PDA

View Full Version : Τι ειναι η σεληνιακη επιστροφη ?



hattie23
01-08-2010, 01:56 PM
Τι γεγονοτα "δειχνει"? Κυριως ψυχολογικα πως αισθανεται το ατομο απεναντι στα γεγονοτα που οι αλλοι χαρτες προβλεψεις του εχουν δειξει ?.Γενικοτερα εχω αρχισει να μπερδευομαι ορισμενες φορες.διαβαζω οτι ενα γεγονος πρεπει να επιβεβαιωνεται τουλαχιστον απο 2 προγνωστικους χαρτες ωστε να πουμε οτι θα πραγματωθει σε γεγονος.αλλα υπαρχουν απο τους διαφορους χαρτες αντιθετες οψεις μερικες φορες.αυτο ειναι λειτουργει ως αναιρεση της μιας οψη απο την αλλη ??και γι αυτο δεν υπαρχει το γεγονος?τελος.,να ξανακανω μια ερωτηση που δεν εχω λαβει ακομα απαντησει.ποσο σημαντικο ειναι τελικα να συγκρινουμε τους προοδευτικους χαρτες στην συναστρια δυο ατομων?σε διαφορα σαιτς που εψαξα,δινουν περισσοτερο βαρος στην συγκριση μεταξυ προοδευτικων του ενος και γενεθλιο του αλλου και αναποδα.και απο οτι βλεπω ολα τα συστηματα προβλεψης ακολουθουν την συγκριση με τους γενεθλιους και οχι την κατασκευη ενος χαρτη με βαση το πως ειναι οι πλανητες τωρα:wacko:τι συμβαινει τελικα?

ScP
01-08-2010, 02:21 PM
http://www.myhoroscope.gr/22-%F3%F5%F3%F4%DE%EC%E1%F4%E1-%F0%F1%FC%E2%EB%E5%F8%E7%F2/8417-%EB%DF%E3%E1-%F3%F4%EF%E9%F7%E5%DF%E1-%E3%E9%E1-%F4%E9%F2-%F3%E5%EB%E7%ED%E9%E1%EA%DD%F2-%E5%F0%E9%F3%F4%F1%EF%F6%DD%F2.html

hattie23
01-08-2010, 02:48 PM
ευχαριστω πολυ .ειχα κανει αναζητηση ως "σεληνιακη επιστροφη" προηγουμενως στο σαιτ και δεν ειχα βρει το αρθρο.δεν σκεφτηκα να το βαλω στο πληθυντικο :embarrest.ευχαριστω και παλι.

gold soul
01-08-2010, 03:07 PM
Πάντως στο δίνει αν το ψάξεις και ως "σεληνιακή επιστροφή" απλά το βγάζει πιο κάτω στα αποτελέσματα.. 18ο για την ακρίβεια..:love:

hattie23
01-08-2010, 06:08 PM
εμενα στην αρχη που βγηκαν μονο δυο αποτελεσματα.εκτος αν "εφαγα" κανενα γραμμα .πραγμα που συμβαινει συχνα στο χαζοπληκτρολογιο μου το οποιο "καταρρεει":toung:

gold soul
01-08-2010, 06:58 PM
....χαζοπληκτρολογιο μου το οποιο "καταρρεει":toung:

Καλά βρε μη το βρίζεις, μπορεί να έχει πλανήτες στον Παρορμητικό σταυρό το καημένο..:toung:

Να ξέρεις όμως πως αν δεν τονίζεις τις λέξεις κλειδιά στην αναζήτηση, δεν σου βγάζει όλα τα αποτελέσματα που θα έπρεπε..:love: