PDA

View Full Version : myHoroscope Καλοκαίρι 2010



ScP
25-06-2010, 06:39 PM
Καλοκαιράκι, ζέστη, οι φίλοι με περιττά, ΠΟΛΛΑ περιττά κιλά (βλέπε Μητσάκος) ιδρώνουν και η ανάγκη για ξεκούραση και ανανέωση προβάλλει επιτακτική.

Έτσι λοιπόν και το myhoroscope εφέτος, μετά από σχεδόν 6 χρόνια λειτουργίας του, θα μειώσει τους ρυθμούς του του υπόλοιπους 2 θερινούς μήνες για να δώσει την ευκαιρία σε όλους τους εθελοντές εργαζόμενούς του, στους φιλοξενούμενους αστρολόγους και τις υπόλοιπες ομάδες του να φορτίσουν τις μπαταρίες τους και να επανέλθουν δυναμικά.

Τι σημαίνει όμως μείωση ρυθμών για ένα site σαν το myHoroscope;


Θα κλείσουν τα φόρουμ αρθογραφίας και οι αναγνώστες δεν θα μπορούν να διαβάζουν αστρολογικά θέματα μέσα από την τεράστια βιβλιοθήκη μας;
Φυσικά όχι

Θα σταματήσουν να λειτουργούν τα αστρολογικά προγράμματα και οι χρήστες δεν θα μπορούν να βλέπουν τους χάρτες τους ή να διαβάζουν δωρεάν την γενέθλια ανάλυσή τους, ή να ενημερώνονται από τις προσωπικές τους διελεύσεις;
Φυσικά όχι

Θα σταματήσει η Σχολή αστρολογικών σπουδών να δέχεται εγγραφές και να παραδίδει μαθήματα;
Φυσικά όχι

Θα σταματήσουν να δημοσιεύονται οι μηνιαίες προγνώσεις;
Φυσικά όχι

Θα σταματήσουν να παρέχονται φθηνές συνδρομητικές υπηρεσίες;
Φυσικά όχι

Θα σταματήσει να ενημερώνεται το site με αστρολογικά άρθρα και θέματα κάθε εβδομάδα;
Φυσικά όχι

Η μόνη αλλαγή που θα γίνει, είναι η "αδρανοποίηση" μερικών φόρουμ συζητήσεων. Με απλά λόγια, σε κάποια από τα φόρουμ που υπάρχει η δυνατότητα συζήτησης σήμερα δεν θα μπορούμε να ανοίγουμε νέο θέμα, να ρωτάμε ή να απαντάμε.

Έτσι, αναπόσπαστες πλέον όλες οι ομάδες εργασίας του myHoroscope, θα μπορούν να κάνουν τη δουλειά τους και δεν θα έχουν το "επιπρόσθετο" να ελέγχουν ΚΑI τις συζητήσεις μας. Θα έχουμε και εμείς λίγο χρόνο να αφιερώσουμε στον εαυτό μας και να κάνουμε τα θερινά μας πλάνα.


Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας και δίνουμε την υπόσχεση για μια δυναμική επάνοδο!



Οι σχετικές αλλαγές θα γίνουν κατά τη διάρκεια της επόμενης εβδομάδας



ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

super_lela
25-06-2010, 09:45 PM
Χαλάλι σας!!

Με τις ευχές μας και την αγάπη μας καλή ξεκούραση!

:bigsmile:

:love:

any_f
26-06-2010, 10:43 AM
Καλο καλοκαίρι, μεγιά το server;)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-06-2010, 12:15 PM
ενταξει...ενταξει..σας καταλαβαινω !!!
καλη ξεκουραση σε ολους!:bigsmile:
το θρεντ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ μην μου κλεισετε μονο ε;
γιατι θα τα σπασω ολα εδω μεσα καρεκλες τζαμια πιατα κρυσταλλα!!!χιχιχι!!

