε ελληνικα πατησε το κουμπακι για ελληνικα γραμματα
σε ευχαριστω:bigsmile:

leoma
17-08-2008, 04:52 PM
apo tin isida...des me filenada na me kamaroseis! :w00t::w00t:

Καλώς ήρθες στην παρέα και χαιρετίσματα και στην Ίσιδα.:bigsmile:

Joca
11-09-2008, 12:50 PM
Εντελως "τυχαια" αλλα "μοιραια" εψαχνα για απαντησεις και τις εχω βρει.Μου φερατε πολυ γουρι, για αλλη μια φορα ευχαριστω :love:
Ειστε πολυ καλοι!! Μεινετε ετσιPerfect

ArgouenVampire
15-09-2008, 11:51 AM
google.search sthn ari8mologia

Vaskos69
16-09-2008, 02:21 AM
Ώπως σχεδόν όλοι..Τυχαία στο γκούγκλυ :cheesy:

yusurum
05-12-2008, 09:45 PM
Γεια σας.
Εγω το βρηκα απο το asxetos.gr.
Πολυ καλο site

ΑΘΗΝΑ103
07-12-2008, 03:06 PM
καλημέρα σας ήξερα οτι υπάρχει αρκετό καιρό αλλά το τελευταίο διάστημα μπαίνω πιο εντατικά!

bambola
23-12-2008, 01:41 AM
το άκουσα απο μια φίλη πριν πολύ καιρό και ένα βράδυ που χάζευα στο google το εντόπισα. Δυστυχώς επισκέπτομαι σπάνια το site...πολύ δουλειά και κακή σύνδεση. Πάντως όποτε μπαίνω τα άρθρα πραγματικά με ξενυχτάνε....:blink::blink::blink:

μπουκλα
24-12-2008, 11:50 PM
Απο φιλη εμαθα κι εγω για το site,και λογω ελλειψης χρονου κι εγω,το μονο αρνητικο που μπορω να σκεφτω ειναι το ξενυχτι στα forums....:wacko:

κλειτα
26-12-2008, 02:53 PM
Από την εκπομπή της ΝΕΤ Ψηφιακή Ελλάδα !:bigsmile:

IONANT1
26-12-2008, 04:13 PM
eida ena kokkora pentakathara sto flytzan mou kai anarwtithika ti itane ayto.pliktologisa loipon kafemanteia kai vrika to site......
to opoio me exeplixe
sygxaritiria

toula35
09-01-2009, 12:52 AM
απο μηχανη αναζητησης το google για την ακριβεια και απο τοτε εδω.....διαβαζω και μαθαινω:crazy:

αστερόσκονη
16-01-2009, 09:22 PM
καλησπέρα!
τυχαία όπως όλοι στο Google. Συγχαρητήρια είστε πολύ καλή παρέα και συνχρόνως μαθαίνω πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα.
Ευχαριστώ για παρέα.

jungle
16-01-2009, 09:55 PM
αγορασα το πρωτο τευχος του περιοδικου <ζωδιακος> που ηταν πολυ ωραιο
και ειδα τη διαφημιση για τα μαθηματα αστρολογιας.

Dell Piero
16-01-2009, 10:06 PM
Πολύ πετυχημένο περιοδικό. Και τι εκλεκτοί συνεργάτες !!!!!!! ..............


αγορασα το πρωτο τευχος του περιοδικου <ζωδιακος> που ηταν πολυ ωραιο
και ειδα τη διαφημιση για τα μαθηματα αστρολογιας.

bakthi
24-01-2009, 06:11 PM
τυχαία σερφαροντας και ενθουσιάστηκα.λέτε πολύ όμορφα και ενδιαφέροντα πράγματα.και εγώ προσπαθώ να μάθω!!!!!!!!!!!!!!

roxan
24-01-2009, 08:27 PM
στην αρχή απλα σερφάρωντας αλλα τελικά ανάμεσα απο άλλα φορυμ αστρολογίας..κατέληξα εδώ!!!
:cheesy::cheesy::cheesy::bigsmile:

joei
24-01-2009, 10:40 PM
από το google και από τότε είμαι τακτική αναγνώστρια:bigsmile:

arxwneon
24-01-2009, 11:41 PM
Καλησπέρα σας!
Θα ήθελα κατ' αρχάς να σας ευχαριστήσω θερμά για την δυνατότητα που μου δίνεται μέσα από τη σελίδα σας να παρακολουθώ αστρολογικά και ποικίλης ύλης ενδιαφέροντα θέματα.Δυστυχώς όμως δεν γνωρίζω αστρολογία, γι'αυτό και αγοράζω μηνιαία περιοδικά για να ενημερώνομαι για το ζωδιό μου.Σε ένα από αυτά είδα και την διεύθυνση της σελίδας σας.
Επίσης θα ήθελα να είμαι πιο ενεργό μέλος, αλλά δεν ξέρω πως θα μπορούσα να παραθέσω την αποψή μου για θέματα τα οποία δεν γνωρίζω.
Συγχαρητήρια για την σελίδα σας.:bigsmile:

aprositos
25-01-2009, 08:13 AM
Από το google αναζητώντας ανάλογα κείμενα ή site

sentimental
26-01-2009, 12:50 AM
Το ενδιαφερον μ για την αστρολογια κ η αναγκη μου να εξηγησω τα κακως κειμενα της ζωης μου με οδηγησαν στο google και σας βρηκα:cheesy:

iris!
27-01-2009, 02:18 AM
το εμαθα απο μια φιλη που ασχολητε αρκετα με την αστρολογια.εγω ειμαι καινουργια.τωρα αρχιζω να μαθαινω!

yiota88
06-02-2009, 12:01 PM
Καλημέρα.. Έψαχνα στο google για το πως μπορώ να βρώ την σελήνη μου και βρήκα το site σας!:embarrest

myriamcyprus
08-02-2009, 05:16 PM
βρήκα την ιστοσελίδα τυχαία, όταν έκανα αναζήτηση για την Αφροδίτη (αρχαία θεότητα), μπήκα και μου άρεσε!:bigsmile:

taniatania
08-02-2009, 09:23 PM
Εντελώς τυχαία, έψαχνα κάτι άλλο και βρέθηκε μπροστά μου.

arxontidoy
28-02-2009, 01:12 PM
Γεια σας εγώ έμαθα από μια διαφήμιση σε ενα αστρολογικό περιοδικό.Μπήκα από περιέργια να δω το site και ξετρελάθηκα.Ενοείτε οτι από την πρώτη στιγμή έγινα μέλος και δεν το έχω μετανιώσει ούτε στιγμή.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
28-02-2009, 03:09 PM
Περυσι 29\2 εγινα μελος εδω..δισεκτος ο χρονος ηταν:cheesy:
Αυριο κλεινω εναν χρονο εδω..
Με εγραψε η κορη μου ,εγω δεν ηξερα πως γινετε αυτη η διαδικασια :wacko:
Γνωρισα αρκετους φιλους ,μερικοι ειναι ξεχωριστοι για μενα..αυτοι ξερουν γιατι:love:
Ειναι μεσα στην ζωη μου πια η καθημερινη επαφη με το φορουμ ,
ηταν ερωτας με την πρωτη ματια :love:το:horoscope:
βαθυς,ουσιαστικος,που μου εμαθε πολλα και μου μαθαινει συνεχως..
Η πρωτη μερα μου εδω και ολη εβδομαδα ηταν ασχημη με αποπηραν τους αποπηρα και εγω...
Αλλα εγω εκει..ειδα τα λαθη μου [απο αγνοια]να μην απαιτω την οποιαδηποτε ασχετη απορια μου εδω και τωρα..
Την παντελη αγνοια μου οχι μονο στο πως ρωταμε μεσα στο φορουμ ,αλλα και τι ρωταμε ,
αλλα και την αγνοια στους ιντερνετικους ορους κ.λ.π
Σημεια,αβαταρ,σμαιλς,θενκς. ολα αυτα τα εβλεπα αλλα φοβομουν να τα πατησω [οταν εχεις αγνοια;]
και αλλα πολλα ..
Με βοηθησαν σε ολα οταν τους ρωτουσα με π.μ, εβλεπαν και τις φιλοτιμες πρασπαθειες μου..
Αφιερωμενο σε αυτους λοιπον :love:
Επισης ευχαριστω και το μελος '' λελου'' που με ζωγραφισε:love:

Και απο τα βαθη της ψυχης μου ενα ευχαριστω σε εσενα παιδι του 1963 ομοζωδιε μου
σε ευχαριστω για οσα εκανες και για οσα κανεις .
Την αγαπη μου και την εκτιμηση μου να εχεις φιλε μου:love:

Δεσποινα κουκι:bigsmile:

kronios
01-03-2009, 11:33 AM
apo mia fili

skorpinaa
08-03-2009, 03:37 PM
Γειά σας!! :bigsmile:
Και εγώ μια μέρα έψαχνα κάτι στο google και αμέσως έπεσα πάνω στο site!

sellana
10-03-2009, 11:01 AM
:love:απο το περιοδικο ΖΩΗ ΚΑΙ ΖΩΔΙΑ που το πηρα μια μερα απο περιεργεια και μετα κολλησα :love::love::love:

ΤΑΤΙΑΝΑ
16-03-2009, 12:41 AM
Να που μπήκα κι εγώ, σαν τους πολλούς - τυχαία! Ελπίζω κι εγώ να κολλήσω... Φαίνεται πολύ καλά οργανωμένο, ίσως και υπερβολικά για το δικό μου περιορισμένο ελεύθιερο χρόνο... Θα δείξει.
Λοιπόν παιδιά, εγώ έψαχνα να δω (αλλά δεν το βρήκα τελικά) την ερμηνεία του ¨Λίλιθ στον Σκορπιό και 11-ο οίκο"...
Τα λέμε, μάλλον...

LUNA009
16-03-2009, 02:59 AM
Και εγω τυχαια το ανακαλυψα ψαχνοντας κατι στο Google!Αλλα πραγματικα μεσα απ' τα βαθη της ψυχης μου θεωρω οτι δεν ειναι καθολου τυχαιο που ανακαλυψα αυτο το site!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-03-2009, 09:08 AM
Και εγω τυχαια το ανακαλυψα ψαχνοντας κατι στο Google!Αλλα πραγματικα μεσα απ' τα βαθη της ψυχης μου θεωρω οτι δεν ειναι καθολου τυχαιο που ανακαλυψα αυτο το site!

καπως ετσι ξεκινουν οι μεγαλοι ερωτες ...:love:
εντελως τυχαια ...
εκει που δεν το περιμενεις..
ισως εκει βρισκετε και η δυναμικη του σαιτ μας στην μεγαλη καψουρα που εχουμε για αυτο...:love:
και αυτο μας στο ανταποδιδει με τα αρθρα του και θεματα :bigsmile:

LUNA009
18-03-2009, 10:24 PM
καπως ετσι ξεκινουν οι μεγαλοι ερωτες ...
εντελως τυχαια ...
εκει που δεν το περιμενεις..
ισως εκει βρισκετε και η δυναμικη του σαιτ μας στην μεγαλη καψουρα που εχουμε για αυτο...
και αυτο μας στο ανταποδιδει με τα αρθρα του και θεματα
Καπως ετσι θα το περιεγραφα κι εγω!Αφου με το που μπηκα αρχισα να διαβαζω σχεδον ολα τα αρθρα το ενα πισω απ' τ' αλλο ξενυχτωντας!Με ειχε συνεπαρει!!Μια απορια(δεν ξερω αν ειναι το καταληλλο μερος για να τη θεσω αλλα δεν ξερω που αλλου)Γιατι στην αρχη μου εβγαζε ολα τα αρθρα και τωρα οχι;

deliadou
21-03-2009, 05:39 AM
και εγώ εψαχνα στο διαδίκτυο για να μαθω για το ζώδιο μου και έδωσα πάνω σε αυτο το site!!!! Τρελλάθηκα όταν το είδα