Σας αγαπαω πολυ!!!!!:love:
Δεσποινα κουκι:love:

theresa_alma
26-06-2010, 01:25 PM
Ναστε ολοι καλα. Ευχομαι σε ολους σας να εχετε ενα Καλο Καλοκαιρι και να οπλιστουμε ολοι με δυναμη για να ανταπεξελθουμε στις δυσκολιες.
Συγχαρητηρια επισης για την συνεπεια σας. Ειπατε πως ενανερχεστε σε 3-4 μερες και τηρησατε την υποσχεση σας. Εγω παντως, θα σας διαβαζω συνεχεια ολο το καλοκαιρι.
Σας ευχαριστω για ολα.
Theresa_Alma

Candy08
26-06-2010, 02:40 PM
Καλό καλοκαίρι σε όλους...

ΚΑΜΕΛΟΤ
26-06-2010, 04:38 PM
καλο καλοκαιρι σε ολα τα μελη:cheesy:

wind*1
27-06-2010, 12:01 PM
Kαλές διακοπές σε όλους και καλή ξεκούραση! :bigsmile:

Lemonia9
27-06-2010, 12:51 PM
Καλό καλοκαίρι σε όλους με μπόλικη ξεκούραση!!! :bigsmile: Συγχαρητήρια κι από μένα για το νέο server! :horoscope:

a8nva888
27-06-2010, 07:04 PM
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΥHOROSCOPE!ANTE ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!ΕΜΕΙΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ!ΑΧ!ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΜΕ 1000 ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!ΚΑΙ 1ο ΕΤΟΣ ΑΚΟΜΑ!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ!Α!ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ Ν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΖΩΔΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΟΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΧΑΙΤΙΣΜΕΝΟΙ??ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ......

Katerina Paraskevopoulou
28-06-2010, 01:13 AM
Μου φαίνεται ο χώρος εδώ πάει να αντικαταστήσει το ώρα να συστηθούμε και σε λίγο και το ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, όπως λέμε καλό καλοκαίρι...... πολλοί μας κάτι θέλουν να πουν, κάτι θέλουν να εκφράσουν..... Υπάρχουν άνθρωποι όπως και εγώ που εκτός τη δουλειά πουθενά αλλού δεν θα πάνε, παρά μόνο σε κάποιες σελίδες του ίντερνετ.... Εύχομαι το σάιτ εδώ να δροσίσει τη δίψα της μάθησής μου, αν όχι έ τότε ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ και από μένα......

anemos77
28-06-2010, 09:46 AM
Καλο καλοκαιρι!!! Μας λειψατε :love:

sellana
28-06-2010, 01:01 PM
Καλό καλοκαίρι σε όλους .:bigsmile:

popininja
28-06-2010, 10:00 PM
Οι διακοπές μου ξεκίνησαν νωρίς φέτος και στα παράλια δεν έχει και πολύ μεγάλη διάδοση η τεχνολογία, όποτε βρίσκω λίγο σηματάκι στο δίκτυο θα παρακαλουθώ τα νέα.:bigsmile:
Πάμε όλοι για Sea, sun and ...surf (λέμε τώρα) και από τέλος Αυγούστου
με τροπικό μαύρισμα (ξαναλέμε τώρα):nuts: και πιο χαλαροί
ριχνόμαστε με τα μούτρα στο μαγικό κόσμο των άστρων. :love:
Μέχρι τότε απλά... τα μετράμε...

http://www.youtube.com/watch?v=zc9wIzi96_E

ΑΡΙΔΗΛΗ
29-06-2010, 07:01 PM
Καλό Καλοκαίρι σε όλους
το δικαιούστε λίγη ξεκούραση μας προσφέρεται τόσα ....απλόχερα!
Τις καλύτερες ευχές μου για ένα δροσερό και ξεκούραστο καλοκαιράκι!

mairy
01-07-2010, 12:32 AM
Kales diakopes, kalo kalokairi!

pain_duharem
01-07-2010, 12:56 PM
Καλο καλοκαιρι παιζακια καλα και καλα μπανακια !!!