ελσα
23-03-2009, 05:47 PM
Καλησπερα, εγώ σας βρήκα ψάχνοντας στο Google για τις προβλεψεις του 2009.Μπορώ να πω οτι εντυπωσιάστηκα από την οργάνωση του site και τα τόσα διαφορετικα θέματα που συζητούν όλοι εδώ. Χαίρομαι που μπορώ να τα διαβάζω και'γω όταν βρίσκω λίγο χρόνο.

funnygirl71
27-03-2009, 09:07 AM
Μέσω του facebook, από φίλη

anemos77
27-03-2009, 01:15 PM
καλημερα εγω απο το google και κολλησα...:cheesy:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
27-03-2009, 02:49 PM
καλημερα εγω απο το google και κολλησα...:cheesy:
Καλως μας ηρθες λοιπον!:bigsmile:

Basilakis
29-03-2009, 01:44 AM
Ψάχνοντας στο google για τους πλανητες.

stepapjd
30-03-2009, 11:50 PM
εμαθα για το myhoroscope απο μια φιλη και εχω ξετρελαθει!!!!!!!!!:love:

DjBigFame
01-04-2009, 05:30 PM
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα..

Το site μου το σύστησε ένα μέλος της παρέας σας και νομίζω ότι το έχω γράψει και στη φόρμα εγγραφής..

Ως πρώτη εντύπωση μ'αρέσει..δεν το έχω ψάξει ακόμα οφείλω να ομολογήσω..

LAHTARA
01-04-2009, 10:45 PM
Καλησπέρα σε όλους. Το site το βρήκα τυχαία σερφάροντας ενώ έψαχνα για τον πλανήτη Αφροδίτη..
"Οταν η εσπέρα φτάνει σκοτεινιάζοντας τα μάτια, εγώ από το μέλλον έκθαμβος, κοιτώ τα ουράνια πλάτια, όπου ο Θεός με ξάστερα σημεία έχει γραμμένα του κάθε πλάσματος τις τύχες και τα πεπρωμένα. Γιατί από τα βάθη του ουρανού ο Θεός κοιτώντας κάτω, δείχνει το δρόμο από οίκτο κάποτε, στα πλάσματά του, με τη δική του γραφή, με άστρινα διαμάντια, προλέγοντας μας τα καλά μα και τα ενάντια..Όμως οι άνθρωποι φορτωμένοι θάνατο και γη, δε διαβάζουν τούτη τη γραφή." "ΡΟΝΣΑΡ"

κικικι
12-04-2009, 02:47 PM
ΑΠΟ ΤΟ YAHOO

ginie
16-04-2009, 10:00 AM
Μια απλή ερωτηση! Πιστεύω θα είχε ενδιαφέρον να δούμε με ποιο τρόπο αντιληφθήκαμε την ύπαρξη του myhoroscope από το πουθενά...

Και αρχίζω εγώ... Διάβαζα και διαβάζω στον ελεύθερο χρόνο μου για πάσης φύσεως θέματα από αυτά που ασχολείται το myhoroscope. Σε μια συζήτηση με φίλους μου ανέφεραν την ηλεκτρονική διεύθυνση και ότι θα έβλεπα κάτι διαφορετικό. Όντως είναι διαφορετικό. Τώρα μάλιστα με τη νέα εμφάνιση μου αρέσει καλύτερα και είναι πιο φιλικό. Πάντα με τα δικά μου γούστα βέβαια. Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν ρώτησα τους φίλους μου πως το ανακάλυψαν. Καιρός να το κάνω.

Δεν ειχε πολυ δουλεια στο γραφειο και χαζευα στο ιντερνετ. Απο link σε link έφτασα στο myhoroscope.

Etoil
16-04-2009, 05:07 PM
Αρχικα μεσω google, και μετα απο μια φιλη οταν εψαχνα για κατι και μου ειπε για την σελιδα, εκει εγινα και μελος.

sofia23
16-04-2009, 07:10 PM
Όπως οι περισσότεροι μέσα από το GOOGLE ψάχνοντας για αστρολογία και από τότε.......
Κόλλησα!

sofia23
16-04-2009, 07:11 PM
Όπως οι περισσότεροι μέσα από το GOOGLE ψάχνοντας για αστρολογία και από τότε.......
Κόλλησα!:toung:

kiki90
17-04-2009, 01:07 PM
Καλημέρα παιδιά κ απο εμένα....Μία συμμαθήτρια μου απο την σχολή μου ανέφερε αυτό το υπέροχο site μια μέρα που μιλούσαμε για τα ζώδια...

lilly blossom
06-05-2009, 12:29 PM
Ενδιαφέρομαι για την αστρολογία και ψάχνοντας για sites σχετικά με το θέμα σας ανακάλυψα και νάμαι.

chris_peace
21-05-2009, 08:09 PM
μεσω μιας φιλης :cheesy:

30para
14-06-2009, 05:44 PM
Εγω το διαβασα σε ενα περιοδικο αστρολογιας.:bigsmile:

funnygirl26
15-06-2009, 10:09 AM
καλημερα σε ολους!εγω το βρηκα καθως εψαχνα μια μερα κατι στο google για τα ζωδια και απο τοτε το επισκεφτομαι συχνα.μπραβο σε ολους σας!

iliou
01-08-2009, 08:08 PM
εμαθα τυχαια την ιστοσελίδα απο αναζητηση

MACAVI
01-08-2009, 09:12 PM
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΡΜΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ .ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ GOOGLE KAI NAMAI....

veridis
03-08-2009, 12:16 AM
Έμαθα για το site απο την διαφήμιση της ¶ρτεμις Ζήνα στο περιοδικό Αστρολόγος

indigoel
07-09-2009, 11:58 PM
καλησπερα! μα φυσικα απο το google εμαθα για την ύπαρξη του myhoroscope...... πραγματικα το φορουμ ειναι από τα καλυτερα του είδους του.
:love:

klairy
22-09-2009, 03:21 AM
έμαθα για το σάϊτ από μια φίλη φανατική με την αστρολογία!!αν και μ αρέσει πολύ δεν έχω αρκετό χρόνο για ν ασχοληθώ...:embarrest

atthis
22-09-2009, 10:06 AM
Πληκτρολόγησα "τετράγωνο ¶ρη-Πλούτωνα" και βγήκα στη σελίδα σας.

JIN
01-10-2009, 11:21 PM
ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟ

myriamcyprus
02-10-2009, 08:27 PM
Kαι εγώ τυχαία το ανακάλυψα, μέσα από το google!

felma
06-10-2009, 09:16 PM
anazitwntas sxetikes selides sto google...

laonikos
09-10-2009, 04:00 AM
σερφαροντας μεσω google

Tzoudy
21-10-2009, 06:44 PM
Εντελώς τυχαία όπως έψαχνα στο google μιας και μου αρέσει να ασχολούμε με τέτοια θέματα.

PARTHENOS15
28-10-2009, 02:35 AM
Apo to facebook:))

S+S
29-10-2009, 01:23 AM
Στο Google αν και όταν γράφτηκα το 2006 δεν ήταν έτσι. Εχει βελτιωθεί απίστευτα! Μπράβο στην ομάδα!

pontikoulis
26-12-2009, 07:46 PM
Καλησπέρα έμαθα για το my horoscope από το Google τυχαία ψάχνοντας για τον αστρολογικό μου χάρτη. Τελικά βρήκα παραπάνω πληροφορίες σχετικά με την αστρολογία από ότι μπορούσα να φανταστώ. !!!!!
Καλή χρόνια σε όλους και να συνεχίσετε έτσι δημιουργικά και το 2010 :laugh:

billis
26-01-2010, 02:42 PM
απο μια φιλη ποθ ασχολειται ερασιτεχνικα με την αστρολογια

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
04-02-2010, 10:40 AM
Τυχαία μέσω google

ΚΟΓΙΟΤ
19-02-2010, 05:44 PM
Καλησπέρα σας! Βρήκα το site τυχαία ψάχνοντας στο google για το τι σημαίνουν κάποιοι πλανήτες στο ζώδιο μου.

penelopy
15-03-2010, 12:32 PM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΥΧΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ IN GR. ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΨΕΙΣ ΚΑΙΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.

ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ .

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΤΙΘΕΤΕ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.:nuts:

popininja
15-03-2010, 01:16 PM
μεσω Google...
με γοητεύει η αστρολογία και διαβάζω διαφορα σχετικά.
Στο διαδύκτιο το site ειναι από τα πιο δημοφιλή
και όχι άδικα κατά τη γνώμη μου.
Είναι άρτια ενημερωμένο για πολλά θέματα και από τεχνικής πλευράς πρφέρει πολλά
στους χρήστες τους, ακόμα και τους αρχάριους.
Επίσης θέλω να ευχαριστήσω την Τίνα που σε κάποια μου ερώτηση ανταποκρίθηκε αμέσως
αν και ήμουν μόλις λίγες μέρες στο site.
Αυτό θα πει ανθρωπισμός κι επαγγελματισμός.:bigsmile:

goni
01-06-2010, 12:44 AM
Εγώ μέσω facebook, κάποιος κοινός φίλος και βρέθηκα να΄μαι φαν.Ενημερώνομαι συχνά για την αστρολογία και μπορώ να πω ότι είστε πολύ καλοί και κατανοητοί. Ευχαριστούμε!!

miron
02-06-2010, 09:06 PM
Καλησπέρα . Ένας περίεργος τρόπος γνωριμίας με το myhoroscope,ήταν ο δικός μου. Όταν πήρα τον πρώτο μου μισθό ,1977 αγόρασα το πρ'ωτο μου βιβλίο αστρολογίας.Από τότε η σχέση μου με την αστρολογία ήταν ένα ταξίδι. Αργοτέρα όταν η δουλειά μου ήταν στό περίπτερο ,διάβαζα τα πάντα όσα είχαν αντικείμενο την συγκεκριμένη γνώση. Μελέτησα .εγόρασα βιβλία....Τα τελευταια 4 χρόνια ζώ στην επαρχία και συνεχιζα να αγοράζω όταν ευρισκα αστρολογικά περιοδικά.Δεν είχα δει ποτέ την διαφημήση.Το πιό περίεργο είναι ότι μαρέσουν οι διαφημησεις. Προσπαθώντας να μάθω όσα περισσοτερα μπορούσα για τον υπολογιστή,έβλεπα την τεχνολογική εκπομπη της Ε.Ρ.Τ για το διαδίκτυο και εκεί είδα έναν κ.να μιλάει για το myhoroscope ,όταν στο Ζωή και ζώδια έπεσα στν διαφημήση ..πήρα τηλ. Και έτσι ξεκίνησα το μακρύ ταξίδι της μελέτης για την γνώση...Ευχαριστώ το myhoroscope.

Katerina Paraskevopoulou
02-06-2010, 09:47 PM
:bigsmile: Από μία φίλη.... :love: Μου σύστησε το :horoscope: για τα πολύ καλά άρθρα συναστρίας και επίσης γιατί έδινε τη δυνατότητα εύρεσης των πλανητών ατόμου γεννημένου εκτός Ευρώπης....:cheesy:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-06-2010, 10:26 PM
myhoroscope μας κανει 11... Δεσποινα κουκι 88 ...
απεραντη αγαπη 8 ... ολα μαζι 11888 ..τυχαιο..δεν νομιζω...:laugh::bigsmile:

:love::love::love:

Τίνα Ζαχαριάδου
03-06-2010, 12:08 AM
μεσω Google...
με γοητεύει η αστρολογία και διαβάζω διαφορα σχετικά.
Στο διαδύκτιο το site ειναι από τα πιο δημοφιλή
και όχι άδικα κατά τη γνώμη μου.
Είναι άρτια ενημερωμένο για πολλά θέματα και από τεχνικής πλευράς πρφέρει πολλά
στους χρήστες τους, ακόμα και τους αρχάριους.
Επίσης θέλω να ευχαριστήσω την Τίνα που σε κάποια μου ερώτηση ανταποκρίθηκε αμέσως
αν και ήμουν μόλις λίγες μέρες στο site.
Αυτό θα πει ανθρωπισμός κι επαγγελματισμός.:bigsmile:

Πόπη μου, σήμερα είδα το ποστ αυτό,δεν ξέρω πως μου ξέφυγε, φαίνεται πως θα .......ήμουν κάπου αλλού :wacko:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!

:offtopic: Το ξέρω, μη με μαλώσετε!!!!!!!!!!

sideways
03-06-2010, 12:42 AM
:offtopic: Το ξέρω, μη με μαλώσετε!!!!!!!!!![/QUOTE]

Πως να σε μαλωσουμε βρε?
Εσυ ( κ καποια κα μοζορα :laugh:) ειστε οι αδυναμιες μας.
i know. :offtopic:

voulag
05-06-2010, 08:11 PM
Καλησπέρα σε όλους. Το site το γνώρισα ακούγοντας να μιλάνε γι ' αυτό στο μετρό δύο φίλες

asas
05-06-2010, 11:22 PM
Τυχαία !
:embarrest Συγνώμη, η ερώτηση είναι άσχετη, αλλά αν κάποιος θέλει να δημιουργήσει ένα θέμα συζήτησης στο forum, τι κάνει ? Έχω ψάξει και δεν μπορώ να το βρω, μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ?

:bigsmile: Ευχαριστώ!

gold soul
06-06-2010, 12:14 AM
Τυχαία !
:embarrest Συγνώμη, η ερώτηση είναι άσχετη, αλλά αν κάποιος θέλει να δημιουργήσει ένα θέμα συζήτησης στο forum, τι κάνει ? Έχω ψάξει και δεν μπορώ να το βρω, μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ?

:bigsmile: Ευχαριστώ!

Εδώ... Συζητήσεις γενικές και Off topic θέματα - Αστρολογία για όλους (http://www.myhoroscope.gr/91-%F3%F5%E6%E7%F4%DE%F3%E5%E9%F2-%E3%E5%ED%E9%EA%DD%F2-%EA%E1%E9-off-topic-%E8%DD%EC%E1%F4%E1)

και εδώ... Οι εραστές της Αστρολογίας - Αστρολογία για όλους (http://www.myhoroscope.gr/114-%EF%E9-%E5%F1%E1%F3%F4%DD%F2-%F4%E7%F2-%E1%F3%F4%F1%EF%EB%EF%E3%DF%E1%F2)

πάνω αριστερά στη σελίδα έχει επιλογή: δημιουργία νέου θέματος

:bigsmile:

kiaRRa
06-06-2010, 12:14 AM
Τυχαία !
:embarrest Συγνώμη, η ερώτηση είναι άσχετη, αλλά αν κάποιος θέλει να δημιουργήσει ένα θέμα συζήτησης στο forum, τι κάνει ? Έχω ψάξει και δεν μπορώ να το βρω, μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ?

:bigsmile: Ευχαριστώ!

Τσεκάρει να είναι στο σωστό φόρουμ και να εχει την αναλογη δυνατότητα να δημιουργήσει θέμα -δεν επιτρέπεται παντού να ανοιξουμε θέμα- και επιλέγει "Δημιουργία Νέου Θέματος" πάνω από την λίστα με τα υπάρχοντα θέματα του forum.

ΚΑΤΕ88
13-06-2010, 01:17 AM
γειά σας και απο μένα!! ανακάληψα το horoscope στο google (μου αρέσουν αρκετά τα άρθρα αστρολογίας ) και έτσι βρέθηκα εδώ....και ομολογω πως εχω κολλήσει ήδη...!!!!δεν ήξερα οτι υπήρχε κάτι τέτοιο! καταπληκτική δουλειά!

ΧΑΡΑΝΤΙ
28-07-2010, 12:54 AM
Από την φίλη μου την Εύη.:bigsmile:

marci89
17-11-2010, 03:31 PM
μεσω google

Ariete79
17-11-2010, 04:57 PM
Καλησπέρα σε όλο το forum...
Σας πρότεινε μέλος σας. Είστε πλέον από τα γνωστότερα site σε όσους ασχολούνται με το είδος!

xoxo

taurine
19-11-2010, 11:32 AM
Εντελώς τυχαία, μετά από αναζήτηση στο google, μία νύχτα με σελήνη στον υδροχόο!